Puslapis 5 iš 6 PirmasPirmas ... 3456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 65 iki 80 iš 85

Naktibaldos :]

迷失
    shashke avataras
    Įstojimo data
    2007 12 15
    Vietovė
    Trondheim Norway
    Įrašai
    172
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    3 paros be miego daugiau neistempiu bet seip tai dazniausiai einu 1 ar 2 valanda miegot o kartais ir isvis nemiegi ir 8:30 buni kaip niekur nieko unike. Teisyngai Sable sakai kad ir kiek mazai miego tai organizmas pripranta prie tokio rezimo nes jau toks tas studentu gyvenimas mazai miego ir daug darbo iprastai miegu po 3-4 valandas

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Labas rytas. Ne, dar nemiegojau. Jaučiuosi... na... gyvas. Ir net be kavos. Tiesa jog priprantama prie miego stokos, miego ne laiku ir panašiai.... Nu bet... Nepasakyčiau jog mano organizmui per 7 metus tokio gyvenimo jokio poveikio nėra... Jau neskaitant to jog imlesnis ligoms, pajuodusiais paakiais, miegas autikuose, maršrutkėse ir t.t.

Neskaitant visko, mėgstu ilga miegą... Kartais miegu po 14-16 valandų...
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2008-11-05, 10:21

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Na, kaip prieš tai IVXXX ir paminėjo, tai pamiegojęs į parą 4-5 valandas galiu iškęsti ne daugiau 2‘ų dienų. Aišku, organizmą tokiam režimui įmanoma pripratint, teko ne kartą ne savo noru pratintis, bet ar pripratinsi savo smegenis ir pasąmonę? Prisipratinęs tu gali jaustis pusėtinai, bet mastymo sparta yra tragiška. .. čia aš daugiau iš savo gyvenimo, bet manau ir kitiems realiai taip, nes smegenis nors be minimalaus poilsio anksčiau ar vėliau pradės streikuot arba veiks ne pilnu pajėgumu. Tai ne tokia kūno / žmogaus organizmo dalis, kurią įmanoma taip lengvai apgauti, nebent pats žmogus nejaučia skirtumo. Kaip bebūtų, jei kas nors ištisai miega 3-5 valandas, tai anksčia ar vėliau tai atsilieps sveikatai ir širdžiai.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-11-05, 12:26

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.033
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    97
    4 dienas po 4 valandas miego, paskui 4dienos po 6shias valandas..kažkaip visai mane netraukia daug miegot..atrodo miegosiu ilgai, o atsikėlus pamatai kad tėra 7-8 val. ryto...naktiniaut šiaip geriausia savoj kompanijoj. Vienas iki 2-3 neištempiu

Cadavariffic
    krapija avataras
    Įstojimo data
    2008 03 08
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    301
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    tokiomis dienomis, šiokiadieniais tai niekad neišsimiegu, nes miego nesinori be 1h ryto, dažniausiai išbūnu iki 2h arba 3h ryto, kasdien taip maždaug, o keliuos bent 12 ryto. nebent paskaitos anksčiau, tai išviso neišsimiegojęs bastaus, bo man reik apie 12h miego, kad normaliai išsimiegočiau. o ligų jokių neturiu ir neturėjau susijusių su mmo
    Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.

http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

http://www.last.fm/user/bombska

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Pastaruoju metu tenka kartais parom nemiegot, nes per naktį skolinius darbus atlikinėji ir po visų darbų bėgi iškart į paskaitas arba geresniu atveju parčiai. Bet paprastai apie 3h ryto tenka nueit gult, kai jauti norą miegot.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Naktineju" dazniausiai savaitgaliais arba kada zinau, kad kita diena laisva bus
    o veikiu tai labiau sergu wow arba dar koki nors game.. anksciau d2 losdavau per naktis(tiksliau kelias paras is eiles kaldavau ).. db praejo laikas tas tai jau tokiu naktu kaip ir nera 12 arba 2 max ir einu migiu...

Sakikao
    (sic)enemy avataras
    Įstojimo data
    2008 08 13
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    164
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    nemiegot galiu visa nakti, jei tik aplinka nemigdanti...o jei migdanti - "issijungiu" per nakti max kokiom 20 min...
    (sep po to visa diena ir pramiegu )

!!! Ninirvuok !!!

Naujokas mants avataras
    Įstojimo data
    2008 11 05
    Vietovė
    panevezys
    Įrašai
    29
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nemiegu tik tada jei turiu ka geresnio parsisiuntes

Push The Limits

Rikka avataras
    Įstojimo data
    2008 07 12
    Vietovė
    Radviliškis
    Įrašai
    102
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Esu apsigimus peleda ir anksti keltis (nesvarbu kada nuejau miegot) man sunku. Vasara eidavau miegot kai jau... sviesu, apie penkta puse sesiu ryto. Nakti man kazkaip darbai dirbasi geriau. Bet kai reikia eit i mokykla nepanaktinesi...

Anonymous BionicMarine avataras
    Įstojimo data
    2008 08 17
    Vietovė
    /r9k/
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Temoje dabar giriames kokie mes priklausomi nuo PC. As - ne isimtis. Be miego, na mano "rekordas" dvi su puse paros, poto buvau gyvas lavonas. Aisku tas bemieges naktis dazniausiai itakoja PC ir zaidimai. Dabar bandau normaliai (Mh, normliai...) miegot t.y. 5-6h valandas darbo dienomis, nes mokslai spaudzia ir reik bent ruputi pailset. O savaitgaliais miegu 12-16h, o naktis is penktadienio i sestadieni daznai buna bemiege. Bet visos nuostatos/taisykles turi isimciu. Dazniausias del naujo PC zaidimo ar dar kokio bieso.
    Paskutinį kartą taisė BionicMarine : 2008-11-06, 18:53 Priežastis: Nemoku rasyt :D
    We are Anonymous.

Mielas Ruzavas padaras ^^
    InuyashaGirl avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Missing...HELP O.O
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    emm .. siaip darbo dienom einu miegot 3 ryto. . o keliuos 7 .. nes i mokykla ..bet prie pc nebunu . .sedziu prie pc daugiausia 3 val .. nors gal tai ir daug
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2008 10 30
    Vietovė
    -
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    vasara pradedu gyventi naktimis, diena miegu, nakti uzsiimu ivairia veikla

atejus rudeniui, kelias valandas pamiegu nakti, kokia valanda diena ir vel gyvas taciau sekmadieni tarp gyvuju manes nera, miegu beveik visa diena ir nakti, pirmadieni vel viskas is naujo

gaba177
    Guest
    As karta kai mano mamos nebuvo savaite namuose nemiegojau tris paras is eiles nes buvau prisiziurejus labai daug siaubeku ir bijojau. Ir tada pradejau sapnuoti dienos metu nemiegodama atmerktomis akimis.

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.234
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Labai labai seniai, net tiksliai neatsimenu kada. Žinau, kad mano režimas buvo visiškai nusivažiaves ir grinai keldavausi kai jau temsta, o eidavau miegoti, kai jau švinta. Kaip koks vampyras, žodžiu. O kadangi tėvų nebuvo kaip tik tuo metu namie, tai ir nieks ''neatstatė'' manęs į vietą.

Naujokas ReaTaL avataras
    Įstojimo data
    2013 04 08
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na nežinau mano rėžimas yra kiek kitoks.. Aš miegoti einu 23-24val, bet keliuosi 01:00, tada išsitraukiu savo išmanųjį telefoną, prisijungiu prie interneto ir anime.. anime.. anime.. Darbo dienomis tai buna iki 06:00 tada pamiegu 30min ir vėl keliuosi, savaitgaliais ar laisvadieniais bunu iki 09:00.. tiksliau anime žiūriu iki tada.. Savaitgaliais dažnai išsimiegu tik 2-3h... O pirmadienio rytai tampa sunkiais košmarais..

Puslapis 5 iš 6 PirmasPirmas ... 3456 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •