Žiūrėti balsavimo rezultatus: kaip vertinsi Sailor Moon?

Balsavo
254. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5: (Nuostabus!)

  72 28.35%
 • 4

  30 11.81%
 • 3

  49 19.29%
 • 2

  35 13.78%
 • 1: (Šlamštas!)

  68 26.77%
Puslapis 1 iš 11 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 173

Sailor Moon

 1. #1
  Mind Zone


  SataNa avataras
  Įstojimo data
  2008 02 15
  Vietovė
  Lietuva, Vilnius, naujininkai
  Įrašai
  760
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27

  Sailor Moon

  Sailor Moon

  ANN||WIKI||AniDB
  Metai: 1992 - 1997
  Žanras: Nuotykiai, romantika, magija, komedija
  Studija: Toei Animation
  Direktoriai: Jun'ichi Satoh, Kunihiko Ikuhara, Takuya Igarashi
  Epų: 46(1-as sezonas), 43(2-as sezonas), 38(3-ias sezonas), 39(4-as sezonas), 34(5-as sezonas)
  Pirmasis sezonas: Sailor Moon
  Usagi Tsukino gyvena kaip paprasta vidurinės mokyklos mokinė kol jos nesuranda kalbanti katė, vardu Luna. Luna paaiškina Usagi’ai, kad žemę ketina pulti blogis, Tamsioji Karalystė, kuri labai senai sunaikino Mėnulio Karalystę. Tsukin'os slaptosios galios bėgant laikui yra prikeliamos, kad galėtų apginti žemę nuo puolimų. Vėliau prie jos prisijungia kelios draugės, kurios jai padeda kovose prieš blogį.  Veikėjai:

  Usagi Tsukino

  Kovoja būdama Mėnulio Jūreivė ir, progresuojant istorijai, ji įgauna vis daugiau patirties bei jėgos kovodama su priešais, kuriuos siunčia blogio jėgos.

  Mamoru Chiba

  Studentas, vyresnis nei Usagi. Būdamas vaikas pakliuvo į siaubingą automobilių avariją, kurioje prarado savo tėvus ir atmintį. Per serijas jis tampa Smokingo Kauke ir kovoja kartu su Mėnulio Jūreive.

  Ami Mizuno

  Tyli knygų graužikė, besimokanti Usagi klasėje. Ji - protingiausia mokinė mokykloje ir taip pat pasiverčia į Merkurijaus Jūreivę, kad galėtų kautis kartu su Mėnulio Jūreive.

  Rei Hino

  Elegantiška miko. Ji labai rimta ir susikaupusi, gali pasiversti į Marso Jūreivę ir kovoti kartu su kitom jureivėm. Ji lanko privačią katalikų mokyklą atskirai nuo kitų mergaičių.

  Makoto Kino

  Nutrūktgalvė mergina, kuri pereina į Usagi mokyklą. Labai aukšta ir stipri mokinukė, galinti transformuotis į Jupiterio Jūreivę. Abu jos tėvai mirė lėktuvo katastrofoj, tai ji gyvena viena. Svajoja ištekėti jauna ir turėti nuosavą pyragų krautuvėlę.

  Minako Aino

  Linksma svajotoja. Ji turi kompanioną vardu Artemis, kuris dirba kartu su Luna. Minako gali transformuotis į Veneros Jūreivę.

  Luna

  Juoda katytė su mėnulio formos žyme ant kaktos. Usagi Tsukin'os prižiurėtoja ir Artem'io partnerė.

  Artemis

  Minako atstoja tarytum vyresnįjį brolį. Jam taip pat labai rūpi Luna.  Antrasis sezonas: Sailor Moon R  Šio sezono pagrindas yra Sailor Moon būrio mergaičių tikrųjų tapatybių prisiminimų atgavimas. Visos Jūreivės per šias serijas kovoja prieš Juodojo Mėnulio Klaną ir susitinka su Ann ir Ail. Dar prie šių serijų prisijungia naujos Jureivės kovotojos.


  Nauji veikėjai:


  Ann ir Ail

  Ateiviai, atvykę į mūsų planetą su blogais kėslais, užsimaskavę kaip studentai.

  Chibiusa

  Maža mergaitė iš tolimosios ateities. Ji atvyksta į XX a. dėl keletos priežasčių. Čia ji susiranda Usagi, kurios pagalba išmoksta transformuotis į Jūreivę Chibi. Kartu su kitomis jūreivėmis Chibiusa irgi kaunasi prieš blogį.

  Setsuna Meioh

  Paslaptinga moteris. Ji pirmiau pristatoma kaip Plutono Jūreivė, laiko sargybinė, kurios pareiga - apsaugoti erdvės-laiko vartus nuo nekviestų svečių. Tik vėliau ji pasirodo Žemėje kaip universiteto studentė. Taip pat ji yra artima draugė su Chibiusa.  Trečiasis sezonas: Sailor Moon S
  Istorija prasideda, kai yra išsiaiškinama, kad artėja pasaulio pabaiga ir Death Busters bando tai įgyvendinti. Per "tyrų širdžių" ištraukimą, jie po truputį mėgina pajudinti savo šeimininką, Pharaoh 90, kad atvyktų į mūsų Žemę ir sunaikintų ją.

  Tęsiant istoriją, trys Talismanai yra išmesti į šviesą ir yra sudėti į tą pačią vietą. Mėnulio Jūreivė juos suranda ir gauna Šventąjį Skeptrą, kurio galia, ji gali transformuotis į Super Mėnulio Jureivę.

  Jūreivės kovoja prieš šiuos Death Busters grupuotės narius - Kaolinite, Witches 5 ir blogąjį mokslininką - Profesorių Tomoe.

  Vienas iš labiausiai pasižyminčių charakterių šiame sezone yra Hotaru Tomoe. Ji yra labai "trapi" mergaitė iš laboratorijos, kuri nelaimingo atsitikimo metu, kuomet ji buvo daug jaunesnė, įgijo keistą gebėjimą gydyti žmones. Dėl šios priežasties ji neturi draugų ir yra nuolat puldinėjama kažkieno iš vidaus. Vėliau Hotaru susidraugauja su Chibiusa ir pasitiki ja net savo gyvybe.

  Nauji veikėjai:


  Michiru Kaioh

  Artistiška mokinė, galinti transformuotis į Neptūno Jūreivę.

  Haruka Tenoh

  Mokinukė, kuri yra automobilių lenktynininkė, nors jai dar tik 16-ka metų. Gali pavirsti į Urano Jūreivę ir palaiko lezbietiškus santykius su Michiru.

  Hotaru Tomoe

  Profesoriaus Tomoe dukra. Gali pavirsti į Saturno Jūreivę.

  Souichi Tomoe
  Dar žinomas kaip "Profesorius Tomoe". Jis yra ekscentriškas ir nuoširdus žmogus bei mylintis tėvas. Priklauso Death Busters grupei ir turi asmenybės susidvejinimą, dėl kurio jis, tikriausiai, ir yra blogiukas.
  Kaolinite

  Ištikima Profesoriaus Tomoe asistentė.  Ketvirtasis sezonas: Sailor Moon SuperS  Šio sezono didžioji dalis dėmesio yra sukoncentruota ant charakterio Chibiusa.
  Ji gauna katę - sargybinę, Dianą, ir yra lankoma sapnuose, taip vadinamo Pegaso, kuris ieško iš jos pagalbos pabėgti nuo Mirusio Mėnulio Cirko, kuris yra vadovaujamas blogosios Karalienės Nehellenia ir Zirconia. Jie vadovauja Amazon Trio ir Amazoness Quartet būriams, kad surastų Pegasą ir Auksinį Krystalą, kuris yra ant jo kaktos.

  Saulės užtemimo metu, keistas cirkas atskrenda į Tokiją, bet niekas, atrodo, jo nepastebi. Mirusio Mėnulio Cirkas išsiaiškino, kad Pegasas yra Žemėje. Pegasas slepiasi kažkieno sapnuose. Kad surasti jį, Mirusio Mėnulio Cirkas nuima nekaltų žmonių sapnų veidrodžius. Per Sapnų Veidrodžius, kuomet jie yra nuimti nuo jų šeimininkų, galima tiksliai pamatyti kieno nors sapną. Po daugelio nevykusių pasikesinimų, Zirconia leidžia Amazoness Quarter panaikinti Trio ir periimti vadžias. Jie pagaliau išmoksta atskirti Pegaso buvimo vietą, vos tik pažiūrėjus į veidrodžio spalvą. Auksinis veidrodis yra su Pegasu viduje.

  Nauji veikėjai:


  Helios/Pegasas

  Apsigyveno Chibius'os sapnuose. Jis tampa jos draugu ir kompanionu.

  Diana

  Kaip Luna ir Artemis saugo Usagi su Minako, taip Diana saugo Chibiusą. Ji yra labai smalsi, trokštanti padėti ir labai mandagi.

  Karalienė Nehellenia

  Jos svajonė - likti jaunai ir gražiai amžinai. Pamačiusi save veidrodyje pasenusią ir šlykščią, karalienė „suvartojo“ visų savo karalystes žmonių svajones, kad liktų jauna amžinai. Šie žmonės tapo Lemurais, eiliniais dienos monstrais. Taip susikūrė Mirusio Mėnulio Cirkas.

  Zirconia

  Bendradarbiauja su Karaliene Nehellenia. Ji valdo Amazoness Quartet ir Amazon Trio būrius. Zirconia atrodo taip, kaip Nehellenia atrodytų, jei ji būtų pasenusi. Zirconia yra personifikacija Karalienės Nehelleni'os košmarų.  Penktasis sezonas: Sailor Stars
  Pagrindinė šio sezono pyktadarė yra Jūreivė Galaxia, karalienė organizacijos Shadow Galactica. Ji sieka valdyti visą galaktiką rinkdama Jūreivių Krystalus iš Jūreivių Kovotojų.

  Visos penkios mergaitės(Usagi, Rei, Minako, Ami, Makoto) išlaikė įstojamąjį egzaminą ir Minako prisijungė prie Usagi, Ami ir Makoto, Jūbano aukštojoje mokykloje. Rei tesia mokslus privačioje katalikų moykloje kaip ir ankščiau.

  Istorijai prasidedant, Usagi turi atsisveikinti su savo vaikinu, Mamoru Chiba, kuris išvyksta iš Japonijos mokytis Harvardo universitete. Kol orouoste jis duoda Usagi'ai žiedą, parodydamas ketinimą ją vesti, kai jis griš. Blogoji Jūreivė Galaxia pasirodo ir greitai sunaikina Mamoru, kuris laiko Žemės Jureivių Krystalą.

  Trumpai po šių įvykių, nauja pop grupė "Three Lights" iškila iki populiarumo viršūnės. Visi trys tos grupės nariai pradeda eiti į mokyklą kartu su Usagi ir jos draugais. Bet tik Seiya palaipsniui tampa Usag'ės draugu iš tos grupės. Ir kai Mėnulio Kovotojos kaunasi prieš kokį nors priešą, tai pasirodo paslaptingas Jūreivių Starlight būrys ir padeda joms, tik su skirtingom motivacijom, todėl nera jokios vilties ir net minties apie bendradarbiavimą. Starlights ieško savo princesės, Kakyuu ir jiems nerupi Žemės likimas. Faktas, kad šis būrys yra užsislapstinęs kaip Three Lights grupė ir kaip vyrai.

  Tesiant istoriją, maža mergaitė vardu ChibiChibi taip pat atsiranda ir artimai susidraugauja su Usagi ir jos šeima. Mėnulio Jureivė ir kitos Mėnulio kovotojos tesia savo kovas prieš Jūreives Animamates ir palaipsniui sužino daugiau apie Starlights.

  Nauji veikėjai:


  Kakyuu

  Kinmoku, planetos išorinėje saulės sistemoje, princesė. Kinmoku taip pat yra ir Jūreivių Starlights, kurios yra ir Kakyuu's sergėtojos, namai.

  ChibiChibi

  Maždaug 2 metukų mergaitė, dar negalinti rišliai kalbėti. Ji žino tik keletą paprastų žodelių ir mėgsta kartoti tai, ką kiti žmonės pasako.

  Jūreivė Galaxia

  Galingiausia Mėnulio Jūreivės priešininkė. Ji gali tiesiogiai įsakinėti Jūreivėms Animamates. Pagrindinis jos tikslas yra surasti visus Jūreivių Kristalus, kad galėtų valdyti visą visatą.

  Kou Seiya

  Grupuotės Starlights lyderė ir grupės Three Lights vokalistas. Vaidina arogantišką ir kietą "bachūrą", kad jos niekas neatpažintų.

  Kou Taiki

  Labai intelektuolus/-i, net prilygsta Ami Mizun'ai. Yra vienas/-a iš Jūrevių Starlights ir grupės Three Lights narys.

  Kou Yaten

  Grupės Three Lights narys ir Jūreivė Starlight. Neretai būna atstumiantis ir ciniškas. Dėl jo/-os elgesio muzikinės grupės Three Lights gerbėjų skaičius mažėja. Kad ir kaip bebūtų, jis ir Luna sutaria gerai, nes Luna įkvepia jį ir palaiko kovojant.  Echmm... Žiūrėjau visas serijas, nes rytais prieš mokyklą per TV daugiau nieko geresnio nerodydavo, bet buvo ir kitokių priežasčių. Mane šis anime traukė, nes tai buvo animaciją kurią kaip ir kiekvienas vaikas – tiesiog privalėjau pažiūrėti. Išties net brolis iš manęs šaipydavosi matydamas mane rytais sėdintį prie šilelio ir žiūrintį „Sailor Moon“. Laikui bėgant jis priprato prie šio anime, kaip kadaise aš... Kartais prisimindavau kaip mano brolis iš manęs šaipydavosi ir kaip to pasekmė dažnai pats iš savęs juokdavausi. Anime žiūrėjau be jokių ypatingų emocijų. Išties šis anime skirtas žiūrėti mergaitėms dėl savo pasakiško siužeto, kupino princų, vienaragių ir daugiau. Tiesa, anime paliečia mergaitiškas problemas, ko negalėčiau pasakyti apie bernus, kurie čia daug paslaptingesni (kaip dauguma merginų ir įsivaizduoja). Pats „Sailor Moon“ nupiešimas gana geras, tačiau užkliūna jo siužetas ir, be abejo, garso takeliai, kurie dažniausiai būdavo labai erzinantys. Vargu ar kas nors ryžtųsi siųstis i kompiuterį bent vieną garso takelį. Kas liečia pačius veikėjus, tai manau, kad kiekvienas jų yra savaip ypatingas ir žavintis. Gali nuskambėti iškrypusiai, tačiau yra dar viena priežastis, kodėl žiūrėjau visus „Sailor Moon“ sezonus: trumpų jūreivių sijonėlių ir užburiančius apatinio trikotažo vaizdų. Toks jau aš esu ir nieko čia nepadarysi. Taigi siūlau jį žiūrėti tik merginoms, gyvenančioms svajonių ir fantazijos pasaulyje ir populiariausių anime fanams. Taipogi visiems iškrypėliams!
  Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-06-23, 17:08 Priežastis: Sutvarkytas aprašymas

 2. #2
  X - Crime of visual shock

  Džiro sesė avataras
  Įstojimo data
  2005 11 12
  Vietovė
  Vilnius, Pašilaičiai
  Įrašai
  684
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  41
  Didį darbą Satana nuveikė~
  Ašen būčiau nugruvusi nuo kėdės, jei man reiktų aprašyt
  šį anime, dievaži, nu nepatinka man jisai, bet kita vertus,
  jisai buvo vienas pirmųjų, žiūrėjau kažkadu per VIVA
  ir buvo baisiai keista, kodėl akys tokios didelės, kodėl kojos tokios ilgos,
  kas per šukuosenos? Žodžiu stebino visa, kas dabar atrodo normalu man~
  Kas dėl paties anime, kai čia pernai ar užpernai per TV rodė, tai žiūrėdavau, kai
  nuotaika bloga būdavo, jau kaip praskaidrindavo dieną~
  "neleisiu tyčiotis iš tyros meilės"
  "nedrįski naudotis krištolo tyrumo jausmais"
  na žodžiu, lietuviškai tatai jau baisiai juokingai skambėjo~
  Beje, žinojot, kad Vanesa Mae "Sailor moon" teminę muzikytę yra
  savo smuiku sugrojusi?

 3. #3
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Jo, kone pirmasis anime. Atneses man dideli harassmenta is pazistamu. "Man patinka Anime"... ir visi tai issifruoja i "Man patinka Menulio Jureive". Vis delto kai kurie veikejai labai patiko.

 4. #4
  forumo idiotas
  Įstojimo data
  2006 08 23
  Vietovė
  prie vilniaus
  Įrašai
  641
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Baisiausias iki siol mano matytas anime. Maciau didziaja dali seriju ir galiu drasiai teigt, kad anime monotonishkas, beveik visishkai neidomus ir ganetinai kvailas. Si anime gali ziureti tik mazu mergaiciu auditorija. Skyriau apskrita dvejeta. Tfu ant tokio anime.

  Papildymas: dar atsimenu, kad anime begant serijoms daresi vis lievesnis. lieviausios serijos buvo su tuo baltu arkliu su sparnais ir ragu ant galvos. tu seriju net neziurejau, nes buvo pernelyg neydomu. Ir ant pabaigos dar atsirado tas sudas "chibi chibi", tai ishvis jau nervai nelaike, negalejau ziuret nes vien ta snargle chibi uz***davo tiek kiek neuz***davo visos jureives per visa anime kartu sudejus. net arklys su ragu tiek neuzknisdavo. baisiausia kai toki suda i anime ikisha. blogiausias dalykas.
  Paskutinį kartą taisė niekšas : 2008-04-23, 19:39

 5. Ačiū BLACK cat dėkojo
 6. #5
  d(-.-)b
  Nemu avataras
  Įstojimo data
  2007 12 22
  Vietovė
  ukm.
  Įrašai
  123
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Ziurejau ,taip ziurejau nuo pirmos iki paskutines serijos daba ne neprisimenu ka anksciau pradejo rodyt SM ar DBZ bet vat kazkuris ir buvo mana kelio pradzia i anime aisku tada dar tokio dalyko kaip anime nezinojau bet poto pasidomejau ir ka jus pasakysit kiek daba macius
  you are dead.
  MDL

 7. #6
  Forumo maniakas
  mindzze avataras
  Įstojimo data
  2007 05 18
  Vietovė
  Stockholmas
  Įrašai
  423
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Tai mano vienas iš pirmu anime , žiurėjau vokiškai ,ir nieko nesuprastadavau bet vistiek labai patiko , kaip pirmas anime. Jai tektu žiurėti iš naujo tai turbut nusišaučiau iš nuobodulio.

 8. #7
  Followkata Toushifollow

  Kleopso avataras
  Įstojimo data
  2008 04 01
  Vietovė
  Kns
  Įrašai
  237
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27
  Ai, taigi čia tas animas kurį visi žiūri slapta xD Na taip, nuvalkiotos ten tos frazės, veikėjai irgi, besikartojantis, nu bet pamačius per TV neperjungdavau, kad ir kaip bebūtų gėda prisipažinti ^^'

 9. #8
  Strawberry sundae please.
  Kenshin_Rurouni avataras
  Įstojimo data
  2008 04 17
  Vietovė
  Japan/Jonava
  Įrašai
  46
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  nors matydavau kad sita rodydavo nieklad neziuredavau ,ma jis kazkox neidomus pasirode .... beje pirmasis anime rodytas per tv LT man rods yra speed racer

 10. #9
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149
  Šio anime negaliu pakęsti totali bukumo viršūnė, net pirmo EP'o neištvėriau, jau geriau pokemonai

 11. #10
  Žmogus Ne
  Bardakas avataras
  Įstojimo data
  2005 09 22
  Vietovė
  Kurokawa/VAK
  Įrašai
  1.635
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  80
  Už pokemonus čia tikrai negeriau, šitas man ir buvo vienas iš tų nuo kurių rimčiau susidomėjau anime. Kažkada per vokiečių kanalą kaip ir daugelis žiūrėdavau, visas bene serijas mačiau po kelis kartus.
  Tik Džiro sesė sumaišė matyt, nes rodė ne per viva o per RTL2. Gerai pamenu, nes ten buvo mano main anime šaltinis kadaise
  Maybe on Earth, Maybe in the Future

  Kurokawa idėjinis lyderis
  Lėtai keičiu slaptažodžius

 12. #11
  SSDD
  SolidSnake avataras
  Įstojimo data
  2005 12 21
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  196
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Be komentaru !!!
  I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

 13. #12
  X - Crime of visual shock

  Džiro sesė avataras
  Įstojimo data
  2005 11 12
  Vietovė
  Vilnius, Pašilaičiai
  Įrašai
  684
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  41
  Citata Autorius Didelis-Bardakas Žiūrėti skelbimus
  Tik Džiro sesė sumaišė matyt, nes rodė ne per viva o per RTL2. Gerai pamenu, nes ten buvo mano main anime šaltinis kadaise
  Hai hai, atsiprašau, tikrai per rtl2 rodė, kaip ir beybade, yugioh, yanne de kamikaze liebin
  ir taip toliau~ Bet per VIVA irgi rodė anime, tokius kaip hellsing, noir ar calmp X,
  tiesa, rodė ir kitokių, kurie man nepatiko, na suprantantat apie ką ašen~

  O jei grįžtat prie sailor moon, ašen įsitikinus, kad didžiausią "juoko" dalį suteikia
  lietuvių kalba, kažkaip kai žiūrėjau vokiškai, tai man neatrodė juokinga, kažkas\ten kovėsi, verkė, žodžiu nieko ypatingo, o vat lietuviškai - hi hi hi~

 14. #13
  Forumo maniakas
  mindzze avataras
  Įstojimo data
  2007 05 18
  Vietovė
  Stockholmas
  Įrašai
  423
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Citata Autorius Didelis-Bardakas Žiūrėti skelbimus
  Už pokemonus čia tikrai negeriau, šitas man ir buvo vienas iš tų nuo kurių rimčiau susidomėjau anime. Kažkada per vokiečių kanalą kaip ir daugelis žiūrėdavau, visas bene serijas mačiau po kelis kartus.
  Tik Džiro sesė sumaišė matyt, nes rodė ne per viva o per RTL2. Gerai pamenu, nes ten buvo mano main anime šaltinis kadaise
  Mano pirmas anime šaltinis ne RTL2 ,o "prosieben" http://www.prosieben.de Jai kas prismena ši kanala .

 15. #14
  weirdo Mantuzas1333 avataras
  Įstojimo data
  2008 01 22
  Vietovė
  telsiuose
  Įrašai
  62
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  buvau biski mates kai per LNK rode.iskart pagalvojau kad gal ne...
  Kas taves nenuzudo, padaro tave stipresniu

 16. #15
  d(-_-)b arnazzs ova avataras
  Įstojimo data
  2008 03 03
  Vietovė
  LT
  Įrašai
  40
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  baisiausias ir beprasmiškiausias anime koki tik matė mano veiksmo ištroškusos akys nuo pirmos minutės mane pykino:sick:. nors skonio reikalas

 17. #16
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Nesistebiu kad sis anime nepatinka vaikinams Juk jis tai tikras shojo skirtas mergaitem . Ir jo nekritikuokit nes jus nesuprantat jo kaip mes mergaites.... Tad manau kad sis anime yra tikrai neblogas

Puslapis 1 iš 11 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •