Puslapis 6 iš 9 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 144

Anime Nights 2008 naujienos ir pagr. diskusijos

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Citata Autorius Mouse[ON] Žiūrėti skelbimus
    o kaip jum zmones silumos kiekis saleje? man kieme silciau buvo. pirmi du anime visiskai nepatiko, pirma dar kazkaip iskenciau, per antra norejau taksi kviestis, bet tikriausiai buvau prisales prie kedes.
    Kažkaip vien su maike ir džemperiu buvau, bet nesušalau. Paryčiais tik kai išėjau tai kiek nemalonu buvo.

Interstela man kažkaip nesmagiai žiūrėjosi dėl nepatinkančios muzikos, tačiau visiems neįtiksi o aš esu labai reiklus, tačiau atvirai to nerodau.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Kagi, tuomet jei kiekvienam nors vienas anime itiko, reiškias renginys sėkmingas. Todėl mano nuomone, net ir atsižvelgiant į tai ko dažniausiai norima, nepabijoti pateikti skirtingų "patiekalų"

omfgstfu ZuZiZ avataras
    Įstojimo data
    2008 03 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man tik 1 anime nepatiko, labai patenkintas Anime Nights

wild minds
    baltas_tigras avataras
    Įstojimo data
    2007 03 19
    Vietovė
    Vilnius/Kaunas
    Įrašai
    113
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    tai kokie atsiliepimai is antrosios nakties? daugiau ar maziau zmoniu buvo? kokios nuotaikos, animai? =]
    Neziuriu anime su LT subais.

valdemaras
    Guest
    Na buvau Anime Day , tai kaip supratau buvo pakoreguota programa ir vietoj 3 anime parodyta 4 Šiaip viskas neblogai , tikrai geras renginys , tikėjausi kad rodys per visą ekraną ir garso sistema kino salės bus , bet ir be to buvo labai gerai Padėka organizatoriams

Green World
    Surreal avataras
    Įstojimo data
    2006 10 31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    98
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Likau visai patenkinta renginiu, nors dalyvavau tik dieninėje dalyje Nei vieno iš rodytų anime nebuvau mačiusi, 5 Centimeters per Second - kažkas nuostabaus, xxHolic Movie (ar kaip ten) nepaliko didelio įspūdžio, apie trečią anime patyliu, o ketvirto ištvėrėm su drauge penkias minutes ir išėjom Bet šiaip sveikintina, kad buvo pateikti įvairūs žanrai, animacija skirtingiems skoniems. Tie, kas išvis nėra anksčiau žiūrėję anime galėjo puikiai su šituo dalyku susipažinti
    Salėj buvo tikrai nešilta, o ir publika kažkaip, em, labai traškino visokias pakuotes, bet šiaip sėdėt buvo jauku

valdemaras
    Guest
    aga tie traškėjimai labai nervino tik prasideda anime ir jau girdis trakšt trakš, bet kai visi suvalgo viską tai normaliai būna tada

Naujokas
    Unja avataras
    Įstojimo data
    2008 04 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na renginys tikrai buvo super galiu ir paploti ir pasaukti ir pastrakalioti is dziaugsmo, tik organizuotumo truko
    atmosfera gera, filmai ir geri, tik kai kuriu siuzetai, buvo tokie keistoki ( turbut reikejo sau su plkyta per galva uzsivanot, arba apsirukyt ,arba filosofiskai nusiteikt( as cia apie "Inertlude").. gaila antroj anime nakty nebuvau( pramigau , prabudau tik apie 23val.)
    ir vat kas dar man buvo labai keista ir nesuprantama, na gal per ta samyshi pirma vakara, nesupratau buvo ar nebuvo tie konkursai, na amv maciau, o like kiti du ? as ,kad prisiveziau savo piesiniu, bet taip ir nesupratau, kada cia juos rodyti?

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Antrą naktį buvo likę konkursai ir prizai dalinami. Šiaip smagu, bet kai visą pirmą naktį ir dar dieną intensyviai ir audringai žiūri anime, tai į antroj naktinėj programoj pusę anime pramigau. Bet jėga vis vien, vienas mūsiškis nuownino mp4 grotuvą, gavom talonų arbatos išgert, kuprinę su energy drinku ir... emmm... einu miegot toliau.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    buvau tik antroje naktyje ir sakyciau, kad renginukas pavykes Smagu buvo matyti tiek daug anime gerbeju vienoje vietoje - daugiau nei puse sales buvo uzpildyta iki pat pabaigos. Kedes patogios tokiam naktiniam maratonui, gavom shviezios kavos ir dar sushi pusryciams. Dekui organizatoriams.

Is tokiu nedideliu pastabeliu - konkursu vedantiesiems reikejo mikrofonu, nes gale nieko nesigirdejo.
    Anime sarasas... "Toki o kakeru shoujo" buvo vienintelis vertas demesio man, bet visiems matyt neitiksi.
    Repertuaras buvo pakeistas is anksto neperspejus, todel kai kurie galejo nusivilti isvyde "Afrosamurai" vietoj "Tokyo Marble Choclate". Siulyciau kita karta itraukti daugiau komedijiniu filmu, nes si karta dominavo fantastika.
    Time waits for no one.
    http://www.tamagochi.lt

Yo

na va ir aš atsikėliau jau po beveik bemiegių 3 dienų (1,5 h miegojau max per dieną) . Tikrai smagu matyti, kad visiems patiko, gal kas ir buvo ne taip, bet pvz kaip man tai pirmas toks kartas buvo ir nelabai žinojau ko tikėtis bet atrodo viskas daugiau ar mažiau suėjo.
    Labai dėkoju visiems susirinkusiems iš visos lietuvos ir sudalyvavusiems Anime Nights . Didelis respect tiems, kurie ėjo į visas dalis nonstop - unreal
    Mačiau pažystamų veidų ne vieną ir ne du, bet gal ne su visais pavyko susikalbėti - buvo per daug įtampos ir nemiego "efekto", kad kartais atrodė, jog pražilsiu ir pan... Na bet viskas jau praeityje Dėkoju visiems mūsų renginio rėmėjams, kurių dėka ne tik įvyko šis renginys, bet ir galėjome įteikti daugybę prizų visiems dalyviams (manau likot apsipatenkinę? ). Taip pat visai mano SA chebrai, kurie tikrai padėjo su renginiu ir dirbo išsijuosę + Shelbiui, kuris padėjo pravesti renginį (bo man nemiegojusiam belekiek laiko vis sunkiau darės lipti ant scenos ir kalbėti garsiai (kaip minėjo aukščiau mikrafo nebuvo)).

Tai tiek Greitu metu įdėsiu foto, video, anime ir dar ką turiu iš a-nights į infosa serverį, kur galėsit pasižiūrėti kaip kas buvo
    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    kodėl man nebuvo leista Cosplayint Orochimaru? o.07
    SCREW YOU, PEOPLE!

Citata Autorius Izzo Žiūrėti skelbimus
    kodėl man nebuvo leista Cosplayint Orochimaru? o.07
    M? Net nežinau nieko... Aš išvariau iškart su lapsium iš renginio miegot kai tik Mikas (fotografas) atvažiavo. Tai va... Don't know anything ;]
    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

geek
    Invisible avataras
    Įstojimo data
    2007 12 31
    Vietovė
    Vilnius, Lietuva
    Įrašai
    28
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pirma naktis:
    Interlude patiko ir beveik visą supratau, nebuvau nieko keisto rūkęs ir nebuvau filosofiškai nusiteikęs (kaip kažkas anksčiau minėjo), interstella irgi patiko labai smagiai susižiūrėjo. Clannad nebuvau matęs serialo tai filmą pažiūrėt buvo pats tas ir paliko neblogą įspūdį. Iš pirmos nakties kas nepatiko tai Karas, tai turėjau geros progos pamiegot kol jį rodė, ir tai nusprendžiau jog man nepatinka tik kai jis jau įpusėjo.

Pirma diena:
    Byousuko 5 centimeter paliko labai gerą įspūdį ir tikrai gerai žiūrėjosi net nepastebėjau kaip baigėsi. (kažkieno komentaras labai prajuokino: kodėl kiekvieną chapterį vis kiti veikėjai?)
    Gekijouban Shakugan no Shana visiškai nepatikęs anime, bet sukėlė juoką iš absurdiškumo.
    Appleseed ex machine tikėjausi neblogo reginio, bet ką išvydau sukėlė šiurpa, nežinojau ar verkt ar juoktis. Ypač įsiminė paskutinis kadras kai merga apsikabina cyborgą ir saulėlydžio fone bučiuojasi į jo metalinę plokštę.. Ir pats anime story buvo apgailėtinas.

Antra naktis:
    Kol rodė Karas likusius tris ovas bandžiau pamiegot bet niekaip nepavyko, kažkaip nesimiegojo, tai pastebėjau jog antra pusė Karas daug įdomesnė už pirmąją.
    Toki wo Kakeru Shoujo buvo labai patikęs. Iš jo ir tikėjausi to.
    Afro samurai buvau girdėjęs visokių atsiliepimų, bet apibendrinus man patiko. Deja į šito anime pabaigą pradėjau smiginėt prieš savo valią, bet pabaigą pamačiau
    Vexille nustebino, nesitikėjau ir patiko, palyginus su appleseed ex machine tai tikrai daug kartų geriau. Nors turėjo ten minimalių trūkumų (pvz prajuokino cripple fight'as pabaigoj), bet apibendrinus vertas dėmesio daug labiau negu appleseed ex machine.

Visas renginys buvo nusisekęs smarkiai, vidinis "kioskas" nakties metu buvo tikras išgelbėjimas, o rytais paragaut sushi visada smagu. Kažkur kažkaip nežinau pats pražiopsojau cosplay visą dėl to gailiuosi. Kėdės buvo patogios ir bendrai paėmus viskas buvo labai gerai, tiesa, kaip ir minėjo vedėjam reikėjo mikrofonų, nes nesigirdėjo jų.
    There's nothing right in my left brain,
    there's nothing left in my right brain.

ELO
    9inch avataras
    Įstojimo data
    2007 11 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Heh, tikrai saunus renginys! Laabai gera atmosfera jautesi visa laika :] Nuliudino tik 2 anime... Interlude bei Gekijouban Shakugan ;//
    Visi kiti anime maziau ar daugiau patiko! :] Taip pat, smagu, kad patiko organizatoriams mano AMV, bei suteike man garbe, tapti pirmos AMV konkurso vietos laimetoju...! Oi, daug zalios arbatos isgersiu... ;D

Isliks saunus prisiminimai apie rengini! Yooosh!

Cadavariffic
    krapija avataras
    Įstojimo data
    2008 03 08
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    301
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    garso kokybė tai tikrai prasta buvo. na, o tie anime kurie patiko tai buvo matyti.. tik afro samurai antrą kartą žiūrėt nebegalėjau, tai pramiegojau. va xxxholic, toki wo kakeru ir 5cm buvau nematęs, tai tikrai patiko. nors labiausiai iš visų, jau kokius 5 kartus matytas sword of the stranger.. bet va, interlude, shakugan no shana, appleseed tai tragiški man. karas reik bandyt žiūrėt vienam
    Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.

http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

http://www.last.fm/user/bombska

Puslapis 6 iš 9 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •