Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Angel Cop?

Balsavo
5. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  1 20.00%
 • 4

  3 60.00%
 • 3

  1 20.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Angel Cop

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Angel Cop

  Angel Cop
  Transliacija: nuo 1989 09 01 iki 1994 05 20
  Direktorius: Ichiro Itano
  Žanrai: veiksmas, mokslinė fantastika, antgamtinis, smurtas
  Tipas: OVA
  Trukmė: 6x30min.
  Amžiaus reitingas: 18+

  Papildoma Info:
  AnimeNFO || ANN || AniDB || Oficialus Puslapis

  YouTube:
  ED
  AMV

  Grupė žiaurių teroristų , pasivadinusių "Red May", pradėjo siautėti Tokijuje keldami sumaištį ir žudydami, todėl iškilo didelė grėsmė visos Japonijos stabilumui. Į teroristų metamą iššūkį vyriausybė atsako išsikviesdama Ypatingo Saugumo Pajėgas (SSF), elitines įstatimų priežiūros pajėgos turinčios leidimą panaudoti bet kokias priemones kad tik užtikrintų viešąją tvarką. Kadangi "Red May" neketina nusileisti, todėl SSF priversti išsikviesti savo stipriausia mirtiną "kozerį" - Angel, moterį pasižyminčią ypatingais koviniais sugebėjimais. Bet Angel netrukus sužino, kad situacija yra daug sudėtingesnė ir pavojingesnė nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Teroristai pradeda mirti, jai nespėjus jų pasiekti, ji randa juos suplėšytus kažkokios nežinomos jėgos. Taigi netrukus paaiškėja jog už "Red May" slypi kur kas didesnis pavojus gresiantis netik Angel komandai, bet ir visai Japonijai.  Piešimas old shool kaip ir priklauso pagal metus, bet šiaip neblogai žiūrisi, viskas atvaizduota detaliai įskaitant ir žarnas ir kitus vidurius kurių čia yra pakankamai.
  Garso takelis, op nėra, ed - Angel važiuojanti motociklu saulėlydžio fone ir skambanti rami muzika rami muzika, o anime skambanti muzika beveik nepastebimas, skamba ramios instrumentinės melodijos, nors kartais pasikeičia prisitaikydamos prie vykstančio veiksmo.
  Istorija ganėtinai įtraukianti, ir ta teroristų tema nors dabar ir nuvalkiota tačiau tais laikais tai buvo naujiena. Taigi anime tikrai gerai žiūrisi ypač pradžioje, vėliau nukrypsta labiau į fantastiką.
  Šiame anime man labai patiko: realus sužalojimų vaizdavimas (pvz.: per avariją, su motociklu atsitrenkus į mašiną ir perskridus per ją žmogus neatsikėlė ir nuėjo o liko gulėti su labai rimtais sužalojimais...), SSF šturmas pavaizduotas realiai ir detaliai taip kaip ir yra tikrovėje, labai patiko žurnalistų atvaizdavimas, kiekvienas žurnalistas unikalus veikiantis vis kažką kitą. Ir gana greitai įtraukianti istorija.
  Trūkumai: vienintelis kas užkliuvo tai antroje anime pusėje įsivyrovusi fantazija, nors tai čia jau kaip kam patinka nes ta fantazija tiesiogiai susijusi su anime istorija.

  Screen'ai:
  Spoileris:

  Download:Linkomanija, IsoHunt
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-01-04, 17:35

 2. #2
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Senas geras anime, stai ka galiu apie ji pasakyti. Istorija mano nuomone yra gera ir nenuvalkiota o ir ziaurumo kiekis buvo nemazas (man tai irgi pliusas). Tikejausi prastesnio piesimo, bet jis pasirode visai neblogas ir negadino anime atmosferos. Jis gana trumpas, bet viskas per ta laika pasakoma ir tikrai daugiau seriju nereikia (dar vienas didelis pliusas rezisieriui)Zodziu 5/5

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 3. #3
  [SrX]
  Sloth avataras
  Įstojimo data
  2007 09 14
  Vietovė
  Elektrėnai/Vln
  Įrašai
  386
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Imo geriausias sio anime apibudinimas : " Japoniskas Robocop" . Istikro anime geras, siuzetas daugiau primena veiksmo filma, nei anime, neskaitant fantastiniu elementu. Piesimas kaip old school perdaug netrugde, siuolaikiniai anime, kur viskas belenkaip blizga ir spindi, o detalumo nera erzina zymiai labiau. Soundtrackas toks atitinkantis laikmeti, paprastas, smarkiai nekabinantis, bet ir netrugdantis ziureti, tokios grynos fonines muzikeles, nors ir jos man kazkodel asociavosi su senu ziliton robocop game ;D

  4/5. Uz "kitoki" anime

 4. #4
  Hentai expertas Ryoko avataras
  Įstojimo data
  2008 10 17
  Vietovė
  Anime/Hentai DVD shop
  Įrašai
  25
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Ziauru tuose old school anime daugiau smurto negu dabartiniuos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •