Puslapis 12 iš 24 PirmasPirmas ... 2101112131422 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 177 iki 192 iš 376

Koishop Cosplay 2008

VAK
    Tsuyu avataras
    Įstojimo data
    2007 03 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    153
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    kawaii egura!!!!=3 tikiuosi nesushalai..siaubas o ne oras cosplayininkams..
    reliai nesistikejau, kad tiek bus cosplayinanciu.shiaip kaip renginio to negaleciau pavadint, labiau tai buvo cosplay meetas.visi apsifotkino..bande vaidint.nelabai kas gavosi.bet svarbu vaidint ^...^
    o shiaip shaunuoliai kas cosplayinot.su praktika ir cosplay tobulumas ateis..kitam renginiui, manau, dar geriau pasiruoshit.. =)
    kaip pirmas apskritai vykes toks dalykas, sakykim nusisekes.
    kitam kartui gal net ir ash sugalvosiu cosplayint XDD
    tiesa, gaila, kad i cosplayinancius neitrauket Harajuku..manau cosplayeriu padaugetu trigubai ^...^

dar buvo smagu pamatyt kaip kas atrodo..nors asmenishkai nesusipazinau, bet dabar zinau kas slepiasi po kai kurias nikais XD
    Paskutinį kartą taisė Tsuyu : 2008-05-25, 00:02

Koishop Founder
    D1e avataras
    Įstojimo data
    2008 02 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    HUH!!! Pagaliau xD Galiu uzeiti ir parasyti zinute, truputi privargau rinkdamas fotkes ir tt, aciu visiems labai kas atejo dalyvaut ir ziuret xD! Aisku bus daugiau tokiu renginiu, beje - Airi, gal galetum man atsiusti fotkes plz? x) Ir video jeigu yra..

Egura tai puikiai atrode, nesporinsiu x) Ir sheip, beveik visi gerai atrode - nes cia vyko katedroje, ne kiekvienas isdristu su "levu" kostiumu ateiti..

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Kitam kartui rinksiu komandą biedniems cosplayeriams sušildyti. Karštos arbatos ir antklodžių xD
    Didžiausias minusas kas man nepatiko - šaltis. Ai jo - programos dar nebuvo. O programos nebuvimas + šaltis = beveik sibiras.

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius D1e Žiūrėti skelbimus
    HUH!!! Pagaliau xD Galiu uzeiti ir parasyti zinute, truputi privargau rinkdamas fotkes ir tt, aciu visiems labai kas atejo dalyvaut ir ziuret xD! Aisku bus daugiau tokiu renginiu, beje - Airi, gal galetum man atsiusti fotkes plz? x) Ir video jeigu yra..

Egura tai puikiai atrode, nesporinsiu x) Ir sheip, beveik visi gerai atrode - nes cia vyko katedroje, ne kiekvienas isdristu su "levu" kostiumu ateiti..
    Bus artimom dienom, kogero pakabinsiu FTP ir kas nores tas paims, nes nuotrauku tikrai nemazai..
    Lax, gera ideja del ko nors karshto

Super mega ultra rašytojas
    zhmogeliukas avataras
    Įstojimo data
    2007 03 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    770
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    oo pažiurėjau koishope,visgi mano video įsikėlė,o aš galvojau kažkas ne taip O.o'' na gerai.Rytoj bus dar 2 šokie tokie video))
    p.s. D1e > atsiųsiu nuotraukų daugiau,bet irgi ryt

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Citata Autorius Tsuyu Žiūrėti skelbimus
    dar buvo smagu pamatyt kaip kas atrodo..nors asmenishkai nesusipazinau, bet dabar zinau kas slepiasi po kai kurias nikais XD
    Same here, bet kai tik atėjau katedron tai buvo maždaug įspūdis 'wtf, iš kokio čia forumo žmonės' xD povisur ~14m narutardai. Na bet aišku vėliau apsipratom bei pažinom kai kuriuos. gal reiktų kada pertikrint tą jūsų foto giją atai realiai prieš tai žmogaus nemačiusiam, tai nėr taip paprastą tarp cosplayerių atpažint ^^'

btw, buvo lyg ir protingų žmonių su termosiukais kiek mačiau Bet čia aišku neesmė, o ir tampytis ne visi nori.

Koishop Founder
    D1e avataras
    Įstojimo data
    2008 02 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Lax, butu gerai x)

EGURA!! Pamirshau padekoti uz plasteri : ((( ! XD Jeigu ne tu, as nukraujuociau, pasiseke T_T Ten tu tiek prisirinkusi buvai, kad uztektu ne tik pirhsta uzvyniot xD

Zinokit zmones, niekada jums neitiksi, beje - kazkas sake kad jaute, kad cosplayeriam buvo daug smagiau, tai tiesa x) Pasiklauskit pas tuos, kurie buvo apsirenge, ir jie pasakys daugiausia pozytyvios informacijos, jei tik jie nesedejo kampe ir bijojo ishlyst x)
    Airiz mate, ir aisku kiti - COSPLAYERIU nuotaikas, del shalcio tai jop, drebejo per dziaugsma jie, bet jau viskas pasibaige, pasiliko tik prisiminimai

Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Ten tave kazkokia televizija kalbino?

X - Crime of visual shock

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    41
    Citata Autorius piccosan Žiūrėti skelbimus
    Ten tave kazkokia televizija kalbino?
    Jo, mane irgi domina šitas dalykas,
    gal papasakosi?~

P.S. Tik dabar supratau, kad mane "apiplešė"~
    Paskolinau kažkuriai iš Misų tušinuką ir man neatidavė~
    Ui, kokia tu, ta viena iš Misų~
    Paskutinį kartą taisė Džiro sesė : 2008-05-25, 01:55

smlilium
    Guest
    Cia ta prasme apie mane kalbat ane ? xDDDDD
    Ja ja zinok neisgasdino oras , vaziuojant buvo salta , bet tenai nekiek , pasiguldziau vieninteli raita ant plyteliu ir liepiau vaidinti mirstanti XDD lol

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Misa, kitais metais vesi Dziro sesei atgal tusinuka, otherwise ja tebia ubiu s etom. *parodo i savo nauja ginkla* jau sugalvojau ka kitamet cosplejinsiu

Koishop Founder
    D1e avataras
    Įstojimo data
    2008 02 26
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Buvo kazkokia ten televizija, paziurejo paziurejo visus xD As bandziau kazka sakyt, bet mane ignoravo xD Bet that is not the point, buvau geroj nutaikoj, tai dziaugsmas perpilde visa mane O_O
    Koishop saite ishkabinau linkus i fotkes ir vid'us x)

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Beje, apie registracija reikejo pranesht bishki normaliau, prisegt pirmam pslp., prie to posterio, nes asm. ash buciau nepriesh nueit ir vietu rezervavimas restorane man buvo nelabai maloni naujiena...

The watcher..
    Anita avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Ispanija
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Hmm.. Pasizhiurejau foto.. Pavarchiau y viena puse, y kita.. Galvoju: chia lt... ? Na va kaip fainiai gavosi ( sprendzhiu, gaila, tik ish foto ) .. Teks griebt lektuva ir iki kitu metu pasiekt Vilniu.. ( kodel manes ten nebuvo ) Ee eee.. Tik nesugalvokit kitais metais shito renginio nedaryt !! Bet zhek melagiai kokie visi: tai laiko, tai kuo apsirengt neturiu... O chia tiek daug buvo cosplay´eriu !!!!! Dilelis respect´as organizatoriam ir ,zhinoma, dalyviam .. Pagaliau ir lt turim mazha mazha gabaliuka to, kas vyksta kitu shaliu anime festuose ( nors ne man kalbet turbut kai ash neprisidejau prie to gabaliuko ) .. Bet visi nuo to ir pradejo gi..

razzgrizz3
    Guest
    30 cosplayeriu?
    most of em... nu tiek to.
    imo zabuza geriausiai. dar is bleach pora.

AnimeMinusFamHator

sek0ne avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    kns
    Įrašai
    1.302
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    47
    25 narutai
    1 chobits
    ir kruva velniai zino ko (kazkokiu nindziu)

o kur geru anime cosplay, nejau LT tik naruto papuliaru

ir jo zabuza geriausias (SWORD)

Puslapis 12 iš 24 PirmasPirmas ... 2101112131422 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •