Žiūrėti balsavimo rezultatus: Piano Forest įvertinimas

Balsavo
27. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  14 51.85%
 • 4

  9 33.33%
 • 3

  3 11.11%
 • 2

  1 3.70%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Piano no Mori

 1. #1
  月の詩
  HajiHaji avataras
  Įstojimo data
  2006 11 27
  Vietovė
  Essex
  Įrašai
  137
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15

  Piano Forest

  Piano Forest

  ピアノの森
  (Piano no Mori)  AniDB || ANN || AnimeNFO

  Tipas: filmas (trukmė: 1 val. 40 min.)
  Išleista: 2007-07-21 (Japonija)
  Žanrai: school, music, drama, comedy, adventure
  Prodiuseriai: Madhouse
  Oficialus puslapis
  Trailer

  Trumpa apžvalga
  Amamiya Shuuhei dėl savo senelės blogos sveikatos su šeima iš Tokijo persikrausto į užmiestį. Jo tėvas - garsus pianistas ir Shuuhei, norėdamas sekti jo pėdomis, nuo pat mažų dienų stropiai mokosi groti pianinu. Naujiems jo klasiokams šis užsiėmimas nepalieka didelio įspūdžio, jie netgi iš jo pasišaipo ir meta Shuuhei drąsos iššūkį - pagroti miške esančiu pianinu. Sklando gandai, kad šis pianinas prakeiktas ir juo grojant neišgaunamas joks garsas. Po pamokų Ichinose Kai, Amamiya Shuuhei bendraklasis, palydi jį prie paslaptingojo pianino. Shuuhei nepavyksta juo pagroti, tačiau Kai atlieka nuostabią dainą. Tai stiprios draugystės ir istorijos, apie du labai skirtingus berniukus, kuriuos sieja viena - grojimas pianinu, pradžia.

  Siužetas
  Siužetas neįmantrus, vaizduojami realūs, gyvenimiški įvykiai (na gal išskyrus pianiną vidury miško), vyrauja paprasti dialogai. Pradžioje tai daro Piano Forest šiek tiek nuobodžiu, tačiau viskas palaipsniui pasikeičia, atsiranda įtampa. Pabaiga šiek tiek nuvilianti, lyg ir norisi, kad viskas tęstųsi toliau. Bendrai, daugiausia dėmesio čia skiriama ne konkrečiam įvykiui, o veikėjų vidiniam pasauliui bei jų santykiams.

  Veikėjai
  Visas veiksmas sukasi apie du mokyklinio amžiaus berniukus - Amamiya Shuuhei bei Ichinose Kai. Amamiya Shuuhei kilęs iš turtingos šeimos, šiek tiek inteligentiškas, galima sakyti tipinis pianistas, jeigu tokį sugebate įsivaizduoti. Pianinu groja iš įsipareigojimo. Tuo tarpu Ichinose Kai kilęs iš varganos šeimos, amžinai maištaujantis, stačiokiškas ir dažnai paskendęs savo fantazijose berniukas. Pianinu groja dėl malonumo. Abu veikėjai labai skirtingi, tai lengva pastebėti ir iš jų piešimo, tačiau juos sieja ir kai kas bendro: jie nuoširdūs, dalinasi vienodom vertybėm ir, žinoma, abu groja pianinu, kuris yra pagrindinis anime akcentas.

  Piešimas/garso takelis
  Žvelgiant iš techninės pusės čia nėra prie ko prikibti, tačiau ir išgirti kažko nesinori. Piešimas, atsižvelgiant į tai, jog Piano Forest pilnametražis filmas, gan vidutiniškas: gražūs veikėjai, jų judesiai, tačiau fonui šiek tiek trūksta detalumo. Garso takelis, kaip galima nuspėti iš pavadinimo, yra klasikinė muzika, dar tiksliau - pianinu atliekama muzika. Panaudota tokų žymių muzikų kaip Betoveno, Mocarto, Šopeno kūryba. Žinoma, tokia muzika visada bus maloni ausiai, tokia ji ir čia, tačiau negalima pamiršti, jog ji svarbiausias šio anime elementas.

  Mano komentaras
  Kaip minėjau Piano Forest niekuo labai neišsiskiria, tačiau man jis gan puikiai žiūrėjosi. Veiksmo anime mėgėjams jis gali pasirodyti nuobodus, tačiau kūrybiškos sielos žmonėms, ypač tiems, kurie groja pianinu, arba tiesiog ramaus anime mėgėjams, manau, turėtų patikti. Net nežinau, ką daugiau pridurti.

  Screenshots  Parsisiųsti galite iš čia
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-02-12, 01:22

 2. #2
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Matytas jau senokai filmas, apart muzikos sunku išskirt dar kažką ypatingo. Tiesa idėja - klasika gamtoje visai susivirškino bet bendrai paėmus siužetas tai nuspėjamas, o personažai neįtin ryškūs, kad įsimintų. Tačiau all in all vertinu teigiamai.

 3. #3
  noriu pakeist nick.
  eQuis avataras
  Įstojimo data
  2008 03 29
  Vietovė
  Sirvintos
  Įrašai
  57
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  man patiko, įtraukė pilnai siužetas sudomino iškart, piešimas gana neblogas, drąsiai dedu 5 ;]
  Paskutinį kartą taisė eQuis : 2008-05-14, 18:51

 4. #4
  [url=http://bigbars.ru/][
  1616 avataras
  Įstojimo data
  2006 11 03
  Vietovė
  Okinawa
  Įrašai
  83
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  pasizhiurejau tik ishgirdes apie shi anime'a .Pats groju pianinu tai ,mane labai suzhavejo ,Kai-kun'o laisvasis stylius ir ivairove geros muzikos .Tikrai siulau pasizhiuret si ispudinga anime'a .

 5. #5
  Miego žmogus.

  ast. avataras
  Įstojimo data
  2007 11 16
  Vietovė
  Melburnas
  Įrašai
  182
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Nepaliko man jokio didelio įspūdžio/emocijų o ir ne per labiausiai įtraukė žiūrėti.. Žiūrint pasirodė panašus į La Corda d'Oro, todėl nepasakyčiau jog labai išskirtinis. Labiau įsiminė muzika, tik tiek.. 3/5

 6. #6
  ~Madara Phantomhive~
  Guest
  Vienas geresnių ir šiltesnių anime, kuriuos galima žiūrėti jaukiais vakarais ir šypsotis. Neapkrauna, supažindina su švelnia istorija, neapkrauna nereikalingom detalėm, o jei dar mėgsti klasikinę muziką - šis anime pats tas. Man asmeniškai tikrai patiko

 7. #7
  AZ rėmėjas  Augis24 avataras
  Įstojimo data
  2009 03 29
  Vietovė
  Tokyo
  Įrašai
  919
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  11
  Reputacija
  32
  Neseniai matytas filmas, šiltas ir muzika labai patiko. Gražiai parodyta draugystė ir school life. 5/5

 8. #8
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Vienas graziausiu anime tiek siuzeto/istorijos, tiek veikeju, tiek zinoma pacios muzikos prasme. Tai be galo grazi, svelni ir muzikali anime pasaka apie draugyste, muzika, saves pazinima, atradima kuryboje. Rekomenduoju visiems kuriantiems ir ieskantiems

 9. #9
  Spamintojas :)
  Net avataras
  Įstojimo data
  2009 01 21
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  482
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  is ties faina ir idomu buvo ziureti speju galeti jis pasirungti su garden of words ir wolf children ( nors nesu ju mates )

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •