Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Azumanga Daioh?

Balsavo
36. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  20 55.56%
 • 4

  5 13.89%
 • 3

  6 16.67%
 • 2

  2 5.56%
 • 1

  3 8.33%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 25

Azumanga Daioh

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Azumanga Daioh

  Azumanga Daioh
  あずまんが大王

  Tranciliacija: nuo 2002 04 08 iki 2002 09 30
  Žanrai: Komedija, mokyklos gyvenimas
  Studijos: Genco, J.C.STAFF
  Trukmė: 26 Ep'ai x 25min. + movie ~6mn. + web ~4min.

  Papildoma info:
  AnimeNFO || ANN || AniDB || Wikipedia || Oficialus puslapis

  YouTube resursai:
  OP || ED || AMV || AMV

  Iš kart perspėju šiame anime nėra nė lašo ecchi, ar kokių perventiškų baijrių, School-life- komedy ir be ecchi šiais laikais tai tikra retenybė.
  Tai pasakojimas apie šešių mergaičių gyvenimą, bevardėje Japonijos vidurinėje mokykloje. Į klasę netikėtai atvyksta naujokė ir ne bet kokia o dešimtmetė vunderkindė, sakysit mažas vaikas tarp pauglių, nieko nebus jis ten pražus, tačiau yra priešingai ji ten puikiai pritampa ir susiranda gerų draugų. Anime ir rutuliojasi apie mažąją vunderkindę ir jos drauges. Anime pasižymi ypatingai mielais personažais (jei aš taip sakau tai reiškia kad jie iš tikrųjų mieli, nes tokiais įvertinimais aš nesišvaistau), tiesa jie visi tuo pačiu metu yra ir be galo kvaili, bet tai tik duoda papildomo žavesio. Visi anime personažai turi kokių nors tik jam būdingų charakterio bruožų, o tai ir daro juos tokiais unikaliais. Šis anime mane užvedė savo puikiu humoro jausmu, galime pastebėti šiek tiek ir apsurdo elementų. Komedijos elementai perteikiami veikėjų emocijomis, elgesiu ir veido išraiškomis, ypač patiko Osakos veidas tokios "narkašės" dar nebuvau matęs, taip pat labai patiko Chiyo veido išraiška kai ji išsigandusi ar šiap susijaudinusi. Nors pripažinsiu iš šio anime tikėjausi kitko, mat buvau prisižiūrėjęs AMVHELL o ten šiam anime buvo skirta gana daug dėmesio, tačiau labai nenusivyliau ir su malonumu peržiūrėjau jį visą. Anime sudaro 26 epizodai taip pat trumpas filmas ir labi trumpas WEB filmas (šis man labai patiko, bet žiūrėti rekomenduoju pažiūrėjus anime, kai būsite puikiai susipažinę su veikėjais).

  OST'as OP linksmas, mielas man labi patiko, ED lėtesnis kaip ir turėtu būti. Pačiame anime skambanti muzika primena instrumentinę klasikinę, kartais atrodo kad ji kažkur lyg ir girdėta, ji neblogai perteikia linksmus momentus, o liūdnus čia tokių nėra ir niekam jų nereikia.

  Iš karto sakau, šis anime piešimu tikrai negali girtis. Viskas perteikta paprastai, be jokių įmantrybių, žinoma nereikia pamiršti ir kūrimo metų. Aplinkos perteiktos paprastai, bet aiškiai ir gerai derinasi prie bendro vaizdo. Veikėjai, va apie juos tai jau kita kalba, nors nupiešti paprastai, be didelio detalumo, tačiau ir duoda tą puikia šio anime atmosferą, piešimo stilius nuolat kinta, priklausomai nuo veikėjų emocijų ar atliekamų judesių, akys didėja mažėja, keičia formą ar pan, rankos kojos ir netgi visas kūnas kartais virsta į tarsi guminį ir plevena vėjyje. Taigi šie visi piešimo išvedžiojimai duoda dar papildoma malonu atspalvi prie ir tai spalvingų charakterių.

  Chiyo Mihama: Paprastai vadinama Chiyo-chan, ji yra 10 metų vunderkindė perkelta į penkiomis klasėmis. Ji puikiai susibendravo su naujaisiais bendraklasiais, kurie ją vertina kaip miela ir žavų asmenį, tiesa kartais pasinaudoja jos jaunatviškumu ir žiniomis. Taip pat Chiyo-chan ji kompleksuoja dėl savo miniatiūrinio ūgio, dėl kurio ji bijo jog yra našta kitiems. Į Chiyo dažnai žiūrima šiek tiek pavydžiai, pradžioje dėl jos intelekto, o vėliau dar ir paaiškėjus kd jos šeima be galo turtinga (jie valdo didžiulius rūmus ir vasarnamį į kurį Chiyo vasarą kviečiasi bendraklasius).

  Tomo Takino: Ji yra nepaprastai energinga ir konkurencinga (t.y. nuolat nori būti geriausia ir visur pirma) tačiau ji yra didelė tinginė. Taip pat ji yra linkusi suerzinti kiekviena kas pasipainioja jai po kojomis, ypač Yomi, savo geriausią draugę ir bendraklasę nuo pat pradinės mokyklos. Tomo yra nepaprastai impulsyvi, ji niekada nesvarsto ir nesirūpina pasekmėmis kurios bus po jos neapgalvotų veiksmų.


  Koyomi Mizuhara: paprastai žinoma kaip Yomi, ji yra rimčiausia iš visų, savo draugių. Nors ji yra protinga ir atletiška, tačiau ji yra savimi nepatenkinta ypač dėl savo svorio, ji bado įvairias dietas, nors jų nesilaiko, nes pastoviai susivilioja savo mėgstamu maistu.
  Sakaki: Aukšta, krūtininga ir kompleksuota, dėl savo drovumo, ji kalba retai. Sakaki turi įgimtą talentą sportui todėl kiekvienais metais, yvairūs mokyklos sporto klubai bando ją prisivilioti. Skirtingai nei apie ją galvoja kiti mokiniai ji yra labai emocinga ir labai myli gyvūnus, ypač kates deja katės jos ne ir nuolat ją kandžioja, ir visaip kitai p skriaudžia.  Ayumu Kasuga: Tiesiog Osaka, ji atvyko iš Osakos ir yyra naujokė kaip ir Chiyo, ji stokoja energijos ir motyvacijos, atrodo lėta ir išsiblaškiusi, tačiau tai yra tik dėl to jo gjos protas dirba kiek kitaip nei kitų žmonių, todėl ji yra linkusi svajoti ir nelogiškas išvadas. Taip pat ji mano kad Chiyo kasos juda savarankiškai ir netgi valdo pačia Chiyo.  Kagura: Ji pasisrodo veliau kai prisijungia prie Yukari klasės antraisiais metais. Kagura šiek tiek savo energingumu ir polinkiu į konkurenciją primena Tomo, tačiau ji savo energijos perteklių nukreipia į sportą, ji priklauso plaukimo komandai. Kagura nepasižymi dideliu intelektu ir taip pat neatsisako progos pakvailioti kartu su Tomo.

  Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-05-31, 22:37

 2. #2
  bishoujo
  Youka avataras
  Įstojimo data
  2006 01 30
  Vietovė
  Vilnis
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Turiu prisipazinti, esu siokia tokia megeja paspoksot panasius anime, kaipo Ichigo Mashimaru, School Rumble ir pan, tikejausi ir cia kazko panasaus, bet nusivyliau.
  Sitos paneles, palyginus su, kad ir I.M., yra siaubingai blankios arba ju charakteriai manes neitikino. Be to, jas po viena arba poromis galima sutikti kas antrame, jei ne kiekviename anime. Sablonai sablonai...

 3. #3
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  O man net palyginus patikęs buvo. Gal todėl kad mačiau prieš visus tuos Ichigo Mashimaro ar School Rumble.

  Btw, jei dar kažko panašaus reikia, tai patarčiau Pani Poni Dash pasižiūrėt

 4. #4
  Artificial Troll
  Bax avataras
  Įstojimo data
  2007 04 09
  Vietovė
  CONTROL
  Įrašai
  16
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Geriausia mokyklinė komedija. Kiekvieną seriją žiūrėjau su dideliu pasimėgavimu. Sukausto dėmesį ir nepaleidžia, kol nesužiūri viso. Skirtas šiek tiek vyresniai publikai. Giriamas ne be reikalo:


  Paskutinį kartą taisė Bax : 2008-04-25, 12:21
  █▄ █▄█ █▄ ▀█▄

 5. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Ishkenciau gal pora seriju. Visishkai apie nieka. School Rumble bishki geriau. Bent jau "romantikos" yra.

 6. #6
  Inspire to conspire

  civer avataras
  Įstojimo data
  2006 12 05
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  135
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Vienas is dvieju mano kadanors dropintu anime (kartu su soultaker). Kvailas ir visiskai nejuokingas
  What if all the world's inside of your head?
  Just creations of your own
  Your devils and your gods all the living and the dead
  And you're really all alone...

 7. #7
  Suicide is painless...
  Evil_of_Darknesz avataras
  Įstojimo data
  2006 04 09
  Vietovė
  ...
  Įrašai
  1.297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Sitame anime visi veikejai alei vieno yra durniai, tas ju durnumas ir gelbsti si anime. Situacijos perdaug nuobodzios todel ir buvo sunku baikti ziuret si anime, nepamenu nuo kelintos serijos ji drop'inau, bet tikrai drop'inau

 8. #8
  [url=http://bigbars.ru/][
  1616 avataras
  Įstojimo data
  2006 11 03
  Vietovė
  Okinawa
  Įrašai
  83
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Itikino ar neitikino manau jei nori atispalaiduot ir gaut gera humoro doze galima pasizhiuret sita anime'a .
  Nuobodoka gal todel kad pasizhiurejau priestai Today In class 5-2 .Bet jei kvailumas ir beprasmishkumas ir kartias banalios situacijos jums patinka pasizhiurekit ji gal ir nenusuivilsit .

 9. #9
  Narys
  Apriliuke avataras
  Įstojimo data
  2007 07 02
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  77
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14

  Talking

  Sis anime man labai patiko lengvas nenuobodus su issisokimais pasijauciau kaip tarp savuXDDDDDD 5+++++

 10. #10
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nu man tai jis net labai patiko. Seniai jau maciau tokia atpalaiduojancia komedija apie mokykla be igrisusios romantikos ar ecchio. Tikrai buvo daug juokingu situaciju, jau vien ko veikeju fizionomijos vertos. taigi 5/5

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 11. #11
  Find your own sins, kid.


  Miyata avataras
  Įstojimo data
  2008 01 09
  Vietovė
  UK, Bristol
  Įrašai
  719
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  man tai nelabai patiko, bent jau pradzia poto per vidury pasijuokt gerai galima buvo. vertinu 3/5, nes be rysio anime, tik kad juokingas, ir tas katinas prikolnas kur kanda tai panai, nepamenu vardo xD
  Paskutinį kartą taisė Miyata : 2008-11-08, 20:33


 12. #12
  Rašytojas
  enjutsu avataras
  Įstojimo data
  2008 08 19
  Vietovė
  kaunas kupiskis
  Įrašai
  217
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  man tai anime labai patiko
  p.s. na daugelis veikeju kaip ir sake daugkur sutinkami, bet osakos tikrai niekur nesu mates
  [SIGPIC][/SIGPIC]

 13. #13
  Naujokas FLCL Fan! avataras
  Įstojimo data
  2009 02 11
  Vietovė
  Poligonas
  Įrašai
  8
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  Exclamation

  10 metų paminėjime Azumanga žada išleisti naują mangą, o gal ir anime serijų. Prie šio projekto Azumanga dirba jau apie metus Šauni naujiena. http://wonderland.schala.net/index.p...iew=getnewpost

 14. #14
  pinky promise
  soshite avataras
  Įstojimo data
  2009 01 22
  Vietovė
  vilnius
  Įrašai
  119
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  man patinka sitas anime... taip neuzkisa galvos, kazkoks lengvas turinys... laukiam kas bus toliau ^_^

  please, wake up to reality...

 15. #15
  Crazy Weirdo
  Jin avataras
  Įstojimo data
  2009 02 06
  Vietovė
  Kuršėnai
  Įrašai
  300
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Man tai labiausiai iš visų veikėjų patiko Osaka su savo klausimais ir nesamonėm. Seip kartais pabosdavo žiūrėt, vietom pasidarydavo nuobodus. Dėl to daviau 4/5 Bet šeip smagus.

 16. #16
  Naujokas Xenon avataras
  Įstojimo data
  2010 04 15
  Vietovė
  Kawnasas
  Įrašai
  19
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Mano nuomone - visiška tuštybių mugė sielos ubagams. Niekad nesupratau jo populiarumo priežasties ir suprast net nenoriu. Nenuostabu kad anime ir toliau sėkmingai degraduoja su šitokiais pavyzdžiais.

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •