Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 20 EUR, gauta: 7 EUR (35%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ar auginate koki augala?

Balsavo
128. Jūs negalite čia balsuoti
  • Taip

88 68.75%
  • Ne

27 21.09%
  • Žadu,bet neprisiruošiu pasodint...

13 10.16%
Puslapis 6 iš 7 PirmasPirmas ... 4567 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 112

Gija: Augalai :)

Rimtas forumo narys
    Adwims avataras
    Įstojimo data
    2010 04 08
    Vietovė
    Kaunas/Ukmerge
    Įrašai
    44
    Padėkos
    19
    Dėkojo 64 kart 46 žinutėse
    Reputacija
    0
    Grazus ziedas,truputi primena juru zvaigzde kiek supratau cia kabanciuju veisles kaktusas? pats tai auginau cilindriniu,ovaliuju,kolonos tipo kaktusus,o tiesa viena turejau su lapais,atrode kaip palme bet kai isvykau studijuot teko kaktusus padovanot,nes buvo visu uzmirsti jei ka domina gali apsilankyt http://cactiguide.com/

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

L.A.V Fairygodmother
    Skirmish avataras
    Įstojimo data
    2010 02 22
    Vietovė
    Kėdainių r.
    Įrašai
    204
    Padėkos
    189
    Dėkojo 89 kart 37 žinutėse
    Reputacija
    9
    Adwims, na net nežinau, ar jis priskiriamas prie kabančiųjų, nes niekada nesidomėjau jo rūšimi, paprasčiausiai mama atnešė kažkada ir liepė auginti, ką dabar ir darau
    O dėl to "kaip palmė", pas mane irgi toks yra dar yra vienas, vadinamas "Dievo rykšte", spygliuotas ir išauginantis nedideles šakeles su rausvais žiedeliais.
    Pas mus namie daug kaktusų ir kitokių kambarinių gėlių ir, taip sakant, įvairiausio kalibro
    Kviečiu susisiekti su manimi, jei turi ką nors įdomaus papasakoti!
    www.animelietuvoje.blogspot.com

Rimtas forumo narys
    Adwims avataras
    Įstojimo data
    2010 04 08
    Vietovė
    Kaunas/Ukmerge
    Įrašai
    44
    Padėkos
    19
    Reputacija
    0
    Na tai greiciausiai bus kabantysis,tai zinok kad jie panasus i vazonose kabancias geles,tad situos kaktusus reikia siektiek daugiau laistyti nei paprastus. Va pagaliau suradau "palmes" tikraji varda,lotyniskai butu "Pachypodium lamerei", o normaliu zmoniu kalba tai "Madagaskaro palme",va dar noreciau paminet kad sitas kaktusas irgi zydi,nors pas mane taip niekad ir neprazydo,tikriausiai buvo per mazai sviesos,na bet gal tau labiau pasiseks nei man tai tie ivairaus kalibro augalai,gal turi dvokianciu bei nuodingu?

L.A.V Fairygodmother
    Skirmish avataras
    Įstojimo data
    2010 02 22
    Vietovė
    Kėdainių r.
    Įrašai
    204
    Padėkos
    189
    Reputacija
    9
    Na ne, tokių neturiu yra pagal spyglių dydį labaaaaai daug įvairenybių ir pagal pačių jų dydį..
    O dėl tos "palmės", gal ir pavyks... Turėjau kažkur ir kito žydinčio savo kaktuso foto, bet dabar nerandu, tai gal vėliau atradus įdėsiu :}

Rimtas forumo narys
    Adwims avataras
    Įstojimo data
    2010 04 08
    Vietovė
    Kaunas/Ukmerge
    Įrašai
    44
    Padėkos
    19
    Reputacija
    0
    Tai dar pasiseke,nes kai tevas augino viena gele..hm..pavasaris namie tai kaip tvarte Su spygliais saugokis,nors gal nesi tokia nerangi kaip kad as,pastoviai nukentedavo rankos Laukiu nesulaukiu nauju foto,nostalgija dabar tokia

L.A.V Fairygodmother
    Skirmish avataras
    Įstojimo data
    2010 02 22
    Vietovė
    Kėdainių r.
    Įrašai
    204
    Padėkos
    189
    Reputacija
    9
    Na va, turėjau šiek tiek laiko pasikuisti kompe ir atradau kito kaktuso žydėjimą
    http://i283.photobucket.com/albums/k...1008122846.jpg
    http://i283.photobucket.com/albums/k...1008122845.jpg
    Šį grožį visai netyčia pamačiau,taip pat laistydama ir jo dalis žiedų jau buvo nužydėję...
    O dėl nerangumo... Esu pakankamai nerangi, bet kaktusus perkelinėju ne viena, o ką nors pasiimu į pagalbą nes buvo tokį vieną nukėliau nuo lentynos ir pastačiau ant žemės, o po to ko ne 5 minutes sėdėjau ir galvojau, kaip gi jį užsikelti atgal nesusibadžius Visgi tada ir kaktusas ir aš likom sveiki

7. Jums dėkoja:

Rimtas forumo narys
    Adwims avataras
    Įstojimo data
    2010 04 08
    Vietovė
    Kaunas/Ukmerge
    Įrašai
    44
    Padėkos
    19
    Reputacija
    0
    Nice Va sitos nuotraukos primine kad ir pats toki turejau,na tik buvo mazesnis o ziedu spalva sodriai raudona. Gaila kad daugelis geliu ir kaktusu nuotrauku neskaitmenines,net nebepamenu,reiks gryzus savaitgali namo paieskot,gal ka ir atrasiu Na man kaktusai dazniausiai kliudavo del vietos stokos,mazos palanges,stalais uzgriozdinta,tai traukiant uzuolaidas budavo kaktusiuka graziai paglostai

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    324
    Padėkos
    279
    Dėkojo 298 kart 113 žinutėse
    Reputacija
    19
    va mano palangė:

Spoileris:

Oooo kaip mane kaktusiukai paglostydavo kai reikėdavo persodint....
    Nebūdavo vietos pirštuose kur nebūtų prilindę spyglių, ypač vieną žiauriai bjaurų turėjau, ( būtent dėl jo bjaurumo jį išmečiau ) visi jo lapai padengti raudonų, mažiukų, plonyčių spygliukų kuokštais. Užtekdavo vos prisiliest ir visa ranka pilna vos pastebimų spyglių, nuo kurių išberia odą ir žiauriai niežti bei skauda. Buvo toks nutikimas, kai tas kaktusas nukrito nuo palangės ant mano lovos, (mano lova anksčiau buvo prie lango) vakare atsigulus visą kuną susibadžiau tais šlykščiais spygliukais. Paskutinis lašas buvo šią vasarą, kai persodinant kaktusus vėjo gūsis pakėlė tuos spygliukus į orą ir aš jų įkvėpiau ir prisivarau gomūrį spyglių. Tada ta pačia sekundę paėmiau ir išmečiau pro balkoną, velniop ta šūdžių!!! O visus kitus savo kaktusus laaaaabai myliu, kartais kelias valandas prasėdžiu spoksodamas i juos...

10. Jums dėkoja:

Rimtas forumo narys
    Adwims avataras
    Įstojimo data
    2010 04 08
    Vietovė
    Kaunas/Ukmerge
    Įrašai
    44
    Padėkos
    19
    Reputacija
    0
    Ziauriai patiko man tavo kaktusai,o aprasymas dar labiau,zvengiau kokias penkias minutes Visai tiktum rasyt humoristines apysakas ar dar kanors Thanks uz gera nuotaika
    Jei lb uzkniso atrodyt kaip eziui tai gali isigyt sukulentu(nors ir tu bunu keliu rusiu su spygliais), va pats planuoju tolimoje ateityje pora tokiu isigyt(db barako salygos neleidzia )
    Spoileris:

pas mus sitas kieme aukdavo vasaros laikotarpiu,maniau kad paprasta gele o va pasirodo sukulentas
    Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė Adwims : 2010-09-07, 00:37

12. Jums dėkoja:

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    324
    Padėkos
    279
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Adwims Žiūrėti skelbimus
    Ziauriai patiko man tavo kaktusai,o aprasymas dar labiau,zvengiau kokias penkias minutes Visai tiktum rasyt humoristines apysakas ar dar kanors Thanks uz gera nuotaika
    Jei lb uzkniso atrodyt kaip eziui tai gali isigyt sukulentu(nors ir tu bunu keliu rusiu su spygliais), va pats planuoju tolimoje ateityje pora tokiu isigyt(db barako salygos neleidzia )
    Spoileris:

pas mus sitas kieme aukdavo vasaros laikotarpiu,maniau kad paprasta gele o va pasirodo sukulentas
    Spoileris:
    Thanks
    Turiu ir sukulentų ten nuotraukoj truputį matos. Jo, sukulentai taippat žiauriai patinka, ypač "akmenukai", (na bent jau aš taip juos vadinu ) kur tavo nuotraukose yra, o ta didžiūlė kur atrodo, kad tuoj vaiką pagriebs tai agava, turiu mažytę tokia tik be gelsvų linijų (iš mokyklos pavogiau, ka? ji ten tik kentėjo nuo vaiku, tai aš ją išgelbėjau), jei gerai pamenu iš agavų gamina tekilą, ten kur su tą kirmėlę butelyje būna. Tos kirmėlės gyvena agavose ir tokią įmetus į tekilą sustiprinamas aromatas, nors, man, asmeniškai, pamačius kirmėlę gėrime tikrai nekiltu noro tai gert...

L.A.V Fairygodmother
    Skirmish avataras
    Įstojimo data
    2010 02 22
    Vietovė
    Kėdainių r.
    Įrašai
    204
    Padėkos
    189
    Reputacija
    9
    Aš kažkada su mama tą "Dievo rykštę" raišiojom, kad nebūtų toks išsiskėtęs tas kaktusėlis (kada nors nufotkinsiu ir įdėsiu), tai po nagu tokį nemenką spyglį pasivariau, o jau skausmo buvo...
    Gėlės gerai ir gražu, bet kad jų laistyt nereiktų tai iš vis pasaka būtų... :3

Rimtas forumo narys
    Adwims avataras
    Įstojimo data
    2010 04 08
    Vietovė
    Kaunas/Ukmerge
    Įrašai
    44
    Padėkos
    19
    Reputacija
    0
    Witkus,teisus del agavu,pasirodo rimtai is ju tekila gamina,net susigedau kad nezinojau noreciau paragaut tekilites su kirmelium-it's really SPICY

Skirmish,jei nenori laistyt geliu turi kelis pasiulymus: 1.augink dirbtines geles 2.sezonines 3.bonsus Nors,siaip manes nei vieni is ju nezavi

Pagaliau pabaigiau tvarkyt nuotraukas is Kew Gardeno,Londone. Pats jame nebuvau ir nefotografavau,bet paprase padaryt video,tai sakau imesiu apkarpyta beta versija,kuri ir taip pagreitinta net 8min uzima Jei lb nusibos ziuret tai kaktusai kazkur video viduryje randasi.
    Sorry, del prastos kokybes bet kai pics tik su 3MP fotiku daryta...

Spoileris:

16. Jums dėkoja:

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    324
    Padėkos
    279
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Adwims Žiūrėti skelbimus
    Witkus,teisus del agavu,pasirodo rimtai is ju tekila gamina,net susigedau kad nezinojau noreciau paragaut tekilites su kirmelium-it's really SPICY

Skirmish,jei nenori laistyt geliu turi kelis pasiulymus: 1.augink dirbtines geles 2.sezonines 3.bonsus Nors,siaip manes nei vieni is ju nezavi

Pagaliau pabaigiau tvarkyt nuotraukas is Kew Gardeno,Londone. Pats jame nebuvau ir nefotografavau,bet paprase padaryt video,tai sakau imesiu apkarpyta beta versija,kuri ir taip pagreitinta net 8min uzima Jei lb nusibos ziuret tai kaktusai kazkur video viduryje randasi.
    Sorry, del prastos kokybes bet kai pics tik su 3MP fotiku daryta...

Spoileris:
    Ot po tokį sodą norėčiau pasivaikščiot... ir dar drugių buvo!!! Drugiai viena iš mano aistrų, kiekvieną vasarą traukiu į drugių medžioklę po miškus ir pievas. Jaučiu bučiau nesusitvardęs ir pradėjas ieškoti būdų kaip kokį drugį pasigriebt(juokauju ). O kaktusai tai išvis be komentarų, kaikuriuos išvis pirmą kartą matau.
    Ačiu už puikias foto

L.A.V Fairygodmother
    Skirmish avataras
    Įstojimo data
    2010 02 22
    Vietovė
    Kėdainių r.
    Įrašai
    204
    Padėkos
    189
    Reputacija
    9
    Adwims, na, šiaip gyvos gėlės gražiau, taigi...
    O ir foto iš to sodo tikrai labai gražios! Norėčiau ir pati jam apsilankyt

Rimtas forumo narys
    Adwims avataras
    Įstojimo data
    2010 04 08
    Vietovė
    Kaunas/Ukmerge
    Įrašai
    44
    Padėkos
    19
    Reputacija
    0
    Man sirdis drugiu medziot neleidzia Va is dirbtiniu geliu man labiausiai tai origami patinka Taigi,db kai i Londona vaziusit,zinosit kur pirmiausia uzsukt Kazkur lyg ir minejau,pasikartosiu,bet http://cactiguide.com/ auginantiems kaktusams pravers, o kas neagina tai bent gales paganyt akis po gausybe pic'u
    Huh,nusimato daug darbo..pasirodo dar kokiu 30pics is Kew Garden atsiunte tai db teks video koreguot,uch. Anyway,ryt vakare surenderinsiu tuos pics i kita video ir imesiu,turesit kur akis paganyt

Take it easy

witkus avataras
    Įstojimo data
    2009 11 21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    324
    Padėkos
    279
    Reputacija
    19
    Žinok aš pats begaudydamas drugius karts nuo karto pralieju savo kraujo. Tai nuo stataus šlaito nukrentu, tai i kokias šakas susidraskau... Žodžiu lygiosios. Beja aš pasigaunu tik vieną tos rūšies drūgį ir daugiau tokių pačių neliečiu, na nebent šeip pafotkinu...
    O, kad nebūtų offtopic tai įdetu šitą nuotrauką:

Tik gaila nepamenu šios gėlės pavadinimo... Kalija ar kažkaip pan.

Puslapis 6 iš 7 PirmasPirmas ... 4567 PaskutinisPaskutinis

Mėgstami

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •