Puslapis 2 iš 12 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 189

Naruto FanFIc

Procrastinator

Eglaya avataras
    Įstojimo data
    2005 07 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    601
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Aaaaaaaaah~ Gomen T.T Seniai bebuvau, tiesiog pastarosiosmis dienomis užsižiūrėjau Kimi wa Petto ir taip apleidau visas forumo veiklas.

Išsisaugau skyrius kompe, perskaitau, grįžtu iš kaimo ir atrašau

[A]Maya
    Guest
    na atsiprašinėti tikrai nėra reikalo ;D. Džiaugiuosi kad išviso paskaitai ;D Ačiū.

Ai, ir pagalvojau, kad tiems kas skaito gal būtų įdomu pamatyti:
    http://img527.imageshack.us/my.php?i...iamaya1ty7.jpg

Čia tipo piešiau šito fanfic'o tema. Seniai dariau kažką su akvarele, tai vaizdas gal nėra pats nuostabiausias pasaulyje, bet bent maždaug įsivaizduosite kaip atrodo Amaya.
    Ačiū už dėmesį. ^^
    Paskutinį kartą taisė [A]Maya : 2007-12-08, 15:32

Procrastinator

Eglaya avataras
    Įstojimo data
    2005 07 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    601
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Yay~ Perskaičiau. Visų pirma dėl pastabos, kurią, mačiau, išsakė kiti skaitytojai, kad atseit labai daug aprašymų, bet mažai veiksmo. NE KIEKVIENAS MOKA TAIP APRAŠYT VISKĄ. Aš asmeniškai pati nelendu į savo personažų vidų, nes tuomet viskas pradeda kvepėti EMO ir cheese, o paprasčiausiai atskleidžiu juos per dialogus ir veiksmą, bet tamsta, me likes Primenat mane prieš kokius keturis metus... (pasenau ir suvaikėjau, bet taip jau nutinka xD).

Tai va. Ir atsirado dar vienas mano mėgstamas personažas. Valio Itachi~. Tikiuosi, kad Tsuyoshi dar irgi pasirodys. Nepaliksi jo celėj užrakinto.

A, tiesa, dabar atsimenu, kodėl tavo nickas toks girdėtas ^^ Pas mus forume yra mergaitė „Amaya_Kisu“ xD

Owaaa... Pain-sama~ kur Konan?
    Aigoo, o tai Amayą į tą kalėjimą dalgis, t.y. Hidan, pargabeno? xD Hmm... tada, kiek suprantu, veiksmas čia vykstas dar prieš Asumos mirtį, ne?

Tikrasis Uchiha buvo neįprastai gražus, tikriausiai gražiausias Amayos matytas vyras.
    Ohohohoho~ *juokiasi su vėduokle kaip Urahara* Nu manyčiau. Tamsiaplaukis, stiprus, pavojingas ir dar gražus. Ko daugiau norėt?
    Oh fcuk, ir dar balsą gražų turi... *miršta* Jaučiu, galim eit lenktynių, kuris gražesnį balsą turi, Itachi-san ar Yucheon-sshi (referuoju į savo fan-fic *kikena*)

Dėl klaidų, tai nieko ten beveik nėra, netaisysiu, nes užsitarnavau jau minusą iš kažko už savo aną postą. Niekas nemėgsta grammar nazi, garbės žodis. : ) tik vienas dalykas, ne „saugę“ o „saugią“. Vardininkas – saugi. I --> IĄ. (ai, ir vėl tas nei/nė dalykas)

Ahahaha, sorry, bet vargšė Amaya. Dirbtis su Uchiha Itachi. Kokia tu žiauri autorė Maya-san, šitaip su savo personažu... Nu bet... Sasayaki irgi žmogus *vis dar kikena*
    Ir velnias tas Painas už tai, kad liepia nešioti Akatsuki apsiaustą.
    Patarimas: neleisk Amayai patirt pernelyg daug sielos kančių, kol jinai jį apsivilks. Ir taip ta mergaitė labai daug galvoja....

Dėl mano fan-fic... dėkui, kad skaitai Kaip jau minėjau, aš vengiu lįst į savo personažų galvas, nes žinau, jog tikrai nusivažiuosiu. Dėl to ir tenka suktis iš situacijos humoru. Bet tiesa tokia, jog jie visi tikrai galvoja giliau negu atrodo. (Hyungas nėra toks trenktas, kaip atrodo. Nu, gal tik truputį )

MORE PLEASE~
    (aš rimtai)
    Paskutinį kartą taisė Eglaya : 2007-12-10, 16:10 Priežastis: typo

[A]Maya
    Guest
    Jėga, ačiū labai už pastabas ir tikrai džiaugiuosi kad patiko. ;D na aš ir realiai iš pradžių nenorėjau lyst į jausmus ir t.t, bet paskui pastebėjau kad viskas kažkaip "sausai" atrodo. Tai galvojau įdėsiu daugiau apmąstymų ir minčių. ;D
    Urahara valdo ^^

Dėl kitų updatų, tai truputėli teks palaukti, nes dabar daug kas pas mane dedasi. Rytoj išvažiuoju su traukiniu į Liverpoolį ir lauks ilga ir nuobodi kelionė į Kauną. ;D Nepažadu, kad namuose rašysiu, visi, aišku, bus manęs pasiilgę ir tąsys visaip kaip tik įmanoma...
    Na, bet gal. ;D Ačiū kad skaitai ir kad tau patinka.

Be to, laukiu nesulaukiu tavo updato. Ilgai nepapostini. ;D O dabar taip įdomu kad ąąąąą.

Ai, vos nepamiršau, čia veiksmas vyksta maždaug tada, kai Naruto grįšta iš savo trefkių ir Deidara pagrobia Gaara. ;D
    Ir Amayos kameros draugas dar pasirodys ;D. Nesinori ir man jo ten vieno vargšelio palikt likimo valiai
    Paskutinį kartą taisė [A]Maya : 2007-12-10, 15:47

Procrastinator

Eglaya avataras
    Įstojimo data
    2005 07 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    601
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Aaaaa... wakarimashita. ^^
    Lol, ką tik "paupdatinau". (viešpatie, kokia nuostabi lietuvių kalba).

Nu tai aišku, svarbu per atostogas su šeima pabūt gi.

O dabar galvoju. Jeigu veiksmas vyksta tuomet, kai pagrobia Deidara (homg, crazy guy x.x) Gaarą, tai gal Painas nori, kad Itachi akys veiktų dėl to jutsu, kurie jį turi atlikt, kad ištraukti Ichiibi iš Gaaros?

[A]Maya
    Guest
    Apie šitą versiją nepagalvojau tiesą sakant ;D Norėjau kaip nors įkišti Itachį, o kadangi jis pusžlibis šiuo metu, tai pamaniau, gera proga ;D
    Kalbant apie Deidara, tai jis irgi turėtų greitai atsirasti šitam Fanfic'e. ^^

Yoshi, einu krautis lagamino (kad ir kaip nekęsčiau to daryti), žinau, kad rytoj tingėsiu. Aišku tingiu ir dabar, bet toks likimas ;D

[A]Maya
    Guest
    tai va... Jau seniai buvau įdėjus naują skyrių. Sorry tų kas laukė, jei laukė. Įdėsiu šiandien. Šitas skyrius nesigavo taip kaip buvau numačius, nesu profė, dėl to sorry.
    ^^

5 Skyrius [I]

相良宗助。 hikari avataras
    Įstojimo data
    2008 01 10
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    38
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    pataisysiu truputi ir aš
    ** Chakra (tariasi Čakra)
    Enough of this already -.- , Lietuvių kalbos subtitrai - FAIL, Lietuvių kalbos įgarsinimas - EPIC FAIL.
    For god sake... Im MALE!!!!.

Procrastinator

Eglaya avataras
    Įstojimo data
    2005 07 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    601
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    xDDD Aigoo, taigi Itachi mėgsta obuolius, ką? Sasuke negali be pomidorų, o tas ryja obuolius

Ir kas čia per "jei laukė". Aišku, kad laukė, pssft... Tik nereikia "karts nuo karto" ir "nei" keičiame į "kartkartėmis" bei "nė" :P

O chakra tikrai keičiama į chikara? O.o Nes, kiek teko susidurti chikara yra daugiau bendrinis žodis, kaipo "galia" ar "jėga"...

[A]Maya
    Guest
    Dėl to vardo, tai tikrai iš oro neištraukiau specialiai nete ieškojau vardų ir va jei netiki gali čia pasižiūrėt http://www.aboutnames.ch/japanese.htm (ten prie pat apačios)
    O chikara ir chakra yra du skirtingi dalykai. Čia tie "chakros" dalykai yra paimti iš Naruto animes/mangos...

Rašytojas
    destiny avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    whatever...
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    as tiek laiko uztrukau skaitydamas, tai man ydomu kiek tu laiko rasei? nu bet ne ce esme swarbu kad gerai parasyta nu ir dar kadangi naruto yra pirmasis is geresniu mano matytu anime, nu tai gauni desimt yrasyciau dar ir pagyrima bet ce ne mokykla
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [SIGPIC]http://img8.imageshack.us/my.php?image=31253582.jpg[/SIGPIC]

Ufonautė
    Karolina1515 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 13
    Vietovė
    Saulės sistema
    Įrašai
    57
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Matosi , kad žmogus daug darbo idėjo man patiko. Tikrai puikus kūrinys
    Šaunuolė [A]Maya. Taip ir toliau

P.S. please more

[A]Maya
    Guest
    Wojezus, sorry, seniau čia beužsukus buvau, bet matau atsiranda daugiau fanų. AČIŪ. Tai man lb daug reiškia. Smagu kad netingit skaityt. Nuo sekančio skyriaus prasidės dar daugiau bezabrazijų, tai pasiruoškit, kai surasiu laiko perrašysiu ir įdėsiu.

P.s. sorry už letokus tempus, nes db tiek visko vyksta, ir į darbą turiu suspėt ir apskritai daug visokių užsiėmimų. Bet pasistengsiu greičiau. Dar kartą AČIŪ

spinta
    Guest
    fainiai laukiam darrrrr

baka-senpai
    Guest
    uwaaa, na stai ir pasirode tavo mind-twin ir gerbeja nr.1 ^^ laukiu nesulaukiu, kada perrasysi savo chapterius su PC, nes db taaaip neistveriu vietoj (zinai mane..) (p.s., leidziu atidet mano request'a, rasyk chapteri, nes db, kai vel perskaiciau... )
    db vel uzsimaniau piesti iliustracija , jauciu, jau koki 4karta perpiesinesiu, bet pasistengsiu db jau normaliai ir iki galo
    va, ir siaip saunuole esi (juk visada sakiau, kad viskas cia lb super)

[A]Maya
    Guest

Naujas skyrius!!!

Ok žmogai, ačiū kad buvot tokie kantrūs ir taip ilgai laukėt (ir, pagaliau sulaukėt) naujo skyriaus. ;D Ankščiau nelabai turėjau laiko perrašyt viską, nes man perrašinėjimas į pc užtrunka marias laiko. reik pataisyt visas klaidas, gražiau suformuluot sakinius ir t.t... tad užima daug daugiau laiko nei parašyt juodraštinę skyriaus versiją. Pagalvojau, kad gana atidėliot viską ir pagaliau perrašyt tą skyrių. Užtrukau vakar visą dieną, klaidų milijardas, bet jūs per daug nekreipkit dėmesio (labiau į akį krentančias klaidas gal ir parašykit ). Skyryba visad buvo mano silpnoji dalis ;D
    Na tai here goes :

VI. Skryrius

„Obuolių pyragas“

-Iškepti obuolių pyragą?...- Amaya negalėjo patikėti savo ausimis. Jei kas nors būtų pasakojęs jai tokią istorija, ji nieku gyvu nebūtų patikėjusi. Net ir dabar, kai viskas įvyko jai matant ir girdint, buvo nelengva suprasti kas vyksta.
    Net Uchihai išėjus iš kambario, Sasayaki stovėjo nekrutėdama, tarsi kažkas būtų prikalęs jos pėdas prie grindų. Jos ausyse skambėjo prieš kelias akimirkas jo ištartas sakinys.
    Medikės smegenų darbą buvo galima sulyginti su laikrodžio mechanizmu - sraigtai, kurie turėjo suktis, nejudėjo, lyg jų darbą būtų sustabdęs tarp krumpliaračių įstrigęs varžtelis. Ji jam siūlė viską, o jis pasirinko obuolių pyragą? Ši mintis ir nuramino, ir gąsdino. Aišku kaip dieną – šiame reikale (kaip ir visuose kituose reikaluose) Itachis be dviprasmybių neapsėjo.

Palaipsniui Amayos mąstymas grįžo į įprastą vagą. Tik tada ji suvokė, kad visą tą laiką stovėjo ir nieko nematančiomis akimis spoksojo į durų rankeną. Ji apsidairė po kambarį, lyg mėgindama surasti kažką kas padėtų atsakyti į nesibaigiančius klausimus, kurių su kiekviena akimirka vis daugėjo.

Nusprendusi, jog mėginti kaltę suversti kažkam kitam buvo beprasmiška ir, tuo labiau, neteisinga, kunoichi lengvai paplekšnojo savo skruostus, papurtė galvą ir susigrąžino įprastą optimizmą. Ar bent dalelę jo.

Tiesa, optimizmas nepadėjo sugalvoti išeities iš padėties. Medikė norėjo kibti prie darbo, tačiau nežinojo kaip suprasti tą „obuolių pyragą“. Priimti jį kaip nevykusį pokštą, ar kaip rimtą prašymą. Kita vertus, Amaya neįsivaizdavo Itachio juokaujančio. Ji net nebuvo mačiusi jo besišypsančio, nebent tas šaltas grimasas, skirtas jai paerzinti, buvo galima laikyti nuoširdžiais šypsniais.
    Surasti Itachį painiame kambarių labirinte neįsivėlus į bėdą tikimybė buvo lygi nuliui. O net jei ir pavyktų, Amaya nebūtų žinojusi ką sakyti... „Itachi-san, prašydamas manęs iškepti obuolių pyragą, kalbėjote rimtai, ar juokavote?“ Kunoichi beveik matė jo kandžią išraišką – atsainiai pakeltą antakį ir žeminančiai šaltą žvilgsnį. Amaya beviltiškai atsiduso ir eilinį kartą užsimanė prasmegti skradžiai žemę.

Kol ji kankinosi apimta agonijos, kažkas pasibeldė į duris. Beldimas priminė, kad gyvenimas, vis dėlto, tęsiasi. Amaya negalvodama šmurkštelėjo prie stalo ir, pagriebusi pirmą pasitaikiusią knygą, apsimetė įdėmiai ją skaitanti. Durims atsivėrus, „darbui susikaupusi“ kunoichi išgirdo žodžius :

-Ooo... jau pasinaudojai biblioteka...- balsas akivaizdžiai priklausė raudonplaukei, kuri dar šį rytą buvo apsilankiusi.

Amaya atsisuko į ją nutaisiusi rūstoką žvilgsnį.

-Yra kokių nors naujienų?- paklausė medikė. – Matai, man reikia perprasti Sharingano veikimo principą, gal malonėtumei...

- Visa tai yra labai faina,- pertraukė ją viešnia,- nors ne... nuobodu. Bet kažkas man kužda, kad tu turėtum daryti kažką kitą.- Ištarusi pastaruosius žodžius, mergina nesivargindama paklausti ar galima, išsitiesė ant Amayos lovos.

-Ką pavyzdžiui,- tikėdamasi blogiausio Amaya visgi sugebėjo paklausti nerūpestingai.

-Na, pavyzdžiui, kepti obuolių pyragą...-kandžiai atsakė įsibrovėlė ir, pamačiusi medikės išraišką, nusijuokusi suplojo rankomis.

-Iš kur žinai? – po netrumpos pauzės paklausė Amaya.

-Cha cha cha! Neįsivaizduoji, kokiu greičiu čia sklinda gandai...,- nusijuokė keistuolė,- Be to, nori tikėk, nori ne, čia esi šiokia tokia įžymybė. Ne taip dažnai Akatsuki sudėtyje atsiranda naujas vardas...Ypač kai tas vardas priklauso medikei iš Konohos.

Sasayaki išbalo.
    Tai aš jau įrašyta į Akatsuki sąrašą...

-Gerai jau gerai,- Amaya piktai užvertė knygą ir atsistojo.- Jei kas nors manęs paklaustų, pasakyčiau kad tai kvaila.

- Bet niekas tavęs neklausia.- vyptelėjo raudonplaukė.- Na gerai, tu gali daryti ką dariusi, bet nemanau kad Uchiha labai apsidžiaugs...

- Ne, prašau, nesakyk... – Amayos veidas pašviesėjo dar vienu tonu.

- Aha! – prunkštelėjo raudonplaukė.- Dabar jau kitaip kalbi! Na gerai, nesakysiu.
    Tada, didžiam Amayos nustebimui, raudonplaukė pašoko nuo lovos ir pasišalino iš kambario. Tos keistuolės suprasti buvo neįmanoma.

Sasayaki atsistojo ir nusiteikė laukiančiam darbui. Kad ir kaip bandė žiūrėti į situaciją, viskas atrodė taip absurdiška... Prisivertusi palikti saugų kambarį, Amaya piktai pažaibavo akimis į praviras virtuvės duris.
    -Laikas kepti pyragą...- liūdnai šyptelėjo mergina ir, pasiraitojusi rankoves, žengė pro duris.

~*~

Nedrąsiai įžengusi į virtuvę, Amaya atsiduso iš palengvėjimo, pamačiusi, kad patalpa tuščia. Bet koks susidūrimas su vienu, ar kitu Akatsuki nariu, geriausiu atveju, buvo nemalonus. Ką jau kalbėti apie susidūrimą su Kisame... vien nuo minties apie tą žuvies tvaiką privertė kunoichi susigūžti.

Suėmusi save į rankas, Amaya ėmėsi darbo. Išnaršiusi spinteles ir stalčius, mergina po truputį susirinko reikiamus produktus. Atrinko gražesnius obuolius (kurių ten buvo visa galybė), juos tinkamai apdorojo ir pradėjo gaminti tešlą.
    Įdomu kas būtų, jei aš nemokėčiau iškepti to prakeikto pyrago?

Laimei, tai nebuvo sunki užduotis, nes Amaya buvo smaližė,- Konohoje, Sasayakių namuose, ji dažnai kepdavo pyragus.
    Kadangi, pyrago gaminimas buvo tokia įprasta ir su namais susijusi veikla, merginą užplūdo malonūs prisiminimai. Nerūpestingos dienos, nindzių akademijos baigimas, pirmoji pažintis su medikės pareigomis... Tuomet ateitis atrodė šviesi ir daug žadanti... Dabar viskas apsisuko atvirkščiai. Šviesi atrodė praeitis... Ateitis, savo ruožtu, matėsi tamsi ir nenuspėjama, lyg bedugnė.
    Kai pyragas buvo pašautas ir ramiai kepė, Amaya lengviau atsikvėpė ir atsisėdo prie stalo. Liko tik sulaukti kol pyragas iškeps. Kunoichi nusišypsojo ir pamiršusi visus pasaulio vargus, mintimis grįžo namo.

...tada jai buvo vos dvylika. Gerais rezultatais baigusi akademiją, Amaya buvo viena iš tų, niekuo neišsiskiriančių, iš pirmo žvilgsnio nieko gero nežadančių, nindzių. Žinoma, tais laikais nebuvo atskleistas visas merginos potencialas. Ji dažnai sau priekaištaudavo, kad nėra pakankamai stipri. Amayos brolis, būdamas tokio amžiaus, buvo daug toliau pasistūmėjęs. Jaunoji Sasayaki nesuvokė savo talentų ir graužėsi, manydama kad daro gėdą savo klanui. Niekas iš šeimos apie tai neužsiminė, tačiau ir kvailam būtų buvę aišku, kad iš jos buvo tikimasi kur kas daugiau.

Amaya buvo paskirta į komandą susidedančią iš trijų mergaičių. Iš pradžių, toks nebūdingas paskirstymas daugeliui sukėlė nemažai klausimų, tačiau laikui bėgant, mergaitės parodė ko buvo vertos.
    Tada, jaunoji kunoichi net neįtarė, kokie sudėtingi išbandymai laukia ateityje. Net ir į tokią nepavydėtiną situaciją patekusi Amaya, su kraupu prisiminė dienas, kai Orochimaru užpuolė Konohą ir nužudė trečiąjį Hokage. Patirta katastrofa ilgą laiką buvo išmušusi Konohos gyventojus iš vėžių. Tačiau, net ir tokiais sunkiais laikais, žmonės neprarado optimizmo ir kaip galėdami stengėsi atstatyti sugriautą miestą.

Maždaug tuo metu, atsiminė Amaya, Uchiha Sasuke savo noru paliko Konohą, tuo paskatindamas savo artimiausius draugus imtis skubių veiksmų. Per keletą valandų surinkta penkių geninų grupė išsiruošė gelbėti paklydusios sielos.
    Kadangi jaunųjų Konohos shinobių ir užpuolikų jėgos nesutapo, paskubomis surinkta pagalbinė komanda (į kurią pateko ir Amaya) nusekė, prieš tai į kovos lauką išleistos grupės, pėdomis.

Amaya puikiai prisiminė tą naktį. Nors buvo pilnatis ir mėnulis ryškiai švietė, naktis atrodė slogi ir nyki. Nei akimirkai nesustodama, jaunoji Sasayaki grakščiai šuoliavo medžių šakomis. Nepatyrusiai kunoichi tai buvo pirma tokios svarbos misija. Suprasdama, kad nuo jos greičio galėjo priklausyti kažkieno gyvybė, mergina nepaisė nuovargio ir vikriai artėjo tikslo link. Ji neleido sau bijoti, neleido dvejoti. Tuomet jai rūpėjo tik viena – rasti sužeistąjį.
    Vaizdas, kurį pamatė išbėgusi į atvirą lauką, akimirksniu pakirto kojas. Ant žemės, netoli nukauto priešininko, kraujo klane tysojo Hyuuga Nejis. Tik akimirką susvyravusi kunoichi nuskubėjo jo link.

Jis gulėjo užmerkęs savo sidabro spalvos akis. Paprastai žvilgantys ir tvarkingai surišti vaikino plaukai, dabar gulėjo palaidi ir sutepti jo paties krauju. Jaunuolis gulėjo nejudėdamas.

Amayai tai buvo smūgis žemiau juostos. Matyti mirtinai sužeistą žmogų ir taip buvo bauginanti patirtis. Nejis jai buvo daugiau nei pažystamas. Mergina jautė jam slaptą simpatiją. Jis ne tik priklausė senam ir garbingam klanui, tačiau buvo likimo vėtytas ir mėtytas, kaip Amaya. Jie buvo kažkuo panašūs, tarsi giminingos sielos. Jie nebuvo artimi, net nebuvo draugai. Tačiau tarp jų buvo ryšys, kurio paaiškinti Amaya negalėjo. Tiesa, Hyuuga niekada neparodė, kad jaustų tą ryšį, o Sasayaki niekada neišdrįso prieiti ir paklausti.

Kai šokas praėjo, kunoichi suskubo ieškoti gyvybės ženklų. Laimėj, pulsas buvo, o kvėpavimas, nors ir sulėtėjęs, rodė, kad vaikinas neketina taip lengvai pasiduoti. Kol kas būklė atrodė stabili, tačiau iš baisingos žaizdos petyje sunkėsi kraujas. Mergina kuo tvirčiau subintavo sužeistą vietą. Kai pasibaigė bintas, nusiplėšė rankoves. Kraujavimas liovėsi, tačiau Nejis neatgavo sąmonės.
    Nežinodama ko griebtis, Amaya pasilenkė virš jo veido ir mėgino pašaukti vardu.

...NEJI... Neji... Neji...

Jis nepajudėjo. Mergina pajuto kaip akyse pradėjo kauptis ašaros. Ji jautėsi tokia bejėgė... Tokia nepatyrusi... Tokia silpna... Būtent šią akimirką kunoichi pažadėjo sau, kad grįžusi į Konohą pradės mokytis medikės amato. Ne... ji niekada daugiau nebeleis kentėti jokiam žmogui... jokiam pacientui... jokiam draugui. Tokios mintys įžiebė merginos širdyje ryžtą. Kad ir kiek tai kainuos, ji taps gydytoja.

Kaire ranka Amaya suspaudė kruvinus Nejio pirštus, dešine nubraukė nuo kaktos plaukus. Prieš tai, ji net nebuvo pastebėjusi, kad jis neryši savo kaktos protektoriaus. Dabar visu gražumu matėsi prakeiktasis Hyuugos klano antspaudas. Ši nedidelė, žalios spalvos žymė, atrodė maža ir nereikšminga, tačiau ji sukėlė labai daug širdgėlos ja paženklintiems klano nariams.
    Amaya be kruopelytės diskomforto palietė Nejio kaktą. Ji buvo šalta.
    Baimė vėl apėmė kunoichi. Ašaros, kurios jau kuris laikas grasino prapliupti, išsiveržė iš žalių mergaitės akių.

...Neji... Pabusk! ... Prašau...

~*~

Pypt...Pypt...Pypt...
    Amaya papurtė galvą lyg pažadinta iš gilaus miego. Virtuvė buvo sklidina malonaus kvapo. Orkaitė nemaloniai pypsėjo, primindama apie kepantį pyragą.
    Kepinys buvo gatavas, mergina buvo bepradedanti lyginti savo senąjį gyvenimą su dabartiniu, kai pro duris įėjo žmogus, kuriam šis maloniai kvepiantis pyragas ir buvo iškeptas.

Itachis stovėjo tarpduryje, tylus ir neįskaitomas, kaip visuomet. Jo juodos akys tyrė Amayą, kuri sutrikusi stovėjo prie orkaitės pirštinėtomis rankomis laikanti pyragą. Šiam nemaloniam momentui pasibaigus, Itachis apėjo stalą ir atsisėdo jo gale. Susiprotėjusi, kad dabar tinkamas laikas, Amaya pastatė pyragą priešais jį ir nusiėmė virtuvines pirštines.

-Skanaus...- silpnu balsu palinkėjo ji, tuo priversdama Itachį nepatikliai į ją žvilgtelėti.

Nusirišusi prijuostę, Amaya pasistengė kuo tyliau ir greičiau pasišalinti, tačiau jos planas buvo sužlugdytas.

-Kur eini, Amaya? Mums reikia pasikalbėti apie gydymą. – vos spėjusi praverti duris išgirdo Sasayaki.

-Aš...na... Maniau jums bus patogiau likti vienam, Itachi-san.
    - O tiksliau taip patogiau būtų buvę tau, ar ne?

Amaya krūptelėjo. Kodėl jis šitaip elgiasi? Mergina grįžo atgal ir krestelėjo į vieną iš kėdžių (kuo toliau nuo Itachio), tarsi paauglys, kuriam buvo paskirtas namų areštas.

Itachiui baigiant raityti pyragą, Amaya suprato, kad ir pati mažumėlę išalko. Mergina susirado obuolį, nusiplovė jį ir priėjusi prie sienos, tingiai į ją atsišliejo. Itachis, tuo metu, stebėjo kiekvieną jos judesį. Paskendusi mintyse apie praeitį, Nejį ir šviesesnes dienas, Amaya net nepastebėjo, kad Itachis jau buvo baigęs valgyti ir ėjo jos link. Uchihai priėjus visai arti, sutrikusi mergina nežinojo kokios gudrybės griebtis. Staiga ji išgirdo save sakant:

- Gal nori?,- supratusi kad daro kvailystę, Amaya atkišo jam obuolį. Trauktis nebuvo kur.

Nesitikėdama, kad jis iš tiesų sugalvos priimti pasiūlymą, Sasayaki dar labiau sutriko ir net išsigando, kai Itachis švelniai suėmė jos riešą, pritraukė jį arčiau savęs ir atsikando obuolio. Visa tą laiką jis nenuleido nuo Amayos akių, lyg mėgindamas kažką suprasti.

-Aš tik pajuokavau...-negalvodama pasakė ji, kai Itachis paleido jos ranką.

-Nesiūlyk to, ko neketini duoti,- atsakė jis. Amayai pasirodė, kad kalba ėjo visai ne apie obuolį, o kažką daugiau... Ir tai jai visai nepatiko.

Netrukus po to, Itachis nusivedė Amayą į palatą aptarti gydymo reikalų. Laimėj, palatoje jų laukė Akatsuki lyderis, mat mergina rimtai baiminosi ilgiau likti su vyresniuoju Uchiha viena. Paaiškinusi, kiek progresavo jos tyrimai, medikė išdėstė savo nuomonę apie gydymą:

-Aš galiu išgydyti trumparegystę, tačiau ji netrukus atsinaujins, jei nebus pašalintas jos sukėlėjas.

-Vadinasi, Itachio gydymas bus atidėtas vėlesniam laikui.- išgirdo lyderio atsakymą Amaya.- Greitai sugrįš keletas narių, kuriems, galbūt, labiau reikės medikės pagalbos. Siūlau pailsėti ir atgauti jėgas.

Grįžusi į kambarį, Amaya krestelėjo ant lovos su mintimi, kad Akatsuki buveinėje buvo praleidusi beveik mėnesį.
    Įdomu, kiek dar mėnesiu teks čia praleisti?...

Nu va... taip, žinau, dabar prasidėjo tikra košė. Pabaiga dar labai toli, plius žadu ir antrą dalį... Ačiū kad skaitėt

Puslapis 2 iš 12 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •