Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 85

Naktibaldos :]

Narys
    Ultra avataras
    Įstojimo data
    2007 06 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    31
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pastaruoju metu (t.y nuo rugsejo) miegu per para apie 4-5h. Man to pilnai uztenka gal jau ipratau. Einu miegoti (savaitgalias praktiskai nemiegu) 2-3h.
    Naktim skaitau knygas i'm a book-addict. Reciau koki anima paziuriu. Kartais TV uzsiziuriu. Megstu Arrirang XD. Seip sako kad taip kaip as gyvenu/miegu yra blogai but i don't give a damn...it's my life XD

...Even now I keep calling your name...
    [[<...>]]

I'm not a girl ^^

Colonel sarcasm kenterol avataras
    Įstojimo data
    2007 09 22
    Vietovė
    Capital city
    Įrašai
    10
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu esu isbuvus Dvi paras be miego (nebent miegu skaitytum snaudima nepatogioje kedeje ir tai truko pusvalandi) o siaip po 4-5h jei miegu 6 tai buna oho patinginiavau
    When the finger points to the sky, only the fool looks to the finger.

I Want To Believe
    Foxsym avataras
    Įstojimo data
    2005 10 29
    Vietovė
    Sun-city_Sin-city
    Įrašai
    120
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Miegu i para max 5 val. kartais nusisypso laime pamiegoti ir 6ar 7. Taciua tai buna labai retai. Miegoti einu apie 4 ryto. Bet nedel to kad miego noriu o del to kad reikia eit pamiegoti. Taip buna savaitgaliai arba dienos kurios yra laisvos, nesi nieko suplanaves leidziu sau pamiegoti ilgai ilgai oj kaip ilgai. net 12 val pamiegu. I savaitgali kartas toks buna. Max nemiegojes esu 3 paras kazkurm , ak tos keliones. ^_^ Tiesiog yra tiek daug ka veikti kad tokiam dalykui kaip miegui lieka mazai laiko, anyway ir taip nemaza savo gyvenimo dali pramiegam.
    Paskutinį kartą taisė Foxsym : 2008-01-22, 23:44

...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

Naujokas strange_girl avataras
    Įstojimo data
    2007 05 21
    Vietovė
    place in heaven
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Stengiuosi per para miegoti bent 8 val, deja, ne visada iseina. Pries egzamina miegu pora valandu arba nemiegu visai (cia del juokingos priezasties - ziauriai bijau pramiegoti ) Kokia diena per menesi pasidarau svente ir ja pramiegu (ne visai visa - kokias 15 val) Gan ironiska, bet miegot einu velai - ~3 (neskaiciuokit, kada atsikeliu ).

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Nu čia aišq įdomiai su tuom nemiegojimu. Paprastai tai nematau problemos pora paru nemiegot, jau pripratęs per visą animų žiūrėjimo stažą ir sesijų laikymą Rekordas kol kas 3 paros 5h be miego ^^'

Rimtas forumo narys
    Smart avataras
    Įstojimo data
    2007 12 05
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    As paprastai miegu 7-8 valandas.Savaitgaliais buna ir iki 10 val.

Dievo rykštė :/
    Qadro avataras
    Įstojimo data
    2007 08 10
    Vietovė
    Ten -->
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Smart Žiūrėti skelbimus
    As paprastai miegu 7-8 valandas.Savaitgaliais buna ir iki 10 val.
    Panasiai ir as ... Ilgiausiai nemiegojes esu apie para , vasara daznai buna , kad naktimis sedziu prie pc , o puse dienos pramiegu ... delto beveik aklas ir esu :/

Wicked
    Guest
    Aš tikra naktibalda. Manęs nuvaryt miegot anksčiau 02:00 neįmanoma.O vasara išvis,sulaukiu 04:00 ir nulūžtu iki 10:00. Dabar apytikriai miegu ~6 valandas. Nu nesimiega man...Ką aš padarysiu.

Build to Destroy...
    KenYoo avataras
    Įstojimo data
    2005 08 28
    Vietovė
    ROFLMAO
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    iki 04:00- rekordas mano. bet buvau ne namie, su draugu linksmai leidom laika.
    pats vienas, namuose taip niekad nebunu beveik. einu miegot apie 0:00 dazniausiai. miegas ima, nieko ypatingo neveikiu ir einu miegot. o kur sako, kad losia l2 iki ryto tai nesuprantu as jusu zmones... as l2 losiu jau ~3 metai gal, nu jau nebe atsibodo, ir apskritai daznai ilgam nezaidziu, tai niekad iki taip velai nezaidziau. nesuprantu kaip galima taip jau i ta l2 inikt. nu tiesa draugas mano vis nenustoja jo zaist... man tai tikrai jokios priklausomybes nesukele, ilgam laikui bent. : )

random fangirl syndrome
    dattebayo avataras
    Įstojimo data
    2007 11 18
    Vietovė
    ZZyzX rd.
    Įrašai
    235
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Rekordas - 4 paros be jokio miego ^___^ Per atostogas, Latvijos pajury. Jei butu imanoma isvis nemiegociau. Miegu is pareigos, niekad nebunu nusikalus tiek, kad luzciau. Nuvaro lovon apie vidurnakti, bet turiu problemu bandant uzmigt, taigi normaliai atsijungiu apie 3am.

Rimtas forumo narys
    chibi_nemiga avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    136
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    O, užtikau gerą temą.: D
    Na, jau antrus metus vadinuos Nemiga, o ne be reikalo.:>
    Anksčiau pirmos nakties neužmiegu, nebent būna labaai pavargus.>.> visgi bio mokytoja iš dalies buvo teisi, kad ilgai miegam iš įpročio, o realiai pakanka 4-5h miego, kiek aš maždaug ir miegu. Tiesiog tai jau mano genuose, nes mano mamai tas pats - smegenys geriausiai mąsto naktį.XD
    Mano rekordas - iki 7h ryto be jokio jokio miego. Su drauge prašnrkėjom, ir, tik kai išgirdom, kad tėvai kelias, nutarėm pagaliau eit miegot, ir tai nenorom.XDD
    O kol nemiegu, dažniausiai gaudau įkvėpimą ir nuo vidurnakčio darau nd, nes tada reik įdėt mažiausiai pastangų jiem.XD
    Tiesa, viena keistenybė - jei pamiegu ~9-10h, kitą dieną jaučiuos irzli, persimiegojus. O.o

Draugiškas dėdė
    Verdict avataras
    Įstojimo data
    2007 11 05
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    107
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Retkarčiais ištempiu kokį all-nighter'į...Tačiau iš ryto jaučiuosi kaip sudaužytas. Raumenis skauda, apetito nėr, negera...Kartą po tokio dar su draugu po miestą pasitrainiojom, pas jį nuėjom plačiaekraniam televizoriuj anime žiūrėt...Po 10 minučių jau knapsėjau...Miegoti reikia. O dėl reikiamo miego kiekio - velniažin. Vieni "mokslininkai įrodo", jog 5-6h yra mažai, galima susirgti tuo, anuo ir yadayadayada, kiti "įrodo", jog žmogui tereikia nusnūsti kelias valandėles, kad smegenys informaciją atrūšiuotų. Realiai, tai, manau, kiekvienam pagal save. Biologijos mokytoja už jus nenuspręs, kiek laiko turėtumėt miegot

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    41
    Siaip vasara kartais nemiegu iki 3h nakties, mokyklos rezimu - iki 00h, o ilgiausiai istempiau nemiegodama 1,5 paros. Siaip esu megeja pasnaust netgi diena, zodziu, be 7-9 valandu miego man negerai jau buna

Rimtas forumo narys
    chibi_nemiga avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    136
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Verdict Žiūrėti skelbimus
    "Realiai, tai, manau, kiekvienam pagal save. Biologijos mokytoja už jus nenuspręs, kiek laiko turėtumėt miegot "
    Taip, aš pati visus metus tuo netikėjau ir maniau, kad ji tiesiog nupušusi bobelė.XD Bet kažkada pastebėjau, kad po keturių valandų miego mokykloj jaučiausi žvali. O.o
    Tiesa, mano rekordas visgi buvo nemiegojimas iki dešimties ryto.XD po to mano benrininkai {pusbrolis su puske.XD} nuėjo miegot, neiškenčiau ir aš...: D

Draugiškas dėdė
    Verdict avataras
    Įstojimo data
    2007 11 05
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    107
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius Futari Žiūrėti skelbimus
    Siaip vasara kartais nemiegu iki 3h nakties, mokyklos rezimu - iki 00h, o ilgiausiai istempiau nemiegodama 1,5 paros. Siaip esu megeja pasnaust netgi diena, zodziu, be 7-9 valandu miego man negerai jau buna
    Che, pietų miegu ir aš mėgstu pasilepinti. Žinoma, darbo dienų rytais nusuku nuo savęs 1-2h miego, kad pažiūrėčiau kelias naujas anime serijas, tad nieko keisto.

Rimtas forumo narys
    Light avataras
    Įstojimo data
    2007 03 31
    Vietovė
    nežinomas
    Įrašai
    189
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Penkios naktys ,nemiegotos ,užsiknisęs buvau /iurėjau MTV per naktis ,po to dienom kažkoks lavonas veidrody iššoka..Dabar einu normaliai miegot ,nes ir taip vos atsikeliu į mokyklą.Dabar apie vidurnaktį su valerijonų pagalba parpiu kaip šventasis į pagalvę .

Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •