Puslapis 10 iš 10 PirmasPirmas ... 8910
Rezultatai 145 iki 160 iš 160

Saviveikla

Tacumas
    Guest
    Kad mes daba Japonijoj butume. A zinojot, kad ten mangaku nueina i manga parda ir savo piesinius pardavineja kaip visus kitus normalius? Ir istatymai to nedraudzia...

diabolique, nus smagu ^_____^ "smauk smauk ir ... ruko" truputi myztelejau ))

tacumas > o tu zinai kad jei pasakai nesamone ir poto dziaugiesi kaip protingai pasakei atrodai kaip molis?
    << te tau butu galima paaiskint, bet nematau prasmes, tu juk vistiek galvosi jog cia ne tu cia visi aplink lochai >> ^___^v
    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

whatever
    diabolique avataras
    Įstojimo data
    2004 11 28
    Vietovė
    Vilnius/Utena
    Įrašai
    84
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    čia ištiktukai.... taip pat kaip hentay-adminai su savo tinklapiais visus tvirkina: 'tvirk tvirk', tai rūkaliai (smokers [smaukers]) rūko: 'rūk rūk' :P

na jo tvirkina fle fle ir tvirk tvirk ir smauk smauk kartais daro x]]]]
    ale pasirodo ir rukoriai smauk smauk daro ;]]
    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

---
    Įstojimo data
    2005 03 17
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kaime buvau tai ir neatsakiau niekam..aciu labaj berserkui ir kazei uz komentarus nu aizq is kazes daugiau kritikos tikejausi tai va del tos nosies tai dabar dazniausiai kitokia piesiu ziuriu kad ta kur scraphe zymiai geriau atrodo...ir siaip aciu uz patarimus...o charakteriai tai tikrai neisbaigti ...ir siaip su scenarijum sunku as kadangi visai nemoku rasyt(kad ir ka parasyciau visada labai kvailai skamba)tai man dragonx padeda.siaip jis normalaii sukure bet as ten sugalvojau ant galo ta durna roza prideti...ir siaip jis gerai kuria bet man nlb patinka kad nlb atspindi mano poziuri i pomirtini pasauli o daugiausia issigalvota yranu mano poriuris jau pasikeite nuo tada kai savo mintis anifane desciau(kaze liktais tu ten su deadly labai gincijavaisi arba as maisau kazka)a ne liktais del ateiviu tai va dar enorca pasiule i zurnala deti tai turbut tikrai reiks perpiesti bent jau kai kuriuos psl .o kaime tik viena sugebejau nupiesti ir dar charus(transformuoti aisku^^)

diabolique tai kaip visada unreal nors nlb minti supratau nes vietomis neisiskaito

DragonX
    Guest
    Idejau dar 20 psl. Tiksliau 10 psl rugsejo pradzioj ir 10 dabar (ant pirmos per daug nevarykit - jau nebeprisimenu ka as ten dariau ).
    http://www.animeparty.info/manga/MFM/RP-Lt.htm
    Ai, nu vnz, jau 4 ryto - laikas miegot .

---
    Įstojimo data
    2005 03 17
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    siaube kokia as tingine,per puse metu tik keturis psl sugebejau nupiesti..(tiksliau per pastarasias dvi dienas,nes anksciau nepiesiau^..^)
    atsiprasau kad biski susipainiojau-pirma puslapi skaityti is desines i kaite,kitus-is kaires i desine
    http://www.deviantart.com/deviation/29164375/
    http://www.deviantart.com/deviation/29164757/
    http://www.deviantart.com/deviation/29164842/
    http://www.deviantart.com/deviation/29164909/

---
    Įstojimo data
    2005 03 17
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

rezzzes
    Guest
    marochan ka galiu pasakyt (think) grazhej pajshaj, patinka stilius mmm daug pieshhtuko P.S keep going
    nu wat ir taw debiluoqu turiu ka parashyt, darbaj tawo bewejk shlamshtas, bet wiska kompensuoja tas noobishkas humoro jausmas kuris mane tiesiog wezha ir del tawo pajshimo taj shlamshtas todel kad ydedi 1-2% pastangu, patarimas atsisesk prie wieno magos page ir pasedek ilgokai manau tau nieks tada neprilygs P.S nykshtukas ir pykshtukas rules

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nu va ir as pradejau manga kurti. kuriu apie du draugus kurie keliauja aplink pasauli. jie tipo moka is zemes issiurbti energija ir ja kam nors panaudoti (krc nesamone ) nu kazkas panasaus i fma.

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Oba senai apmre jusu diskusija x.x na ash tj paisau manga, tik puse characters is Naoko Takeuchi pasiskolinus, bet manau bus neblogai... Jau privaryta 13 lapu ir tuo dar action nesibaige ;DDD

a.k.a Yurla

Lust avataras
    Įstojimo data
    2006 12 17
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    285
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Vienu žodžiu, gėris

Paraamnestical
    RayYuka avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Kiot
    Įrašai
    220
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Maronos manga klasiškai sumontuota, tik kodėl jinai angliška? Taip tingėjau skaityti...
    Kadangi ir aš piešiu kada nors įdėsiu...(artimiausiu metu ne. baiminuosi nes neįgaliu nusipirkti savo mėgiamų japoniškų rašiklių su kuriais visą laiką piešiu... jie brangūs, o man ir taip krizė...)< not a joke
    Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

U can call me Sema

Semashke avataras
    Įstojimo data
    2009 01 16
    Vietovė
    Litva
    Įrašai
    484
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    36
    Citata Autorius RayYuka Žiūrėti skelbimus
    Maronos manga klasiškai sumontuota, tik kodėl jinai angliška? Taip tingėjau skaityti...
    Kadangi ir aš piešiu kada nors įdėsiu...(artimiausiu metu ne. baiminuosi nes neįgaliu nusipirkti savo mėgiamų japoniškų rašiklių su kuriais visą laiką piešiu... jie brangūs, o man ir taip krizė...)< not a joke
    pazek data,kada postas paskutinis rasytas, RayYuka ^^'
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

Paraamnestical
    RayYuka avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Kiot
    Įrašai
    220
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius Semashke Žiūrėti skelbimus
    pazek data,kada postas paskutinis rasytas, RayYuka ^^'
    Aaa.. hehehe... sumimasen ^^'... naa... tai, bet gal vistiek kada...įdėsiu jei gija nebus ištrinta
    Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

Naujokas yukina avataras
    Įstojimo data
    2011 08 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kuriu mangas, Magic - Fantasy - Comedy stiliais, romantika nesigauna xd

Puslapis 10 iš 10 PirmasPirmas ... 8910