Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate šį anime?

Balsavo
7. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 57.14%
 • 4

  2 28.57%
 • 3

  0 0%
 • 2

  1 14.29%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Golgo 13: The Professional & Golgo 13: Queen Bee

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Golgo 13: The Professional & Golgo 13: Queen Bee


  Golgo 13 yra Takao Saito manga leista nuo 1969 metų Shogakukan žurnale. Ši manga yra viena iš ilgiausiai leidžiamų suaugusiems skirtų mangų Japonijoje, jos parduota daugiau kaip 200 milijonų kopijų. Tai istorija apie kunigaikštį Togo, slapyvardžiu Golgo 13, profesionalų samdomą žudiką taip pat jis laikomas geriausiu pasaulio snaiperiu, kadangi jis šaudo tokiais atstumai ir iš tokių vietų, kurių kiti snaiperiai tikrai nesirinktų, tačiau būtent taip jis ir pergudrauja savo priešus. Golgo 13 šaltų nervų žmogus, visada ramaus veido, tarsi Japoniška Hitman'o versija, taip pat jis gavęs užsakymą jį vykdo iš širdies ir padaro viska iki galo. Be to jis dar ir puikus meilužis, sugebantis puikiai patenkinti moteris, kurios nupieštos tikrai gražiai ir stilingai. Taip pat dabar yra leidžiamos TV serijos, tačiau jas labai lėtai verčia.

  Golgo 13:
  The Professional

  Metai: 1983m.
  Žanrai: veiksmas, drama
  Tipas: Filmas
  Trukmė: 91min.

  Papildoma Info:
  ANN || AniDB || AnimeNFO

  YouTube:
  AMV
  Po verslo magnato Leonard Dawson sūnaus nužudymo, Golgo 13 tampa CŽV ir JAV kariuomenės taikiniu, kurią asmeniškai pasamdė pats Dawson'as norėdamas atkeršyti už nužudytą sūnų. Taigi Golgo 13 "dirbdamas" savo įprastą darbą dabar turi ir saugotis jo tykančių pavojų, mat Dawson'o pasamdyti žmonės nuolat mina Golgo 13 ant kulnų, tačiau patį Dawson'ą tai apsėdo keršto troškimas jog jis ne be sugeba blaiviai mastyti o tik persekioja patį Golgo 13, ir skaudina savo artimuosius, visai nesiaiškindamas kas užsakė jo sūnaus nužudymą.
  Iš kart pasakysiu šis filmas man labai patiko, jis turi turi tokia malonia atmosfera, kuri sugebėjo mane prikaustyti iki pabaigos. Viskas perteikiama labai realistiškai, ginklai, aplinkos, personažai, kovos, pastarosios atrodo gražiai ir detaliai, nors jų ir nėra labai daug, bet ir netrūksta, tačiau kam jų reikia kai yra tas puikus jausmas kai lauki kol Golgo 13 iššaus iš savo patikimojo M-16. Piešimas nors ir senas tačiau gražus ir turintis savotišką stilių, arba tiesiog taip buvo piešiama prieš 25 metus.

  Screen'ai
  Spoileris:


  Golgo 13:
  Queen Bee

  Metai: 1998m.
  Studija: Tokyo Movie Shinsha
  Žanrai: veiksmas, drama
  Tipas: OVA
  Trukmė: 60min.

  Papildoma Info:
  ANN || AniDB || AnimeNFO

  YouTube:
  Šiaip vaizdelis  Garsusis žudikas Golgo13 šįkart gauna užduotį nužudyti blogos reputacijos disidentinės Pietų Amerikos išlaisvinimo kariuomenės lyderę Queen Bee ankščiau negu ji nužudys kandidatą į prezidentus, kurio patikėtinis ir pasamdė Golgo 13. Tačiau Queen Bee nėra eilinis kariuomenės lyderis. Kai ji buvo vaikas buvo žudyta visa jos šeima, o su ja pasielgta itin žiauriai. Bet užaugusi ji tapo sukta ir galinga moterimi, kuri gyvena vien dėl keršto ir aistros. Tačiau Golgo 13 atranda jos kitą pusę ir nusprendžia...
  Ši OVA sukurta penkiolika metų po Golgo 13: The Professional filmo, o tai yra prieš dešimt metų todėl negali lygintis piešimu su šiuolaikiniais anime, tačiau lyginant su pirmuoju Golgo 13 filmu piešimas šiek tiek patobulėjęs, tačiau nedaug nes išlaikytas tas pats stilius, o tas mano nuomone yra labai gerai. Siužetas asmeniškai man šiek tiek prastesnis nei filmo tačiau ši OVA turi gana nenuspėjama pabaiga todėl pabaiga pasidaro labai įdomi.

  Screen'ai
  Spoileris:


  Dar nematei?
  Spoileris:


  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-03-16, 18:29

 2. #2
  Miego žmogus.

  ast. avataras
  Įstojimo data
  2007 11 16
  Vietovė
  Melburnas
  Įrašai
  182
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Vos pradėjus žiūrėti įtraukė ir sudomino, norėjosi pamatyti kaip viskas baigsis. Patiko ir piešimas, ir kovų scenos, ir siužetas, o ypač įsiminė soundtrack'as, vien dėl jo galima duoti maksimalų įvertinimą.
  Klasiškas. 5/5

 3. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Bandžiau žiūrėti serialą. Šeip neblogas, labai primena senus anime, kuriuose nebuvo vaikų ir fanserviso, bet buvo smurtas, seksas ir tikri vyrai. Taigi kaip ir ok, bet 50 serijų supermeno-žudiko su 0 emocijų ir jokio siužeto......ne, ačiū.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •