Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ar auginate koki augala?

Balsavo
130. Jūs negalite čia balsuoti
  • Taip

88 67.69%
  • Ne

28 21.54%
  • Žadu,bet neprisiruošiu pasodint...

14 10.77%
Puslapis 5 iš 8 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 65 iki 80 iš 115

Augalai :)

Narys

kazuki avataras
    Įstojimo data
    2007 08 20
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    86
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14

shock

Pas mane namie daug augalų, bet juos mama augina :P o pats turiu bonsą

Užvakar tik gavau, tai dar nesuprantu lapai gelsvi tai baigia nuvyst jis čia ar koks ankstyvas ruduo
    Paskutinį kartą taisė kazuki : 2009-08-21, 12:47

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    awesome.
    na aš turiu keistą orchidėją, nesuprantu lug ir krauna žiedus po to numeta kitus krauna nespėja net išsiskleisti... :/

dar šiandien pasisodinau melisos bei mėtos. oi gersiu arbatą ;D gal kas norit? XDD

Rimtas forumo narys
    shikigamijako avataras
    Įstojimo data
    2010 05 31
    Vietovė
    Ukmerge/Vilnius
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    agne1992 Aš visai norėčiau!!!

O jei kalbant apie augalus, tai mes namie patys bandom padaryt bonsą. Vieną formuojam jau gal tris metus. Aišku, čia ilgas ir kruopštus darbas, bet tikiuosi duos rezultatų, nes man bonsai tokie gražūs! Dar neseniai mama darže rado ąžuoliuką ir pasiūlė iš jo pamėgint padaryt bonsą, tad pasisodinau jį (labai patiko tą daryt!). Ąžuoliukas dar labai jaunas, tad reikia palaukt kol jis paūgės ir tada pradėsiu formuot.
    O šiaip namie tai tikrai nemažai įvairiausių auglų turim. Jie pagyviną kambarius. Pavyzdžiui mano kambary auga cikas (jis dar mažiukas ir dabar tik kalasi ketvirtas lapukas), dar didelis fikas, vienas kaktusas (toks pailgas) ir kalėdinis kaktusas. Pastarasis mane tikrai šiemet nustebino žiedų puokštę prieš didžiąsias žiemos šventes. Žydėjo kelis mėnesius ir labai gražiais žiedais. Dabar jau tik naujus lapelius skleidžia. Pastatytas ant spintos, o saulės gauna pakankamai pro stoglangį esanti priešais jį. Gražuolis jis mano, tik tai tai, kad jį prižiūri (kaip ir visas kitas gėles) mano mama.

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    o, pasidalink informacija, kaip auginti bonsus... na, kaip formuoti... taip jėga būtų...

hm turim kaktusą kurio žiedai apie 20cm skersmens, tokie tamsiai raudoni... labai gražu bet jau smarvė... XD

turiu tokį fikusą gal 60 cm dydžio nuo poros lapelių užauginau

~# M e d u O ℓ i s #~ Liucy-san avataras
    Įstojimo data
    2009 07 06
    Vietovė
    Vln
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Vat mano bedos...
    mano tevai labai megsta imbierus ir as nuspriandziau puse shaknies pasodinti. Na ir laukiu laukiu ir ji kaip nedygsta taip nedygsta. Tada as paziurejau kas toje zemeje vyksta saknis kaip ir gyva bet visishkai nedygsta as ja net treshiau! ka daryti!?? ;(
    Nobody can do everything but everyone can do something.

L.A.V Fairygodmother
    Skirmish avataras
    Įstojimo data
    2010 02 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    204
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    @Liucy-san, deja, neesu bandžiusi auginti imbiero... Negaliu padėti :/

Pas mane kambaryje liko vienintelis (buvo apie 5) kaktusas (kartkartėm su gražiais violetiniais žiedais), gyvenantis ant palangės (kai užmatysiu, kad žydi - nufotografuosiu ir įdėsiu) ir dar viena tokia lapuota gėlė :}
    Turėjau ir kažkokią gėlytę dar per gimtadienį gavus, bet ją kas rytą laistyti po truputį reikdavo, o aš rytais pastoviai pramiegodavau ir galvotrūkčiais išlėkusi į mokyklą pamiršdavau palaistyti, taigi, gėlytė nuvyto
    Namuose gėlių daug ir dar truputis - T.Y. pakankamai. Šiaip jas laistau ir prižiūriu aš, nes mama nespėja...
    Neseniai nužydėjo mūsų kambarinė rožė - labai gražūs žiedai.
    Grįžtant prie kaktusų - bandau išsiauginti jų iš sėklų :} Tik, rodos, nelabai sekasi
    There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na tai sėkmės
    na augalai nebūtinai turi būt sausumos gal kas kokių akvariume auginat?

regular everyday guy
    Kastetas avataras
    Įstojimo data
    2009 12 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    394
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    As tai 3 kaktusus ir kelis bambukus vienam vazone suristus

Šventas velnias ^.^ Mefisto avataras
    Įstojimo data
    2010 02 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    50
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Auginu palmę metro dydžio, o visą kitą tėvai ir man užtenka ;D Dėl kanapės, neprasidėkite, ir taip daug naudos nebus :P

Department of Inquisition
    Kuroi Tsubasa avataras
    Įstojimo data
    2009 09 09
    Vietovė
    my imaginary world/Vln
    Įrašai
    496
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Turiu 5 kaktusus, 2 orchidėjas (puikūs augalai - sukrauna apie 4-7 žiedus ir žydi kelis mėnesius) ir iš kauliuko išaugusį kažkur 1,2 m aukščio apelsiną. Vargšas buvo kartą visiškai numetęs lapus ir nudžiuvęs, bet aš nesilioviau jo laistyti (a la kad žemė neperdžiūtų, nes vis galvojau, kad sudžiūvėlį išrausiu ir į tą vazoną ką kitą pasodinsiu, bet taip ir neprisiruošiau), ir po kažkur poros mėnesiu apelsinas atsigavo ir sužaliavo vėl. Išvada: lazyness might be useful

L.A.V Fairygodmother
    Skirmish avataras
    Įstojimo data
    2010 02 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    204
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Pas mano žuvytes akvariume vijoklis auga ir tiek.
    Aš irgi be galo tingiu laistyti gėles (šiandien reikia palaistyti, bet tingiu... -.-'')
    Delfyje kažkada skaičiau apie ananasą pasodintą :}
    Galvoju reikės ir man pabandyti, nes gražiai atrodo, jei pradeda augti :}

Rimtas forumo narys
    shikigamijako avataras
    Įstojimo data
    2010 05 31
    Vietovė
    Ukmerge/Vilnius
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Šiandien sau dovanų nusipirkau kaktusą. Jis jau ruošiasi žydėti ir tikiuosi nepadariau klaidos, kad būtent jau su žiedais nusipirkau. Jis toks vargšas tam vazonely. Žemės visos sudžiuvusios. Net baisu žiūrė. Tikiuosi, kad pavyks man pasirūpinti mano naujuoju augalėliu ir pradėti puoselėti savo atsokomybės jausmą (kurio pastaruoju metu visiškai nesimato).
    Dar norėčiau paklausti. Aš, kaip jau anksčiau minėjau, auginu ciką. Jis pas mane auga apie pusantrų metų ir per tą laiką išskleidė du lapelius. Kai jį gavau, jis buvo su dviem lapeliais. Ir tie pirmutiniai lapeliai truputėli pageltonavo. Jie jau pageltonavę stovi gal jau visus metus, bet jie nenudžiuvę. Tad ar man juos nupjauti ar palikti?

Naras
    Gvauz avataras
    Įstojimo data
    2006 11 18
    Vietovė
    Langas
    Įrašai
    350
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    jei pas mane ant palangės auga 2 kaktusai, kurių dažniausiai nematau ir nelieju niekad ir jie kartais pražysta, tai čia skaitosi, kad auginu?

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius shikigamijako Žiūrėti skelbimus
    .
    Dar norėčiau paklausti. Aš, kaip jau anksčiau minėjau, auginu ciką. Jis pas mane auga apie pusantrų metų ir per tą laiką išskleidė du lapelius. Kai jį gavau, jis buvo su dviem lapeliais. Ir tie pirmutiniai lapeliai truputėli pageltonavo. Jie jau pageltonavę stovi gal jau visus metus, bet jie nenudžiuvę. Tad ar man juos nupjauti ar palikti?
    hm na manau pjauti, trūksta vitaminų, visokių kitokių medžiagų... ir nežinia ar atsigaus... tikėkimės kad taip

L.A.V Fairygodmother
    Skirmish avataras
    Įstojimo data
    2010 02 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    204
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na štai, pražydo ir mano mylimas ir ypatingai "prižiūrimas" kaktusėlis... Tai įvyko prieš kelias dienas. Kiek žiūrėjau, dar kokie 6 žiedai turėtų būti, jei nenukris, nes tėtis šiek tiek jį pajudino... išties net pati apstulbau, kai pastebėjau didelį pūkuotą violetinį žiedą
    Spoileris:

(V)(;,,,;)(V)
    PaperAngel avataras
    Įstojimo data
    2008 12 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius Skirmish Žiūrėti skelbimus
    Na štai, pražydo ir mano mylimas ir ypatingai "prižiūrimas" kaktusėlis... Tai įvyko prieš kelias dienas. Kiek žiūrėjau, dar kokie 6 žiedai turėtų būti, jei nenukris, nes tėtis šiek tiek jį pajudino... išties net pati apstulbau, kai pastebėjau didelį pūkuotą violetinį žiedą
    Spoileris:
    o va toks lygiai pas mane sulej zydi. jauciu neilgai, kazkam tikrai uzklius.
    Jeigu y temą, tai nesu augalų mylėtoja. Šitaip išėjo matyt dėl namiškių per didelės meilės. Visi kambariai visokiais 'iešmais' užkišti, bet mano kambary šventovė. Ne visada, kartais auginu svogūną, bet tuo ir baigiasi
    Spoileris:

Puslapis 5 iš 8 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •