Puslapis 5 iš 31 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 65 iki 80 iš 488

Koi Cosplay vol.2

Naujokas FinalFantasy avataras
    Įstojimo data
    2007 01 02
    Vietovė
    Spira
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    "Geriausia piešta Mango" - cia mes patys kursim, ar tik rinksim ir kažko jau sukurto?
    O kur koks nors mini meno konkursas ? PVZ anime piešinuko ?

Syscemos Valdovas
    Nebu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 07
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Aš manau, kad kalba ir eina apie dalyvių piešinius . O ne apskritai manga awardus kažkokius. Nors galiu ir klysti
    O daba pasigailėsi!!!

Maryuu
    Guest
    Man labai idomu ar galima vaidinti cospleju jei tik manga,isejus o anime,bet yra geimas,na asmeniskai pats noreciau cosplejinti is Tales of The Abyss mangos arba zaidimo,zaidimas labiau zinomesnis,nors jei kas domisi Tales of manga

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Dievazi, aisku galima visus ir visada veikejus koki tik nori tik reik moket prisistatyt paskui jeigu kas paklaustu

Maryuu
    Guest
    Dekui,tik zinai man kardo truksta pagal manga ir geima,nors pats asmeniskai uzsakineju cospleju,tik imu siek tiek nuo uzsakymo,jei idomu,tik turetu buti is Klaipedos,nes pats Klaipedietis. Beje Soul Eater geras,bet fansubberiai Dattebayo atsisake versti,bet manau kad bet koks anime ar manga yra gera. Zadu cosplejinti tik plauku dabar dazyti nenoriu o gera wiga(peruka)tik is USA galima nu ir is kitu saliu galima gauti.

Prašau, kitą kartą nekelk fludo. Yra klavišas KEISTI.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-07-26, 23:10

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Maryuu Žiūrėti skelbimus
    Man labai idomu ar galima vaidinti cospleju jei tik manga,isejus o anime,bet yra geimas,na asmeniskai pats noreciau cosplejinti is Tales of The Abyss mangos arba zaidimo,zaidimas labiau zinomesnis,nors jei kas domisi Tales of manga
    brač žinoma, kuo įvairesni personažai, tuo bus įdomiau... Kalbant Apie Tales of the abyss...nesu nei skaičiusi manga(nežinau net ar tokia yra), nesu žaidus geimo... Bet esu mačius nemažai Tales of Abyss Hentai doujinshi ... i'm looking forward to this cosplay

Maryuu
    Guest
    na doujinshi man ne prie sirdies,uz kostiuma paklojau brangiai na as siaip uzsakineju visus tuos cosplejus,tikras katanas ir panasiai jei idomu ir supranti angliskai tai puslapis sonusservices.com,o jei kas domina galima man postinti,na taip geimas ir manga reikalauja susikoncentravimo,o doujinshi tai neakcentuoja ir nereprezentuoja zaidimo.Kad kas Tear pabutu is Tales of the Abyss,butu gerai...

KOI team founder

Wishmaster avataras
    Įstojimo data
    2008 07 18
    Vietovė
    BOOZEFESTland
    Įrašai
    432
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57

Exclamation KoiCosplay Vol.2 Info

Ahoy! Šiek tiek info iš Cosplay virtuvės: Registracija į turnyrus, kurie vyks per Koi Cosplay vol.2 jau atidaryta! Visa informacija http://www.koishop.lt/ puslapyje. Also prie mūsų rėmėjų prisijungė ir Forum Cinemas Home Entertainment ir jų prekybos tinklas Videoplanet. Jie specialiai renginiui atveš originalių Anime DVD. Ir tik mūsų renginyje leidykla "Obuolys" pardavinės savo leidybos mangas su milžinišką nuolaidą. Laukite daugiau informacijos!
    Paskutinį kartą taisė Wishmaster : 2008-07-27, 23:00
    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
    All bannanas in the world - unite!!!

Horror and Mystic lover Haji avataras
    Įstojimo data
    2008 07 05
    Vietovė
    Lietuvoj xD
    Įrašai
    120
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Um registracijos info jau yra! xD kitas dalykas cosplayint reikia komoandos. Kur gaut xDD

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    hehe... nauji remėjai. Laukiu nesulaukiu kosplėjaus Reikia greičiau ruoštis jam
    Kartoškė

Loki'd

Derogatory` avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    410
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Damn, kuo toliau, tuo labiau gailiuosi, kad nedalyvausiu.
    Šiaip įdomu kokių anime DVD atveš, nes visai norėčiau įsigyti. He he, teks draugams už mane tai padaryti.
    Na, šiaip šį kartą mane labai nustebino rėmėjų gausa ir dėl to džiugu. Tikiuosi dar kitas kartas bus ne ką blogesnis už šį, ateinantį kartą, bet tikiuosi, kad informacija apie Cosplay bus pranešta ne likus vos kelioms savaitėms, o kokiems keturiems mėnesiams iki renginio.

Maryuu
    Guest
    Kazkaip ne prie sirdies nedalyvausiu laiko truksta,siek tiek itemu mano cosplejaus personazui,kazkaip ne prie sirdies,gaila pavelavau i France Expo 2008

Derogatory nesigailek,gal kitais metais sugebesi dalyvauti,o del anime DVD gali uzsisakyti internetu,jei esi is Klaipedos uzsakau anime DVD kokiu reikia ir is kur reikia,taip kad nenusimink.Taip pranesa tik pries kelias savaites,as vos cosplay kostiuma spejau gauti,o ziuriu dar ir to,ir to reikia,na bet derogatory jeigu kazkiek turi pinigu patarciau i france expo 2008 kur cosplejus vyksta arba i Baltimore kur otaku vyksta,na cia tik mano nuomone.Tai tiek,sekmes
    Paskutinį kartą taisė Bax : 2008-07-28, 13:59

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Derogatory nesigailek,gal kitais metais sugebesi dalyvauti,o del anime DVD gali uzsisakyti internetu,jei esi is Klaipedos uzsakau anime DVD kokiu reikia ir is kur reikia,taip kad nenusimink.Taip pranesa tik pries kelias savaites,as vos cosplay kostiuma spejau gauti,o ziuriu dar ir to,ir to reikia,na bet derogatory jeigu kazkiek turi pinigu patarciau i france expo 2008 kur cosplejus vyksta arba i Baltimore kur otaku vyksta,na cia tik mano nuomone.Tai tiek,sekmes
    Tai jai kostiumas yra, tai reik dalyvauti
    O aš vat dar tik pradėsi siųstis savo kostiuma, bet jis very simple, tai tikiuosi, kad spėsiu

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    lengva sakyti kai Klaipedoj gyventum ir dar vienam varyti reiktu tai nlb noretum
    Na iš Klaipėdos tolokai, kita vertus jei tik entuziazmo yra....tai pirmyn :-) Šiaip gal ten ir daugiau kas iš Klaipėdos važiuoja, reiktų pasidomėt tau, praeitą kartą iš įvairių Lietuvos kampelių susirinkę buvo :-) Kad ir vienam nėra gi taip jau blogai, o po to jau su visais susipažinsi :-)
    Na o kai noro pritrūksta, tai jau būna, kad žmogus prisigalvoji milijoną priežasčių, dėl ko tu negali dalyvauti (na čia iš savo patirties sakau ).

Maryuu
    Guest
    Respect Egura,nzn paziuresiu,o Egura ar dalyvausi ir ka zadi cosplejinti?

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Respect Egura,nzn paziuresiu,o Egura ar dalyvausi ir ka zadi cosplejinti?
    Taip būtinai dalyvausiu Pirminio varianto kostiumo nespėjau pasisiųti (darbo prie to kostiumo daug), planau vieną bleach personažą kosplayinti :-) Šitą paliksime kitam kartui.
    Šį kartą būsiu Midori, kosplayinsiu savo "avataro" personažą

Puslapis 5 iš 31 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •