Puslapis 9 iš 31 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 129 iki 144 iš 488

Koi Cosplay vol.2

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Man keistas nusistatymas dėl tų anime žinovų ir kaip sakoma "noobu" ar paprastų paprasčiausių "narutardų". Po velnių, jei domėtis anime, tai anime neapsiriboja bleachais ir narutais, nepaisant to kokie tokio tipo anime populiarūs jie yra visiškas niekalas lyginant su didžiąją dalimi išleidžiamų kitokio pobūdžio anime. Man įdomus klausimas kyla iš viso šito, negi niekas daugiau nėra matęs be naruto kitų anime, kad visi kaip vienas apsirengia sasukėm? Nes realiai nebuvo didelis malonumas iš praeito cosplay pamatyt tiek daug klonų. Negi niekas nežiūrėję iš tos gaujos vaikų Miyazakio darbų? Čia bent minimali pradžia "rengiantis pasirodyt pasauliui" su savo cosplay ar žiniom. Bet neatbaidau jaunime jūsų rengtis tam cosplayui, tikrai ne, tik kiti atėję rimti dėdės ir tetos jei pradės juoktis nenusiminkit, suprasit gal bent, kad nereik apsiribot vienu anime.
    Galvoju gal į šitą renginį reiks atlėkt, akis paganysim, iš narutardų pasijuoksim
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Way Milky avataras
    Įstojimo data
    2008 08 02
    Vietovė
    Kaktuse
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na negalima taip jau greitai sakyti D: Tikrai dabar blogai jauciausi...Esu maciusi labai daug skirtingu anime ir is vis mano megstamiausis yra Ghost In Shell(is pradziu norejau buti Motoko),bet i cospleji ateisiu kaip Sasuke,argi cia jau taip blogai?Cia gi iskart nereiskia kad as kazkokia fangirl megstanti tik Naruto D: Cia gi laisva salis!Bet kazkodel diskriminojam kitas rases,o dabar ir Narutardus?
    Ir Miyazaki jau visi zino...kas per klausimai?
    Paskutinį kartą taisė Milky : 2008-08-02, 23:25

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    na tų sasukių per akys lažinuosi tikrai bus, man vien tik juokinga bus nuo sasukių kiekio
    Kartoškė

mpryuu
    Guest
    Cia turbut nebent keli tarp ju as,jei aisku atvykciau is Klaipedos su Tales of The Abyss Luke kostiumu,teisingai tie Naruto jau klonai,kaip kazkas cia forume sake,kad 85 procentu vaiku bus ir Naruto

a.k.a JoinK!!! Shit Happens avataras
    Įstojimo data
    2008 07 24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    As tikrai atvaziuosiu kaip ziurovas (Blin siuveja uzvelavo) jaj ka as su savim pasiimsiu Katana (butoforine) jaj kas mastot apie after party tj parasykit man. (uz velu atrasima is karto aciprasau nes dirbu tai nelabai prie kompo galimybe prisest buna)

uztat as balta ir pukuota
    Cheshiro avataras
    Įstojimo data
    2007 09 23
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    zmogeliai gelbekit.. mum labai truksta vieno zmogaus....(lytis, amzius, isvaizda nesvarbu) jei jus nelabai zinot ka cosplayinsit, bet galvojat, labai prasau atsiliepkit... bus atsilyginta uz supratima^^ ... jei kas visgi suglvojot prasau parasykit man i privata... Kostiuma (jei pas jus neatsirastu nieko panasaus) padarysim.

isanksto aciu
    Never trust a smiling cat...

Spoileris:

Satyricon for ever

mpryuu
    Guest
    turiu kostiuma bet Klaipedoje esu

Cheshiro avataras
    Įstojimo data
    2007 09 23
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    jeigu jus planuojat vazuot i vilniu problemu nebutu.. atvazuotumet diena anksciau.. ankvyne ir maista parupinsim^^

Spoileris:

Satyricon for ever

KOI team founder

Wishmaster avataras
    Įstojimo data
    2008 07 18
    Vietovė
    BOOZEFESTland
    Įrašai
    432
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius sanika Žiūrėti skelbimus
    jeigu jus planuojat vazuot i vilniu problemu nebutu.. atvazuotumet diena anksciau.. ankvyne ir maista parupinsim^^
    Now that's the spirit!!! Daugiau tokios chebros reik
    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
    All bannanas in the world - unite!!!

Cheshiro avataras
    Įstojimo data
    2007 09 23
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Wishmaster Žiūrėti skelbimus
    Now that's the spirit!!! Daugiau tokios chebros reik
    ^^ butu daug butu neidomu... o kai verkiant zmogaus reik....

Spoileris:

Satyricon for ever

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Kas iesko tas randa

a.k.a JoinK!!! Shit Happens avataras
    Įstojimo data
    2008 07 24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Gal is kaunieciu kas galetu pasiulyti gera siuveja? nes pas ta kur usakiau tj man atrodo adata pajma i raka pasiuva 5min ir poto aciprasant B*** volioja. nes kiek galima AMBU kostiuma siut del dievo meiles...

Narys
    Įstojimo data
    2008 03 21
    Vietovė
    Daugausiai Kaunas
    Įrašai
    50
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Em, narutard priesams: koks Jums skirtumas, jei ateis 10 naruto ir 15 sasuke? Ziurekit ne i kitus o i save, ir ka nors originalaus apsirenkit. Tarp narutardu Jusu kostiumas dar geresnis atrodys.

mpryuu
    Guest
    bigGuy tavo mintis lb gera,net paskatinanti kazkiek tuo tarpu ir mane atvaziuoti i cosplay,tik vat jei bus pilna vaiku,na as vaikas,na bet mano vaiko asmenybei yra 19,na gal atvarysiu siaip turiu gera kostiuma originalu is USA,tai siaip nezinau net,aisku ne Naruto ar Bleach tas kostiumas.Sutinku kad pries Narutarus kostiumas atrodys originalus

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Turi žmogus kostiumą ir dvejoja, man jau mazolis ant piršto nuo adatos dedasi, bet aš nepasiduosiu... bet bent jau pabaiga matosi...Ir aš būsiu iš Bleachtardų chebros ir tuo esu patenkinta :P

mpryuu
    Guest
    Dvejoju,nes bilietai man iseis su viskuom apie 120 lt,o tai brangu,na aisku kas nerizikuoja,tas negeria sampano,bet net nzn jei atvaziuosiu tai tik kaip cosplayeris,bet kovoj,sokyj ir vaidinime nedalyvausiu

Puslapis 9 iš 31 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •