Žiūrėti balsavimo rezultatus: Zaion: I Wish You Were Here įvertinimas

Balsavo
10. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 40.00%
 • 4

  4 40.00%
 • 3

  2 20.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Zaion: I Wish You Were Here

 1. #1
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20

  Zaion: I Wish You Were Here

  Zaion: I Wish You Were Here

  Wiki II AniNfo II ANN
  Režisierius: Yasuo Hasegawa
  Studija: Gonzo
  Žanrai: Drama, Romance, Science Fiction
  Tipas: OVA
  Epizodai: 4 (~ 28 min.)
  Išleidimo metai: 2001  Žemėje išplito mirtinas virusas M34, kuris greitai tarpsta žmonių organizme bei genetiškai pakeičia ląsteles, paversdamas žmones mirtinai pavojingomis būtybėmis. Kovai su iškilusiu pavojumi sukuriamas specialus dalinys NOA, kurį sudaro kovotojai, kurių jų pačių organizme pilna nano-organizmų, sugebančių žmogaus išorę paversti vientisu ginklu: oda tampa tvirtais šarvais, o pats kovotojas įgauna didesnės jėgos. Atrodo, kad šių kovotojų sugebėjimų turėtų pakakti susidoroti su virusu užkrėstais subjektais, tačiau iškyla nenumatytų pasekmių...

  Visgi vyriausybė nebūtų vyriausybė, jei neturėtų papildomo plano: savo, ir iš dalies visos visuomenės, tikslams jie pasinaudoja mergaitės Ai galiomis, kuri gali savo psichinėmis galiomis sukurti projekcinį atvaizdą (gudriai skamba ^^), ir tokiu būdu sunaikinti viruso infektuotus kūnus. Tačiau mergaitė nėra koks dirbtinis tvarinys, kad galėtų panaudoti savo galias jai reikia motyvacijos, kuria ir tampa vienas iš NOA karių, Yuuji.

  Kaip tokios studijos, kaip Gonzo, kūrinėliui – iki pilno išpildymo labai daug trūksta. Kaip visados pradėsiu nuo man labiausiai rūpimo dalyko – siužeto. Potencialo jis turi labai daug, nepaisant to, kad viruso užvaldoma Žemė ir nėra labai originalus sumanymas. Ko jam trūksta? Natūralumo. Nes viskas labai dirbtinai atrodo. Iš dalies, įtaką tam daro ir piešimas, kuri vėlgi pagal metus atrodo labai blankiai. Čia kovose naudojamas ir 3-D animacija, ir tai galima pavadinti kūrėjų koziriu ir ganėtinai nenusisekusiu. Personažai emociškai nenatūralūs, ypač kas liečia Ai motyvaciją, bei Yuuji pergyvenimus dėl žuvusių bendražygių. Vienintelis dalykas, kas tikrai yra vietoje – tai muzika. Ji yra paprasta, bet veiksmo scenose skamba labai gerai.

  Tad gauname iš dalies biopunk (bent jau aš vartoju šį terminą, kai susiję su visokiais tyrimais, bei mutavimais), iš dalies supernatural, ir iš dalies action, anime. Į blogąją pusę nusveria siužetas, personažai, ir piešimas, o visą galutinį rezultatą iš dalies pagerina muzika. Sunku išlikti objektyviu. Asmeniškai man, šis anime tebuvo vidutiniškas bandymas, visai nebandantis prasibrauti aukčiau 3/5 įvertinimo, ir tai tik geriausiu atveju.

  Screenshot'ai:

  Paskutinį kartą taisė Katsu : 2008-04-23, 20:29

 2. #2
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Jep, sorry, užtrukau su screenshot'ais... Na bent jau padariau tuos, kurie man patiko. Cheers!

 3. #3
  bishoujo
  Youka avataras
  Įstojimo data
  2006 01 30
  Vietovė
  Vilnis
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Isties vidutiniskas. Turejau atsidaryti keleta screenshotu, kad prisiminciau, kame buvo reikalas.
  Sunku ivertinti ziurala, kuris jau po keliu savaiciu, jei neitrauktas i lista, uzsimirsta visiskai ir tik pavadinimas atrodo kazkur matytas.
  Apskritai, turbut dar niekada nemaciau simpatisko pasiligojusio ir super galiu turincio personazo, cia ne isimtis. Ar si mergaite nebuvo pasiligojusi..? Uz bandyma, uz i monstrus pasiverciancius zmones ir uz muzika parasiau per gera ivertinima - 3..

 4. #4
  arnoldass
  Guest
  man jis kazkodel pasirode normalus ir uz muzika duociau 4,o taip visa kita nu neblogai ,bet galejo buti geriau,istiesu 3-D animacija siam animui buvo nenusisekusi siam faktui pritariu

 5. #5
  Narys
  sandrapromised avataras
  Įstojimo data
  2008 04 06
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  90
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nesusizavekit sito anime paveiksliukais cia pateiktais ir dvelkianciais 'mistika' - labai prastas kurinys banalus,neradau jokiu giliu minciu ir sakyciau "anime is reikalo" padarytas vos ne
  Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •