Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: įvertinimas:

Balsavo
25. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5 (awesome!)

19 76.00%
  • 4

4 16.00%
  • 3

2 8.00%
  • 2

0 0%
  • 1 (shit!)

0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 17

Macross Zero - 2002/04

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145

Macross Zero - 2002/04

Macross Zero
    Directed by: Shoji Kawamori
    Studio: Satelight, Bandai Visual
    Release date: 2002/04
    Genre: Adventure, Drama, Mecha, Military, Science Fiction
    ANN Rating: 8,2
    Number of episodes: 5 (OVA's)

Europe - Final Countdown (AMV)

Aprašymas:
    Praėjo daugiau kaip du dešimtmečiai nuo to laiko, kai Macross buvo pristatytas anime pasauliui ir neabejotinai vis dar tvirtai stovi. Tai buvo 1999, kai didžiulis nežemiškas šarvuotlaivis nukrito į Žemę ir atnešė tobulesnę technologiją, kuri privedė prie karo pradžios tarp dviejų pusių, o istorija prasideda tuo, kad išpuolio metu jaunas lakūnas vardu Shin Kudou yra numušamas nežinomo priešo ir priverstinai nusileidžia ant vienišos salos ir nuo to laiko jo gyvenimas yra tiesiogiai surišamas su ta sala ir jos gyventojais. Tačiau faktas, kad jūs neturite būti mechų ar mechaninių kovų fanas/-ė, kad pasimėgautumėte šiuo anime, nes siužetas yra iš tikrųjų pakankamai gilus ir įdomus, o charakteriai turi įdomias individualybes, kas laiko istorijos liniją surišta kartu.

Piešimas ir Garso takelis:
    Pirmas daiktas, kuris pritraukė mano dėmesį buvo visas apimantis multiplikacijos grožis, t.y. jis yra daugiau šalia foto realizmo negu multiplikacijos, aišku gerame būde. Aukšta techninė kokybė nesustoja ties animacija, bet taip pat ir muzikinis rezultatas yra ganėtinai atvirai fenomenalus. Aš niekada negirdėjau apie Kuniaki Haishima mano gyvenime, bet po šio anime, jis yra mano naujas mėgstamas Japonijos kompozitorius. Kaip foninė muzika, entuziastinga, aš randu jo darbą, labai pasitenkinantį, ir iš tikrųjų tikiuosi išgirsti jo talentą daugiau. O ir tokios užbaigimo dainos kaip Arkan ar Life Song labai maloniai susiklausydavo.

Išvada:
    Istorija yra tik penkių epizodų ir smagu, kad po visiškų 150‘ies minučių jie sugebėjo sukurti įdomią, mažą ir intensyvią istoriją su puikiomis veiksmo scenomis, įdomiais veikėjais ir puikiai sukurtu spalvingu pasauliu.Vienintelis dalykas blogai, kad po ketvirto epizodo pradedi suprast, kad beliko tiktai vienas epizodas.

Vaizdai:

Dar nematėt?
    Kiti geri AMV:
    Foo Fighters - Learning to Fly! \\// Europe - Final Countdown \\// Metallica - I Disappear
    Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-05-16, 19:35 Priežastis: Sutvarkytas aprašymas

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Maciau viena is pirmuju. Kokios nuostabios cia kovos...... Nebent FF gali lygintis. Tikrai dievishkas pieshimas. Problemos su siuzetu. Sunkiai sekesi viska sugrusti i 5 serijas. Nelabai aisku kas pries ka ir kodel. Nelabai susijes su originalia Macross visata todel nuvertintas jo fanu. Uztat visai padorus love story gavosi.

Followkata Toushifollow

Kleopso avataras
    Įstojimo data
    2008 04 01
    Vietovė
    Kns
    Įrašai
    237
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Pirmasis matytas iš visos Macross serijos, bet kadangi ir gan nuo jos nutolęs, tai didelių klausimų kaip ir nesukėlė. Istorija visai įdomi, o ir patys veikėjai gan neblogai atrodo. Išties nereikia būti mechų fanu, kad jis tau patiktų. Tik vat sunkiai sekėsi suprasti dėl ko visas tas konfliktas kilo. Ai, bet kam tai rūpi, piešimas atperka viską :P

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    88
    Na va, delsėm kurį laiką, bet ėmiaus ir aš peržiūrėt. Lėktuvų kovos tiesiog kvapą gniaužiančios, piešimas - pasaka, o ir siužetas bei veikėjų vystymas nenuvylė. Btw, karas čia tai buvo trečias pasaulinis, kaip ir buvo minima klasikiniam Macross'e. Išties įdomi Macross priešistorė, kurioje nors ir ne į patį ateivių erdvėlaivį sutelkiamas dėmesys, bet užtat susijęs siužetas bent su pagrindine žmonijos kilmės iš protokultūros mintimi, kuri daugelyje Macross serialų yra vaizduojama. Ypač gerai atskleidžiama ta idėja apie protokultūros propaguotą harmoningą koegzistavimą, ką galima pastebėt ir Macross 7 seriale. Taigi imho, čia kaip kam, o pagal mane must see dalykas Macross pasaulio gerbėjams. Ai ir meilės istorija irgi patiko :}

btw, biški privertė nusišypsot kai salos gyventojai žiūrėjo animą Earth Girl Arjuna - visai tinkanti asociacija =]

5/5 - ir jokių kalbų

Anime narkomanas ;-) AKUJI-SAN avataras
    Įstojimo data
    2008 02 16
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    194
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Exclamation Fainutis animukas :))

Geras,tikrai geras anime!
    Na bet kai herojaus Zero išaugo sparnai,tai man akys ant kaktos vos neiššoko

Mangamanas
    Guest
    Is JPG jis atrodo itraukianciai

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145
    Citata Autorius Mangamanas Žiūrėti skelbimus
    Is JPG jis atrodo itraukianciai
    Nesuprantu, ką tuom norėjai pasakyt... ir dar labiau nesuprantų tokio balsavimo. Jei tu dar tik ketini jį žiurėti, tai kam balsuoti dabar?
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-08-25, 20:44

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    ash ji supratau. JPG tai picture formatas, na ir negalejo paprashchiau screenshots tiesiog pasakyti, tai sumale kazhka ir gavosi taip, kad ne visi suprato ka jis norejo pasakyti. Beje, kodel vertini ish screenshotu Mangamane?
    Kartoškė

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Nu tai ir durniui aišku, kad turėjo omenyje skrynus, bet kokia šio posto esmė? Ir dar įvertinti taip kukliai nors skrynai patiko.

Intrigante
    Guest
    Tokių briedų dar nežinau, nematė, bet balsuoja DD o tai, kad piešimą pagyrė, juk nieko blogo, rodo, kad susidomėjo žmogus, aš irgi užsikabinau dėl tų skrynų, o dar tas faktas, kad tik 5 epai, man pliusas

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    10/10 piesimas, istorija ir siaip Macross turi kazkoki varikli kuris itraukia... Na gal isskyrs pirmaja dali. Po sito anime uzsinorejau pazaisti gun metal

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Ispudingas anime Ypach man patiko paishimas, bet labiausiai plaukai stojosi nuo tu Air fight'u Bet sheip erzino mane tas eilinis briedas su ateiviais ir kitokiakiais antgamtiniais dalykais, kurie primine Evangelion. 4/5
    Kartoškė

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Tikrai man patiko. Labiausiai nustebines dalykas - pabaiga.
    Tos penkios serijos galbut kiek mazoka, nes kai kurie ivykiai uzskubinti, bet labai kokybe nuo to nekencia. Nebuvo filleriu ar seip epizodu ne i tema.
    Palyginus jau senokai ziurejau ir visai neprisimenu soundtrack`o, bet jis kogero manes nesuzavejo. Uztai piesimas nusvere technine puse link 5/5. Lektuvu kovos labai graziai pagamintos.
    Tai pats pirmasis kurinys matytas is "Macross" serijos todel nezinau kaip kitose dalyse pateiktas gamtos ir technikos rysys, bet butent Macross Zero ji pavaizdavo isskirtinai graziai ir to nebuvau maciusi jokiame kitame anime.
    Daviau 5, nes sis anime nuo pradzios iki galo nebuvo pabodes.

Working underground.

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    88
    Citata Autorius FainaruFantaji Žiūrėti skelbimus
    Tikrai man patiko. Labiausiai nustebines dalykas - pabaiga.
    Tos penkios serijos galbut kiek mazoka, nes kai kurie ivykiai uzskubinti, bet labai kokybe nuo to nekencia. Nebuvo filleriu ar seip epizodu ne i tema.
    Palyginus jau senokai ziurejau ir visai neprisimenu soundtrack`o, bet jis kogero manes nesuzavejo. Uztai piesimas nusvere technine puse link 5/5. Lektuvu kovos labai graziai pagamintos.
    Tai pats pirmasis kurinys matytas is "Macross" serijos todel nezinau kaip kitose dalyse pateiktas gamtos ir technikos rysys, bet butent Macross Zero ji pavaizdavo isskirtinai graziai ir to nebuvau maciusi jokiame kitame anime.
    Daviau 5, nes sis anime nuo pradzios iki galo nebuvo pabodes.
    Šiaip nėra ten ta tematika su gamta ir technika ypatingai pabrėžiama kažkur. Artimas galbūt tematikai būtų Macross 7 Dynamite OVA. Bet kažin ar įsikirsi viso Macross 7 iš pradžių nepamačius, o ten tai serijų 40+

tinginys
    angellus avataras
    Įstojimo data
    2007 01 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    mačiau ir kažkaip neparašiau nuomonės..hm..
    senokai jau šitą mačiau, bet kiek atsimenu tai paliko ŽIAURIAI GERĄ įspūdį. gerai prisipažįstu, esu action anime fanatas, man tiesiog patinka kur viskas vyksta greitai, gražios aplinkos ir panašiai, bet nesu ir aklas siužetui, herojų plėtojimui, ramiam veiksmui... šitam buvo visko-super gero veiksmo, su belenkaip gerai atidirbtom detalėm ir dar prie to pačio plėtojosi nebloga istorija, ką sudėjus gaunasi didelis ir gražus 5. tikrai šitas kūrinys turėtų būt prie Must See kategorijos, jei tokia kur nors būtų. liux darbas.

Me cool!
    ForestTiger avataras
    Įstojimo data
    2009 01 06
    Vietovė
    Vilnija
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    5/5 neturiu net ką pridurti....