Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: He Is My Master įvertinimas:

Balsavo
38. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

19 50.00%
  • 4

8 21.05%
  • 3

8 21.05%
  • 2

1 2.63%
  • 1

2 5.26%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 19

He Is My Master

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16

He Is My Master

He Is My Master

ANN

Metai - 2005
    Žanras - Comedy, Harem, ecchi, School Life, Rich Life.
    Studija - Animax
    Serijų - 12 epu, po 24min

Mitsuki ir Izumi yra pabėgusios iš namu. Dėl to, kad tevai joms neleido laikyti krokodilo namuose. Kadngi Mitsuki su Izumi neturėjo kur gyventi , jos ieškojo darbo su prieglobsčiu, tiesa sankant joms gan sunkai sekesi. Karta eidami pro kažkokio turtuolio rūmus, ant varteliu pastebėjo užraša kad reikalingos tarnaitės. Prie dūru pasitiko toks berniukas vardu Yoshitaka. Yoshitaka pasirodo esantis tų rūmų šeimininkas , nes jo abu tevai yra mire palikdami visa turta jam.

Neatsiklauses Yoshitaka jau jas idarbina tarnatemeis. Aišku Izumei tai labai nepatiko ,bet jau nebe turejo išeitiės nes svečuodamosios tuose namuose sugėbjo sudaužyti barngiu dalykų, kurių kainos kosminės. Taigi joms tenka atidirbti padaryta žala. Taip prasideda nuotikiai, su truputi iškrypusiu Yoshitaka kuri jos turejo vadinti šeimininku (Master).Poto kartu ėjo į mokykla ,tenais atsirado trecioji tarnaitė vardu Anna. Anna buvo iškripusios orentacijos ir issimylėjo Izume, dėl šitos priežasties dirbo Yoshitakui. Dar kartu gyveno ir krokodilas kuris priklausė Mitsuki.
    Pabaiga išties labai sunkai isivaizduojama. Po kiekvienos serijos parodo Izumi padaryta žalos kaina, kuri visai nemžėja. bet toks smagus anime. =]

Anna-Izumi-Mitsuki
    Yoshitaka
    Anna
    Pochi-krokodilas

Trorrent- sumotorrent
    Paskutinį kartą taisė mindzze : 2009-02-28, 20:07

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Jau visa savaite praejo , o niekas nekomentavo nei anime, nei aprašymo. Tik kaskas ivertino . Nejaugi nera maciusiu jo

lalaila
    Guest
    tikriausiai kad ne

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.030
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    95
    Sheip kaip savo zanro tox puse velnio, nors kaip buvo rashyta kad vienas ish zanru Hentai(!) tai tokio ten nepamaciau, o labiausiai patiko intro

Narys
    pupsia avataras
    Įstojimo data
    2008 01 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    48
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    sheip man pasirode idomus nors gana senei maciau...
    labai daug jokingu momentu

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    148
    Na visai linksmas daiktas, pasijuokti puvo iš ko. Piešimas normalus. Labiausiai patiko Anna dėl savo pervert'iško elgesio, to dar niekur nemačiau, vien dėl jos ir duodu 4/5.
    Tiesa jis galėjo būt ir trumpesnis keliom serijomis, nes pabaigoje mane jau pradėjo užknist. Kam reikėjo to aligatoriaus, jis tik padarė šį anime dar vaikiškesni.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Joooo, labiau iškrypusio anime dar nesu matęs. Net zoofilija su incestu yra. Šeip pakankamai linksmas. Jaučiasi, kad kūrėjai Gainax. Aha, tie patys. Firminis ecchis ir crazy nuotaika. Gal net per daug chaoso, kuris net truputi vargina kaip ir smurtas. Lezbietė Ana man kaip tik nepatiko. Va Izumi kawai....ech tie papukai....

I can see muzic~
    axborn avataras
    Įstojimo data
    2007 01 02
    Vietovė
    127.0.0.1
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Nepatiko, dropinau po pirmuju seriju

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Joooo, labiau iškrypusio anime dar nesu matęs. Net zoofilija su incestu yra. Šeip pakankamai linksmas. Jaučiasi, kad kūrėjai Gainax. Aha, tie patys. Firminis ecchis ir crazy nuotaika. Gal net per daug chaoso, kuris net truputi vargina kaip ir smurtas. Lezbietė Ana man kaip tik nepatiko. Va Izumi kawai....ech tie papukai....
    Ka?! Tu sakai, kad šis iškrypes !?! Tai reiškia , kad tu nemates tokiu tikrai iškripusiu anime. Suliginus tai ka aš katik žiurėjai tai "He is my mater" prieš ji atrodo švelnus ir nekaltas vaikiškas filmukas. Jai nori sužinoti kaip atrodo tikrai iškrypes anime parašik man i skype arba p.ž. nenoriu viešinti pavadinimo. Garantuoju , kad tau akys ant kaktos užšoks . Tik 3 epai ir jokios ten hentay , beto labai linksmas ir durnas anime.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius mindzze Žiūrėti skelbimus
    Ka?! Tu sakai, kad šis iškrypes !?! Tai reiškia , kad tu nemates tokiu tikrai iškripusiu anime. Suliginus tai ka aš katik žiurėjai tai "He is my mater" prieš ji atrodo švelnus ir nekaltas vaikiškas filmukas. Jai nori sužinoti kaip atrodo tikrai iškrypes anime parašik man i skype arba p.ž. nenoriu viešinti pavadinimo. Garantuoju , kad tau akys ant kaktos užšoks . Tik 3 epai ir jokios ten hentay , beto labai linksmas ir durnas anime.
    Nu jau, ant tiek zoofiliškas aligatorius man pirma kart pasitaikė nors mačiau nemažai. Gal kiek per rimtai į visai tai žiūrėjau...

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Nu jau, ant tiek zoofiliškas aligatorius man pirma kart pasitaikė nors mačiau nemažai. Gal kiek per rimtai į visai tai žiūrėjau...
    Nu kur gi jau, zoofilas aligatoris. Ši genikologo išvada taikoma tik žmonėms. Tokiu atveju butu aligatoris humanfilas Bet su iškripusiu aštunkoju jis nesiligina

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius mindzze Žiūrėti skelbimus
    Nu kur gi jau, zoofilas aligatoris. Ši genikologo išvada taikoma tik žmonėms. Tokiu atveju butu aligatoris humanfilas Bet su iškripusiu aštunkoju jis nesiligina
    Tiksli terminologija čia nebūtina. Aštunkojis aišku irgi prikolas, bet per daug tentakliškas.

Hentaiščikas zeroevil avataras
    Įstojimo data
    2008 02 18
    Vietovė
    jonava
    Įrašai
    73
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nzn kodel daugeliui nepatiko, bet man tai patiko. Tai buvo pirmasis mano matytas ecchi anime.
    Vertinu 5.

Kill or die. Mjking avataras
    Įstojimo data
    2008 08 25
    Vietovė
    Land of other lands.
    Įrašai
    22
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Jis tai pat mano pirmas matytas echi bet labai linksmas ipac Pochi man patiko

Stalker >.> AnimeFreak avataras
    Įstojimo data
    2009 04 17
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    120
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Thumbs up

Neseniai matytas. Smagus toks. 5/5

Rimtas forumo narys Mendeks avataras
    Įstojimo data
    2008 01 21
    Vietovė
    Marijompole/Kaunas
    Įrašai
    125
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    dar nevisa ziurejau bet kiek mates tai galiu pasakyt kad pakenciamas toks anime ir pasijuokt bent man tai buvo keletas vietu neblogai padarytas jis

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •