Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate "Shigofumi" ?

Balsavo
41. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (Nuostabus!)

  21 51.22%
 • 4

  7 17.07%
 • 3

  9 21.95%
 • 2

  1 2.44%
 • 1 (Šlamštas!)

  3 7.32%
Rezultatai 1 iki 12 iš 12

Shigofumi: Stories of Last Letter (2008)

 1. #1
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  146

  Shigofumi: Stories of Last Letter (2008)


  Shigofumi: Stories of Last Letter
  Režisierius: Tatsuo Sato
  Studija: J.C.STAFF, GENCO, Bandai Visual
  Transliacija: 2008-01-05
  Žanras: drama, psychological, supernatural
  ANN reitingas: 8,4
  Trukmė: 12 TV serijos

  Trading Yesteray - Shattered (AMV)
  Aprašymas:
  Istorija apie mūsų kasdieninį gyvenimą, apie mūsų tamsiąją ir šviesiąją pusę, pasakojimas, kuris teigia bet kokiais atvejais gyventi ir mėgautis tuo ką turim. Shigofumi reiškia pomirtinis laiškas, paskutinė žinutė nuo negyvo asmens. Aprašymo viršelio nuotraukoje mes matom Fumika, kuri yra viena iš paštininkių, bet nepaprasta laiškanešė, o ta kuri perduoda neseniai mirusio asmens paskutinį pranešimą jo ar jos mylimiems: šeimai, draugams ir kitiems reikšmingiems žmonėms. Kiekvienam epizode pateikinėjama vis nauja trumpa istorija apie žmones, kurie parašė shigofumi, bet visose serijose svarstoma ta pati problema – mirtis. Siužeto eigoje keliamas vis didesnis nerimas ir tai neatrodys kaip lengvas pasivaikščiojimas, kuriuose momentu taip pat bus pabrėžtos širdį kutenančios ir nuoširdžios istorijos. Veikėjai šio anime visi labai puikus, nes jie visi yra gerai išvystyti per toki trumpą laiką, neskaitant, kad kiekvieną kartą jie turėjo persikelti vis į skirtingą atmosferą.

  Piešimas:
  Piešimo kokybė turėjo savo geru ir blogų pusių, bet labiau pastebimas malonus ir švelnus suderinamumas. Puikiai, išsamiai ir detaliai pateiktos aplinkos, dramatizuotos scenos buvo nerealiai atkurtos ir perteiktos, kuriuos leisdavo puikiai susilieti su pasakojama istorija.

  Reziumė:
  Bendrai paėmus, galiu pasakyt, kad, tai nuostabiai atkurtos dramatiškos, psichologiškos, gyvenimiškos ir natūralios istorijos, su antgamtinėm jėgom. Manau jis turėtų paliesti tikrai daugumą dėl vienokių ar kitokių požiūrių į gyvenimą, mirtį, savižudybę. „Code Geass“ rašytojo įtaka buvo pastebima kartais, subtilios ir nekasdieninės Jigoku Shoujo idėjos ir tai ką jis moka, sugebėjo puikiai perteikti vietomis ir čia.

  Screenshots:  Dar Nematėt?

  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-02-25, 14:46

 2. #2
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Atvirai pasakius ta tema apie mirties dievus, aka shinigamius jau pradeda užknist. Negi negalima tų pačių problemų ar minčių perteikt kitokia forma. Su merga shinigami jei neklystu tai jau trečias anime, o dar naują galvoja daryt šį balandį, tai kažkaip...

  Dėl paties animo, tai nėra jis labai kabinantis ar dar kas, pusė epų nei kokį dėmesį sukelė nei ka. Na bet kažkiek šurmuliuko atskiri epai aišku sukėlė ir pačioj japonijoj. Berods serijos apie savižudžius paauglius, iš kurių buvo tyčiojamasi, nerodė per jp tv. Kaip slice of life drama anime tikrai gan neblogas, bet tos idėjos pateikimas vis gi...nu ne slice of life. Parodytų visą realybė nuo a iki z, be jokių mergaičių shinigamių būtų pats tas. 3/5 overall - vien už bandymą parodyt socialines problemas

 3. #3
  former german officer
  DarkNazi avataras
  Įstojimo data
  2006 12 25
  Vietovė
  DarkCity
  Įrašai
  58
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Man labai patiko piešimo stilius toks gražus ir mielas pateikta aplinka labai graži ir detali. Gerai išvystyti veikėju charakteriai ir pati istorija yra gera nors ir yra nevienas anime panašia tema. už ši anima duodu 5/5

  Kalbant apie shinigamius per visa anime jų ne vieno nemačiau, buvo tik paštininkes, shinigamis viršininkas jų gal buvo aš visai ne prieš merginas shinigamius bele būtu kawaiinos
  Šis anime primene Shinigami no ballad bet ten vietoj paštininkes ir kalbančios skraidančios lazdos buvo shinigami ir kalbantis skraidantis katinas.
  [SIGPIC][/SIGPIC]

 4. #4
  Followkata Toushifollow

  Kleopso avataras
  Įstojimo data
  2008 04 01
  Vietovė
  Kns
  Įrašai
  237
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  27
  Laiškas nuo mirusio žmogaus - įdomi idėja ir viso anime vinis. Įdomu buvo stebėti paties laiško perdavimą ir tolesnės jo istorijos plėtojimą. Nuo pat pirmos serijos užkabino netikėti siužeto vingiai (patinka man toks problematiškas slice of life). Ir viskas būtų buvę gerai, tačiau maždaug nuo vidurio laiško idėja buvo pamiršta ir prasidėjo o dabar pakalbėkim apie paštininkus. O tai jau manęs nesujaudino, neįtikino ir išvis - nepatiko, o ir tos kalbančios lazdos nervuot pradėjo. 4/5 vertinant tik pirmą dalį.
  Paskutinį kartą taisė Kleopso : 2009-03-17, 15:19

 5. #5
  Skylarkiss
  Guest
  Nuostabus anime! piesimui duociau 4 balus temai ir jo israiskai 5 balus

 6. #6
  Naujokas DontStay avataras
  Įstojimo data
  2007 12 11
  Vietovė
  mrj
  Įrašai
  18
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Taip taip patiko ir man Kaip ir Jigoku Shojo, gal ir ne is tos pacios serijos, bet kazkuo panasus. Siaip pritariu kad pirma puse idomesne buvo, gal del situaciju ivairoves ir tu laisku perdavinejimu, bet visgi ziurejosi idomiai iki pacio galo.
  Beje nebuvo ten jokiu shinigamiu ;D Jos tik laiskus pristato, nieko daugiau. Ir aplamai manau jei del socialiniu problemu ir panasiai, tai Jigoku Shojo labiau verta ziuret

 7. #7
  epoh
  epoh avataras
  Įstojimo data
  2007 02 21
  Vietovė
  lietuva
  Įrašai
  23
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  man asmeniskai patiko: idomi ideja, grazi piesyba, neigrystantys veikejai. Nera vienas is tu, kuris paliktu dideli ispudi, bet tikrai vertas demesio.

 8. #8
  Narys sakura445 avataras
  Įstojimo data
  2008 05 03
  Vietovė
  Vilniuj
  Įrašai
  61
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Vertinu 5/5
  Labai įdomus.Man patiko piešimas,istorija,bei veikėja Fumika

  Spoileris:
  Jei tau šis anime tikrai labai patiko, tai nusakyt savo nuomonę galėjai ne dviem žodžiais.
  Paskutinį kartą taisė sakura445 : 2008-11-21, 09:44

 9. #9
  one vs all, DIE AZ!


  Izzo avataras
  Įstojimo data
  2007 02 25
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.837
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Labai sunku įvertint, nes jis man į dvi dalis skilo.. Pirmoji dalis baigėsi su 8-ąja serija, o likusi iki pat galo. Pirmoji dalis man patiko savo atmosfera, paties animo idėja ir po truputį bręstančia mystery gyslele, tačiau po paslapties atskleidimo, kažkaip pasidarė nuobodu, pradėjo animas kvepėti shojo stilium, o pabaiga išvis man susidirbo.. Tikėjaus bent kažko dramatiško, bet oh well kažkaip šiaip laikais vis sunkiau pamatyt kažką skirto ne plačiajai auditorijai, nors pirmoji dalis man tokia ir buvo, bet kaip sakiau, vis ta pabaiga... Tas pats kas ir su Ghost Hound buvo.. Gaila.. Iš 10 būtų 7, bet iš 5 kažkaip gaila duoti 3, bet ai, tiek to.. 3

  P.S. labai sužavėjo Fumikos įgarsinimas ir jos charakteris. Tokia... mmm.. paslaptinga asmenybė buvo
  SCREW YOU, PEOPLE!

 10. #10
  trust me i'm engineer
  zeke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 02
  Vietovė
  Kaunas ir Rokiškio r.
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  as taip pat piesimui skiriu 5/5
  beto man tokios istorijos visai nieko susiziuri
  S_T

 11. #11
  Miego žmogus.

  ast. avataras
  Įstojimo data
  2007 11 16
  Vietovė
  Melburnas
  Įrašai
  182
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Dar neapsisprendžiau ar jis toks vidutiniškas ar dar žemiau vidutiniškumo. Pradžia daug žadėjo, atrodė išties įdomios atskiros istorijos ir pati laiškanešė žavesio turėjo (neskaitant tos erzinančios lazdos), bet, kai pradėjo visas veiksmas suktis apie Fumiką, pabodo, tapo eilinis anime su gal kiek išskirtine tokios Fumikos būsenos priežastimi.. Paskutinis epizodas iš vis be žodžių. Tiesa, šlykštesnės OP dainos dar paieškot reikėtų.
  Nusivylimas. 5/10 3/5 vien už piešimą ir tuos pradinius epizodus.

 12. #12
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Buvo neblogų serijų, bet visumoj tai nieko įpūdingo. Kaip suprantu, čia tokio tipo anime, kur ale turėjo kokių susimąstymų ar emocijų sukęlt žiūrovui, tai bent man jis tokio poveikio neturėjo. Tikra vidutinybė, silpnas 6/10.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •