Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Boys Be įvertinimas

Balsavo
23. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

4 17.39%
  • 4

8 34.78%
  • 3

6 26.09%
  • 2

3 13.04%
  • 1

2 8.70%
Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Boys Be

Boys Be

Boys Be 1-13 | @AnimeNfo
    Romantika, Shool Kids,..

Jei trumpai - tai lengvai žiurima romantika, kuri nespėja nei nusibosti, nei įkyrėti. Manau šį anime turėtu pažiurėti visi kas bent kiek yra romantikas.

Dabar smulkiau, kas man nepatiko šiame anime, vietomis man nepatiko piešimas, ypač septintos serijos, labai negražiai merginos nupieštos vietomis buvo. Po to man viena serija nepatiko (kuris numeris neprisimenu), na tiksliai iki tam tikro momento, bet vėliau šeip netaip išsikapstė ir vėl pradėjo įvikiai vystitis kaip ir normaliai.

Na dabar kas gi man patiko. O patiko man muzika, filmuoti intarpai, paprastas ir banalus romantinis siužetas, veikėjai ir šeip bendrai paėmus visas anime. Apie jį nėra ką daug pasakoti, tiesiog reikia pažiūrėti.
    :w00t:

yuna
    Guest
    eghem... esu truputį romantikė, bet galiu pasakyt, jog tai buvo man valios išbandymas. labai nuobodu, viskas beveik sukas apie tą patį ir atrodo niekad nesibaigs. labai nepatiko, tikriausiai man daugiau reiktų veiksmo.
    muzikos beveik išvis nepastebėjau, tokia man ji buvo neįsimintina.

Artizar
    Guest
    Gera anime ne kiek nenusibosta. Nors gal galetu siuzetas buti kiek idomesnis. Nes dabar susidaro ispudis jog kiekvienoje serijoje ekranizuojama atskira novele. Nors gal ir nieko... vis kazkas naujo.

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    88
    Ai, kazkada buvau paziurejes. Vienintelis dalykas kuri pamenu - tai ,kad mergos siaubingai negraziai nupiestos buvo

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    seniai ziurejau, tai gal ir neteisingai butu duoti 3, nieko beveik neatsimenu, tik viena serija, kai jie ten buvo merginu bendrabuti ir kazkas (net neatsimenu jis ar ji) isvaziavo su vyresniu draugu/-e, tai bendraamzis/-e labai pavydejo.. ^^" heh na, tarp 2 ir 3

Narys Katiuwa avataras
    Įstojimo data
    2005 08 25
    Vietovė
    Dublinas
    Įrašai
    33
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    daugiau nei 1 neistengiau paziuret

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Ne toks ir prastas serialas kaip gali pasirodyt is pirmo zvilgsnio. Yra cia standartinis botanikas-flegma. Jau galvojau haremas, bet ne.....nu nevisai. Du standartiniai draugeliai, kurie turejo but del fono ir be mergu....bet ne. Ir merginas greiciau susirado ir siuzete jiems demesio pakankamai skyre. Istorija kazkiek primine Suzuka. Mergiote sportininke yra. Serialas paliecia keleta visai rimtu pauglishku (ir ne tik) temu. Va filmuoti vaizdai nepatiko. Ypac tos storos japones. Grafika irgi labai jau kukli ir vietomis bjauroka.
    Vienas is retu romantiniu serialu subalansuotu ir berniukams ir mergaitems. 8 balai.

Rimtas forumo narys
    chibi_nemiga avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    136
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    ech, nebalsuosiu, nes visai jau pamiršau kas ten, apart baisoko piešimo [kuris daug kam, kaip matau, įstrigo.XD]. ir šiaip aš gan seniai mačiau jį, taigi net nepamenu, patiko jis man ar ne.
    tiesa, filmuoti intarpai užknisdavo.XD

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Senas bet neblogas. Piesimas pritariu, kad neblizga, bet visai idomi istorija ir tai kad nebuvo dabar ispopuliarejusio slepetes-kuno yra dideli pliusai. Gal jei taip butu uztrukes 26 serijas butu atsibodes, bet per 13 tikrai ne ir visai smagiai susiziurejo.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •