Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 52

pakalbėkim apie mokyklą :)

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27

Question pakalbėkim apie mokyklą :)

.
    Paskutinį kartą taisė SataNa : 2008-10-19, 14:01 Priežastis: no need

Narys Arija avataras
    Įstojimo data
    2008 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    50
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nu man kazkaip nera jau taip blogai toj mokykloj, tik ziauriai nemegstu matkes ir ji man levai sekasi, o dar mokytoja kokia...ragana svelniai tariant bendrauju su visais klasiokais, ypac daug fun per tusu buna visiems susirinkus... o dabar, kai jau vienuoliktoj klasej esu tai isvis rojus mokausi tik ta, ka pasirinkau tai ziauriai faina.. [exept matkes mokytoja] tai va taip va
    ...second shot can end the war...

That's my pie.
    SeiSoraYu avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Kauns
    Įrašai
    256
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Kaip jautiesi/jauteisi būdamas mokykloje?

Pradinėse klasėse patiko mokykla nes dar nieko neveikėm ir mokytoja buvo nereali....Nuo 5 iki 7 nekenčiau mokyklos (o ypač 6 klasėj) , nes po pradinių klasių kažkaip krūvis iškart kilo, buvo keli mokytojai kuriuos pasmaugt norėjosi ( )..Beje klaiokai liko beveik visi tiepatys tik dar keli atėjo nauji...Visada patikdavao kai būdavo naujokų, bet dėja tie naujokai vėplos buvo ir nusirito į fyfų draugiją...Na tik viena normali naujokė buvo 3 klasėj kai atėjo...Iki pat dabar su ja sutariu tik deja po 7 klasių ji į Angliją išvarė...O 4 klasėj atėjo toks su pakrikusiais nervais ir pradėdavo ten draskytis (nu jam tikrai su nervais negerai buvo <.< ) Vieną kartą su kitu klasioku vos nepasmaugė vienas kito (na jo tokie jau žiaurūs ir negailestingi 4-tokai)...Bet laimė jis po metų pabėgo o dabar lygtais kitoj mokykloj mokos...Na tai va.... o nuo aštuntos klasės ėmiai mėgt mokyklą, nes supratau kad man nereikia mokytis kad padorius pažymius gaučiau O dabar (9 klasė) gan mėgstu mokyklą tik kai kurie mokytojai nevykėliai..Na namų darbų neruošiu, nesimokau, bet kažkaip išeina prastumt gan pakenčiamais pažymiais...Na klasiokai liko tie patys nuo 1 klasės ( O_o) tik vėlgi pora naujų, pora išėjo....Taigi sėdžiu atsipūtusi galiniame suole (visada )

Kokie buvo/yra tavo santykiai su klasiokais?

Su klasiokais visais laikais sutariau ganėtinai gerai.Kaip ir minėjau jie mažai keitėsi...Pradinėse buvau gan rami ir tyli....mat jau nežinau dėl ko....O vėliau pradėjau kaip sakant kilti iš samanų (homg na ir išsireiškimas ) Žinoma turėjau draugų visada...Kartais 5-6 klasėje pasipykdavome (gosh kaip apgailėtina ) nes tas laikotarpis buvo pakankamai ugningas...Tai viena draugė tą pasakė kita aną ir bla bla bla...7 klasėje viskas nurimo, nes neapasimoka pyktis...Šiuo metu tai net juokinga kai tarkim kokia viena klasioke pradeda užt-- kartais iš to net jėgų pasisemu nes aš toks jau žmogus....Ir aplamai nedalyvauju klasės intrigose (na dabar jau jų nedaug) nes manau jog tai vaikiška.. Daug ką ignouoju klasės gyvenime ir manau jog esu kietesne nei jie ( xe xe xe ) Man žema veltis į kvailus pokalbius su jais...Turiu kelias drauges ir užtenka..Su kitais sutariu bet tik iš pareigos. Ir nervoja kai kalbis su drauge ,,mums suprantama kalba" ( taip jie vadina, o mes tik naudojame įvairias pravardes neminint žmogaus vardo), o kai pradedam kalbėt ypač protingai apie mokslus, studijas ir tt irgi nervinasi (matyt taip pat nelabai supranta) Na taigi manau supratote kokie mano santykiai..Gana geri, bet glėbesčiuotis nepuolu

Kokie buvo/yra nemėgstamiausi ir mylimiausi mokytojai?
    Na pradinių klaių mokytoja buvo labai gera...tikrai... Poto 5 klasėj lietuvių mokytoja buvo nuostabi-griežta, gerai mokė ir tuo pačiu mokėdavo pasijuokt, svarbiausia kad ne supelijusi, senų pažiūrų senė, o pakankamai jauna...Deja ji tapo nėščia ir pasišalino metams su puse iš mūsų gyvenimo...Atėjo jos atvirkščias variantas...Apipelijusi, kreivais akiniais, senų pažiūrų, nepakankamai apsisakičiusi ir neturėjo nei lašelio humoro jausmo.Na tai toji ir skaitosi nemėgstamiausia mokytoja.. Laimė kad senoji geroji mokytija grįžo ir ta kvėša pasišalino..Dar tiesiog dievinau istorijos mokytoją. Ji nuostabi. Pasakodavao viską ne iš vadovėlio, o iš savo galvos (na ji buvo labai apsiskaičiusi moteris) ir mes viską puikiai suprasdavome. Ji buvo griežta ir šmaikšti, kad ir pagyvenusi ji buvo naujoviškų pažiūrų ir puikaus humoro jausmo.Deja perėjau į gimnaziją ir teko su gerosiosmis atsisveikinti.Tačiau kiekvienoje mokykloje yra gerų mokytojų. Mano auklėtoja- matematikos mokytoja.Na metematikos nelabai gerai moko, bet kaip auklėtoja ji puiki.Rūpinasi kaip savo vaikais.Anglų mokytoja labai savotiška.Kol apsipratome buvo kiek keista ir nepatiko, o dabar jau man ji patinka. Na nuotaika gali keistis kas 5 minutes, bet anglų kalbos ji išmoko ir šeip faina persona. Chemijos mokytoja iš pradžių gasdino, bet dabar ji nepakeičiama, tikrai gera. Beje jos vyras taip pat mokytojas. Geografijos. Galiu pasakyti, kad jis paskutinis daunas. Neturiu žodžių net... O istorijos mokytoja kažkoks nesusipratimas. Viską skaito iš vadovėlio. Bet per jos pamokas gali triukšmauti ir išsidirbinėti, nes sunkiai girdi..Kartais papasakoja apie savo keliones po Ameriką Na o lietuvių mokytoja yra puiki kaip mokytoja, o kaip žmogus tai kažkokia nesamonė.

Ar vis dar palaikot ryšius su buvusiais klasiokais ir apibūdinkit juos jei palaikot?

Na kad tų busvusių nedaug. Na tokia Kristina (ta kur į Angliją išvyko).Grįžta vasaką.Smagu tikrai su ja, labai faina...

Na Tomas jis labai fainas, kad ir neypač gerai mokėsi, bet juk ne tai svarbiausia...aš, jis, mano draugė ir dar toks Vilius gerai leisdavome laiką kartu. Kartais žaisdavome kašį.Bet jis pasiliko ankstesnėje mokykloje.

Vilius deja pakliuvo į kitą klasę.Labai fainas žmogus..su juo kartu būdavom, kartasi pokemonus žiūrėdavom

Kaip sekasi/sekėsi mokslai?

Na visada sekėsi pakankamai gerai. Metiniame dalykų vidurkyje vyravo pažymiai nuo 8 iki 10, na kartais koks 7 išlysdavo... Nors nedėjau jokių pastangų mokymuisi, o dabar net nebemoku mokytis vis tiek gaunu padorius pažymius (na nevisada) Mano mama sako, kad aš turiu gerą atmintį...Ir jei dar ir pasimokyčiau gaučiau tik 10...Bet neturiu tokio tikslo.

Na tai tiek apie mokyklą

P.S pasistenkit nekreipt dėmesio į klaidas

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    nekreipiau i klaidas demesio nice nice... Nlb susidare ispudis, kad buwai kazhkuo lb lb lb ishskirtine ish sawo klases rato Man neimanoma buti savoje klasej kazhkuo neypatingu, ypach kai visi joje vienas kitam i subine lenda ir galvoja, kad gyvenimas yra Heawen klubas ir kitokios linxmybes padugniu rate O man kas... Pabendravau su nauja klase pusmeti. Kviechiausi pas save, pagerdavau progomis. Ir galu gale supratau kad tokiu draugu man nereik. Atsikrachiau ju neidedamas jokiu pastangu i ta. Ir kas man uzhplauke buwo kad keliomis klasiokemis dar rupinausi...

K, nepasakosiu daugiau. Paprashykit jei norit, kad papasakochiau ishsamiai apie dabartine ir buvusia klase
    Kartoškė

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Buvo laikai kai jauciausi xu*negraziai sneka*, buvo laikai kai jauciausi axu*vel negraziai sneka*. dazniausiai laukdavau kol praeis pamoku laikas ir keliausiu namo. nepatiko man mokykloj, nors liko is jos ir graziu prisiminimu.

Buvo ivairus. vienus mylejau, kitu nemylejau, su vienais susipykdavau, po to vel susidraugaudavau ir pan.

Buvo ten visokiu... labiausiai isimine protishkai atsilikes anglu mokytojas, kuriam penktokai sikna sparde... buvo ir geru mokytoju, kuriuos malonu prisimint.

Ar vis dar palaikot ryšius su buvusiais klasiokais ir apibūdinkit juos jei palaikot?

Gatvej sutikes pasisveikinu, pasikalbam, bet taip specialiai, tai nebendraujam.

Kazkaip iki 10 klases tai buvai nusispjoves ir ketvertais mokiausi (idomiau buvo pageimint, prie kompo pasedet ir pan.), po to susigriebiau del mokslu, tai shulia baigiau visai padoriai. tik matematikos labai nemegau, tai matieka taip ir baigiau ketvertu.

SataNa, davai pavaryk ishsamiau apie savo dabartine ir buvusia klases

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    .
    Paskutinį kartą taisė SataNa : 2008-10-19, 14:02 Priežastis: no need
    Kartoškė

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Dar vienas įrodymas kad tai jau ne vien konkretus anime ir mangos forumas su įvairiomis Japonijos temomis, bet ir... Šeima?

Esu ir taip pagarsėjęs ilgais straipsniais ir istorijomis. 7-8 baigtos mokyklos, galima drąsiai rašyti knygą, tačiau šį kartą apsiribosiu tik pora žodžių.

Visaip buvo. Iš pradžių nuostabiai, tada puikiai, po to sušiktai, tada pasiunčiau velniop visą mokymosi sistema ir vėl pasijutau gerai.
    Kokie buvo/yra tavo santykiai su klasiokais? Idealūs, po to visiškai nuliniai, tada vėl idealus, tada tikrai labai prasti, po to geresni, tada normalus, po to pasitaikydavo belekaip. Čia viską lėmė kokioje mokykloje kada mokiausi.
    Belekiek turėjau jų. Piktų, jaunų, gražių, senų, senų, labai labai senu, nepastabių, rimtų, griežtų, labai įdomių, atlaidžių, nepedagogiškų.... Ir visi jie buvo mano mokytojai, geri mokytojai, nors aš jų ir neklausiau.
    NE. klasiokų gyvenimas niekados nebuvo mano gyvenimas, o mano gyvenimas niekados nebuvo klasiokų gyvenimas. Mus siejo tik mokykla, mokyklos socialinis gyvenimas ir daugiau niekas. Todėl kas kartą paskutinį kartą užvėrus mokyklos duris, visi ryšiai likdavo už jų.
    Iš pradžių buvau genijus. Vėliau vis dar neturėjau mažiau 7-8. Po to tiesiog siekiau būti geriausiu. O tada... Tada atsirodo siaubingiausias gyvenime dalykas - sausa informacija. Informacija kuriai reikėdavo paklusti ir mintinai ja iškalti, o ne logiškai išmastyti. Išmokti, o ne suvokti. Galiausiai vidutinybė, praradusi viltį būti geriausiu ir supratusi jog esama mokymosi forma absoliučiai jam netinkama. Po to sekė paskutiniai gyvenime daryti namų darbai. Ir galiausiai tik logika bei bendrosios žinios palaikė 7-7.5 vidurkį. O tai reiškė vienų dalykų 5ukus, o kitų 10ukus.

Nereikšminga pabaiga, kuria siūloma praleisti nemėgstantiems ilgų tekstų. Galėsit paskaityti kai nebus ką veikti.
    Tai va taip man sekėsi. Toli gražu ne visos mokyklos akimirkos džiugina ir kai kurios smarkiai liūdina. Visada būdavau žymiausias ne tik klasėje bet ir visoje mokykloje visais laikais (na išskyrus užsienio kalbų mokyklas), tačiau retai turėdavau daugiau nei viena ar pora draugų(iu). Mano prioritetai, nuomonės, įsitikinimai buvo kitokie, todėl apie didelį draugų būrį nebuvo nė kalbos, nors ko gero vargiai ar pavyktu rasti žmogų kuriam nebūčiau patikes. Tiek tarp moksleivių, tiek tarp mokytojų. Nors ir gero būdo, tačiau dėl prasto mokymosi ne pačios geriausios reputacijos tarp mokytojų. Pirmieji siaubai prasidėjo 4-6 klasėje. Pirmiausiai vokiečių kalba. Pasakiau "-NE!" kai paklausė ar noriu mokytis. Dėja klausimas pasirodo buvo niekinis, rinktis nebuvo galima. O tokio pokšto krėsti Siminčiui negalima. Už tai mokėjo ne viena vokiečių kalbos mokytoja. Tuo tarpu įvairiom suktybėm tiesiog laikiausi tie 4-5, teigiamo pažymio. Tas pats galiojo ir su biologija, tik čia visais laikais pažymiais ir taip lijo. Faktas tas, neįmanoma man išmokti to kas iš principo nepatinka. Ar tai istorinis tarpsnis, ar grožinis kūrinys, ar nemaloniai skambanti kalba ar dar kas. Antra problema buvo lakstymas iš vienos mokyklos i kita. Tai jog jos buvo nelygiavertės, dar blogiau. Iš miesto į kaimą = aukšti pažymiai pirmą pusmetį, tačiau seni vadovėliai, kitas mokymo stilius, visiškas nebuvimas laboratorinių netrukus kaip reikalas viską taip sudirbdavo, kad pažymiai krisdavo kaip reikalas. Iš kaimo į miestą = pirmas pusmetis, tikras košmaras ir didelės pastangos besivejant. Dėja, žala būna ir nepataisoma, kadangi seno per nauja jau nesimokysi vis tiek, tai atsilieps per kartojimus. Perėjimas vidurį metų nėra lengva, keičiasi mokytojai visi, o kartu ir mokymo stilius ir t.t. O perėjimas į nepažystamos kalbos mokyklą yra išvis... Ir nuotykis ir košmaras. Trečia problema pasireiškė matematikoje ir išplito į fizika bei chemija, o dar vėliau ir į keletą kitų labiau specializuotų sričių. Niekaip neįstengiau mokytis matematikos ir visko kur naudojamos ilgos ar bent kiek sudėtingesnės formulės, teoremos ar šiaip taisyklės. Diagramos, tikimybių teorijos eidavo kaip per sviesta, vektoriai ir panašiai ėjosi iš dalies, mat bent šiek tiek buvo arčiau grafikos, tačiau tokie dalykai cosinusai kitkas buvo absoliučiai nekandama kad ir kiek prie to sėdėti nuo pat pagrindų. Lygiai kaip ir patys skaičiai. Galiu įsiminti detaliausius paveikslus, tačiau net ir 4 skaičius įsiminti ilgesniam laikui jau sunku, o užsimiršta labai lengvai (Dar ir šiandien kai kurias duris atidarau neatsimindamas kodą, bet pirštų išsidėstymą) Taip matematikoje vienus dalykus mokėdamas 10uiku, o kitus 2ui, išlaikiau 5-7 balų balansą. Va kodėl nors ir tobulinuosi IT srityje, informatikos studijas turėjau atmesti. Taigi, čia buvo keletas priežasčių kodėl mokslai taip krito žemyn. Yra keletas kitų, bet užteks ir tiek.
    Statistika
    Per savo gyvenimą mačiau įvairių dydžiu klasių. ~25mok, 3.mok, 34+ mok, 7-6mok, 20+mok, 8mok, 30-15mok Tiek pamenu. (34+ mok yra virš limito tačiau jei ir taip pamokos vyksta diem etatais, nieko nepadarysi.)
    Mokynių skaičius mokyklose: 90 mok - 1000++ mok. Dažniausiai apie 250-350 mok.
    Nuo didžiulių šiltų, apsoliučiai viskuo aprupintų miesto ir senovinių kaimo su nuosavu daržu valgyklai auginamu pačių mokinių.
    Taip pat mokytasi pirmoje ir antroje pamainose.
    Mokyklų amžius nuo kelių šimtmečių iki kelių dešimtmečių.
    Atstumas iki mokyklų: nuo 500+ metrų iki 5+km pėstute. iki 15km transportu.
    Mokytojų amžius: nuo 24 iki 70+ metų
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2008-03-30, 02:51

Vienišė manijakė

biganimefan avataras
    Įstojimo data
    2008 03 20
    Vietovė
    Nėra
    Įrašai
    328
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16

Nu aš dabar 10-toj klasei, tai nelabai ir norisi eiti dėl to, kas laukia metų gale. Nors aišku laikiau egzaminus ir devintoje klasėje, bet dabar tai tiesiog baisu, nes baisiai nekenčiu lietuvių ir nelabai ją moku
    Jaučiuosi laisvai ir atsipučiu per tam tikras pamokas ar net pamiegu (pvz Istorija - sedžiu pirmajame suole, bet miegot galiu laisvai, nes gerai moku istoriją vien iš pasiklausymo, ką mokytojas veblena).

Nesu atsiskyrėlė, bet esu tarsi grupelėje su keletu draugų. Gana gerai sutariu su kitais ir greitai įsitraukiu į kolektyvą, bet gana dažnai stengiuosi apeiti kitų problemas ratu ir nesikištį į jų pasaulį be reikalo :P

Myliu savo anglų mokytoją. Tai mano mėgstamiausia pamoka ir joje galėčiau sėdėti per amžius. Fizikos mokytoja - ragana, bet visvien ją myliu, nes labai gerai išmokina fiziką.

Ne. Pakaičiau mokyklą net tris kartus ( pradinė, vidurinė, gimnazija). Klasiokai keitėsi, bet su keletu patekau į gimnaziją, todėl gana dažnai susiduriu ir pasikalbame. Bet kadangi nesutinku kitų, tai ir nepalaikau ryšių, nes su dauguma vidurinėje ir nelabai sutariau, nes visiems buvau nusirašymo draugas per pamokas.

Gerai. Baigiau pusmetį aukščiausiais pažymiais ir toliau stengiuosi. Man nereikia kalti ar panašiai, nes man užtenka išgirsti ir suprasti, kad įsiminčiau ilgam laikui iki kontrolinio :P

Narys
    Ru. avataras
    Įstojimo data
    2008 02 24
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    89
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    kas nors padesit padegt sule? prasau...
    seip tai su mokslais norm... vidurkiai geri... o su klasiokais turiu problemu...
    esu klases vadas nr.1 dar esu vadinama teroriste, manipuliuotoje, cinike ir t.t... bet kazkodel niekam tai neuzkliuna tik "gerietems".... seip tai fajnas musu aukletojas (fizikos mokytojas), geografe nereali ir istorike (kadangi labai greitai susinervina) o seip tai norėciau pakankint lietuviu mokytoją ir... busima chemijos...

Cadavariffic
    krapija avataras
    Įstojimo data
    2008 03 08
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    301
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22

Iki 11tos klasės vos paeidavau iki mokyklos, poto kai prasidėjo profiliavimas, kažkodėl pasidarė įdomiau, gal net smagu buvo eit kartais į tą mokyklą.. Mokykloj buvau fruktas, todėl dažniausiai per pamokas išsikalinėdavau, arba miegodavau.

Mūsų klasė buvo turbūt draugiškiausia iš visų tų metų klasių, bet nepatiko tas dalykas, kad buvo suskirtyta į dvi grupes, mokslinčiai ir kietekai nu bet nesiskundžiu, visada buvo smagu, tai išgert, tai prisidirbt, tai dar kąnors..

Turbūt nemėgstamiausi buvo tie, pas kuriuos neturėjau pamokų.. Dyrikas ir pavaduotoja viena, bet tuos pas kuriuos mokiaus, tai savotiškai mėgau, kad ir kokie būtų. Turbūt mėgiamiausios buvo tikybos, lietuvių (auklėtoja) ir istorijos mokytojos. Visos mėgdavo paprikolint

Palaikau su dviem klasiokais ir vienu iš kitos klasės.
    Nebūdinsiu jų, dar paskui netyčia pamatys ir gausiu malkų. Bent nuo vieno Nu bet du animistai, o kitas šiaip toks, pritariantis

Būčiau nemalęs šūdo iki 12tos klasės, o visą laiką normaliai mokęsis, tai būčiau tikrai gerai išlaikęs egzus.. Bet kadangi nusprendžiau nesimokyt iki 12tos klasės, o tik jos antram semestre, ir turėt maždaug iš visų mokslų po 8 vietoj 4-5, tai išmokau tik nereikalingiausius dalykus nu bet ne taip blogai ir sekės, niekad negrėsė išmetimas ar dar kokie baisūs reikalai. Išlaikiau visus valstybinius egzus.
    Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.

http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

http://www.last.fm/user/bombska

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Kaip jauteisi būdamas mokykloje?
    Mokslo prasme buvau nusivyles - nemaza dalis dalyku buvo mokama orentuojantis i klases vidutiniokus, tad dalykai, kurie buvo mano arkliukas, man budavo nuobodus. Isimtis buvo nebent fizika, kurios moke gana idomus mokytojas.
    Nepatiko ir klasioku poziuris i mokymasi (ypac 11-12 kl.) - atsivilkdavo didzioji "elito" (tie, kurie iki 10 kl. buvo pavyzdingi zubrylos, o nuo 11kl. uzgere ar uzsitusino (trumpiau tariant seksualiai susirupino)) dalis i koki viduri pamokos ir mokytoja turedavo is naujo pradeti viska aiskinti. Del minetos priezasties is kai kuriu pamoku (jei budavo dvi is eiles) tekdavo iseiti (kam man vel klausytis to paties ir daug letesniu tempu?). Uz minetus "issisokimus" minetasis "elitas" buvo uzkabines pasikelusio (ar arogantisko) etikete ir ragino uz kiekviena panasu mano pasireiskimo rasyti kuolus (karta gavau, bet veliau su mokytoja pasnekejom ir daugiau negavau).
    Zodziu nemaza dalis atsiminimu yra negatyvus, bet su malonumu dabartinius kankinimus (bah koks lygiu skirtumas tarp univero ir mokyklos) iskeisciau i 11-12kl. laikus

Visais laikotarpiais buvo savo "chebra". Iki 7-8kl. buvo vieni, kurie perejo veliau i kita mokykla. 8-9kl. musu klase papilde naujokai, kurie is dalies ir sudare naujaja chebra.
    10-11kl. dariau nedideli socialini eksperimenta - "Vodka connecting people". Rezultatas baisus - is tiesu alkoholis zmones sujungia. Na rezultatas nebutu baisus, jei ne kitas idomus faktas - reta kita veikla (atmeskim zalingas) juos taip gerai sujungia.

Megstamiausi:
    * Fizikas (saunus mokytojas ismanantis ne tik savo dalyka, bet ir tai kas vyksta pasaulyje, 11-12kl. megdavo pafilosofuoti, tad daug ko nespejom, bet egzaminui paruose geriausiai is visu mokytoju; klases aukletojas nuo 10 kl).
    * Informatike (jei ne ji dabar buciau teisiog eilinis nusmurges fizikos studenciokas dirbantis sargu ar vadybininkeliu kokiam BMS, o dabar esu ten kur ir noreciau likti, aisku kildamas "karjeros" laiptais. vienintele mokytoja, kuri mane pastoviai girdavo ir taip gelbedavo nuo motinos isiucio po tevu susirinkimo ^^)
    * Chemike (saunus zmogus, sauniai moke + dalykas, kuris mane domino)
    * Trys skirtingos anglistes (viena deste iki kokios 7-8kl. - padejo gerus pamatus mano snekamiesiems igudziams, saunus zmogus; kita deste 8-10 kl. - matyt geriausia ir aktyviausia mokytoja tais laikais musu mokykloje, dalyvavo su musu klase daugybeje konkursu, kuriuos neretai ir laimedavom arba budavom tarp prizininku (klases aukletoja 8-10 kl.); 10-12kl. - jauna mokytoja, dar studente, bet ismoke idomiu snekamosios kalbos triuku, anglisku trumpiniu ir aforizmu)
    * Istorikes (didziausia pramoga buvo kasmetines viktorinos, bet naudingas buvo ir ju destymo stilius - buvo ugdomas istorinis mastymas, o ne liepiama iskalt faktus)
    * Lietuviu mokytojai (11 kl. (mokytojas) - pagaliau normaliai ir idomiai destyta ne tik lietuviu literatura, bet ir uzsienio; 12 kl. (mokytoja) - labai idomios buvo pamokos, kuriuose nagrinejome poezija, labai kulturingas ir kuklus zmogus.)
    * Etikos mokytojai ir Tikybos mokytojas (na man visada patikdavo filosofija ir religija, o ir siaip malonu matyti, kad yra taip idomiai (=protingai, racionaliai) mastanciu zmoniu)
    Nemegstamiausia - lietuviu mokytoja (5-11kl. - kai dalykas yra idomus (jei ne ji, tai dabar greiciausiai buciau filologas ^^), bet tave metai is metu sodina del nelietuviskos pavardes, aiskinama, kad nelietuviai negali gerai moketi lietuviu kalbos, o jei ir gali tai turi moketi kelis kart geriau uz lietuvius, uz gerus atsakinejimus balas neretai nerasomas, o uz maziausius nusizengimus pilamas kuolas, tai atsiprasau, bet kaip tokia mokytoja galima megt? Nors 12kl. manes nemoke, bet isigudrino vistiek sugadinti atestata (lietuviu septynetas, kuris uzdare kelia pagyrimui, nors mano atestato vidurkis buvo auksciausias laidoje, o ir laikyti egzaminai (isskyrus lietuviu) islaikyti geriausiai laidoje) man ir kitiem, kurie pabego pas kita mokytoja. Vienintelis mokymo rezultatas - alergija lietuviu kalbai)

Su dauguma ne. Bendrauju tik su kokiais 2-3. Vienas ju yra mano grupiokas universitete ir tik su juo bendrauju pastoviai.
    Kodel ne? Vieni yra aktyvistai ir net norint ir turint laiko ju nepavyktu pasigauti. Su kitais neturiu bendru interesu.

Iki 11 kl. balai vidutiniski. Apatija, tingumas. Mokytoju nuostabai pakartojimo kontrolinius islaikydavau vos ne dvigubai geriau uz savo "zubrylas" klasiokus ar klasiokes. Paslaptis - nesimokymo technikoje (zubrinimas kenkia sveikatai) arba kitaip tariant reikia suvokti dalykus, o ne juos zubrinti.
    11-12 kl. "arogantiskas" pirmunas - tvirtos zinios is ankstesniu klasiu padejo gerus pamatus tu dalyku greitam pakartojimui ir nauju dalyku isisavinimui. Labai erzindavo tai mano klasiokus, kurie vis stebedavosi is kur as tai zinau ar prisimenu, o kartais pasiulydavo nesdintis i gimnazija
    Univere mokslai einasi daug sunkiau. Neretai kartele yra daug auksciau mano iprastiniu (=nededant ypatingu pastangu) sugebejimu. Visgi rezultatai gan neblogi, mat neretai kontekstas yra blogesnis (=grupioku rezultatai).

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    O mano shulė yra trakuose TVDG (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
    Nekenčios jos kaip normalus elinis pauglys. Kai esi dviliktokas ir tavo pamoku tvarkaraštis susideda taip pamoka langas pamoka langas ,tai labai sux! Bet dievinu mokyklos vlagykla nors kainos kaip restorane.

Na drasiai galiu taigti mes A klasė buvo vieningiausis , nu dar neskaičuojan , kad protingiausi ir darpščiausi ,visoi mokykloi.Mano sntykiai su klasiokais puikus, ka čia su klasiokai su visais dviliktokais mano sntikiai labai geri. Nes visi dviliktokai kaip viena klasė. 60% dviliktoku ratuoti ir atvažuoja i mokykla su visokiom krutom , sportinėm , ar tesig supuvusiom geldom , tame tarpe ir aš.

Tomas - mes be jo kaip be ranku , galvu ir t.t. .Jis yra visokiu plotu ir linksmybiu organizatorius. Dar baidaristas. Tomo pravardė -pugžlys arpa papšlis
    Justas J. - mokyklos seniuno sunus, labai linksmas ir jokingai bendrauna su mokytojai ,taip pasikėles. Dar Baidaristas Justo pravardė J&J
    Justas D. - griausias mano draugas ir geriausias plaukykas ištvermės plaukime, visoi mokykloi.
    Evaldas - Vienintalis šokėjas mokykloi , kuri dažniausiai galima pamtyti per telika.

Mėgstamiausi mokytojai
    Hmm..... reikia pagalvoti , tai butu :
    Kiršys - Buves informatikos mokytojas , pats geriausias mokytojas , bet jau nebedirba. Puikiai ir aiškiai dėstė pamokas .
    Buvusi anglu mokytojas kurios jau pavardės neprisimenu. Seksuoliausia mokytoja , didelia krutinė ir miniakas. O čia tai mokytoja
    Janušauskienė - dabartinė anglu mokytoja , labai linksma ir gerus bairius skaldo.
    turbut viskas
    Nemėgstamiaisi mokytojai:
    Praktiškai butu visi bet išrinksiu pčius nemėgstamiausius
    Grygelis - dabartinis informos kokytojas , tox pusprotis , bet apsimeta tokiu protingu , bet kai dėsto tai Bilas Geitcas nesuprastu apie ka jis ten blevizgoja. Lyg kaip pats susavim šneka.
    Šišėnina - Fizkos mokytoja . Trumpai žertava, su dviem krutim kaip pieno sisternos.
    Ir pati nerialiausia mokytoja per visa tukstanmety jos mokymo metodai neprilygsta jokiam Enkšneinui ar Niutoniu. Tai Glumbokaitė. Nevikusi mokytoja verta aukso medalio , neturinti jokios pedagoginės patirtės ir pan. O moko , tai pvz: diktuoja užsirašymui dvieju žodžiu tama , pakartoja kelis kartus , apkeičia žodžius vietom ,dar pakartoja užrašo ant lentos , nutrina ir vėl užrašo su klainda.

Aišku palaikau, pas mus viena bet didelė chebra.
    Mano klasiokai:
    Tomas - mes be jo kaip be ranku , galvu ir t.t. .Jis yra visokiu plotu ir linksmybiu organizatorius. Dar baidaristas. Tomo pravardė -pugžlys arpa papšlis
    Justas J. - mokyklos seniuno sunus, labai linksmas ir jokingai bendrauna su mokytojai ,taip pasikėles. Justo pravardė J&J arba Kerpė.
    Justas D. - griausias mano draugas ir geriausias plaukykas ištvermės plaukime, visoi mokykloi.
    Evaldas - Vienintalis šokėjas mokykloi , kuri dažniausiai galima pamtyti per telika.
    Galina, Nora , Ašrinė , sex bombos visoi klasei.
    Ričiardas - mutantas , su galvoi istatytasi kaškokiais vištuvais ar pompa,jo galva dvigubai didesnė negu normalaus žmogaus.
    O apie mane visi žino, mane klasiokai pravardžuoja Palius raba PaNOSas (NOS tipo azoto ipurškima)

Kaip visalaika , rimtesne spamokos mat. alt . anglus laikau norma keturis , o kitos geriau 5-6. Bet jai neskaitau kunces ar etikos pamoku 10-9 ir niekada mažiau.
    Bet yra toks bairis aš nuo 8kl. bevaei rimtu pamoku namu darbu niekada nadariau.
    Savo pažimiasi aš patenkintas , gal , gal jai daryčiau pamokas , butu per pus geresni pažimai , bet aš nebučiau aš .
    Paskutinį kartą taisė mindzze : 2008-03-30, 15:57

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    nepadingejau paskaityt visu istoriju Ishskirus Ozio 3chia atsakyma tingejau skaityt bet kampa pagawau ish visu jusu Jus tikrai esat spindinchios asmenybes ir ishsiskiriate vis kazhkuo
    Kartoškė

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Jaučiuosi gerai. Žinoma būna kokių nors nesąmonių, bet dėl to nereikia žudyti savo nervų. Niekada nebūna tokių dienų, kad visiškai nesinorėtų eit į šule, nebent šnekam apie savaitgalius ar eit į šulę vasarą . Visi peikia mokykla, tačiau niekas nenori eit šluot gatvių .

Su klasiokais santykiai normalūs. Su visais, kaip taisyklė, nesusibendrausi ir aišku, kad su kai kuriais net nėra noro. Pykčių nėra, tik nesutarimai šiokie tokie.

Mėgstamiausi tie kurie bendrauja su mokiniais ne kaip su žvėrimis ir supranta juos. O žinoma visi tie kurie ateina į mokykla išsirėkt, tai užknisa žiauriai.

Esu dabar devintokas. Dabar vidurkis buvo 9, tačiau nesimokau daug. Sėdžiu prie pamokų nuo 0 iki 60 min. Ateini į šulę, pasiklausau ką pasako, per pertraukas darau namų darbus, o namie tik tai ko nespėsiu mokykloj ir tai iš ko žinau, kad tikrai rašysim. Pastangų beveik nereikia. Man asmeniškai tai pvz svarbu mokėt tą lietuvių kalbą ar geografinius objektus, kad nebūtų Alpės Grenlandijoje. Anglų išvis vaikų žaidimai, iš bendro išsilavinimo galima pašnekėt.

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Daug nerasysiu...
    Aisku kad tingiu eiti i mokykla,bet neskaitant pamoku man mokykloje patinka[ypac per sauletas dienas].Kai as jau 8 klasej esu, tai mokslai sublogejo ,nes labiau pradejo rupeti ne mokykla o draugai.
    Pradinese klasese mane visi mego[nesakau kad db nemegsta] tai net tada tapau klases seniune ir kaip ir gerbeju is kitos lyties turejauNu bet kai pasikeite klases tai su bernais nlb bendrauju,o su mergaitem is pradiniu klasiu tai aisku, nes jos visos taip ir liko mano klasejeNu o seip db mane laiko visi klases linksmuole ir keistuole
    Nemegstamiausi:Fizikos-prastai moko ir turi susikurusi savo"kvietimo prie lentos"sistema kuri visus nervina.
    Megstamiausi:Rusu k.-daug bajeriu moka ir seip mane ji megsta.Tikybos-lb supratinga mokytoja kuri issiskiria savo mastymu ir bendravimu.Nu seip tai man visi kiti mokytojai tikrai netrukdo:rolleyes:
    Milda-geriausia mano drauge,linksma,megsta nusirasineti,prastokai mokosi...
    Monika-visu mokytoju numyletinebet seip linksma,lb gerai mokosi.
    Ernesta-moksliuke,drovi.
    Aurelija-kerstinga,izuli visa laime kad sutariu su ja
    Ligita-rami,linksma,sutampa keletas musu pomegiu.
    Viskas gerai, bet visi sako kad galiu ir geriau

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    262
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Mokyklos nekenciau del mokytoju poziurio i mokinius. Visad laukdavau pamoku pabaigos ir nemegau pertrauku,bereikalingas laiko shvaistymas.
    Labai patiko anglu ir istorijos mokytojai,nes Istorijos ishmane sawo darba,o su anglu galedawom pabambet (jauna panike buwo).

su klasiokais nepalaikau jokiu ryshiu,bet noreciau susitikt.Mokslai sekesi prastai ir tuo pat metu gerai,ziurint kokie dalykai.Man yra nesuprantamas dalykas,kaip gali daryti tai kas tau nepatinka (zodzio "reikia" mano zodyne nera)

Bet kazkodel wiska dabar atiduociau,kad galeciau grizt i school days
    I have the Holy Lance

Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •