Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Įvertinimas

Balsavo
20. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

14 70.00%
  • 4

5 25.00%
  • 3

1 5.00%
  • 2

0 0%
  • 1

0 0%
Rezultatai 1 iki 12 iš 12

Ginban Kaleidoscope

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Ginban Kaleidoscope

Žanras: komedija, romantika, sportas, fantazija
    Formatas: TV (12 ep), 24 min.
    Transliacija: nuo 09.10.2005 iki 25.12.2005
    Režisierius: Shinji Takamatsu
    Studija: Aniplex

Ir vaiduoklį galima įsimylėti

Serialas jau seniai buvo mano taikinyje. Gi dailusis čiuožimas kurį aš labai mėgstu. Čia ne krepšinis, futbolas ar boksas kur japonai yra visiški lūzeriai. Todėl tikėjausi, kad žiūrėsis visai realiai. Va tik fantazija žanrų sąraše kiek glumino. Ir neveltui....
    Tazusa Sakurano, 16 metų mergaitė, kovojanti dėl vietos olimpiadoje. Per varžybas Monrealyje (kas miegojo per geografijos pamokas paminėsiu, kad tai Kanada) nesėkmingo šuolio metu susitrenkusi galvą prarado samonę. Atrodytų nieko baisaus, patekti į olimpiadą progų dar bus, bet tuo metų į ją....kaip čia pavadinus....įsikūnija Pete Pumps vaiduoklis. Pete yra kanadietis lakūnas, kuris žuvo akrobatinio skrydžio metu. Nu ką padarysi, tokiuose varžybose visko būna. Va tik bėda, prie Rojaus vartų Dievas mandagiai paprašė dar pasivaidenti 100 dienų. Tiesiog sutapimas arba net, bet "auka" tapo Tazusa. Mergaitė visai neapsidžiaugė. Pete ne šeip vaiduoklis, bet ir parazitas gyvenantis jos kūne. Jaučia, mato ir girdi tą patį ką ir "šeimininkas". Ir kaip dabar vargšelė persirenginės, maudysis ir vaikščios į tualetą..... Apie bet kokį privatumą galima pamiršt. Ir atsikratyt negalima. Gerai, kad nors vaiduoklį galima pakankint su pomidorais. Pete jų pakęst negali. Nenuostabu, kad pomidorai tampa Tazusos mėgstamiausiu maistu. Tiesa, laukui bėgant pasirodo, kad ir parazitas gali būti visai naudingas.
    Kaip sportinis šis anime didelės vertės neturi. Sportas čia daugiau kaip fonas. Panašiai kaip Suzukoje. Kita vertus, kaip ir tikėjausi, japonės kova su ruse ir amerikone atrodė visai realiai. Truputi juokino tradiciškai labai netaisyklinga rusų ir anglų kalba.
    Va romantika visai nebloga. Sujaudino. Komedijos elementų yra. Nesakyčiau, kad labai juokinga, bet šypsena išspausdavo dažnai. Muzika nebloga. Piešimas gan prastas kaip 2005 metų. Čia didžiausias serialo minusas.
    Įvertinimas:
    8+. Už gera romantika, padavėjos šokį ir bendrapavardę amerikonų čiuožėją. Neblogas Tazusos charakteris. Ego didesnis už Himalajus o liežuvis ilgesnis už Nilą.
    Reziumė:
    Rekomenduoju romantikos mėgėjams. Subalansuota ir mergaitėms ir berniukams. Pažiūrėjus apima šiltas liūdesys. Tai nedažnai pasitaiko.

Papildomos nuorodos:
    Torrent
    OP
    ED
    AMW
    AMW (žiaurus spoileris gale)

Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2008-07-16, 20:34

2. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
    Naujokas kakashi sensei avataras
    Įstojimo data
    2008 02 21
    Vietovė
    Damn place
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na. Dar, nežiurėjau tačiau dėka AMW aš butinai pažiurėsiu ... Atrodo neblogai... Tik į domu ar parsisiuntus jį torentu kokibė skirsis nou you tubes nes pradeda erzinti ta ,,kakiška" kokybė ...
    Paskutinį kartą taisė kakashi sensei : 2008-02-29, 20:21

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius kakashi sensei Žiūrėti skelbimus
    Na. Dar, nežiurėjau tačiau dėka AMW aš butinai pažiurėsiu ... Atrodo neblogai... Tik į domu ar parsisiuntus jį torentu kokibė skirsis nou you tubes nes pradeda erzinti ta ,,kakiška" kokybė ...
    Ech, o as jau apsidziaugiau kad pagaliau pirmasis maciusio komentaras....

Naujokas kakashi sensei avataras
    Įstojimo data
    2008 02 21
    Vietovė
    Damn place
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na aš pradėjau žiurėti (visai neblogas anime ) Dėkoju už aprašima jau pirmame episode žvengiau ... Bet tas torentas neduoda ramybes...

Miego žmogus.

ast. avataras
    Įstojimo data
    2007 11 16
    Vietovė
    Melburnas
    Įrašai
    182
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Pradėkim nuo +: gražus piešimas, įdomi istorija, siužetas, muzika, sužavėjo veikėjai. Patiko jog pakėlė nuotaiką dėl savo šmaikščių scenų, kurios netgi man buvo tikrai juokingos, bei patiko nes norėjosi žiūrėti toliau..
    -: asmeniškai man, norėjosi, kad būtu daugiau serijų, kuriose į aplinką būtu žiūrima ne Tazusa, o Peet'o akimis. Nepatiko kaip buvo įgarsinta rusiškai, nes vaizduojami rusų personažai kalbėjo kaip vos kelis rusiškus žodžius beišstenantys turistai ar pan.
    Spoileris:
    ech... o aš taip norėjau, kad Peet'ui suteiktų kūną, ar kad nors leistų pasilikt joje.. ir dar norėjau kad jin laimėtų..
    nors, gal ir gera tokia pabaiga..

Taigi, už nenusivylimą ir paliktą gerą nuotaiką pažiūrėjus 5/5.. gal ir per daug, bet tebūnie.

Labai pikta. Neerzinti
    Audria avataras
    Įstojimo data
    2005 09 25
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Bandziau ziureti, bet kazkaip neuzkabino iki galo..
    Droppintas po 4epizodu ;<

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Pčik. Žiūrėti skelbimus
    Spoileris:
    ech... o aš taip norėjau, kad Peet'ui suteiktų kūną, ar kad nors leistų pasilikt joje.. ir dar norėjau kad jin laimėtų..
    nors, gal ir gera tokia pabaiga..
    Spoileris:
    Na ji ir laimejo, bet ne medali.

Run away, my little Yuuki
    Yakuza'sShoujo avataras
    Įstojimo data
    2008 03 24
    Vietovė
    Night Class...
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Peet'as vezha xD ishties fainas anime, pasijuokt tikrai yra ish ko Bendrai zvelgiant duociau 10-, nes man ir butu idomu paziureti daugiau seriju Peet'o akimis ^o^

Naujokas latesha avataras
    Įstojimo data
    2008 08 03
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    lb fainas anime zvengiauxDD gaila,kad tik 12ep

Naujokas Yuki. avataras
    Įstojimo data
    2009 02 07
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    16
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Laabai patiko. Hehehe.. Gaila man to Peet'o buvo.. Pomidorai... hahaha. XD

Sweet Vijola avataras
    Įstojimo data
    2008 03 25
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    30
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    oij geras anime man patiko

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Nu reikia padėkoti mūsų iškrypusiam dėdulei, kurio aprašymo dėka susidomėjau pažiurėt šį anime. Anime gal ir nėra kuom nors ypatingas , nei piešimu ir siužetas daugiau mažiau nuspejamas ,bet labai šiltai susižiurejo. Graži romantiška istorija,pabaigoje tikrai apėmė šiltas liudesys , kaip jau aprašyme ir minėjo Killerbee. Nors šioje poroje patiko tik Tazusa , bet vaikinuka kažkiek irgi palaikiau. Nes aš tai pat labai labai NEKENČIU POMIDORŲ !!!

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •