Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 41

Advanced Shit - Kiti klausimai ir pagalba

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.234
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Jau išmokau naudotis Aegisub, dėti titrus ir ttt, todel paklausiu kito dalyko nesusijusio su programom. Aš noriu išversti Code Geass į lietuvių kalba, tai norint man čianai sukurti nauja gija ir ten dėt išverstus epizodus nereikia gauti jokio leidimo ar kieno nors sutikimo ? (nes čia visi lb griežti, tai geriau paklausiu, kad nepridirbčiau kažko)

2. Ačiū Nėra dėkojo
    Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius senshi-seeramuun Žiūrėti skelbimus
    Jau išmokau naudotis Aegisub, dėti titrus ir ttt, todel paklausiu kito dalyko nesusijusio su programom. Aš noriu išversti Code Geass į lietuvių kalba, tai norint man čianai sukurti nauja gija ir ten dėt išverstus epizodus nereikia gauti jokio leidimo ar kieno nors sutikimo ? (nes čia visi lb griežti, tai geriau paklausiu, kad nepridirbčiau kažko)
    Na, jei tu įsitikinusi/ęs, kad tokį nelengvą anime sugebėsi individualiai išversti gerai, jo nesugadinant ir nenumetant į šalį, tai gali, to niekas nedraudžia.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-02-06, 11:44

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.234
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Na, kad jį numesiu tai abejoju, nes aš turiu laaabai daug laisvo laiko ir šis anime mano mėgstamiausias, todėl išversiu jį kaip tik imanoma geriau ir nenumesiu

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.234
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Ir vis del to...kaip galima mkv paversti i avi. Bandziau su programa Megui(ar kazkas pns) bet man nepavyko. Padarau kad konvertintus i mp4,rodo kad perkonvertino, bet vistiek lieka mkv .gal zinot kokia programa ar kita iseiti?

6. Ačiū Nėra dėkojo
    Citata Autorius senshi-seeramuun Žiūrėti skelbimus
    Ir vis del to...kaip galima mkv paversti i avi. Bandziau su programa Megui(ar kazkas pns) bet man nepavyko. Padarau kad konvertintus i mp4,rodo kad perkonvertino, bet vistiek lieka mkv .gal zinot kokia programa ar kita iseiti?
    na visada yra varijantas - nusižudyti

Jei tau tas varijantas netinka - tai gali kai ką kitą bandyti kaip: "suprasti, ką padarei blogai ir kodėl kažkas tau neišėjo", "pateikti konkrečius tavo problemos pavydžius vaizdiniu ar kitu, gerai dokumentuotu, formatu, kad būtų galima išspręsti tavo problemą" ir t.t. :P
    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

[SrX]
    Sloth avataras
    Įstojimo data
    2007 09 14
    Vietovė
    Elektrėnai/Vln
    Įrašai
    386
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Su tuo convertinimu tai slidus reikalas, kai pats ieskojau, tai sugaisau ~3 valandas ir isbandziau ~6-7 converterius, kol galu gale pavyko normalei suconvertint... Anyway, senshi bandyk su Total Video Converter ir versk i mpeg 2 formata, automatiskai istraukia titrus ir siaip gan patogi programa

Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Su tuo convertinimu tai slidus reikalas, kai pats ieskojau, tai sugaisau ~3 valandas ir isbandziau ~6-7 converterius, kol galu gale pavyko normalei suconvertint... Anyway, senshi bandyk su Total Video Converter ir versk i mpeg 2 formata, automatiskai istraukia titrus ir siaip gan patogi programa
    kokia dabar tu man prasmė konvertuoti video dar tam, kad vėl perkonvertuoti galėtum? Supraskit pagrindinius ir fundamentalius dalykus apie multimedia konteinerius - juose tik laikomi aprašyti video/audio/titrų/kiti streamai, kurie yra tam konteineriui būdingu formatu aprašyti.
    Iš konteinerio galima išmuxinti (lt: ištraukti), kas yra labai naudinga dirbant su multimedia programom
    Aš išties tyngiu čia sceenint paprastos programos kaip MeGUI kaip ją naudoti. Po velnių, negi taip sunku DUK pasiskaityti ką koks mygtukas daro, kaip ką koduoti - gi viskas yra ir net paprasčiausiam žmogeliui suprantama anglų kalba parašyta
    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.234
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Citata Autorius Sloth Žiūrėti skelbimus
    Buvau atsisiuntus, bet man rodos, jis mokamas

11. Ačiū Nėra dėkojo
    Naujokas foti avataras
    Įstojimo data
    2008 05 23
    Vietovė
    Šakiai
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nesuprantu visi subai kiti veike kuo puikiausiai sito anime tik angliskus rodo lietuvisku ne.. gal kur problema zinot?

AnimeMinusFamHator

sek0ne avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    kns
    Įrašai
    1.302
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    47
    pasiziurek vobsub nustatymus. man pvz kazkodel GITS nerode subu, o pasirodo, jie kazkodel tai maziukai labai buvo

Naujokas foti avataras
    Įstojimo data
    2008 05 23
    Vietovė
    Šakiai
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kaska pridirbau db ne vienu sub nerodo

Edit: Eng susitvarkiau liko vel LT :/
    Paskutinį kartą taisė foti : 2009-02-15, 20:14

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Atidarai su VLC Player, surandi Subtitru punktą iš menių, arba ----> Open/Directory ir Anime pasileis kaip įprastas DVD tavo DVD grotuve kur pelės pagalba viską surasi. Ko čia panikuoji...

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Tikri vyrai VLC nenaudoja, jie žiūri su MPC arba KMP :<
    O juose tiesiog pasirenki skiltį subtitles ir ten pasirneki jau kokios kalbos tau reikia. Simple as death
    Paskutinį kartą taisė Izzo : 2009-02-15, 21:25
    SCREW YOU, PEOPLE!

Proxizmas
    Fruits Punch Samurai avataras
    Įstojimo data
    2008 06 18
    Vietovė
    -
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Izzo Žiūrėti skelbimus
    Tikri vyrai VLC nenaudoja, jie žiūri su MPC arba KMP :<
    O juose tiesiog pasirenki skiltį subtitles ir ten pasirneki jau kokios kalbos tau reikia. Simple as death
    vlc irgi eina taip pasirinkti

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius Fruits Punch Samurai Žiūrėti skelbimus
    vlc irgi eina taip pasirinkti
    Visvien VLC palyginus su dabartiniais playeriais yra crap'as, jis sunkiai ima soft subus ir maža to juos iškraipo.
    SCREW YOU, PEOPLE!

Proxizmas
    Fruits Punch Samurai avataras
    Įstojimo data
    2008 06 18
    Vietovė
    -
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Izzo Žiūrėti skelbimus
    Visvien VLC palyginus su dabartiniais playeriais yra crap'as, jis sunkiai ima soft subus ir maža to juos iškraipo.
    gal subus ir iskraipo, bet ji is memory stick koledze galiu naudoti.

Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •