Puslapis 6 iš 31 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 488

Koi Cosplay vol.2

Loki'd

Derogatory` avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    410
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Citata Autorius Maryuu Žiūrėti skelbimus
    Kazkaip ne prie sirdies nedalyvausiu laiko truksta,siek tiek itemu mano cosplejaus personazui,kazkaip ne prie sirdies,gaila pavelavau i France Expo 2008

Derogatory nesigailek,gal kitais metais sugebesi dalyvauti,o del anime DVD gali uzsisakyti internetu,jei esi is Klaipedos uzsakau anime DVD kokiu reikia ir is kur reikia,taip kad nenusimink.Taip pranesa tik pries kelias savaites,as vos cosplay kostiuma spejau gauti,o ziuriu dar ir to,ir to reikia,na bet derogatory jeigu kazkiek turi pinigu patarciau i france expo 2008 kur cosplejus vyksta arba i Baltimore kur otaku vyksta,na cia tik mano nuomone.Tai tiek,sekmes
    Ačiū už sėkmę.
    Kad internetu aš neužsisakinėju, nes banko kortelės neturiu. Ir ne iš Klaipėdos esu. O štai cosplay būtų puiki vieta įsigyti DVD. :] O štai į užsienyje vykstančius renginius kol kas nelabai galiu nuvykti dėl to, kad mane nelabai išleistų, manau. Todėl tenka laukti Lietuvoje vykstančių renginių, iš kurių vienas geriausių kol kas skamba šis Cosplay, o ir veiklos šį kartą daug nusimato. Tai reiškiasi, kad būtų linksma, nes ir praeitą kartą buvo linksma. : D
    Tad šiaip laukiu kada šis renginys vyks ir gausiu pažiūrėti nuotraukų, išgirsti įspūdžių.

Maryuu
    Guest
    MIdori cia is kokio anime,nes Midori yra daug.Bleacho koki personza norejai?O pati kur gyvenI Vilniuje?As tai is Tales of The Abyss Luke fon Fabre noreciau kosplejinti

Aisku derogatory as tai pilnametis man kitaip su tais isleidimais
    Paskutinį kartą taisė zio : 2008-07-28, 16:36

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    MIdori cia is kokio anime,nes Midori yra daug.Bleacho koki personza norejai?O pati kur gyvenI Vilniuje?As tai is Tales of The Abyss Luke fon Fabre noreciau kosplejinti
    Midori iš "Midori no Hibi", o Bleacho tai norėjau kosplayniti Nanao... bet sunkiai man ėjosi rankom viską siųti, tik hakama spėčiau pabaigti realiai, tad šitą kitam kartui paliksiu :-)
    Aš pati iš Vilniaus Man važiuoti niekur nereikia Pasisekė

Maryuu
    Guest
    Jo pasiseke,a tai pati hakama,as tai internetu uzsisakiau kostiuma jau gavau,tik su plaukais nlb dazyti arba peruko nenoriu,Midori no Hibi girdetas,tikiuosi spesi.Nanao chan idomus personazas is 8 th division

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Jo pasiseke,a tai pati hakama,as tai internetu uzsisakiau kostiuma jau gavau,tik su plaukais nlb dazyti arba peruko nenoriu,Midori no Hibi girdetas,tikiuosi spesi.Nanao chan idomus personazas is 8 th division
    Na aš ir pati tikiuosi spėsiu :-)
    O dėl plaukų tai nebūtina juos ten rimtais plaukų dažais dažyti, nusipirk kokio spalvoto plaukų lako, kuris po to iškart nusiplauna ir no problem:
    pvz. : http://www.svarosprekes.lt/product_i...ducts_id=29748

Maryuu
    Guest
    na ziuresiu gal ir pavyks atvykti as tai pats busiu pagal avatara jei atvyksiu,tai jei noresi galesi prieiti pasneketi,na siaip man 19

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Nespejau sitam kostiumo pasidaryt lauksiu kitu metu..

KOI team founder

Wishmaster avataras
    Įstojimo data
    2008 07 18
    Vietovė
    BOOZEFESTland
    Įrašai
    432
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius Egura Žiūrėti skelbimus
    Midori iš "Midori no Hibi", o Bleacho tai norėjau kosplayniti Nanao... bet sunkiai man ėjosi rankom viską siųti, tik hakama spėčiau pabaigti realiai, tad šitą kitam kartui paliksiu :-)
    Aš pati iš Vilniaus Man važiuoti niekur nereikia Pasisekė
    Aaaaaaa!!! Kodėl nespėji? As ruošiuosi būti Kyouraku Shunsui - 8th squad capitan... Grrr... dabar nebus Nanaoooo-chaaaaaan
    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
    All bannanas in the world - unite!!!

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Wishmaster Žiūrėti skelbimus
    Aaaaaaa!!! Kodėl nespėji? As ruošiuosi būti Kyouraku Shunsui - 8th squad capitan... Grrr... dabar nebus Nanaoooo-chaaaaaan
    Brač...rimtai? GERAS....AAAA....goshh....ką daryti....savaitgalis prieš akis....
    Oki palinkėk man sėkmės :-) No more Yaoi anime for me this week, gal kaip nors
    Gamabarimasu Būsiu Nanao

Citata Autorius Airiz Žiūrėti skelbimus
    Tai kooperuokites, gal spesit, dar laiko yra, naktu dar kiek...
    man net įkvėpimas atėjo ... bandysiu spėt

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Ne, net su geriausiais norais nepasiruosiu. 10procentu yra, dar 90 reikia. Kaip nors dar siemet be amnes apsieis sis reikalas bet kitamet... *grin*

Naujokas MyuglyCat avataras
    Įstojimo data
    2008 07 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    atvyksim, dalyvausim^^ Nanashi is sword of the stranger

...[svarsto] ...Gal kokį japoną prisikalbint kendo demonstracijai, kad būtų gražu ir teisinga?...

KOI team founder

Wishmaster avataras
    Įstojimo data
    2008 07 18
    Vietovė
    BOOZEFESTland
    Įrašai
    432
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius Egura Žiūrėti skelbimus
    Brač...rimtai? GERAS....AAAA....goshh....ką daryti....savaitgalis prieš akis....
    Oki palinkėk man sėkmės :-) No more Yaoi anime for me this week, gal kaip nors
    Gamabarimasu Būsiu Nanao
    Cute, cute Nanao-chan! Lovely, lovely Nanao-chaa---!
    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
    All bannanas in the world - unite!!!

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Futari Žiūrėti skelbimus
    Ne, net su geriausiais norais nepasiruosiu. 10procentu yra, dar 90 reikia. Kaip nors dar siemet be amnes apsieis sis reikalas bet kitamet... *grin*
    Pas mane irgi panašiai apie 10% ... bet manau, kad spėsiu... kai susikaupi visai neblogai einasi, man tiktai sunku, kad aš net siuvimo mašinos neturiu....tai absoliučiai viską rankomis siuvu... tai prie vienos tokios prakeiktos a la mašininės siūlės pusantros valandos prasikankinu...Šiandien darbe jau su redbuliu sėdžiu

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius SataNa Žiūrėti skelbimus
    patarkit kaip pasigamint alukardo akinukus iš ebay nespės atsiust
    Hmmm... bandyk optikos salonuose paprastų apvalų akinių pirmiausiai pasiieškoti... nes, kad raudonais stiklais rastum be šansų jaučiu...
    O po to kažkaip aptraukti, gal kokios spalvotos izoliacijos rastum...arba gali pabandyti į apšvietimo įrangos parduotuvę nueiti, ten raudoną filtrą prigriebtum ir iš jo pasigamintum... tas filtras neturėtų brangiai kainuoti....

vat žėk yra tokia parduotuvė "doja"
    http://www.dojafest.com/index.php?s_id=154&lang=lt
    čia kažkas panašaus yra, Džono Lenono akinukai raudonais stiklais, parduotuvė netoli Lukiškių aikštės, šiaip grimas ten brangus, kiek aš ten buvau užėjus, bet gali pabandyti nueiti, gal jie dar turės tuos akinukus ir nebus pernelyg brangūs:-) tada tik remelius juodai perdažai su kokiu markeriu ir viskas :P
    Paskutinį kartą taisė Egura : 2008-07-29, 10:44

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Na dabar ir matosi, kad bus, kazkas rimtesnio, o nesiaip kazkoks susirinkimas-pasibuvimas. Sekmes!

Puslapis 6 iš 31 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •