Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Rezultatai 1 iki 14 iš 14

Mah-Jong?

AZ rėmėjas
    DancingWind avataras
    Įstojimo data
    2008 04 27
    Vietovė
    Kaune, uz kampo
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Mah-Jong?

Sveiki
    Gal kas kartasi kurnors lietuvoje mate Mah-jong'o žaidimą .. ne flashini .
    Galbūt butų visai fun ir in anime style žaidimas bet ... 500lt už parsisiuntima iš užsienio nežadu moketi.

Vienišė manijakė

biganimefan avataras
    Įstojimo data
    2008 03 20
    Vietovė
    Nėra
    Įrašai
    328
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Tikrai neturiu ne menkiausios idejos. Man rodos kazkada maciau kazkurioje parduotuveje, bet taip ir viskas baigesi, nes pinigine tuscia... ><
    As tai nebijociau ir suploti gal kokius 300 lt uz toki, nes man jis visai lyg it nieko atrodo prisiziurejus i anime :P

.
    Įstojimo data
    2007 06 12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    dancingwind, sorry bet nusishneki, 500lt riiiight, ish amazones su visu parsiuntimu i lietuva uzh ~100$ galima paimti labai nebloga mahjongo seta, o jeigu dar neskubu ir gali laukti, tai jami pigesni shipmenta, palauki keleta savaichiu ir uzh mazhdaug 200lt turi mahjonga... geez, negi taip sunku elementariai pagooglinti priesh rashant tokias nesamones.
    Jeigu gali nerasyti - nerasyk!

AZ rėmėjas
    DancingWind avataras
    Įstojimo data
    2008 04 27
    Vietovė
    Kaune, uz kampo
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Amazone i lietuva neshipina zaidimu (arba nemoku priversti) o kur radau viena padorus rinkinys kainuoja (80e + shipping )+ VAT = 144e ~500lt
    nesakau kad kur nors negalima rasti pigiau bet paieshka google bent jua pirmose psuliapiuose ka ieshkojau gavosi tik toks varijantas.

Intrigante
    Guest
    dėl amazonės nežinau, nesinaudojau, bet paieškok ebay, ten tikrai pigiau rasi ;]

AZ rėmėjas
    DancingWind avataras
    Įstojimo data
    2008 04 27
    Vietovė
    Kaune, uz kampo
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nu jo nebent ebay ... bet ne karto ja neteko naudotis

I can see muzic~
    axborn avataras
    Įstojimo data
    2007 01 02
    Vietovė
    127.0.0.1
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Nieko ismoksi, pravers, cia bus kaip vaiksciot, skaityt, rasyt naudinga
    Is amazones esu knygu pirkes, tai nebuvo labai brangu. Knygu buvo atrodo 5, o shippingas apie 60lt

I NEED WHITE CHOCOLATE!!! salomeska avataras
    Įstojimo data
    2008 10 06
    Vietovė
    bute -zemes planetoj,vilniuj ir visatoj!
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    jo... ir man reiktu tokio... Mylimiausias zaidimas mano... o apie kuri jus pirkimo varijanta cia kalbat- Dancing wind- tu nori tikru kaladeliu mahjonning'o ar tokio "kelioninio"?

AZ rėmėjas
    DancingWind avataras
    Įstojimo data
    2008 04 27
    Vietovė
    Kaune, uz kampo
    Įrašai
    23
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius salomeska Žiūrėti skelbimus
    jo... ir man reiktu tokio... Mylimiausias zaidimas mano... o apie kuri jus pirkimo varijanta cia kalbat- Dancing wind- tu nori tikru kaladeliu mahjonning'o ar tokio "kelioninio"?
    Pradziai aishku tikru itariu kad ji ir taip lengva ishbarstyti tai jei dar mazyciu kelioniniu kaladeliu ....
    kitavertus ash nekeliauju

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    As visai neseniai nusipirkau is parduotuves d6 ( http://www.d6.lt ), kuri yra Vilniuje. Mokejau apie 80 Lt. Jei butu noras galima butu pas juos uzsakyt ir jie prie progos atveztu.
    Setas adaptuotas, su sezonais ir gelemis, bei 4 atsarginem tusciom kaladelem (gal jokeriais?). Viso 148 kortos. Gaila dezute biski paklerus, bet neesme. Isbarstyti ir pamesti palyginus lengva, pacios kaladeles gan sunkiai maisosi (daznai atsivercia).
    Zaist gyvai daug smagiau nei blicint su kompu Vienintelis trukumas, kad retas mano pazystamas ryztasi bandyti Japoniska modernu zaist (Riichi), tai losiu pagrinde kinietiska klasikini.

Naujokas
    Įstojimo data
    2009 11 18
    Vietovė
    Vilnius (
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ieškokite hobyshop'e (Panoramos prekybos centre (Vilnius jei ką) buvo ~350-320 Lt ir ~250-270 Lt berods ... pilnas normalaus dydžio mahjong setas (vienas su bambuko pagrindu kitoje pusėje, kitas pilnai plastmasė)

Memento mori djmindziulis avataras
    Įstojimo data
    2009 05 17
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Siaip gerai paieskojus didziuosiuose zaislu centruose tikrai turetu but. O pats tai tik per pc ir tlf esu ji zaides.

Naujokas Kalavijas avataras
    Įstojimo data
    2009 11 19
    Vietovė
    Lithuania
    Įrašai
    28
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Majongas tikrai geras zaidimas bet yra vienas minusas lb uzknisa sudelioti juos kol pradesi zaisti ;d D:

Draugiškas dėdė
    Verdict avataras
    Įstojimo data
    2007 11 05
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    107
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Trijų metų necro, bet kam kurti naują temą, jei yra sena?
    Taigi, ar kas nors turi kokių naujienų šiuo reikalu? Labai domintų stalinė versija.
    Šiuo metu tenkinuosi internetiniu Riichi Mahjong'u per Tenhou bei Janryumon klientus. Abu nemokami, ir žaisti smagu... Bet, visgi, laiko limitas mažas(Tenhou dar spėji truputį pagalvoti, JRM - tik 5 sekundės kiekvienam ėjimui), tad nei padoriai įsiskaitysi į discard'ų krūvas, nei kažką įžvelgsi priešininko fizionomijoje. Norėtųsi bent kartą pamėginti pažaisti su tikru kaladėlių rinkiniu.
    Na o jei ką nors dar domina internetinis mahjong'as, duokit žinią - galėsim sužaisti vieną-kitą partiją
    (Bent) Pradedantiesiems siūlau Tenhou (http://tenhou.net) - labai paprasta registracija(tik kur nors į notepad nusikopijuokit suteiktą ID), daugiau laiko pamąstymui, bei paprastas ir neapkrautas interfeisas.
    Janryumon (http://www.ncsoft.jp/#!/janryumon/) - mėgstantiems gražius, spalvingus efektus. Šiek tiek didesnė žaidėjų populiacija, žaidimas įgarsintas, yra mini avatarai ir t.t. Mano mėgstamiausia funkcija yra ta, kad kažkam laimėjus partiją balsas išvardina visus laiminčioje rankoje esančius yaku(Tenhou viskas duodama tik teksto pavidalu). Bėda tame, kad registracijos procesas gana sudėtingas, žaidimo launcher'į kaskart reikia paleisti per Internet Explorerį, žaidžiant duodama labai mažai laiko pamąstymui, ir dėl funkcijų krūvos iš pradžių labai lengva pasiklysti interfeise.

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •