Žiūrėti balsavimo rezultatus: Maison Ikkoku įvertinimas

Balsavo
6. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  2 33.33%
 • 4

  2 33.33%
 • 3

  2 33.33%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Maison Ikkoku

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129

  Maison Ikkoku


  Žanras: romantika, komedija, drama
  Formatas: TV (96 ep), 24 min. + movie
  Transliacija: nuo 26.03.1986 iki 02.03.1988
  Režisierius: Kazuo Yamazaki
  Studija: Studio Deen

  Pasirodo ir pries dvidešimt metų buvo kawainų merginų..


  Yusaku Godai - 19 metų roninas. Vaikinui jau ant nosies stojamieji egzaminai. Va tik aplinka mokintis visai nepadeda. Kas gyveno bendrabutyje aka barake tas supras. Kaimynai......na kai tokie kaimynai tai nei priešų nei draugų nebereikia. Yusaku pradėjo suprast, kad su tokia "pagalba" ir iki pensijos įstoti nepavyks. Susidėjo savo daiktus, atsisveikino gražiai (tipo šikau ir tapšnojau aš ant visos jūsų kompanijos) ir jau eis pro duris......kai pro jas įžengė Kyoko Otonashi, naujoji barako menedžerė aka auklytė. Ir Yusaku staiga apsigalvojo. Ne sunku suprasti kodėl.

  Vaikinas iš pradžių erzino. Mat ne taip toli jis nuo standartinio hareminio personažo. Šiais metais aš ją tikrai patvarkysiu!. Cha, tikras donžuanas blyn. Tiesiog stebuklas kaip nesugebėjo rimtai prisidirbt. Sunkiai brendo, bet teisinga moteris ir iš tokio netikėlio gali vyrą padaryt. Kyoko gali pasirodyti tiesiog angelas, bet neapsigaukit. Ji su skeletu spintoje (beveik tiesiogine prasme). O ir charakteris, egoizmas ir moteriškas gudrumas pas ją ohoho..... Kad būtų įdomiau yra ir trečia pusė - Shun Mitaka. Jis Kyoko teniso klubo treneris. Shun - Yusaku priešingybė. Subrendęs, turtingas, gražus, gerai išauklėtas ir moka elgtis su moterimis. Vienžo bet kurios moters svajonė. Mergina misterio tobulybės ne provokuoja, bet draugijos nesikrato. Gi pavežioja su mašina ar į koki prabangų restoraną. Kuriai moteriai gali nepatikti meistriškai rodomas dėmesys?

  Manot favoritas aiškus? Anaiptol. Čia gi Kyoko. Gal pas kai kurias moteris yra labai stiprus motinystės instinktas? Gal tiesiog gailestis? Gal tobulas vyras yra per daug nuobodus? Suprasi tas moteris......
  Kiti barako gyventojai čia irgi pakankamai trenkti. Visi jie skirtingi, bet juos vienija meilė girtavimui, chaliavai ir.....Yusaku. Vaikinas jiems yra kaip žaisliukas ar klounas. Meilės trikampyje užima neutralią pozicija. Mums dzin kas ką išsirinks. Svarbu, kad butų linksma. Ir proga paerzinti Yusaku aišku. Konkurenčių turi ir Kyoko. Kad per daug lengva nebūtų. Iš antraeilių personažų išsiskiria Ibuki Yagami. Patinka man tokios gudrios, atkaklios ir su charakteriu mergaitės.

  Problemos ir rūpesčiai čia ne vaikiški. Mokykla jau praeityje. Įstoti į universitetą neužtenka. Reikia susirasti dar ir padorų darbą, nes kitaip šeimos išlaikyti nepavyks. O gal verta dirbti mažiau apmokamą, bet už tai mylimą darbą? Tėvai ir giminaičiai kišasi į jaunimo gyvenimą vedimi savų interesų. Kartais sunkiau ne susidraugauti, o draugu(e) atsikratyti. Juk taip sunku pasakyti ne kai žinai, kad tai įskaudins kitą žmogų. Žmones čia senamadiški, o ir serialui 20 metų, bet nepasakyčiau, kad jis dabar visai nebeaktualus. Piešimas pradžioje gali pasirodyti keistokas. Metai duoda savo. Bet jau po poros serijų galima priprasti. Iš tikrųjų piešimas yra visai gražus, detalus, "gyvas" ir net savotiškai kawainas.

  Režisierius gan meistriškai maišo žanrus. Dramatiškas serijas keičia komedija. Kai tik atrodo, kad istorija jau pasiekė apogėjų būna atoslūgis. Siužetas, kaip tokiam žanrui, yra visai padorus. Nors beveik kiekviena serija atskira istorija jas visas vienija kopimas į Everestą, t.y. Kyoko užkariavimas. Reikia pagirti įgarsinimą. Puikiai "suvaidinti" personažai.

  Serialas turi tik (o gal ir net) tris trūkumus:
  1 - muilas. Ypač antroje pusėje jo buvo per daug. Visi tie nesusipratimai, susipykimai ir santykių aiškinimaisi mane pradėjo varginti. Serialą baigiau žiūrėti pagreitintu rėžimu.
  2 - ilgis. Per ilgas. Na čia tiesiogiai susiję su muilu. Idealu būtų 50-60 ep.
  3 - pabaiga. Iš principo ji ne bloga. Padėjo visai konkretų tašką, bet kartu kai ką užmiršo. Pora ep banaliai neužteko. Filmą geriausia žiūrėti tarp 95 ir 96 ep. Tada pabaiga pagerėja, bet pasikeitęs piešimas ir iš kažkur atsiradęs naujas kaimynas truputi trikdo.

  Įvertinimas:
  8 balai.

  Reziumė:
  Dar vienas įrodymas, kad klasika ne sensta. Must see muilo operų mėgėjams. Kitiems reiks truputi kantrybės.

  Papildomos nuorodos:
  Torrent
  AMW
  AMW
  AMW

  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2016-11-15, 18:44

 2. #2
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Ol' School ^^ Vien dėl tokio piešimo žiūrėčiau, jei turėčiau laiko. Primena vaikystėje žiūrėtus kažkokius multikus

 3. #3
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Užbaigiau
  Vietom labai daug bereikalingo tempimo buvo ir nesusipratimų kažkokių ant lygios vietos, nors tą gal galima būtų pasakyt ir apie animą bendrai paėmus. Po poros epų pasidaro pernelyg nuspėjamas. Na bet kadangi žiūrėtas kaip fonas kitai veiklai, tai padarė savo. Komedija kaip komedija tik kad rimtais susijuokiau kai to tenisisto Mitakos šuo dantys pradėjo kaip ir visos jo šeimos švytėt
  Reiks dabar peržvelgt prisikaupusią kruvelę on-goingų.

 4. #4
  Chibi KOI D.N Angel_Dark avataras
  Įstojimo data
  2009 01 19
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  47
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  vat čia tai klasika, būtent nuo Maison Ikkoku užgimė manyje meilė Rumikos Takahashi darbams. Pats Anime tikriausiai yra labiausiai išbaigtas Rumikos darbas, žinant kad ekranizuotos jos mangos nesutelpa y 160 epizodų (pvz. Urusei Yatsura ar ta pati Ranma 1/2). Matę nors kelis kitus Rumikos darbus žmonės, garantuoju pradės maišyti veikėjus, nes kai kurie veikėjai nupiešti beveik identiškai. Bet "all in all" anime tesiog super!

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •