Puslapis 10 iš 27 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 424

Humoras

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Spoileris:

[SIGPIC][/SIGPIC]

toks mldc
    bushwacka avataras
    Įstojimo data
    2006 10 31
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    103
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    “Society, my dear, is like salt water, good to swim in but hard to swallow.” - Arthur Stringer

Let's do a barrel roll!
    IVXXX avataras
    Įstojimo data
    2008 03 07
    Vietovė
    Warzone
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Spoileris:

I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    stai mano padarytas mot. Mazdaug tokias isvadas padariau perziurejes yu gi oh gx kas ziurejot supras
    tiesiog negalejau susilaikyt
    Spoileris:

norejau visa teksta i viena mot sudet bet netilpo
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Stebėsiu
    Aliyah avataras
    Įstojimo data
    2009 10 15
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Spoileris:
    I can`t believe the teacher marked him wrong, he found it.
    Paskutinį kartą taisė Aliyah : 2009-11-15, 22:13
    life's a bitch and then you die .

Tiesiog žmogus
    svajone avataras
    Įstojimo data
    2008 09 21
    Vietovė
    saule zenite
    Įrašai
    186
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Keli Bankai
    Spoileris:

Šeip for fun
    Spoileris:

Let's do a barrel roll!
    IVXXX avataras
    Įstojimo data
    2008 03 07
    Vietovė
    Warzone
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Parduodu haliucinogenines dešras

Misko pasakaite
    Spoileris:
    Lokys buvo apsileides, sleivakojis ir purvinas zveris, bet geresnes sirdies uz ji nebuvo visame miske. Taciau zverys pastebedavo tiktai jo isore, lokys del to labai isizeisdavo, juos gaudydavo ir ziauriai suspardydavo .Del to zverys jo labai nemego. Nors jis buvo labai geras ir linksmas. Jam patikdavo kresti pokstus. Del tu pokstu zverys greitai pradejo jo neapkesti ir musti. Taip, sunku buti gyvenime geru ir linksmu.

Vilkas irgi buvo pasileides ir purvinas. Ir dar jis buvo labai piktas ir ziaurus. Bet zverys nejaute jam neapykantos ir jo nemuse. Todel kad vilkas mire dar ankstyvoje vaikysteje. Todel, kad lokys gime anksciau uz vilka. Taip gerai kai geris nugali blogi.

Zuikis irgi buvo piktas ir ziaurus. Ir purvinas. Ir dar jis buvo bailys. Zuikis niekuomet niekam nekrete nieksybiu, nes bijojo. Taciau vistiek visi stipriai ji musdavo. Todel, kad blogis visuomet turi buti nubaustas.

Genys taip pat buvo piktas ir ziaurus. Jis nemusdavo zveriu, nes neturejo ranku. Todel savo ituzi jis isliedavo ant medziu. Jo irgi niekas nemuse. Todel, kad negalejo pasiekti. Karta ji mirtinai uzspaude nuvirtes medis. Miske sklido kalbos, kad medis atkersijo. Po to zverys istisa menesi bijojo slapintis ant medziu. Jie slapindavosi ant zuikio. Zuikis persalo ir numire. Visiems buvo aisku, kad del visko kaltas genys. Bet niekas jo neliete, nes negalejo iskrapstyti is po nuvirtusio medzio. Taip, blogis kartais lieka nenubaustas.

Kurmis buvo mazas ir aklas. Jis nebuvo piktas. Jis tiesiog gerai dare savo darba. Tai jis pagrauze medi, kuris uzvirto ant genio. Apie tai niekas nesuzinojo, todel jo ir nesumuse. Ji apskritai musdavo retai. Dazniau gasdindavo. Bet ji buvo labai sunku isgasdinti, nes jis buvo aklas ir nemate, kad ji gasdina. Kai nepavykdavo isgasdinti kurmio, zverys labai susikrimsdavo ir musdavo loki, nes jiems budavo labai apmaudu. Karta lokys taip pat sumane isgasdinti kurmi, bet kurmis neissigando. Nes lokys ji uzmuse, netycia. Tiesiog lokys buvo labai nerangus. Ir zverys ji labai stipriai sumuse, neziurint i tai, kad lokys teisinosi norejes pajuokauti. Blogai kai tavo juoku niekas nesupranta.

Lape buvo labai gudri. Ji galejo lengvai apmauti bet ka. Kai jai tai pasisekdavo, jos nemusdavo, bet kartais jai nesisekdavo ir ja musdavo. Musdavo visas miskas. Ir tuomet ji jau negaledavo nieko apgauti. Todel, kad labai sunku ka nors apgauti kai esi musamas. Karta ja sumuse mirtinai. Taip, gyvenime visa laika teisybe atsiskleidzia.

Sernas buvo didelis, stiprus ir baisus. Visi jo labai bijojo. Ir todel ji musdavo tiktai visas miskas kartu arba tiesiog apmetydavo akmenimis. Sernas sito labai nemego. Ir karta nakti jis paslepe visus akmenis miske. Uz tai ji labai stipriai sumuse. Nuo to laiko sernas niekuomet neslepdavo akmenu. Tiesa sako-yra laikas rinkti akmenis ir yra laikas ju neliesti.

Ozys nebuvo nei piktas nei geras. Jis tiesiog buvo skundikas. Jis dazniausiai iskusdavo ka nors. Ir ji musti bijojo. Taciau tokiu elgesiu jis visiems ikyrejo ir tuomet ji sumuse mirtinai. Todel, kad jis vis vien butu mires nuo senatves, kada nors. Kai ozys mire lokys graudziai verke. Nes jis paslapciomis mylejo ozi. Taip, meile pikta, pamilsi ir ozi.

Eziukas buvo mazas ir ygliuotas. Jis badesi. Jis nebuvo piktas, tiesiog tokia jo prigimtis. Del to ji musdavo tik per pilva. Eziukui tai nepatiko ir jis eme skustis plikai. Nuo to laiko ji eme musti kaip visus kitus. Taip, labai sunku buti kitokiu.

Skunsas buvo beveik toks pats kaip zuikis, bet tik labai smirdejo. Jo kvapas buvo nepakenciamas. Ji musdavo ikise i celofano paketa. Tada kvapas buvo ne toks stiprus. Karta buvo skunso gimtadienis. Jis sukviete visus zveris, nes buvo godus ir mego dovanas. Ir zverys padovanojo jam nauja celofano paketa. Ir stipriai sumuse ji iki samones netekimo. Ir skunsas pakete uzduso.taip ji ir palaidojo. Neiseme is paketo. Labai tolimam miske, nes mires skunsas dar labiau smirdejo. Paskui atejo labai tolimo misko gyventojai ir visus stipriai sumuse. Jiem nepatiko negyvo skunso kvapas. Taip, su kaimynais reikia gyventi taikiai.

Ziurkena taip pat buvo labai godus ir turtingas. Jei jis butu dalijasis savo turtais, jo nebutu taip smarkiai muse. Bet jis buvo labai godus. Uz tai ji musdavo stipriai. Ir jam vis tiek tekdavo dalintis. Ir jis graudziai verkdavo. Taip, turtuoliai irgi verkia.

Liutas buvo zveriu karalius. Jis valde miska. Karaliu musti negalima. Toks istatymas. Taciau zverys seniai spjovei istatymus. Jie musdavo ir liuta. Ne uz ka. Todel, kad taip jau priimta.
    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

Stebėsiu
    Aliyah avataras
    Įstojimo data
    2009 10 15
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    77
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16

Vyro laiškas ir klausimas, atsiųstas į vyrų žurnalą

Svarbus klausimas: Man reikalingas patarimas, kaip elgtis toliau.
    Iš anksto dėkoju už išsamų atsakymą.
    Jau nemažai laiko aš stebiu savo žmonos keistą elgesį. Man atrodo, kad ji eina į „kairę", ta prasme, kad ji man nebeištikima. Viskas normalu. Kai ji kažką ilgai kalba telefonu, o aš prieinu, norėdamas pasiklausyti su kuo ir apie ką ji kalba, staiga ji padeda ragelį, o į klausimą, su kuo ji taip ilgai kalba, atsako, kad su drauge, kurios aš nežinau.
    Aš visada laukiu taksi, su kuriuo ji parvažiuoja namo, tačiau ją pastebiu tik pareinančią iš už namo kampo. Taigi, aš ir vėl nepamatau, su kokia mašina ji parvažiuoja namo.
    Kartą aš paėmiau jos mobilų telefoną pažiūrėti, kiek dabar laiko. O žmona, kai pamatė, kad turiu jos mobilų savo rankose, užkėlė baisiausią triukšmą ir liepė niekada neliesti jos mobiliako. Aš niekada su ja nekalbėjau apie savo prielaidas, nes bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, kai praeitą naktį nei iš šio, nei iš to ji išvyko, aš nusprendžiau ją pasekti iš lauko aikštelės, kur stovi mano mašina. Iš aikštelės matosi gan didelė erdvė. Tad pasislėpiau už savo automobilio ir pradėjau laukti, kad pamatyčiau, su kuo ji parvyksta. Pritūpiau už savo mašinos ir netyčia pastebėjau, kad mano mašinos priekinio rato diske matosi kažkokios dėmės. Pasilenkęs arčiau pastebėjau, kad jis parūdijęs.
    Pasakykite prašome, ar aš galiu su tokiais diskais važiuoti saugiai, ar man reikia juos nusivalyti? O jeigu juos reikia man pasikeisti į naujus, tai ar aš galiu juos pakeisti ne originaliais? O jeigu taip, tai kokius man geriau pirkti? O gal tos rūdys atsirado dėl blogų kaladėlių? Mano automobilyje jos yra ne originalios, o „Nishinbo" . Aš jas pirkau turguje. Yra tikimybė, kad tai „lievas" produktas. O gal man tiesiog pasikeisti naujas kaladėles?
    Aš labai tikiuosi iš jūsų kvalifikuoto patarimo šituo man labai svarbiu klausimu.
    life's a bitch and then you die .

Let's do a barrel roll!
    IVXXX avataras
    Įstojimo data
    2008 03 07
    Vietovė
    Warzone
    Įrašai
    47
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Spoileris:

toks mldc
    bushwacka avataras
    Įstojimo data
    2006 10 31
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    103
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Spoileris:
    “Society, my dear, is like salt water, good to swim in but hard to swallow.” - Arthur Stringer

hahahahaha! niam :DD
    winry3 avataras
    Įstojimo data
    2009 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Aliyah Žiūrėti skelbimus
    Spoileris:
    I can`t believe the teacher marked him wrong, he found it.
    Iš šitos serijos ir aš žinau.Chebra matematikos egzaminą aukštojoj laiko ir sprendžia taip:
    Šaknis iš 2 /(dalinta) 2 lygu šaknis.
    arba
    cosx/sinx (x ir s išsiprastina) lygu co*in
    Not bad...

Rašo
    Doommuks avataras
    Įstojimo data
    2009 02 22
    Vietovė
    Chibi world
    Įrašai
    268
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Spoileris:

The end of everything

FlameHaze avataras
    Įstojimo data
    2009 05 05
    Vietovė
    Fuzetsu
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    siaip cia OT ir ne humoras bet man skaitant sita topica ir ziurint pictures jau ne pirma karta pranesa apie virusa gali but false positive bet gal reiketu kazkam pasidomet?
    Spoileris:
    I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

Dejviz007 avataras
    Įstojimo data
    2009 01 03
    Vietovė
    Lietuva , Šiauliai
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    1 - PILOT NO JUTSU~!

2 - SKIPPING NO JUTSU~!

3 - FANSERVICE NO JUTSU~!

(V)(;,,,;)(V)
    PaperAngel avataras
    Įstojimo data
    2008 12 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Keli anekdotai
    Spoileris:
    Šiltas vasaros vakaras. Aptriušusio namo verandoje sėdi bobutė. Labai jau sena. Vėžininkė visai. Sėdi ir žiūri į besileidžiančią saulę. Staiga prieš ją atsiranda fėja ir sako jai:
    - Tu nugyvenai labai gražų gyvenimą, man labai patinki, todėl norėčiau išpildyti tavo tris norus. Bobutė baisiausiai susinervina, bet vistik sugalvoja, kad nori būti labai jauna. Tik pagalvoja - štai ir jauna mergaitė. Dar pagalvoja, kad visai neblogai būti gražiai. Štai ir gražuolė. Niekaip nesumasto ko ji dar nori kol staiga nepamato savo mylimo katino. Apsidžiaugusi paprašo fėjos, kad tas rainius pavirstu dailiu jaunuoliu. Fėja išnyksta ir prieš ją vietoj katino stoja gražuolis. Toks gražus, toks mielas - kojos babytei linksta. O jis iš lėto prieina prie jos ir švelniai šnibžda į ausį:
    - ... turbūt dabar gailiesi, kad mane iškastravai?

- Kur eini?
    - Einu skiepytis.
    - Į polikliniką?
    - Ne, į užpakalį.

- Sesele, amputuokite kairiąją ligonio koją. Čiaukšt.
    - Aš sakiau kairiąją! Čiaukšt.
    - Aš sakiau koją!!! Čiaukšt.
    - Aš sakiau ligonio!!!

Naujieji "Canon" fotoaparatai pašalina ne tik raudonų akių, bet ir raudonos nosies efektą!
    Jonas su Petru yra kaimynai. Jonas perka brangius skalbimo miltelius. O Petras... Jis šiaip... Smirdantis benamis...
    Atidarau šaldytuvą, o jis - tuščias! Na, palauk, gyvasis jogurte!
    Gerkite pomidorų sultis! Sultys - tai sveikata. Sveikata - tai sportas. Sportas - tai pergalės. Pergalės - tai draugai. Draugai - tai išdaigos. Išdaigos - tai chuliganizmas. Chuliganizmas - tai kalėjimas. Negerkite pomidorų sulčių!
    Vilariboje šiandien bėda - vėl dega kanapių laukai. O Vilabadžoje vėl šventė - vėjas pučia į jų pusę!
    Spoileris:

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    263
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius Dejviz007 Žiūrėti skelbimus
    Spoileris:
    1 - PILOT NO JUTSU~!

2 - SKIPPING NO JUTSU~!

3 - FANSERVICE NO JUTSU~!
    Video humoras keliauja i Funny Videos. Shitoje temoje dedami tik txt arba pictures. Nerashyta taisykle, bet kitaip neturetume 2 temu.
    I have the Holy Lance

Puslapis 10 iš 27 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •