




Evos Metas
Eve no Jikan - Time of Eve
Režisierius: Yasuhiro Yoshiura
Studija: Studio Rikka
Transliacija: 01.08.2008 - 01.09.2009
Žanras: mokslinė fantastika, drama, kiberpankas
Panašūs anime: Pale Cocoon, Robot Carnival, Texhnolyze
AniDB reitingas: 9.02 (298)
Trukmė: 6ep. x 15min. ONA
YouTube: Sweet Disposition (AMV) / Ending Song
![]()
![]()
![]()
![]()
Aprašymas: Japonija, netolima ateitis. Robotai imti pritaikyti įvairiose sferose. Laikui bėgant androidai tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Pagrindinis anime personažas Rikuo, vidurinės mokyklos moksleivis, nuo pat gimimo augo su vienu iš tokių technikos stebuklų, kuris jam tapo kasdieniniu buitiniu įrankiu. Vieną dieną, jis atranda, kad keliantis nerimą žodžiai buvo aptikti jo naminio androido įvykių žurnale: „ Ar tau patinka Evos Metas?“.
Nuo to viskas ir prasideda, kai Rikuo su savo geriausiu draugu pradeda tirti savo pačių androidą ir aptinka dar daugiau paslaptingų ir keistų dalykų.
Vaizdai iš anime:
Į lietuvių kalbą vertė ir koregavo: slicKrox / QC: MxM ir djmindziulis
*Jei aptiksit subtitruose klaidas, arba tai, ką jus manote galėtų būti geriau, tuomet rašykit PM arba skelbkit šioje temoje.
Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-04-15, 22:14

šitas labai teigiamas. mačiau jau seniau, en subais dar tai patiko istorija. kitaip perteiktas visas tu mašinų ir žmonių santykiai. bet kažkiek primena Matrix, gal tiksliau Animatrix, kai ten irgi susidraugavo mašinos ir rob..
krc, aš čia jau offtopic. visumoj geras anime, faktiškai tobula animacija ir laukiam kitų ovos dalių.

ziuriu komentarai tik apie anima, tai as pakomentuosiu viska bendrai jei jau prisiruosiau ir susikaupiau pagaliau kazka paziuret lietuviu kalba.
cia viskas buvo labai spontaniskai ir netiketai ir elementariausio neturejimo ka veikt ryte. aki patrauke piesimas, megstu paprastuma ir neisdarkytas zmogaus formas, gal kazkuom primena haibane renmei, kuri dievinu.
idomi iseitis buvo tekstas juodame fone, nepaisant to, kad per monitoriu, tikrai neatrode per mazai to vaizdo o ir subai daug lengviau skaitesi.
kai del pacio vertimo, tai vienas geriausiai ir lengviausiai isisavinamu buvo, pagaliau ne literaturine, o laisva, kasdieniska kalba.
BET, stilistiniu klaidu visgi yra, yra vietu kurios tikrai kliuva, ir sakiniai neturi reikiamo sarysio ir tolygumo vienas su kitu. taip pat noreciau pastebeti, kad ACT tai nėra Aktas, o Veiksmas, labiausiai tam tiktu kad ir elementarus spektaklis, kuris suskirstytas ne Aktais, o Veiksmais.
Neziuriu anime su LT subais.

Ar yr duomenų, kada bus išleistas antras epizodas ?

na antras ep pasirodė jau
Patiko man labaiLaukiu nesulaukiu 03.

Chm. Dar vienas anime į rankas papuolęs be aprašymo, t.y. atsitiktinai. Ir visai įdomus, tiesa sakant net labai... CG, androidai/robotai... įpratęs jog tokiuose anime veiksmo būtu daug ar net labai daug... Net ir šiek tiek giminingas AppleSeed, su savo bioraidais, kurių santykiai su žmonėmis nebuvo karo stovyje. Kadangi robotai kurie užvaldo žmonių pasaulį man jau yra senai nusibodę, šias 30 minučių mielai sužiūrėjau...
15min... Chm, iš pradžių labai nerimavau jog man bus baisiai per trumpas... Panašiai taip ir liko... Reikėjo pradėti žiūrėti po 6 epo išleidimo
sountracko nei girsiu, nei peiksiu... Jo mažai, o ir tas kuris yra nors ir geras, bet nežavi.





Evos Metas - aktas03: Kodzis ir Rina
Štai pagaliau ir baigta versti 3‘ioji serija. Kuo toliau tuo viskas įdomiau. Su vertimu buvo užtrukta, nes buvo šiokių tokių neaiškumu vertime ir per daug darbų susidėjo į vieną vietą. Gaila, kad šis gėris rodomas taip retai, o sekančioji dalis tik balandžio mėnesį, tai geros peržiūros, nes ši serija pati įdomiausia. Informacija dėl ateinančios serijos vertimo taip pat galima bus stebėt ir BLOG'e.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Spoileris:
Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-11, 23:41

Smulkmena, bet neturi jis AniDB top 10 apdovonojimo, nes yra nepabaigtas. Prie tu kurie turi yra žvaigždutė, o paspaudus baneris. Teisinga nuoroda.





Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-01-12, 15:09

Patiko labai man pirmi 2 epizodai
Spoileris:

Beje kas ta ONA?

Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.
Bookmarkai