Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Dogs: Bullets & Carnage mangą?

Balsavo
53. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  45 84.91%
 • 4

  5 9.43%
 • 3

  3 5.66%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 24

Dogs: Bullets & Carnage

 1. #1
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89

  Dogs: Bullets & Carnage


  Dogs: Bullets & Carnage

  Žanrai: smurtas, mokslinė fantastika, mistika, mafija, komedija
  Autorius: Shirow Miwa

  Nuorodos:
  Oficialus puslapis
  ANN:
  Dogs
  Dogs: Bullets & Carnage

  Apimtis: 28 skyriai (3 tomai) - ongoing
  Ateitis. Bet veiksmas vyksta kažkokiame europiniame mieste, aplinka primenančiame 1930’tus (galima būtų tuo aspektu kažkiek net lyginti su Baccano anime). Bet tuo tarpu taip pat galima būtų lyginti ir su Heat Guy J ateities miesto vizija, kai pats miestas yra daugiasluoksnis. Tačiau skirtingai nuo minėto anime čia miesto sluoksniškumas pasireiškia tik pogrindžio lygyje, kurio gilesniuose sluoksniuose vyksta įvairūs mokslininkų eksperimentai su žmonėmis bei jų genais, o paviršiuje karaliauja įvairios mafijos grupuotės. Smurtas ir žmogžudystės yra šio miesto kasdienybė, o susidorojimas su įvairiais konfliktais bei neįtin taikus jų išsprendimas yra šios mangos kažkiek pamišusių ir labai gerai įsipaišančių į apibrėžtą aplinką herojų pragyvenimo šaltinis. Taigi apie herojus:  Haine

  Vienas iš nedaugelio likusių gyvų genetinio eksperimento aukų. Eksperimento metu buvo išvystytas bandomųjų regeneraciijos greitis bei fizinė jėga. Tačiau yra vienas „bet“, mat visos eksperimento aukos įgavo ir dar viena neįtin malonią dovaną – laukinio pamišusio šuns asmenybę, paprastai slypinčią pasamonėje, bet įtin brutaliai pasireiškiančia kai ‚šeimininkas‘ atsiduria gyvybės ir mirties situacijose. Toks yra ir mūsų pagrindinis veikėjas Haine. Na, apart šių jo biografinių faktų jis dar prisibijo ir šiaip nemėgsta moterų su vienintele išimtim – mergina Nill, kuri irgi tarp kitko yra genetinių (bet kitokių) eksperimentų auka.

  Badou
  Haine partneris jų miesto „tvarkdarių“ biznyje. Neteko savo dešinės akies per savo brolio – informacijos brokerio ir žurnalisto biznį. Rūkalius, mėgsta veluoti. Komandinis darbas su Haine abipusiškai niekaip nesiriša. Paprastai nėra labai gabus mušeika ar „vienas lauke karys“, bet kai žmogui trūksta nikotino organizme, tai jo psichika biški palūžta ir Badou parodo save kiek iš kitokios, biški maniakiškos, pusės.
  Naoto
  Kiek kitokių šaltųjų ginklų specialistė. Jei minėtas tvarkdarių duo pasižymi savo šaudymosi sugebėjimais, tai ši mergina yra tiesiog nepriekaištinga katanos ar durklo valdymo meistrė. Netekusi abejų savo tėvų ir pati vos likusi gyva, bet ištikta amnezijos, Naoto vis ieško atsakingo už minėtas žmogžudystes žmogaus – tokios pačios katanos kaip jos meistro.

  Nill
  Dar vienas genetiškai modifikuotas asmuo. Gan drovi mergina, kartą išgelbėta Haine‘ės nuo ją persekiojusio kabareto šeimininko. Gan simboliškas veikėjas, turi angelo sparnelius ant nugaros, bet yra nebylė. Yra prižiūrima Haine pažįstamo šventiko Ernest Rammsteiner, kurio pasišventimu savo visuomeninei pozicijai galima stipriai abejoti dėl jo lolitos komplekso ir tam tikro fetišo gotic lolita rūbams.


  Mihai
  Buvęs samdomas žudikas, grįžęs namo sutvarkyt tam tikrų reikalų ir pradėt gyvenimą iš naujo kaip privataus restorano šeimininkas.  Bad guys:

  Giovani – vienas iš to paties eksperimento kaip Haine aukų
  Loki ir Noki – pamišusių taipogi ‚modifikuotų‘ dvynukių duo. Viena šaudymo, kita durklo specialistė. Karts nuo karto išlenda į miesta ‚pažaist‘ tuo pačiu sukeldamos didžiausią betvarkę.  Dogs: Bullets and Carnage – vienas iš tų nedaugelio atvejų kai piešimas sudaro ypatingai nemažą dalį įspūdžio apie mangą. Įtin patiko šėšėlių piešimas, gan neblogai perteikiantis visą tą pamišėliško mangos veiksmo nuotaiką. Beje, skaityt chronologiškai reikėtų pradėt nuo prologinės mangos - "Dogs", kur yra pristatomi veikėjai. Pats tą prologą tiesa skaičiau jau po Dogs: Bullets & Carnage, bet nesijaučiu nieko praradęs =] Mangos siužetas gal ir nėra stipriausioji dalis, bet pati mangos mintis gan intriguojanti. Viliuosi kada nors išvyst ir anime formate. Btw, Naoto tai savotiškas kawajus mergička ^^


  Paveiksliukai:
  Spoileris:  Download: Mangatraders
  Paskutinį kartą taisė Sable : 2009-12-19, 19:26

 2. #2
  Sic faciunt omnes
  Įstojimo data
  2008 06 05
  Vietovė
  Solar System
  Įrašai
  65
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nieko ypatingo. Piesimas tikrai geras, bet tai vienintelis sios mangos privalumas. Bent jau kol kas. Nors is tu 28 skyriu tikejausi zymiai daugiau...

 3. #3
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Nenoriu pradėt skaityt, kol visa neišleista, tačiau piešimas ir veikėjai tikrai sužavėjo

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 4. #4
  whatever
  diabolique avataras
  Įstojimo data
  2004 11 28
  Vietovė
  Vilnius/Utena
  Įrašai
  84
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Au jė. Pagaliau ir lietuvaičiai pastebėjo šunis. Pagal piešimą - pati pačiausia manga (mano galva). Deja labai retai išeina naujas skyrius. Siužetas, kaip mangai, tai visai nieko, nes tikrai būna nepalyginamai didesnių pievų. Nemėgstu nuvalkioto žodžio "stilingas", bet ši manga tokia yra. O dėl anime, tai aš jo ir nenoriu, nes tikrai neperspjaus to kas jau nupiešta ir nemanau, jog galėtų prilygt. O vat live action kinas tai visai galėtų gautis (turiu tokių svajonių, nes mačiau "Old boy" adaptaciją).
  "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

 5. #5
  Otaku/Gamer
  Lov'Za avataras
  Įstojimo data
  2008 05 12
  Vietovė
  Bahamas :D
  Įrašai
  42
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  5/5 uz istorija ir uz piesimo stiliu
  Your Smile Will Help You Survive

 6. #6
  tinginys
  angellus avataras
  Įstojimo data
  2007 01 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  269
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  jėga, kad sukūrėt giją apie šią mangą. pradejau dabar skaityti pirmąją dalį, tiesiog DOGS, tai kaip tik, ka labiausiai mėgstu-mafija, šaudynės ir killeriai. mmmm......... super žodžiu. pirmųjų dog yra tik keli ten chaper'iai, tai greitai pereisiu prie šios dalies ir tikiuosi nenuvils.

 7. #7
  forumo idiotas
  Įstojimo data
  2008 10 30
  Vietovė
  -
  Įrašai
  176
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  nuostabi manga, piesimas nerealus, tikrai noreciau anime.

 8. #8
  [SrX]
  Sloth avataras
  Įstojimo data
  2007 09 14
  Vietovė
  Elektrėnai/Vln
  Įrašai
  386
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Siandien pradejau skaityt, piesimas smagus, siuzetas nepasakyciau, kad labai jau ipatingas. Bet didziausias pliusas yra tokia crazy dvasele, veiksmas greitas, nenuspejamas ir smagus, kas man ir patinka .

 9. #9
  Loki'd

  Derogatory` avataras
  Įstojimo data
  2007 10 06
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  410
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  29
  Labai užsikabinau už šios mangos. Ji man patiko visapusiškai. Įdomus siužetas, kuris plėtojasi po truputį ir po truputį įgauna pagreitį: daugėja veiksmo, labiau išaiškėja veikėjų gyvenimo istorijos, tikslai, ryšiai su kitais veikėjais. Įdomu.
  Aišku vienas labiausiai patraukusių dalykų - veikėjų dizainas, piešimas ir charakterizavimas. Šį kartą man įstrigo visi keturi pagrindiniai veikėjai - o taip man būna nedažnai. (Nesvarbu, kad labiausiai Haine *giggles*)
  Taip pat, ketinu nusipirkti ir du volumus iš interneto. Norisi laikyti gerą daiktą rankose, o ne džiaugtis tik virtualiu variantu. :]

 10. #10
  Citizen Erased
  Narya avataras
  Įstojimo data
  2009 01 22
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  227
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  siandien baigiau skaityt manga kiek yra chapteriu isleista ir laukiu daugiau. labai patiko skaityti, net jei kartais ir buvo problemu suprasti kas cia vyksta, bet viskas pamazu rutuliojasi ir aiskeja, vis daugiau suzinom apie veikejus ir ju praeitis. bet geriausios vietos buvo tos crazy veiksmo scenos kur visi tiesiog tokie ... crazy kad net grazu ziuret x3
  36 chapter'io pradzioj parasyta kad bus kuriama anime. ir sito labai laukiu
  deviantArt
  BLACKOUT

 11. #11
  Obvious troll is obvious
  Firo avataras
  Įstojimo data
  2008 06 24
  Vietovė
  Loliland'as
  Įrašai
  363
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Tas kas mini piešimą, na, jis nėra toks itin supah-dupah. Vienas iš jo didžiausių minusų - BG. Tai jo išvis nėra (pasitenkinama baltu fonu) arba totaliai nedetalizuotas (linijos, kur paviršiai be jokių patterns). Neprašau tobulybės, bet tai, jog ji leidžiama UJ manau duoda daug laiko "pašlifuoti" BGs... Vieni pagalvotų: "juk čia action manga, daah", bet bent man prie "pykšt pokšt" norėtusi ir kokybės.

  +; Stall + UJ = zomfg >_>

 12. #12
  I'm a woman on a mission

  Dark-Tarou avataras
  Įstojimo data
  2008 07 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  527
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Neskaičiau (bet sugebėjau cosplay'int Naoto xDD), bet patraukė veikėjų paveikslai ir piešimas. Tikrai geros kokybės ir originalus. Autorius gerai perteikia drabužių detales, ginklus ir veikėjų emocijas. Aišku, kai kur man šlubuoja proporcijos, bet tai būdinga mangoms ir suteikia savotiškumo ir originalumo, apie kurį jau pradžioje minėjau.

  EDIT: Perskaičiau, likau sužavėta netik DOGS bet ir kitais Miwa Shirow darbais x]
  Paskutinį kartą taisė Dark-Tarou : 2009-04-11, 17:11

 13. #13
  big fcuking surprise
  amaeru avataras
  Įstojimo data
  2008 11 15
  Vietovė
  LT
  Įrašai
  131
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  įdomi manga, gana greitai perskaičiau jau išleistus chapterius ir laukiu dar. tikrai įdomiai pateikta, o piešimas tai didelis pliusas. sutinku, kad backgroundui tikrai mažoka dėmesio, bet veikėjai gerai nupiešti. laukiu daugiau. :}

 14. #14
  whatever
  diabolique avataras
  Įstojimo data
  2004 11 28
  Vietovė
  Vilnius/Utena
  Įrašai
  84
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tiem, kas nori užbaigtų fonų, galiu pasakyt džiugų (o gal ir nelabai) dalykėlį: skansliatorių grupės, verčiančios šitą mangą, žalią medžiagą ima iš periodikos. Miwa Shirow yra arba labai užsiėmęs (užsiėmusi?) arba labai didelis tinginys ir žurnalui paduoda spausdint pusiau luptus pusiau skustus komiksus, o jau tankubonuose visi tušti langeliai yra taip užpildomi, kad ohoho... Pataisomi (arba perpiešiami), bei tonuojami ir jau buvę piešiniai. Tai va tokie reikalai. Jei norit užbaigto reikalo - krapštykit savo mylimąsias kredito korteles.
  "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

 15. #15
  The watcher..
  Anita avataras
  Įstojimo data
  2008 03 23
  Vietovė
  Ispanija
  Įrašai
  157
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Ehhh nemegstu ash skaityt mangu.. Bet turbut bus pati ta pirma, kuria daskaitysiu iki paskutines ishleistos.. (butu geras) Kazhkaip vizualiai pirma uzhkabino, o kas ten vyskta - pazhiuresim tuoj.. Jei apie zhiurejima tai palauksiu ir ovos, jei ash gerai perskaichiau - liepa turetu but..

 16. #16
  Rimtas forumo narys Mendeks avataras
  Įstojimo data
  2008 01 21
  Vietovė
  Marijompole/Kaunas
  Įrašai
  125
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nlb megstu manga bet manau kad sita teks pabandyt gal ir patiks

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •