Žiūrėti balsavimo rezultatus: Jūsų įvertinimas

Balsavo
84. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  50 59.52%
 • 4

  26 30.95%
 • 3

  7 8.33%
 • 2

  1 1.19%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 35

True Tears -2008

 1. #1
  Rimtas forumo narys


  Silvestras avataras
  Įstojimo data
  2008 04 18
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  174
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28

  True Tears -2008

  True Tears


  Metai:2008
  Režisierius:Nishimura Junji
  Serijų skaičius:13
  Žanrai:Romance,Drama,High School
  Studijos:Bandai Visual,Lantis
  Nuorodos:AniDB,ANN,AnimeNfo,Oficialus puslapis
  AMV

  Story:
  Shinchirou gyvena taip vadinamame "berniukų rojuje",bet jam pačiam tai labiau panašu į nusivylimą.Mergina vardu Hiromi gyvena su juo po vienu stogu.Jos tėvas buvo geras šeimos draugas ir po jo staigios mirties Shinchirou šeima priemė vargšę Hiromi'į gyvent kartų su jais.Jinai gana populiari mokykloje tarp berniukų,visada šypsosi ir be to jai gerai sekasi sporte,bet Shinchirou jaučia,kad gyliai širdyje ji laiko nusivylimo ašaras.Turėdamas meno polinkį,jis visais budais bando užgožti patinkančia jam merginą.Problema tame,kad jis niekaip negali jos prakalbint,nei savo pačiose namuose,nei mokykloje..be to jį pastoviai erzina jo geriausias draugas Nobuse dėl to,kad anas negali tiesiai šviesiai išreikšti savo jausmų.Greitu metu Shinchirou mokyklos kieme susipažista su keista mergina vardu Noe,kurį prie jo visalaik prisikabinėja mokykloje.Praėjus šiek tiek laikui Noe pasako Shinchirou,kad jai reikalinga pagalba kuria gali suteikt tik vienas artimas žmogus.Kaip pasirodo Nobuse mergina Aiko irgi susidariusi savo nuomonę apie Shinchirou ir lieka jam neabejinga.Taigi 3 merginų netiesioginis mūšis dėl vieno vaikino širdies prasideda.Aišku True Tears kaip ir kitose panašiuose kūriniuose scenaristai pagrindinį veikėją pastato prieš būtinybė išsisukinėti iš visai nebudingų paprastam mokiniui situacijų.Kalbant apie kitus personažūs,tai jie lygiai tokie pat kaip ir pagrindinis veikėjas:niekuo neišsiskiriantys paaugliai,kuriu elgsienoje ar charakteryje buvo specialiai paminėti kai kurie bruožai,o patys jie pergyvena nepaprastas gyvenimo situacijas.Nors mums parodys ir ašaras,ir išsiskyrimą,netgi bandymą išeit iš realaus pasaulio paskutiniu būdu,aš manau,kad kategoriją drama reikėtų vertint už paprastų mokinių kasdienines gyvenimo problemas.Pats piešimas gražus,veikėjai visai padorūs,ta prasme Shinchirou bent jau ne koks playboy'us kaip vaikinukas iš School Days.Istorija labai gyvenimiška ir dauguma scenų vyksta žiema.

  Overall:
  Gana malonų įspūdį paliekantis anime,istorija nėra per daug užilginama,piešimas tikrai geras,romantikos ir dramos žanrai dėsningai išplėčiami. Nors iš pradžių visi santykiai lietokai išsivysto,bet bėgant serijoms darosi vis įdomiau ir įdomiau.Jeigu jūmyse liko nors mažas lašelis romantikos,tikrai suprasit šį anime kaip gera kūrinį.Sukurti tokį santykių voratinklį galėjo tik genijus,ir tik genijus galėjo taip išvystyt žmogaus vidinio pasaulio filosofiją tik su dviem dalykais: pasakojimą apie viščiuką,kuris nemoka skraidyti ir tikrasias ašaras.Anime neabejotinai vertas pagyrimo,vienas iš geresnių šiais metais sukurtų.


  Pagrindiniai veikėjai:

  Shinchirou Nakagami
  -Jis aukštosios mokyklos studentas besidomintis menu.Jis gyvena kartu su mama,tėvu ir vaikystės drauge Hiromi Yuasa.Palyginus jis gyvena realityviai normalų gyvenimą,kol nesutinka keistos merginos Noe Isurugi,kurį jį prakeikia nelaimės ženklu po to kai jis ją truputį paerzina.

  Hiromi Yuasa
  -Hiromi-tai Shinchirou vaikystės draugė panašaus amžiaus kaip ir pats jis lankanti tą pačią mokyklą .Po jos tėvo mirties ji pradėjo gyvent Shinchirou šeimos namuose.

  Noe Isurugi
  -Tai keista mergina Shinchirou mokykloje.Jinai turi vyresnį brolį kuris laikui bėgant įsikiš į kitų veikėjų santykius.Mokyklos kieme yra narvelis su Noe mėgiamu viščiuku Raigomaru kurį ji pastoviai maitina grūdomis(jis atliks savo nepagrindinį vaidmenį Shinchirou ir Noes tolimesnėse santykiuose).

  Aiko Andou
  -Tai mergina metais vyresnė už Shinchirou besimokanti kitoje mokykloje.Jinai draugaja su Shinchirou geriausiu draugu Miyokichi Nobuse,bet yra įsimylėjusi į Shinchirou.Nors Shinchirou neatsako i jos jausmus ir žiūri į ją tik kaip į draugę,Aiko vadovaujasi išvados,kad jei negali būti arti to žmogaus,kuris tau patinka,būk arti to,kuris arti tavo mylimo.


  Screen'ai:
  Spoileris:

  Want to watch?
  Linkomanija
  Paskutinį kartą taisė Silvestras : 2008-12-27, 16:53

 2. #2
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Buvau stipriai nustebintas. Tikėjausi panašaus šlamštelio kaip Myself ; Yourself ir W ~ Wish, o gavau Kimi ga Nozomu Eien ir Ef - a tale of memories. Pažiūrėjau vienu prisėdimu ir gavau aibę stiprių pojūčių. Truputi nervino tik 3D. Gal vis tik geriau statiniai kadrai jei jau piešti tyngisi?
  Ramia sąžine duodu 9 balus. Kam patiko KgNE - must see.

  P.S. 0 fanserviso. Po Gonzo tiesiog širdis džiaugėsi.
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2008-08-18, 03:05

 3. #3
  Last Frame Studio carorizu avataras
  Įstojimo data
  2008 08 11
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  14
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  anime maloniai nustebino, nors ir galima pamatyti nemazai stereotipu, taciau kuom nustebint irgi turi. Tiesa pats anime sukele daugiau pykcio nei betko kito.

 4. #4
  Followkata Toushifollow

  Kleopso avataras
  Įstojimo data
  2008 04 01
  Vietovė
  Kns
  Įrašai
  237
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27
  Ne prie širdies man tokio tipo animai su vienu vaikinu ir būriu panų aplink. Bet traileris privertė patikrinti. Piešimas jame pasirodė netgi labai neblogas (taip ir buvo). Pats anime nustebino. Svarbiausia, kad veikėjai tikrai įdomūs ir nėra lengvai perprantami. Jų lengai neapibūdinsi vienu sakiniu. Ir tokie yra ne tik pagrindiniai. Netgi tėvai čia atlieka įdomų vaidmenį. Šiaip jau visai vertas dėmesio. Nepaviršutiniškas toks.

 5. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Citata Autorius Kleopso Žiūrėti skelbimus
  Ne prie širdies man tokio tipo animai su vienu vaikinu ir būriu panų aplink.
  Na čia tikrai nėra haremas, nors gal taip ir gali pasirodyti. Greičiau trikampis. Todėl mergaitėms žiūrėti irgi galima.

 6. #6
  Horror and Mystic lover Haji avataras
  Įstojimo data
  2008 07 05
  Vietovė
  Lietuvoj xD
  Įrašai
  120
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Na anime visai nk. Ir biski primine kimi ga nozomu eien. Seip 4/5 arba 8.5/10 ;D

 7. #7
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  10/10 puikus anime, labai greitai susiziurejo. Japonai tikrai keisti zmones, beveik kiekviename anime galima pastebeti iskrypimu-nukrypimu, kalbu apie incest... Is merginu labiausiai patiko Aiko Andou tiek charakteriu, tiek piesimu

 8. #8
  ką tu?
  Aivaras avataras
  Įstojimo data
  2008 09 10
  Vietovė
  Žalias kalnas
  Įrašai
  497
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  5/5 Visa anime jauciasi toks nu ka zn, ne iki galo supranti kaip jaucias toji Hiromi ;P Snd jau tureciau baigt ziuret turbut :P Fainas man toks ;P

 9. #9
  Rašytojas
  enjutsu avataras
  Įstojimo data
  2008 08 19
  Vietovė
  kaunas kupiskis
  Įrašai
  217
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Na jo tikrai geras anime man ir patiko
  [SIGPIC][/SIGPIC]

 10. #10
  Obvious troll is obvious
  Firo avataras
  Įstojimo data
  2008 06 24
  Vietovė
  Loliland'as
  Įrašai
  363
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Ble, jis dar ir šių metų =_="... na, peržiūrėjau vienu kartu. Dėl kažkokios priežąsties, bežiūrint True Tears, mane apėmė nostalgiškas jausmas. Buvo LoL, kai man pačiam pasirodė, jog už lango žiema, lawl. Jau kurį laiką nebuvau matęs tokio nicy Romance ^^ (nors ne tiek daug jų ir žiūriu)
  Labai norėjau duoti 10, kadangi mano enjoyment buvo 10/10 (jei taip būna, dažnai nepaisau kitų aspektų, just love it ^^), deja, daviau 9/10. Kodėl? Nė nežinau, bet esu tikras, jog jis at least tiek vertas. (iMo)

 11. #11
  Stebėtoja
  Sharp_katana avataras
  Įstojimo data
  2007 02 28
  Vietovė
  Vilnius-Pasvalys
  Įrašai
  165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Anime patraukė savo ryškiomis spalvomis ir žaismingumu (pradžioje). Puikios scenos (ypač ta scena su festivalio šokiu, kur pasitelkta 3D), įdomūs ,,plot twist'ai" Iš pradžių maniau, kad bus kažkas panašaus į ,,Rosario to Vampire" plot'ą - gausybė panų įsimyli vieną berniuką, bet čia viskas...realiau. Žmogiški (emocijomis) veikėjai, išgyvenimai, realios reakcijos į įvykius... Tikrai geras anime

 12. #12
  迷失
  shashke avataras
  Įstojimo data
  2007 12 15
  Vietovė
  Trondheim Norway
  Įrašai
  172
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  5/5 daugiau manau net nereikia sakyti kas mates tas supras kodel ne maziau.

 13. #13
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146
  Labai geras anime prieš miegą, nes labai atpalaiduoja šis lengvas romantinis anime. Iš visų veikėjų nustebino tik toji žavioji ir keistoji Voodoo mergaičiukė, kuri ir elgdavosi nenuspėjamai ir kalbėdavo labai įdomiai. Pradžia tikrai gan neblogai užkabinanti, bet šiek tiek vėliau visi veikėjai lengvai nuspėjami kaip ir pati istorija, kuri teka pasroviui be jokių įdomesnių įsišakojimų. Tikėjaus kažko daugiau iš šio anime... nes viskas kaip įprasta meilė pateikta kitoje pakuotėje... pabaigoje tikėjaus nors kokios dramos, kuri gal pataisytų situaciją, bet taip nieko ir nesulaukiau. Šiaip sau... ~6-7/10, bet kiekvienas nors nedidelis romantikos gerbėjas turėtų pamatyt šią daugiakampę, gyvenimišką ir paprastą mokyklinę meilės istoriją.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-12-09, 01:33

 14. #14
  Freedom. ^^ XxGoingBlindxX avataras
  Įstojimo data
  2008 08 18
  Vietovė
  Vilkija
  Įrašai
  50
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Kadangi tokio ir panašaus tipo anime man patinka, tai patiko ir šis. Piešimas labai gražus. Veikėjai taip pat labai įdomūs. 5/5. ^^
  P.S. Skaitant aprašymą nustebino ir dar vienas dalykas - klaidų skaičius ;DD Būkit geri, rašykit normaliai ;D

 15. #15
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Būkit geri, rašykit normaliai ;D
  Gal pirma pradėk nuo savęs ir nenaudok be reikalo boldo?

 16. #16
  Forumo maniakas
  mindzze avataras
  Įstojimo data
  2007 05 18
  Vietovė
  Stockholmas
  Įrašai
  423
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Tai va , neitin supirinis anime , nepaliko jis man giliu pojuciu. Bet tikrai ne parščiausias. Pagirsiu už gerai išlakyta ir ne perdėta įtampa. Maniau, kad bus eilisnis depresuotas anime, bet klydau . Beto parodė kasdieiška tiesa, ant kiek paugliai gali buti "moliai" tik isimylėje.

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •