Puslapis 4 iš 10 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 157

Kokį anime pavadintumėt klasika? Kodėl?

Rašytojas
    enjutsu avataras
    Įstojimo data
    2008 08 19
    Vietovė
    kaunas kupiskis
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    na Mononoke Hime senas (nors dragon ball zymiai senesnis) kaikam gal ir idomus (na man nieko ipatingo) bet dragon ball emiau klasika ne del to kad ji galeciau ziuret daugybe kartu tiesiog na jis gan senas gan populiarus ir dar panasiai. Na manau geriausiai tiktu i klasikas
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Naujokas Yory-kun avataras
    Įstojimo data
    2009 02 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    27
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš tai manau, kad Transformers. KAžkada dėl šios animes alpo visa Amerika ir pati Japonija, dar iki šiol prisimenu šį filmuką. Daug kas jį žiūrėdavo.
    Karas - tai apgaulės kelias.Todėl, jei ką ir sugebi, tai vis tiek rodyk, jog nesugebi.

AnimeMinusFamHator

sek0ne avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    kns
    Įrašai
    1.302
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    47
    Citata Autorius enjutsu Žiūrėti skelbimus
    na Mononoke Hime senas (nors dragon ball zymiai senesnis) kaikam gal ir idomus (na man nieko ipatingo) bet dragon ball emiau klasika ne del to kad ji galeciau ziuret daugybe kartu tiesiog na jis gan senas gan populiarus ir dar panasiai. Na manau geriausiai tiktu i klasikas
    mononoke 1997 metu, taigi jis dar ne klasika, o sedevras. po 20 metu jau bsu klasika

Rašytojas
    destiny avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    whatever...
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Pirma sovus mintis taj "Dragon Ball" nes manu pakankamai senas ir populiarus. Dar manau, kad "Death Note" gal but jis dar nera toks senas, kad butu klasika, bet tikrai manau, kad tokiu kazkada taps, nes tikrai puikus anime.
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [SIGPIC]http://img8.imageshack.us/my.php?image=31253582.jpg[/SIGPIC]

Ima firin mah lazah!!! Exotic Anime Girl avataras
    Įstojimo data
    2008 07 04
    Vietovė
    20 amziuje pirmyn
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Klasika,Rurouni Kenshin(Samurai X kartais),Dragon Ball,Sailor Moon,Speed Racer(mano brolis vaikysteje ziuredavo),Candy Candy(kazkada rode per LNK neatsimenu bet rode)....Nu daugiau nezinau,visi sitie anime,Amen.

Naujokas Neverman avataras
    Įstojimo data
    2009 03 31
    Vietovė
    Vilnius :P
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Klasika,Dragon ball ir rurouni kenshin (aš su jais augau ir jie yra gana seni ir popiuliarūs ,kad galėtu vadintis klasika)
    Ir žinoma death note ,nes kito tokio anime nėra ir manau niekada nebus :3

Naujokas eliona999 avataras
    Įstojimo data
    2009 04 05
    Vietovė
    Vilniaus
    Įrašai
    24
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    SailorMoon,visos merginos kurioms patinka anime ji mate .
    Taipat pritariu Newerman death note yra kazkas ypatingo,beto dar 1 idomus reikalas neseniai buvo isleista deth note novele "Death Note Another Note: The Los Angeles BB Murder Cases".Deje internete jos perskaityt dar negalima T_T
    Paskutinį kartą taisė eliona999 : 2009-04-06, 20:25

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Zmones, kiek jum aiskint galima, kad death note DAR neklasika, nesvarbu koks jis puikus, bet jis naujas, po 10-15 metu jau jis bus klasika.

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 12 08
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    klasika?? manau kad tai gundam arba sailormoon,o jeigu japonijoje,tik japonijoje tai sakyciau doraemon,nes ji jau rodo 25metus ir iki siol susilaukia vaiku demesio

Įstojimo data
    2009 03 31
    Vietovė
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
    Zmones, kiek jum aiskint galima, kad death note DAR neklasika, nesvarbu koks jis puikus, bet jis naujas, po 10-15 metu jau jis bus klasika.
    Ha,dabar perskaitom temos pavadinimą "Kokį anime pavadintumėt klasika? Kodėl?"
    Aiškink neaiškinęs ,bet sprendžiant pagal temą tai kiekvienas iš mūsų sprendžia kas yra klasika,o kas ne.Nebūtinai reikia laukti metų metus ,kad daiktas taptų klasika...manau užtenka to ,kad DAUG žmonių jį yra matę/skaitę ir visiem iki vieno jis patiko,va čia yra klasika
    Ir jai jau vistiek parašiau šitą nesamonę tai dar pridėsiu ,kad man klasiką yra ir speed racer aišku man jis pats nelabai patiko ,na toks pusėtinas man ,bet tikrai senas ir palyginus geras anime(jai taip vadinti galima)todėl iš respecto pridedu prie savo klasikos sarašiuko :P

!,,!_ (-_-) _!,,!
    Spirit of Nightmare avataras
    Įstojimo data
    2008 10 17
    Vietovė
    Varėna :)
    Įrašai
    267
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius Neverman Žiūrėti skelbimus
    Nebūtinai reikia laukti metų metus ,kad daiktas taptų klasika...manau užtenka to ,kad DAUG žmonių jį yra matę/skaitę ir visiem iki vieno jis patiko,va čia yra klasika
    Tai vat, kad reikia laukti metų metus... Pagal tavo teoriją Naruto jau klasika, o anime sukurti seniai, bet neturintys milkijonų fangirls ir fanboys ne...

Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

[2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

Įstojimo data
    2009 03 31
    Vietovė
    Įrašai
    25
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Spirit of Nightmare Žiūrėti skelbimus
    Tai vat, kad reikia laukti metų metus... Pagal tavo teoriją Naruto jau klasika, o anime sukurti seniai, bet neturintys milkijonų fangirls ir fanboys ne...
    Na nepasakyčiau ,kad naruto visiem patinka..jis turi tiek pat anti-fans kiek ir fans.
    O tai ką tu nori pasakyti jai yra koks senas anime ir jis niekam nepatinka ir yra visiskas š,tai reikia jį skaityti klasika?

mors ultima ratio
    technotrach avataras
    Įstojimo data
    2006 03 06
    Vietovė
    Majamis
    Įrašai
    241
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius sek0ne Žiūrėti skelbimus
    vat kad nuo laiko. gi nepavadinsi 300 klasikiniu filmu, nors jis LABAI geras, o uz 30 metu prashau vadink
    irgi iš dalies klysti pats gali įvertint dažniausiai tik labai siaurą dalį animės kūrinių ir juos vadinti klasika, nes vienu metu žmogus mėgs tik kelis iš keliasdešimt žanrų. Vaikai kažin ar galės įvertint seinen žanrą, o suaugusieji objektyviai pažiūrės į vaikiškus anime. klasika - tai anime, kurie patiks žmonėms, kurių dar nebuvo, kai jį kūrė. Jeigu vaikams vis dar patinka po tiek metų DBZ, jeigu Akira beveik po 30 metų naujam žiūrovui vis dar atrodo kaip fantastika - tai klasika. Tai visi kūriniai kurie nugalėjo laiką, šiandien tas kūrinys gali būti super populiarus, bet po kelių metų tebus eilinis arba atvirkščiai - šiandien nežinomas kūrinys bus įvertintas tik ateities kartų.

Citata Autorius Spirit of Nightmare Žiūrėti skelbimus
    dauguma kūrinių yra kuriami vien komerciniais tikslais - tai yra pritraukti maksimalų skaičių žiūrovų minimaliomis sąnaudomis. Tokiems kūriniams sunku patapti klasika, nes tai didžiąja dalimi yra komercija, o ne menas - tai yra piešimo technika yra naudojama tuo metu standartinė, o istorija, kad ir kokia originali ji būtų - visada gali būti patobulinta konkurentų. Tarkim, vertinant tokias gigantiškas serijas kaip Dragon Balls ir Naruto, šiandien laimi Naruto, tačiau dar po kelių DBZ klonų ir keliolikos metų, kažin ar Naruto beturės tokį pranašumą.
    Paskutinį kartą taisė technotrach : 2009-04-07, 12:38

Rimtas forumo narys usakou avataras
    Įstojimo data
    2009 04 19
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    klasika? cia asmeniskai pasakysiu,kas man yra klasika ;DD
    1. Fullmetal alchemist... tikrai mano geriausias matytas anime... apie lygiavercius mainus ir t.t. zodziu, tuose palyginimuose ir t.t. yra daug tiesos... nerealus anime
    2. sailor moon ;DD jis pusiau klasika... klasika mazom mergaitem " well... visokios fejos,jureives ir pan. ... nzn,tai irgi klasika

I..Hate..All..off..you.
    karolisvis avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Holy place in heaven.
    Įrašai
    292
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Klasika mano manymu yra Dragon Ball/Dragon Ball Z nes: Dauguma anime megeju pradejo nuo sio anime kuri rode per TV ^^ ir jis yra gana senas.
    Paskutinį kartą taisė karolisvis : 2009-06-18, 19:04
    Run, live to fly, fly to live, do or die.
    Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

[SIGPIC][/SIGPIC]

Aramis
    Guest
    Miazaky - Mano kaimynas Totoro (nuoširdi istorija, tam laikotarpiui puikiai nupiešta);
    Cowboy Bebop - Vien garso takelis padaro jį išskirtiniu, dar veikėjų judesių plastika, piešimo detalumas. Gal truputį atbaido siužeto vientiso nebuvimas, bet tobulų juk nebūna

Puslapis 4 iš 10 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •