Puslapis 2 iš 31 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 488

Koi Cosplay vol.2

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Kazkas paminejo kaina,o tau sove i galva pasireikst?
    Nepagalvojai kad esant tokiai programai kazkam uz pasirodyma ar panashu dalyka reiketu sumoket?
    "vers-kai,biznis"skambus zodziai,bet cia to BIZNIO pora gramu,dziaukis kad bent organizuoja>:

Vienišė manijakė

biganimefan avataras
    Įstojimo data
    2008 03 20
    Vietovė
    Nėra
    Įrašai
    328
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Geram renginiui ir pinigų reikia. Čia jau faktas. Kadangi savaitgalis, tai man kaip tik toks laikas. Bandysiu Cosplayinti Yuki iš Vampire Knight. Gal atsirastų norinčių būti Zero arba Kaname? XD

Order-Sol K-9 avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    21
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na su kainomis tai čia įdomiai. Teks atvažiuot pažiūrėt labai daug žada Nebus nuobodu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Syscemos Valdovas
    Nebu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 07
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    225
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Na man tai juokingi čia jūsų tie pasisakymai dėl kainos, ypač kai ji tokia simbolinė. Bokalas alaus Vilniuj...
    O jus pakrutinkit smegenis šiektiek: viskas juk vyks jau patalpoje, ne lauke, aparatūros nuoma. Net kažkokius lankstinukas ar ką šviesti ar spausdinti kainuoja. Pažiūrėkit bus pakviesti svečiai įvairūs, tarkim ir tas pats restoranas "Osaka". Na jie tarkim savanoriškai ateis parodyt kaip sushi daro ir tai jau labai džiugu, bet produktų tai vistiek reiks...
    Tai tik mano pavyzdžiai, nieko nežinau kokia situacija yra iš tikro, esu tik dalyvis, bet pikta daros kai tik kas pamini kapeikas iškart visi ūžt pradeda nė nesivarginti smegeninės pakrutinti...
    O daba pasigailėsi!!!

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Citata Autorius Airiz Žiūrėti skelbimus
    Kazkas paminejo kaina,o tau sove i galva pasireikst?
    Nepagalvojai kad esant tokiai programai kazkam uz pasirodyma ar panashu dalyka reiketu sumoket?
    "vers-kai,biznis"skambus zodziai,bet cia to BIZNIO pora gramu,dziaukis kad bent organizuoja>:
    tu čia man? man tiesiog šeip įdomu būtų pamatyti renginio samatą, ne dėl to, kad aš priekaištauju, kad užsidėjo čia kainą, tiesiog norisi pamatyti ar argumentuotai parinkti tie 7 lt.. ir šiaip įdomu būtų sužinoti kiek prisidės tie "draugai" remėjai. Ir šiaip paskaitęs programą, iš tų pasirodymų kuriuos mačiau tai mokėti ten nebent tam kendo entuziastų būreliui, nes kitas performansas tipo mokymas daryti suši kaip ir priklauso iš fest'o remėjų kaip natūriniai mainai, obuolys mangą irgi duos už reklamą.
    o grubiai primetant, tai jei ateis ~200 žmonių surinksit 1400 lt, už tiek net padorios aparatūros neišnuomosi.
    o ir šiaip sekmadienis = no afterparty, nes pirmadienis darbo diena

Citata Autorius Nebu Žiūrėti skelbimus
    "Osaka". Na jie tarkim savanoriškai ateis parodyt kaip sushi daro ir tai jau labai džiugu, bet produktų tai vistiek reiks...
    tai kad jie už tai reklamą gaus
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

Administratorius

zio avataras
    Įstojimo data
    2000 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    309
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Citata Autorius FreaK`aZ Žiūrėti skelbimus
    o ir šiaip sekmadienis = no afterparty, nes pirmadienis darbo diena
    vat čia tik dirbantiems.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Freakaz - ne tau,sekançiam po taves.
    Del restoranu ir reklamu. Kaiptik nesankcionuotos reklamos komercijoje niekas nemegsta,del jos visada reikia derintis.
    Ir japonisku rst.Vilniuje ne tiek kiek kinisku ir atsidarius naujam visada buna informacijos ar laikrasçiose ar per TV.Kinu gi tik 2Drakomai buvo plaçiau reklamuojami.
    Nemanau kad cosui prireiks super galingos aparaturos

KOI team founder

Wishmaster avataras
    Įstojimo data
    2008 07 18
    Vietovė
    BOOZEFESTland
    Įrašai
    432
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Ahoy! Zodis nuo organizatoriu: taip, buvo nuspresta padaryti Koi Cosplay Vol.2 mokamu del to, kad renginio mastas jau yra kitoks. Mes esame ne pelno siekianti grupe ir visi pinigai bus skirti vietos, aparaturos nuomai, reklamos spausdinimui(greitai jau pasirodis) ir banaliai uz su remejais prakalbetu telefono saskaitu apmokejimui. Nusprendem imti simboliska mokesti - 7lt ziurovams ir 5lt dalyviams(juk reikia nuolaida uz aktyvuma padaryt ). Also noriu pranesti kad prie renginio draugu prisidejo ir Lietuvos Ninjutsu asociacija. Jie atvyks i rengini su parodomaja programa, so be expecting that X)

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    taigi, išsiaiškinot piniginius reikalus, o dabar pradėkim flood'ą apie patį pasiruošimą cosplay'iui

Kas kuo bus?
    Kartoškė

Super mega ultra rašytojas
    zhmogeliukas avataras
    Įstojimo data
    2007 03 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    770
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Citata Autorius Witch_666 Žiūrėti skelbimus
    Aas apie metus
    nemanau kad bus uždėtas amžiaus cenzas.juk dieną viskas vyks.
    nuo tiek turbūt nuo kelių tėveliai išleis XD

t.y. manau jei nepaminėta nėr jokio amžiaus cenzo

Rimtas forumo narys
    VampireBlood avataras
    Įstojimo data
    2008 07 18
    Vietovė
    Kretinga x,DD gosh...
    Įrašai
    188
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    nuostabu, atwarysiu kajp ziurove, 1-mam kartuj bus idomu paziuret, nors ir teks trenktis is Klaipedos i Vilniu ;DDD tu 7lt tikrai negaila ;D cia net mazai atrodo palyginus uz tai kiek ima kituose renginiuose ;DDD

Koishop Founder
    D1e avataras
    Įstojimo data
    2008 02 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Amziaus apribojimo nera, kodel mes turime drausti ateiti zmonem, kurie NORI dalyvauti ar pasiziureti..? Ir taip ju bus ne daug x)
    Del mokamo iejimo jau paaiskinta, tikesimes, kad renginys uz 5-7lt patiks zmonem, kurie mokejo x)

Tikesimes daugiau ziurovu ir dalyviu, netinginiaukyt ^^

Freakas, su tavim kalba baigta x) Toks tu ir anime fanas, gailintis 7lt, kuriuos leidi vos ne kiekviena diena Kebabui.. gailintis ishleisti tokia menka suma tokiam renginiui kaip COSPLAY.. Lietuvoje ^^

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Citata Autorius D1e Žiūrėti skelbimus
    Freakas, su tavim kalba baigta x) Toks tu ir anime fanas, gailintis 7lt, kuriuos leidi vos ne kiekviena diena Kebabui.. gailintis ishleisti tokia menka suma tokiam renginiui kaip COSPLAY.. Lietuvoje ^^
    ne, nu tu glušas ar tu skaityt nemoki. pacituok man ten, kur aš rašiau, kad man gaila 7 litų vardan to jūsų renginio. aš tiesiog sakiau, kad man įdomu kaip jus parinkot kainą ir ar paskaičiavot iš vis kažką, nebus po to taip: - mamaaaaaa, duok 0,5K litų, reik apsimokėt už tą ir aną, bo nepasiskaiciavom ir is to ką surinkom neuztenka litų.. man tiesiog įdomus jūsų organizacinis rimtumas, jei jau užsimojot daryti rimtą renginį su konkrečia vieta n so on. ir jo, aš kasdien išleidžiu po 7 Lt ant kebabo ir dar po porą litų ant teisybės alaus... aj, dar nepamirštam semkų ir kitų rimto žmogaus atributų.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

Koishop Founder
    D1e avataras
    Įstojimo data
    2008 02 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Okey Freakas, tiesiog is tavo kalbos taip pasirode, anyways, Wishmaster jau paaiskino, rodos turi buti suprantama is zmogishkumo puses x) Peace, ir nepradek nervuotis, nes nervu lasteles neatsigaivina xD Soz x)

No Offtopic anymore Onegai...

Manau si karta bus lb idomiu ir unikaliu kostiumu, taip pat Anime Cosplay Komandu, pvz daug zmoniu is vieno anime, girdejau vos ne visas Hellsing turi susirinkt, mane pati suintrigavo O_O!

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96

AfterParty?

Nedidelis klausimas-pasiulymas nuo manes:
    Praeito cosplay metu buvo kazkas panashaus i AfterParty, puiku, bet ....
    Kazkodel tai zinojo tik tie kas uzregistravo, bent ash jau Gyjoje apie tai jokios infos neradau ir manau nevienas as girdejau apie tai pirma karta.
    Tad, rengejai organizatoriai, jei kazka planuojat panasaus daryt ( o nedirbanciu bus zymiai daugiau uz dirbancius) padaryk informacija prieinama visiems, atskira gyja or smth, kur bus: KAS, KUR, KADA ir kiek pinigu tai kainuos.
    Kur butu galima atsizymet " Busiu - Nebusiu"

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    kur answer'is..?

AfterParty... Nu po tokio renginio net neisivaizduoju afterparty
    Pritariu šiai idėjai. Dabar galvokim kur toks turėtu vykti jei ir daugumą kitų cosplay'erių sutiktu dėl to dalyko.

Kaip viską apsunkina kai didžioji dalis anime fanų nesėdi šiuose forumuose, kad galėtu skelt savo nuomonę ar bent jau pritart tokiems dalykams kaip afterparty. K, geriau pradėkim siulyt afterparty vietą kokią Kadangi bent mes sėdim forume tai kelių žmonių nuosprendis neturėtu sukelti priekaištų dėl kažko
    Kartoškė

Puslapis 2 iš 31 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •