Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate šį anime?

Balsavo
122. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  75 61.48%
 • 4

  26 21.31%
 • 3

  15 12.30%
 • 2

  4 3.28%
 • 1

  2 1.64%
Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 51

Mnemosyne - Mnemosyne no Musume-tachi (2008)

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Mnemosyne - Mnemosyne no Musume-tachi (2008)

     Mnemosyne
     Mnemosyne no Musume-tachi


  Metai:
  2008
  Studijos: GENCO,Xebec
  Žanrai: veiksmas, siaubas, mokslinė fantastika, smurtas-žiaurumas
  Trukmė: 6 OVA x 45min.


  Papildoma Info:
  ANN
  AniDB
  Wikipedia
  AnimeNFO
  Oficialus puslapis


  YouTube resursai:
  AMV
  OP
  ED
  Traileris
  AMV  Istorija:

  Mnemosyne - Mnemosyne no Musume-tachi yra šešių OVA'u anime skirtas pažymėti "AT-X network" dešimties metų gyvavimo sukaktį. Sąmokslai, žmogžudystės, veiksmas, intrigos štai kas lydi privačią detektyvę Rin Asogi kiekviename žingsnyje 1990 metų Tokijuje.
  Pirmasis epizodas supažindina mus su Rin ir Mimi, kurios valdo detektyvinę agentūrą Tokijuje ir užsiiminėja įvairiausiais darbais nuo pasiklydusios katės paieškos iki įsibrovimų į ypač saugomas vietas. Viena diena Rin ieškodama pasiklydusios katės Ji atsitiktinai sutinka Jaunuoli Koki Meano su nevisai aiškia atmintimi, galiausiai Rin nusprendžia Jam padėti sudėlioti savo atmintį į vietas. Taigi jie abu patenka į slaptą laboratorija kuriai vadovauja Sayara Yamanobe kuri ten tyrinėja budus tapti nemirtinga..........


  Rin Asogi
  Mimi
  Koki Maeno
  Tamotsu Yanagihara

  pagrindinė veikėja. Jos tikrasis amžius yra nežinomas, žinoma tik tiek kad ji pirma karta pasirodė kažkur trečiojo dešimtmečio pabaigoje. Ji paprastai dėvi juoda kostiumą ir nešioja akinius, taip ji atrodo tarsi paprasta biuro darbuotoja, tačiau iš tiesų slepia įnoringa asmenybę, nepaprastus kovinius įgudžius, antgamtinius regeneracinius sugebėjimus ir grėsminga praeitį.


  Rin padėjėja (kartais atrodo, kad jas sieja netik partnerystė, bet ir artimesnis ryšys). Mimi atrodo tarsi paauglė, tačiau Ji yra puiki kompiuterių specialistė, mėgstanti alkoholinius gėrimus. Jos pareigos apima nuo finansų tvarkymo iki įvairiausiu kitų darbelių tarp jų ir patrnavimas Rin.

  Jaunuolis su iškraipyta atmintimi, kurį Rin atsitiktinai išgelbėja. Iš tikrųjų jis yra klonas, sukurtas Aoyama farmacinės kompanijos. Koki orginalas mirė per bandymą, per kurį Jį skrodė. Jis nevisai gaudosi savo atmintyje, kadangi iš tikrųjų tai yra orginalo atmintis kurioje jis dar nevisai gaudosi. Galiausiai po tiesos paaiškėjimo ir atminties prašviesėjimo Jis dabar dirba pas Rin ir Mimi padeda įvairiuose darbuose.

  Policininkas ir artimas Rin pažįstamas, Jis teikia jai naudinga informacija ir padeda jai bėdoje, tačiau stengiasi, kad Jo niekas nepastebėtu kartu su Rin.


  Laura
  Apos
  Sayara Yamanobe

  Medžiotoja, puikiai įvaldžiusi šaunamuosius ginklus, Ji pasamdyta nežinomo asmens, kad nužudytu Rin, taigi jos nuolat susiduria ir tada mes galime gėrėtis įspūdingomis jų grumtynės.

  Hermofroditas praeityje kažkaip susijęs su Rin, dėl to jis ir samdo žudikus kad ją nužudytu. Jis neturi jokios moralės ir žmogiškumo, tačiau vietoj to jis turi sadistiška ir iškreiptą požiūrį linksminimąsį ir grožį.
  Ji yra Aoyama farmacinės laboratorijos vadovė. Iš pradžių tyrinėjusi bakterijas Ji atrado klonavimo "raktą", tęsdama neteisėtus bandymus su žmonėmis siekdama atrasti nemirtingumo paslaptį. Taip pat Ji turi ir sadistiškąją asmenybės pusę, todėl ji žiauriai kankina žudo savo belaisvius.


  Apibendrinimas:
  Mnemosyne - Mnemosyne no Musume-tachi yra skirtas vyresnio amžiaus žiūrovams, kadangi čia gausu seksualinių užuomenų , smurto, žiaurumo ir sadistiškų kankinimų. Piešimas atitinkantis šiuolaikiniu standartus, gražios ir detalios aplinkos, puikiai apipavidalinti žmonės, sužalojimai ir kraujas atrodo realistiškai, kovos ir kankinimų scenos perteiktos puikiai.

  Garso takelis man asmeniškai labai patiko puikiai perteikiantis nuotaiką. OST'ą kūrė Japonijos grupė Galneryus kuri koncentruojasi ties Power metal ir Neo-classical metal žanru, taigi jų muzika puikiai dera prie anime kadangi Power metal siejasi su senove, o juk pats anime paremtas Graikų mitologija, taigi kurėjai tikrai žinojo ką daro ir pasirinko tinkamus atlikėjus kurie tikrai nenuvylė. Ypač sužavėjo ED toks tikrai netradiciškai greitas ir užvedantis OP irgi puikus ganėtinai neblogai nuteikiantis tam kas lauks pačiame anime.
  Truputi apie direktorių: Shigeru Ueda puikiai išmanantis savo darbą ir yra dirbęs ties tokiais anime kaip: Blood+, Colorful, Fullmetal Alchemist, Ghost Hunt, Mobile Suit Gundam 00 ir t.t.
  Charakteriai orginalus ir turinys savas paslaptis kurios paaiškėja anime eigoje.

  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė amidau : 2010-08-03, 11:20

 2. Ačiū Ausra dėkojo
 3. #2
  Rašytojas
  Qone avataras
  Įstojimo data
  2006 08 28
  Vietovė
  a
  Įrašai
  205
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Visai ziuretinas ir ost atrodo neblogas. Tiek kad japai rusiskai nemoka

 4. #3
  tinginys
  angellus avataras
  Įstojimo data
  2007 01 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  269
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  nu, kol kas maciau dvi sitas serijas, tai tokios visai neblogos. bet tikrai, reikia laukti likusiu 4, kad butu galima sakyti, ant kiek geras sitas animas, kuris tikrai yra pakankmaai ziaurus ir toks blogas, nu cia geraja prasme.

 5. #4
  Kiriya
  tamsa avataras
  Įstojimo data
  2007 08 13
  Vietovė
  Pandemonium
  Įrašai
  298
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  patinka man tas anime, tik nesuprantu kam reikia rasyt kad jis nuo 18 metu?

 6. #5
  Hey hey! Ningen sucker
  Candy_Man avataras
  Įstojimo data
  2008 02 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  27
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Senai neziurejau ko nors panasaus taigi man siuo metu pats idealiausias variantas

 7. #6
  Skylarkiss
  Guest
  Tema originali kovos perteiktos puikai taciau nepatiko ivestos taisykles tarp anglelu ir nemirtingu moteru piesimas turi trukumu

 8. #7
  Negative Creep Moon.Phantom avataras
  Įstojimo data
  2008 01 04
  Vietovė
  Wonderland
  Įrašai
  51
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Paziurejus pirmaji epizoda tikrai itrauke. Ziuredamas, jauciu kazkokia Death Note atmosfera, kuri labai teigiamai veikia. Puikus anime..

 9. #8
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Ah, nesitikėjau 5ep. tokio siužeto vingio... Iš tikrųjų labai įtraukė, ypač patiko, kaip vaizduojama ateitis.
  P.S. Siūlau pataisyti Apos apibūdinimą

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 10. #9
  Stoga rauna modis avataras
  Įstojimo data
  2007 03 29
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  55
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Ech ir as 5to pabaigos tokios nesitikejau. NEEEE!!!! nespoilinam tik
  O shiaip kolkas labai puiki OVA. Su nerimu lauksim 6tos dalies. Ech teko nusivilti pabaiga. Palyginti kokia buvo 5 pabaiga chia pritruko cinkelio,
  Spoileris:
  tik netruko dar daugiau nuogybes, herojes puse serijos nuogos begiojo. Ir netruko kraujo visa jau mineta puse neishvenge kasnors kardu neperdurtas.
  Duodu visam 4-tuka. Idomu bet ne best, o tiek tikejaus
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-11-20, 19:53

 11. #10
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Na, pabaiga, tai tokia... Tiesą pasakius to nesitikėjau. Bet jeigu jie nesukurs tęsinio ... Nerealu ir, pastebėjau, nuogybių man kažkaip mažiau pasirodė (arba ne tokios žiaurios buvo, arba jau taip pripratau ) 5/5 - seniai nemačiau tokio anime

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 12. #11
  Narys Izanagi avataras
  Įstojimo data
  2007 09 24
  Vietovė
  Somewhere i dont belong
  Įrašai
  41
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Vakar baigiau sita anime ziureti , tai jis man labai patiko , bet paskutine serija man buvo kazkodel nuobodesne uz kitas serijas , bet vistiek anime patenka i mano top 5

 13. #12
  start wearing purple
  migliute avataras
  Įstojimo data
  2008 08 23
  Vietovė
  Kaunas, Vilnius
  Įrašai
  76
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  pries savaite paziurejau 1 ep.. dar nezinau ar ziureti toliau. siaip intriguojantis anime, tikrai idomu kas ir kaip ten toliau bet...vat prigavau save ir supratau, kad ziaurumai ne man. o ypac tokie, kur kankinimai(ganetinai atvirai rodomi) ir kurie atrodo REALIAI. lengvai ziurisi visi tie vaikiski "kraujuko" praliejimai tokiuose anime kaip:d.gray-man,naruto ir kt. palyginus su Mnemosyne.

  tai va baigiau ziuret ir galiu pasakyt, kad tai pavyzdys kaip reikia kurti ne tik anime, bet ir serialus ar filmus. nors tai nera mano megstamiausias anime, bet be kalnu 5/5! malonumas ziureti, nebuvo ne vienos vietos kuri 'uzknistu', kaip buna ziurint kitas serijas (pvz.: personazu bukumas, siuzeto tempimas iki begalybes it t.t.)
  patariu ziuret visiem! nereikia issigast ziaurumu ar mesti i sona jei nemegstat nuogybiu ar ziauriu nuogybiu
  Paskutinį kartą taisė migliute : 2008-10-19, 18:52
  Whoop-de-fuckin'-do

 14. #13
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Jo, kraujas/žiaurumai/erotika čia gerai duoda per smegenis. Gan gerai ir originaliai išvystyta nemirtingumo tema. 9 balai. -1 už pirmus tris ep. Ir pabaiga....nu fig su ja, kūrėjai nusprendė labai netraumuot. Vaikams žiūrėti draudžiu! Bet kaži ar kas nors manęs paklausys....

 15. #14
  Qwerty
  inkognito avataras
  Įstojimo data
  2007 11 16
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  235
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Va cia tai anime ...... Pasistenge prie jo kurejai kaip reikalas . Bene vienas is rimtesniu ir geresniu anime siais metais . Tos nuogybes nenuvalkiotos kaip kituose anime , viskas rimta ir graziai pavaizduota , tie visi ziaurumai irgi visai nesokiravo viskas gan subtiliai pavaizduota .Mnemosyne tiesiok ziurejau su pasimegavimu niekur neskubedamas visas 6 dalis perziurejau gal per 2-3 savaites , vis po biski , kad eitu suvirskinti visus ispudzius .
  Ypac istrigo 3 ir 5 dalis , turbut tose dalyse bene rimciausi istrorijos vingiai ivyko . Kodel daugiau tokiu anime sunkiai berandu
  5-/5 , netvirtas 5 bet duoti maziau jau butu nusikaltimas
  Paskutinį kartą taisė inkognito : 2008-11-20, 19:54

 16. #15
  Shogetten Lover :P
  Zack avataras
  Įstojimo data
  2008 10 12
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Ooo, slickrox selsta na ka, sita anime labai senei jau maciau reiktu kada 2 kart paziuret bet kiek pamenu man lb patiko, tas kraujo troskimas tikrai galiu drasiai duoti 5. Puikus anime. Aciu uz demesi
  [SIGPIC]http://img32.imageshack.us/img32/8209/crimsonmelodyanimesigna.png[/SIGPIC]

 17. #16
  Naujokas Sinover avataras
  Įstojimo data
  2008 07 23
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Peržiūrėjau visa anime ir jis atsistojo mano top 5 anime antroj vietoj po Death Note

Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •