Žiūrėti balsavimo rezultatus: Hayate the Combat Butler įvertinimas

Balsavo
15. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  7 46.67%
 • 4

  5 33.33%
 • 3

  2 13.33%
 • 2

  1 6.67%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 13 iš 13

Hayate no Gotoku

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129

  Hayate no Gotoku

  Hayate no Gotoku!

  Režisierius: Keiichiro Kawaguchi
  Studija: SynergySP
  Žanrai: komedija, parodija, haremas
  Transliacija: 01.04.2007 - 30.03.2008
  MAL reitingas: 8.11
  Trukmė: TV 52 ser. x 25 min.

  Opening / Ending / AMV  Aprašymas: Sakoma, kad tėvų nepasirinksi. Hayate yra geras to pavyzdys. Tokių labiau niekam tikusių tėvų dar reiktų gerai paieškoti. Tėvas visus pinigus pralošia žaisdamas azartinius žaidimus, o mamytė apskritai skraidžioja padebesiais. Todėl berniukas nuo pat mažens turėjo kažkaip verstis pats. Turbūt nereikia ir sakyti, kad toks gyvenimas gerai Hayate užgrūdino. Bet viskam yra ribos ir tėveliai ją peržengė. Jie perdavė sūnelį labai geriems dėdėms. Brangiai pardavė - už 150 milijonus. Pardavė ir pabėgo. Originali kalėdinė dovanėlė. Geri dėdės nieko nelaukę apsireiškė atsiimti pinigų, bet iš kur pas Hayate tokie turtai? Šeip taip pavyko išnešti sveiką kailį, bet skola niekur nedingo. Ir tada įvyko lemtinga pažintis su Sanzen Nagi. Mergaitė dar visai maža, bet tiesiog nerealiai turtinga ir dar didesnių turtų paveldėtoja. Aišku dėl to yra puikus taikinys visokiems geriems dėdėms. Kaip tokiems "geranoriškiems" kėslams Hayate ir sutrukdė. Nagi taip susižavėjo beviltiškai prasiskolinusiu berniuku, kad pasiūlė jam tapti savo asmeniniu liokajumi. Ir net sumokėjo visus 150 mln. tiems patiems geriems dėdėms. Taip Hayate įsiskolino naujajai šeimininkei ir turės jai dirbti visą (turbūt nelabai ilgą^^) gyvenimą..

  Pagal siužetą šis anime yra beveik banalus haremas. Hayate yra geras ir nelabai protingas berniukas visiškai nemokantis elgtis su mergaitėmis, kurios visos daugiau ar mažiau dėl jo svaigsta. Tik čia yra dėl ko įsimylėti. Hayate ne tik geras ir paslaugus, bet ir turi visą galybę supermeniškų galių. Pasivyti su dviračiu automobilį arba plikomis rankomis nugalėti milžinišką ryklį jam yra vieni niekai. Va tik baisus badlucker'is nuo pat gimimo. Nagi savo charakteriu panaši į Shaną iš Shakugan no Shana ar Luizą iš Zero no Tsukaima. Priedu dar yra beviltiška otaku. Mokykloje ji retas svečias ir apskritai bijo žmonių. Užtat mėgsta anime, manga ir žaidimus. Ir dar net piešia manga pati. Tiesa, apie kūrybą geriau patylėti...  Kiti dvaro gyventojai:
  Maria - tarnaitė. Nors atrodo visai suaugusi, bet jai tik 17 metų. Dėl šio nesutapimo labai pergyvena. Nors atrodo gerai ir romi, bet įspūdis apgaulingas.
  Klaus - vyriausias Sanzen šeimos liokajus. Nesužavėtas nauju darbuotoju, bet šeimininkei prieštarauti negali. Kadre dažniausiai pasirodo ne laiku ir ne vietoje tuom sukeldamas tik sumaištį.
  Tama - tigras. Visai protingas ir net moka kalbėti. Bet čia baisi paslaptis. Tik niekam nesakykit. Turbūt geriausias personažas. Deja antroje serialo pusėj pasirodo retokai.
  Ir dar visa krūva personažų. Nieko ypatingo, bet yra neblogų egzempliorių. Vis tiek pati gražiausia mergaitė yra Hayate. Aš visai rimtai.^^

  Reziumė: Šis anime turi vieną ir neabejotiną pliusą - ironiją. Jos čia pakanka tiek sau tiek ir apskritai anime industrijai. Labai vykęs viską komentuojantis "balsas už kadro". Komedija ir parodija čia +/-. Buvo tikrai gerų parodijų. Net pagal tokius visai "šviežius" anime kaip Gurren Lagann ar Code Geass. Ir aišku koks gali būti tokio žanro anime be Initial D. Žanras turi bėda, kuri šiam serialui ypač taikoma - tam, kad būtų tikrai juokinga reikia "būti temoje". Pvz. serija su Watanabe Shinichi. Tas, kas nematė Excel Saga ir nežino kas tai per žmogus, turbūt nelabai suprato kame ten bajeris. Nepadeda ir cenzūra. Čia kokiu otaku reikia būt, kad bajerį suprast iš pusės žodžio? Dėl romantikos neapsigaukit. Nėr čia jos...beveik. Šeip serialas yra daugiau nei padorus. Tik kiek per ilgas ir dėl to per daug "praskiestas" haremu ir tipo-romantika. Ypač palyginus su puikiomis pirmomis dešimt serijų. Norėtųsi, kad parodijos būtų daugiau. 8 balai, jaučiu silpnybę šiam žanrui.


  Iki pasimatymo antrame sezone! Cha..... Jei sulauksim.....^^
  Spoileris:
  Hayate no Gotoku!!

  Režisierius: Yoshiaki Iwasaki
  Studija: J.C.Staff
  Žanrai: komedija, parodija, haremas
  Transliacija: 04.04.2009 - 19.09.2009
  MAL reitingas: 8.36
  Trukmė: TV 25 ser. x 25 min.

  Opening / Ending  Iš naujo sezono nieko gero nesitikėjau. Istorijai ir 52 serijos buvo per daug, o čia dar +25. Vis tik antras sezonas nenuvylė. Pirmiausia jis pasirodė laiku, nei per anksti nei per vėlai. Į naudą buvo ir studijos pakeitimas. J.C.Staff su tokiais anime suvalgė ne vieną pūdą druskos, o ir piešimas pagerėjo. Hayate no Gotoku pagaliau tapo tuo kuo buvo iš pat pradžių - haremu. Antrame sezone tai ypač gerai matosi. Vis tik ir čia yra ta pati bėda - nelygi įdomumo kreivė. Anime galima padalinti į dvi dalis - iki 13 serijos ir po. Pirmoje pusėje viskas buvo gerai: hareminiai reikalai, puikus ir kartais net netikėtas humoras, ironija, parodija, transvestitas Hayate..... Labai patiko, kad Nagi buvo mažai, o Hinos - daug. Negaliu įsivaizduot kam gali patikti ta pasikėlusi, išlepusi otaku merga. Va raudonplaukė visai kitas reikalas ką parodo ir pačio anime reitingas vienoje iš serijų.^^ Deja, po 13 serijos viskas grįžo prie Nagi ir balius pasibaigė.


  Reziumė: Tie patys 8 balai. Pabaigoje yra ir trečio sezono anonsas. Jam teks žengti dar vieną, kad ir mažą, žingsnį į priekį. Kitu atveju serialas nusiris žemyn taip ir nepasibaigęs. O pabaiga, man rodos, dar labai toli.....
  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2009-11-01, 20:31

 2. Ačiū slicKrox, Augis24 dėkojo
 3. #2
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Nebloga otakiška įvairių gerai žinomų anime parodijų mišrainė su doze mažai suprantamo japonų žargoninio humoro. Žiūrėti galima ir nesusipažinus nei su vienu, nei su kitu, bet prarandama 50% viso animo draivo. Overall, sakyčiau užtęstas pagrindinis storylainas, per daug antraplanių neišvystytų veikėjų, kas būdinga daugeliui originalumo stokojančių anime. Parodijos turi savo neoriginalumo priežastį jau užkoduota pačiame žanre, bet čia ir su veikėjais kažkaip... na, tipiškai. Būtų užbaigta istorija galima būtų dar kažką konkrečiau spręst. Reiktų gal kada mangą prisiverst paskaityt. O šiaip Hayate no Gotoku stovi eilėj tarp visokių kitų otakiško humoro ir laifstailo animų, tai ir yra podefaultu otakams skirtas. Well, lauksim pratęsimų bet kokiu atveju. Kadangi dabar ir trečią Zero no Tsukaima sezoną žiuriu, tai galima tik pridurt, aha, neužaugos kompleksuotos 'princesės' užknisa juodai, tokiem dalykam reik nuotaikos, kad žiūrėt

 4. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Na taip, bet dėl personažų išvystymo drįsčiau nesutikti. Šiame žanre to visai nereikia. Jie tiesiog turi gerai atlikti savo vaidmenis.

 5. #4
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Thumbs up

  Užkabino mane šis anime-per keletą savaičių peržiūrėjau visą.
  Užkabino dėl "bajerių",o vėliau ir atsirado noras sužinoti kaip ten viskas baigsis,BLIN,niekas nesibaigė!
  Anonsavo antrą sezoną paskutinėje serijoje:dizzy:.
  Na,tai ir lauksim
  Apie dešimt paskutinių serijų buvo jau nelabai kas,bet paskutinė...

  Patiko man Hayate no Gotoku, žiūriu antrąjį sezoną ongoing, ką šiaip retai darau...
  Na, matyt, hareminio žanro jau rimtai trūksta, kad loli-ne loli haremus žiūriu
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-03-23, 23:23

 6. #5
  Justice is here! iLight avataras
  Įstojimo data
  2009 08 19
  Vietovė
  Lithuania, Utena
  Įrašai
  20
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Wow, tokio zanro anime ir 52ep... 25 jau butu sociai. Mane sudomino reikes kada pora epu pameginimui atsisiust. ^^

 7. #6
  Stalker >.> AnimeFreak avataras
  Įstojimo data
  2009 04 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  120
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  25 epu tikrai butu sociai, pradejau ziuret, fainas anime, bet toks nuobodus pasidare po 10 seriju. Jau ilgai neziurejau, bet gal kada grysiu prie jo, ir uzbaigsiu. ^^

 8. #7
  Ami ugnieska avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  49
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Pradet ziurejau iskart nuo 2 sezono nes pirmo sezono serijos labai nuobodzios buvo xDD
  ziureti tiktu kai esi geros nuotaikos xDD
  beja tas hayate man negrazus

 9. #8
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius ugnieska Žiūrėti skelbimus
  beja tas hayate man negrazus
  Vargšas Hayate, ne tik kad anime jį dėl jo išvaizdos peikė("prasčiokiškas"), tai dar ir žiūrovės peikia kad ne shonenas


  Kaip išsireiškė Killerbee - "Vis tiek pati gražiausia mergaitė yra Hayate. Aš visai rimtai."
  Atkreipk dėmesį į paskutinius 3 pics'us

  Deja, Killerbee suklydo - Hinagiku gražiausia

 10. #9
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Citata Autorius AKUJI-SAN Žiūrėti skelbimus
  Deja, Killerbee suklydo - Hinagiku gražiausia
  Dėl skonio nesiginčijama.

 11. #10
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Patvarkytas aprašymas ir pridėtas antras sezonas.

 12. #11
  Super mega ultra rašytojas  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  717
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Tikrai labai idomus ir juokingas anime, kiek supratau pagal antrojo sezono pabaiga turetu buti 3 sezonas, bent jau tikuosi. Sitas anime turejo tikrai daug seriju, bet net nustebau, kad nei kiek nepabodo, grazus piesimas, linksma istorija. Tikrai geras anime.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 13. #12
  > . < I am Just > . <
  Įstojimo data
  2009 11 18
  Vietovė
  Neegzistuoju :D
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  idomu buvo pažiuret bet ... Hayate tiek ten visu primustas , kad vnz pažiuri i mergina kita gauna galvon ... Smagu butu man atrodo ... ne ... Guati galvon pažiurejus i kita mergina nu bent prisijuokiau is jo to psycho rožos

 14. #13
  Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
  Įstojimo data
  2008 02 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  194
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius Uberfire Žiūrėti skelbimus
  idomu buvo pažiuret bet ... Hayate tiek ten visu primustas , kad vnz pažiuri i mergina kita gauna galvon ... Smagu butu man atrodo ... ne ... Guati galvon pažiurejus i kita mergina nu bent prisijuokiau is jo to psycho rožos
  Untermen.., sorry Uberfire, gal tu pasimokytum lietuvių kalbos? Bent rišliau rašytum
  Su geriausiais linkėjimais

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •