Žiūrėti balsavimo rezultatus: REAL DRIVE įvertinimas:

Balsavo
10. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5: (Nuostabus!)

  4 40.00%
 • 4

  3 30.00%
 • 3

  1 10.00%
 • 2

  2 20.00%
 • 1: (Šlamštas!)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 11 iš 11

Real Drive: Sennou Chousashitsu - 2008

 1. #1
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146

  Real Drive: Sennou Chousashitsu - 2008

  REAL DRIVE
  RD Sennou Chousashitsu

  Režisieriai: Kazuhiro Furuhashi;
  Studija: Production I.G
  Autorius: Masamune Shirow;
  Žanrai: mokslinė fantastika, kiberpunkas, nuotykiai
  Panašūs anime: Ghost In The Shell,
  Premjera: 2008-04-08
  AniDB reitingas: 7.7/10 (437)
  Trukmė: TV 26ser. x 23min.

  9mm Parabellum Bullet - Wanderland (OP)
  Aprašymas: Istorija, sukurta garsaus anime autoriaus Masamune Shirow, kuris tapo visiems gerai žinomu, kai parašė „Ghost in the Shell“ mangą, kuri pavirto garsia anime filmų, serialų ir kompiuterinių žaidimų serija. Šiame kūrinyje autorius labiausiai vėl paliečia tokius dalykus, kaip Sci-Fi ir virtualus kibernetinis pasaulis.

  Projekte, povandeninio miesto kūrime, žinomam, kaip naujam kibernetiniam tinklui, dirbo du gabūs žmonės: profesionalus nardytojas Haru ir genealus mokslininkas Eitiro. Jiems betiriant jūroje paslaptingą reiškinį įvyksta incidentas, po kurio vienas iš jų pasineria į ilgą komą.

  Veiksmas persikelia į 2061, 50‘imt metų po to incidento, kai pagrindinis veikėjas per vieną dieną suspėja prarasti jūrą ir atrasti kitą. Ateitis iš svajonės pavirto į realybę - jūroje atsiradusi didžiulė kibernetinė erdvė. Po vandeniu užaugo gigantiškas miestas, prie kurio gali prisijungti bet kas, kurie įsidiegė sau kyber-smegenis. Androidai, dirbtiniai kūnai, dirbtiniai jausmai – atsirado daug naujovių, pakeitusių įprastinį gyvenimą. Nano mokslas ir nano mechanizmai, kurie leidžia kontroliuot visos žemės klimatą.

  RD vystosi visai kitame lygmenyje – ieško atsakymo: kam gi pats Žakas Yvas Kusto pašventė savo gyvenimą savo tyrinėjimams? Nuskendę lobiai arba retos žuvų rūšys negali paaiškinti jausmų ir žmonių motyvų, kuriems jūra brangesnė, nei pats geriausias draugas. Žmogus, lyg apimtas atvirkščios evoliucijos, lipa atgal į jūrą, iš kurios ir atsirado. Būtent tokios aistros ir yra apimtas mūsų pagrindinis herojus.

  Vietom labai įspūdingai perteikinėjama be žodžių veikėjo meilė jūrai, pasitelkiant į pagalbą nepriekaištingą animaciją ir nuostabų garsą. Įgimtam nardytojui, kuriuo yra Haru, jūra yra gyva, su ja galima bendrauti, ją galima suprasti, klausant jos širdies plakimo.

  Nemažai ironiškų juokelių, kaip pavyzdžiui diskusija apie odos kremą veidui tokiame pasaulyje, kuriame galima gauti idealų dirbtinį kūną. Vaizduojamas namuose katinas, kurio iš tiesų ir nėra, todėl, kad jis miega kiekvienoje serijoje toje pat vietoje.

  Reziumė: Iš tikrųjų, pagrindinė siužeto intriga įkalinta ne ties kova su priešais, o ties atsakymų paieška, tyrinėjimuose, kas gi atsitiko su Haru prieš pusamžį ir kas gi jį pažadino po 50‘ies metų miego. Serialas manau daugiau skirtas Sci-Fi gerbėjams, ramiems bei kantriems žiūrovams, galintiems pastebėti ir banginį, ir miniatiūrinę žuvelę.

  Meilė jūrai ir meilė mokslui – vieni iš daugelių pagrindinių akcentų šiame anime, kaip ir kiti: Gamta – technologijos, intuicija – logika, sąmonė – kūnas, praeitis – ateitis, svajonės – realybė, vyras – moteris, akimirksnis – amžinybė... Viskas harmoniškai, nesusiduriant siužetinėje linijoje tarpusavyje, susilieja į vieną, suformuojant kažkiek filosofinį-poetinį ir paprastą gumulą Real Drive.  Real Drive – senamadiškas ir daugiau ramesnio Sci-Fi pobūdžio...
  Dominuoja tyrinėjimai, gyvenimas ateityje...  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-04-06, 01:23

 2. #2
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89

  Real Drive (over...)

  "Pastatytas pagal Masumune Shirow, kūrėjas anime „Ghost in the Shell“. Real Drive yra artimos ateities mokslinė fantastika, kyber trileris pastatytas pasaulyje, kur milžiniškas tinklas kaupia individualius asmeninius atminties duomenis virtualiame, apsaugotame burbulo formos lukšte, kur individai gali ištirti savo instinktus ir norus, laisvus nuo realiojo pasaulio pasekmių. Kadangi tinklas plečiasi per visus visuomenės lygmenis, auganti trintis tarp tikro ir tinklo pasaulių priveda prie daug anomalijų ir nukrypimų."

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Taigi, pažiūrėjom pirmas dvi serijas. Gan įdomiai čia sukombinavo kiberpanką su tuo povandeniniu veiksmu ir nardymu. Nekaži kaip aiškiai tiesa nusakoma priežastis tų visų fenomenų, kur vyksta.

  Kas liečia piešimą, tai čia kažkiek nusivyliau. Aplinka aišku gražiai nupiešta, nieko nepridursi, bet veikėjų piešimas ypač atgraso. Mergos tai išvis bene visos kažkokios storos ar su antsvorių, o jau kokios "grakščios" jų kojos
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-03-10, 02:34

 3. #3
  Followkata Toushifollow

  Kleopso avataras
  Įstojimo data
  2008 04 01
  Vietovė
  Kns
  Įrašai
  237
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27
  Kol kas mačiau tik pirmą seriją, visai nieko pasirodė, jau bandžiau pagaut kampą kas ten kaip, bet kai tik išmetė ten kažkokią, reik suprast, "mokslininkę" ar kažką panašaus ir dar ten taip visai nekukliai visas savo grožybes išvertusią, tai ką aš žinau... Ai, pažiūrėsiu, ką jie čia dar toliau prigalvos.

 4. #4
  Cyber Snake
  FainaruFantaji avataras
  Įstojimo data
  2007 04 28
  Vietovė
  Esthar-Gongaga
  Įrašai
  720
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Unreal`as, piesimas labai patinka, ko ir tikejausi is I.G. Productions , su tolimesniais ep`ais gal bus ir dar ka pridurt.
  O tos kaip jus sakot "storasiknes" man savotiskai suejo, nes labai daznai anime pasitaiko perkudindi charai, taip, kad cia tiesiog isskirtinumas is mases.  Working underground.

 5. #5
  my life is chocolate;DP
  aistux avataras
  Įstojimo data
  2008 06 21
  Vietovė
  rdw
  Įrašai
  22
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  aplinka tji lb sauniai piesta na o kad veikejai truputi apvaloki tji tai si anime iskiria is kitu

 6. #6
  Last Frame Studio


  bithuthe avataras
  Įstojimo data
  2003 11 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  451
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  ale ko jūs prie tų apvalių formų mergų kabinatės? Pagaliau kažkas labiau prie realybės traukia (kalbant TIK apie veikėjų sudėjimą), mergų subinės formą įgauna.
  Vis geriau nei tokios kur iš Special A anime mergytės su pagaliukinėmis kojomis.
  O šiaip mačiau pirmąsias serijas ir dar ten kažkurią per vidurį, tai visai nieko toks, žiūrėsim toliau iki galo.

 7. #7
  Qwerty
  inkognito avataras
  Įstojimo data
  2007 11 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  235
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  a man visai patiko vietom sis anime kad viska suprastum gana paziureti 1,2 serijas keleta ties viduriu kur ten prisiminimai ar kazkas svarbiau ir po to nuo 20. Paskutines serijos tikai gan idomios buvo trumpalaikiu ir ilgalaikiu netekciu , siokio tokio veiksmo ir intrigu . likusios serijos bevertes visiskai apie nieka. Si anime sutalpinus i 12 seriju max butu super.
  Dar kas labai patiko , tai pagrindinis veikejas Haru . Turbut nemates nei vieno anime kur pagrindinis veikejas butu senolis + tas randas. Tikrai unikalus personazas .
  + uz anime grafine puse , fonas sio anime tikrai buvo labai graziai viskas padaryta ,aki paganyti tikrai buvo kur
  + uz OP istrigo tiek vaizdine tiek muzikine jo puse . Pirmosios OP sekundes tiesiok neikainuojamos

  skaiciau cia kazkam nepatiko , kad mergaites labai apvalios as sakyciau gal ir visai nieko karts nuo karto pamatyti naturaliau atrodancias mergaites , nes jau gali ir pabosti pagal bendra sablona nuopiesti veikejai .

 8. #8
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146
  Ką gi, nusprendžiau parašyti aprašymą šiam anime, kuris jau ilgą laiką dulkėjo Ongoing skiltyje ir dalį svarių pranešimų sujungiau su šiuo aprašymu. Vėliau dar šiek tiek pataisysiu. Tiesą pasakius tikėjausi išvysti rimtesnę ir futuriškesnę Sci-Fi dalį, bet ji buvo tik antraplanis dalykas, tai bežiūrint teko greitai persinustatyti.

  Kas liečia tų didelių priekaištų dėl pernelyg apvalių merginų formų, tai pradžioje ir pačiam buvo šiek tiek keistoka matyti tokius netradicinius kūrėjų sumanymus, bet vėliau tiesiog priprantama, be to ne visos ten jau tokios ir buvo, kuo tikriausia buvo bandoma pasiekti natūralesnį pasaulį. O ir kažkas naujo kartais tikrai nepamaišys. Gerai žinomas šios mangos rašytojas taip pat yra ir erotinių mangų menininkas ir atsižvelgiant į jo dabartinę kūno apimtį, tai gal ir pastūmėjo jį padaryti merginas šiek artimesnes sau.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2009-03-10, 12:21

 9. #9
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Buvo nuobodu ir po 4 ep ištryniau. Sliką turbūt tuom nenustebinsiu....

 10. #10
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Buvo nuobodu ir po 4 ep ištryniau.
  Ir aš taip pat, kažkaip nekabinantis anime pasirodė.

 11. #11
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  RD pradžia buvo tokia, kokios ir tikėjausi, nes jis buvo vienas iš favoritinių anime, kurių laukiau pasirodant visiems epizodams. Tačiau po penkto epizodo sudūžo visos viltys sulaukti šedevro. Kodėl turėjo nueiti į tokius smulkius ir vietomis menkaverčius dalykus? Žinoma, viskas susijęs sci-fi, bet tikrai - perdaug nukrypta į šoną. Pagrindinė sci-fi tema tikrai išskirtinė, tačiau jos išpildymas susvyravo - labai sunku buvo suprasti, kaip susieti nardymą jūroje su pasinėrimu į kibernetinę sąmonę. Taip, sugretinimas išties stulbinančiai tikslus, kai pagalvoji, tačiau po pirmųjų epizodų pamiršo tai ir prisiminė tik pabaigoje. Shame. Būtų buvę trylika epizodų, tada tikrai viskas vietoje būtų. Kitas nepatikęs dalykas buvo ta mergička... Nežinau, tiesiog erzino ir nesižiūrėjosi. Tipo, vaikas kone pagrindinis personažas tokioje rimtoje aplinkoje ir veiksme? You should be kidding me...

  Bet negali sakyti, kad anime yra visiškas nusivylimas.
  Pirmiausia aplinkos piešimas nuostabus, sci-fi detalės ryškios (labai patiko vaizdavimas automobilių ir motociklų universalumo važiuojant vandeniu ir žeme). Pagarba skiriama taip pat ir OST'ui: simfoninė muzika bei paprastos elektroninės muzikos melodijos labai gražiai įkomponuotos ir pritaikytos. Taip pat ir prie garso efektų labai padirbėta.

  Tad labai sudėtinga nuspręsti, ar anime blogas ar geras. Vienintelio dalyko, ko pasigedau, tai rimtumo. Kalbų ir diskusijų nelaikau rimtu dalyku, nes visgi mes laukiam iš anime daugiau nei kalbų, ypač kai anime puikuojasi tokiais rimtais žanrų pavadinimais. Tad gera muzika ir animacija negali perversti mano vertinimo į gerąją pusę...
  Paskutinį kartą taisė Katsu : 2009-03-12, 21:11

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •