Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 103

"Naruto" manga LIETUVISKAI

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    nesutinku, kiek mačiau ir bendravau tai daugiausia Lietuvoj anime žiūri 16+ metų auditorija. 14- jau ne anime o tiesiog multikai, jie ir Berserką su kempiniuku palygintų. Tad tikrai nėra taip, kad daugiausia anime žiūri mažiai. Ir tarp kitko, koks skirtumas ar tai Naruto ar Gantz, mažiai visivien pirks, nes tai bus piešta, ir bus daug kautynių.
    SCREW YOU, PEOPLE!

Jungfrau-Abschlu
    Akira avataras
    Įstojimo data
    2003 09 19
    Vietovė
    Neo Tokyo
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Izzo Žiūrėti skelbimus
    nesutinku, kiek mačiau ir bendravau tai daugiausia Lietuvoj anime žiūri 16+ metų auditorija. 14-
    As nekalbu, kiek LT yra megstanciu manga ar anime ir kokio amziaus, o apie tai kiek is ju pirktu tas mangas, kad apsimoketu leisti? Nes tai yra ne tas pats, fanu kiekis ir pirkeju kiekis. Tik cia kalbate oi kaip butu gerai, oi kaip pirkciau. Jeigu vienas volumas kainuotu, mano paskaiciavimais, apie 40 (o tiek ir kainuotu 1000 egz. pagal esama audotorijos kieki) Lt, nieko jus nepirktumete. Todel leidyklos, Obuolys, Alma littera ir leidzia tai kas butu masiskiau. Nors labai abejoju ar jos nepatiria nuostoliu, pvz. DB 7000 tirazas Lietuvai yra grandiozinis.

Ir dar vienas dalykas , kuris jau cia ne vieno poste kartojas, "oi kokie kvailiai isverstu ta ir ana". Isversti jie gali bet ka, tik supraskite, ne viskas yra leidziama nusipirkti is tu knygu (mangu) autoriniu teisiu turetoju. Nemanykite, kad leidyklose dirba kvailiai ir jie puikiai zino ko jus noretumete, pagaliau jeigu nezino pasiskaito si foruma Mangu reikalas yra ypatingai delikatus. Bet pakaks man ausinti burna. Ateis laikas, bus ir vaikas: berserkai, bleachai, akiros ir kt. manga perlai. Kantrybes.

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Atvirai pasakius man vienodai rodo ar leis tą Naruto mangą ar ne, nors turiu pripažinti jog geriau Naruto nei dabar lietuviškai išleistos mangos išskyrus VHD tačiau jei būtu tų mangų didelis pasirinkimas tai kažin ar aš ir tą VHD imčiau.
    Išleistu jie geriau jau minėtus Berserk, GantZ ar pan. mangas, bet ne dėl to suknisto lietuvių požiūrio "manga=komiksai=vaikams"
    Dėl tokio požiūrio aš niekada taip ir nepaskaitysiu suaugusiems skirtos mangos gimtąja kalba o taip norėčiau Paskaityt ką nors rimto pavyzdžiui kad ir Tokyo Akazukin.
    Na o grįžtant prie Naruto mangos tikrai nežadu skaityt, tačiau kai per tv rodys tai būtinai reikės žiūrėt nes simsonai jau seniai atsibodo (taip, taip aš vis dar tikiu lnk)

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius Akira Žiūrėti skelbimus
    As nekalbu, kiek LT yra megstanciu manga ar anime ir kokio amziaus, o apie tai kiek is ju pirktu tas mangas, kad apsimoketu leisti?
    manai, kad nepirks? kiek dabar iš jų pirko persikes? 13/100? o mažiams spalvinimo knygutės pigiau kainuoja, kodėl tad pirkt manga, kuri kainuoja 10-15LT kai spalvinimo knygelių kainos max. siekia iki 5LT (bent tiek pamenu kainuodavo pries 10metų )

kitas dalykas, kad jei patirtų nuostolį DragonBall kaina jau seniai būtų pakilusi.
    SCREW YOU, PEOPLE!

Kiriya
    tamsa avataras
    Įstojimo data
    2007 08 13
    Vietovė
    Pandemonium
    Įrašai
    298
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Dabar kilo klausimas kaip jie zada visas technikas isversti? Turbut skambes juokingai
    [SIGPIC][/SIGPIC]

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    nevers manau, kaip 3-iam DB volume Fufu ken nebevertė
    SCREW YOU, PEOPLE!

Jungfrau-Abschlu
    Akira avataras
    Įstojimo data
    2003 09 19
    Vietovė
    Neo Tokyo
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

kitas dalykas, kad jei patirtų nuostolį DragonBall kaina jau seniai būtų pakilusi.
    wrong thinging :rolleyes: jeigu preke nera perkama- ji atpiginama

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    bet jo kaina nebuvo didesnė, nuo pat pradžių buvo tokia.
    SCREW YOU, PEOPLE!

Jungfrau-Abschlu
    Akira avataras
    Įstojimo data
    2003 09 19
    Vietovė
    Neo Tokyo
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    bet jo kaina nebuvo didesnė, nuo pat pradžių buvo tokia.
    na tai taip, ar as kazko neisikertu i tavo mintis? sorry jeigu ka knygos ne bandeles- jos pinga po dvieju metu mazdaug tad nauji volumai tikrai eis tokia pacia kaina, nebent LT koks nors ekonominis kataklizmas atsitiks.
    Paskutinį kartą taisė Akira : 2008-05-23, 21:49

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Citata Autorius tomaz222 Žiūrėti skelbimus
    gerai tu turi savo nuomone o as savo naruto shedevras ir daugkas ta patvirtina o dbz ... jis skirtas vaikams
    muah, ne nu čiuvas, pakėlei nuotaika, neraliai, vakarą praskaidrinai. šedevras...ir išsireikšk tu man taip...parodyk man nors vieną vertą dėmesio personą kuri patvirtino kad naruto yra šedevras.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

Manga >>> Anime
    SaimonasSako avataras
    Įstojimo data
    2008 03 13
    Vietovė
    UK
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Naruto manga tikrai shedevras, na bent man As nesuprantu ko cia visi taip varo ant to vargso naruto...

Intrigante
    Guest
    Che, man tai juokingiausia pagalvojus kaip jie vardus vers... Kakašis, Sasukė ( o gal transformuos į kokį nors 'Sasukas'), Gėjus Sensėjus, Rokas Ly bus..įdomu Naruto vardą paliks ar irgi bus koks Narutas DD

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Citata Autorius Intrigante Žiūrėti skelbimus
    Che, man tai juokingiausia pagalvojus kaip jie vardus vers... Kakašis, Sasukė ( o gal transformuos į kokį nors 'Sasukas'), Gėjus Sensėjus, Rokas Ly bus..įdomu Naruto vardą paliks ar irgi bus koks Narutas DD
    Tikrai taip gali nutikti...Nes Drakonu kovoj irgi vardai buvo pertransformuoti: Sangokas, Jamca ir dar Dzina vezli kazkaip kitaip paminejo....

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    tai kad vien tik Dragon Ball pavadinimo vertimas lietuvishkai turetu jau viska paaishkinti O kaip tik naruto manga specialiai ir prades kuo greichiau leisti knyginuose, kad jiems butu "navaras". Lietuviai vis dar gudrus ir zhino, kad butent Naruto visi vaikai ir ishpirks daugiausiai

O gyliai pamaschius ir pagalvojus apie kokia Berserk ar dar kokia manga lietuvishkai, tai matau myliu mylias iki jos.
    Kartoškė

X - Crime of visual shock

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    41
    O kaip su Gaara tadu?
    Bus Garis ar Garas?
    Beje tikiuosi vers vardus ne pagal Jetix variantą,
    nes jei taip bus, tai turėsime Katašį ir Uči klaną~

Cherry
    Guest
    Žiauru bus su tais vertimais Pagalvojus, kaip juos išvers tj
    Žiūrėjau ir taip Naruto, ir nete skaičiau mangą tačiau visvien ruošiuos ją pirkt patinka man tas Naruto, nors ir ištampytas iš visų galų Bet pofig, man jis vistiek kažkodėl praeina ;}}

Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •