Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Abashiri Family?

Balsavo
8. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  2 25.00%
 • 3

  0 0%
 • 2

  3 37.50%
 • 1

  3 37.50%
Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Abashiri Family

 1. #1
  ☣☠☣


  amidau avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  N.A.<->Šiauliai
  Įrašai
  1.591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  149

  Abashiri Family


  The Abashiri Family

  ANN, AnimeNFO, aniDB
  Metai:1991m.
  Studija:Studio Pierrot
  Žanrai:veiksmas, kriminalinis, komedija, drama
  Trukmė:4OVA x 20min.
  Dar nematei?Spausk, Linkomanija

  Abashiri Family - viena iš žinomiausių visų laikų kriminalinių šeimų. Tėtis Abashiri nusprendžia, kad yra pats laikas jo mažoji mergaitė būtų auginama tinkamiau - kaip tikra mergaitė, o ne kaip kraugerė gaujos narė. Todėl jis nusprendžia nusiųsti savo brangią dukterį Kikunosuke į elitinę internatinę mokyklą. Tačiau Kikunosukei ten nuvykus paaiškėja, kad ten toli garažu ne elitinė mokykla, o tikrų kraugerių irštva, mokytojai žiaurūs, šaltakraujai žudikai neturintys nieko šventa, taip po gi žiaurūs ir
  nedraugiški bendraklasiai. Jie visi "sveikina" Kikunosuke atvykus į jos naujus namus, tačiau Ji ir jos šeimynėlė netrukus įves tvarką šioje mokykloje.
  Tai labai smurtinis anime su nemažai kovų ir kraujo. Pats storyline yra labai paprastas, ir nepateikia nieko labi netikėto Komedijos elementai nėra ypač juokingi tačiau priverčia gana dažnai šyptelėti. Žiūrint šį anime kartais būna painu, todėl, kad atrodo bando būti juokinga ir tuo pačiu metu yra ir tragiškų posūkių.

  The Abashiri Family žiūrėkit tik tada jei norit ko nors tokio keisto, netradicinio ar ekscentriško, taip pat jei nebijote senovinio piešimo stiliaus kuris vietomis atrodo tikrai ne per gražiausiai (nors man tai netrugdė) ar šiaip norit ką nors pažiūrėt vienu prisėdimu ir prastumt laiką.

  Sreen'ai
  Spoileris:


  Paskutinį kartą taisė amidau : 2009-05-05, 09:54

 2. #2
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Vienintelis geras dalykas, tai old school'inis piešimas. Personažai bene visi pagrindiniai yra parodijuojami, išskyrus, žinoma, žaviąją Kikunosuke ^^. Siužetas paprastas, arba dar galima sakyti, kad jo išvis nėra. Kas nustebino, tai vidutiniškai žiaurių scenų kiekis šiuose keturiuose epizoduose: galūnių kapojimo ir kraujo daug. Galima žiūrėti, jei patinka senesni anime, bet kiek jau naudos bus iš žiūrėjimo - spręskite patys.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •