Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 89

Kodel iki šiol negarsinam anime?

ELO
    9inch avataras
    Įstojimo data
    2007 11 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Sutikciau pats igarsinti su saujele patyrusiu zmoniu :]]. Kad tokiu butu! Ir parekti galeciau kaip per visokius Bleach bei Naruto

a.k.a Yurla

Lust avataras
    Įstojimo data
    2006 12 17
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    285
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius tamsa Žiūrėti skelbimus
    Zinokit as jau bandziau su keleta draugeliu ir niekas nesigavo tik nesamone.
    O cia jau zmoniu reikalas ir kaip jie moka isijaust is sita dalyka, kaip jie i visa tai ziuri, tai irgi manau, daug nulemia. Net ir igarsinimas yra darbas, i kuri ziurima rimtai. jei vienakart nesigavo, tai nereiskia kad tai nesamone ir kitiems nepavyks to igyvendint.

Pasimetęs
    Mplius avataras
    Įstojimo data
    2007 09 12
    Vietovė
    Kaunas/Klaipėda
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Aš manau, kad pirma reikia padaryti pakankamai daug lietuviškų sub'ų, o tik paskui mąstyti apie įgarsinimą. Žinomą, kokį trumpą anime (filmas, ova) galima pabandyti įgarsinti, bet tai gana sudėtingas darbas. Žmonės Lietuvoje vien su sub'ais sunkiai tvarkosi, o įgarsinti... Kažkada AP man rodos skaičiau, kad buvo toks pasiūlymas
    Na, aš būčiau už pabandymą, bet ne daugiau. O jeigu bandymas būtų vykęs - valio!

P.S. AC truputį mirė lol.
    dArt (click) MAL (click)

Narys pumyte7777 avataras
    Įstojimo data
    2007 12 31
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nu jo pabandyt galima....

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Zinoma pabandyti galima, bet, kad tai butu padaryta ne "ant greicio"
    Pries kelis menesius buvau parsisiuntes "Dragon Ball Z - Broly - The Legendary Super Saiyan" su lietuvisku igarsinimu. Bet filmo garso kokybe buvo tragiska, lietuviskas igarsinimas vos girdejosi, vertimas nuo orginalo toli nutoles ir t.t....
    Vienu zodziu: Jei darai tai daryk gerai

Kiriya
    tamsa avataras
    Įstojimo data
    2007 08 13
    Vietovė
    Pandemonium
    Įrašai
    298
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    kaip manot jei sakykim is naruto chidori lietuviai taip ir sakytu ar verstu taip kaip butu pazodziui " tukstantis sviesos/ zaibo pauksiu"(atleiskit gerai neatisimenu tu pavadinimu bet turbut supratot)

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    263
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    1 zmogus igarsina,o ne grupe,taip geriausia. O del tu dejoniu ir garsu,taigi jie nesivercia.Jeigu rekia "Aaaa!!!" taigi vertejas nesakys to paties sawu balsu.
    Svarbiausia kalbet be akcento,literaturine kalba ir wiskas bus ok.
    I have the Holy Lance

Bambukas
    Vego avataras
    Įstojimo data
    2007 07 03
    Vietovė
    Lietuvoj
    Įrašai
    61
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius tamsa Žiūrėti skelbimus
    kaip manot jei sakykim is naruto chidori lietuviai taip ir sakytu ar verstu taip kaip butu pazodziui " tukstantis sviesos/ zaibo pauksiu"(atleiskit gerai neatisimenu tu pavadinimu bet turbut supratot)
    seip ir verstu chirodi nes vardai ir vietoves pavadinimai nera keiciami, o va su kage bushi idomu kaip butu, o seip chidori reiskia tukstantis pauskciu, o pagal anime kureju ideja tai turetu buti lightning edge (zaibo asmenys)

Negative Creep Moon.Phantom avataras
    Įstojimo data
    2008 01 04
    Vietovė
    Wonderland
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Vego Žiūrėti skelbimus
    seip ir verstu chirodi nes vardai ir vietoves pavadinimai nera keiciami, o va su kage bushi idomu kaip butu, o seip chidori reiskia tukstantis pauskciu, o pagal anime kureju ideja tai turetu buti lightning edge (zaibo asmenys)

Lightning edge ( Raikiri ) yra kitaip sakant, Kakashio Chidori. Sasuke turi savaji , kuris ir vadinas Chidori, o reiskia Thousand birds ^^

Naujokas hallow avataras
    Įstojimo data
    2007 11 14
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Orginali kalba ir titrai ! dubliavimas sucks ! ypac kai lietuviai viska ant moterishku balsu permeta.. dabar ant lempos neprisiminsiu anime , bet isivaizduokit koki spinta su moterishku balseliu ... juokinga :P

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    tai gal nereikia lygint dar nesancio garsinimo su su LNK ar kitom studijom, kur anime samprata "multikai - vaikai", objektyvumo reikia, o ne bile ko...
    kazkodel rusai GALI, o musu 'fanai" tik kritikuot

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    koktu klausyt daugumos įgarsinimų, (kad gi nematėt Lighto rėkiančio I TAKE A POTATO CHIP>>>AND EAT IT) , japonai piešia, duokim jiem ir įgarsint.
    nu o Airiz galiu pasakyt tik tiek: rusai gal titrų skaityt nesugeba. Mes irgi GALIM, mums tiesiog to nereikia matyt. Be to, Rusija daug didesnė nei mes, tai tegu ir kiša savo įgarsinimus į tą super plačią..... .

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    o tu bent jau esi girdejes (jusi) juos? bent jau rusishkai esi ?
    atsiusk su cuba77garsinimu, paskuj shnekek kad titru skaityt nemoka(pasakei totalia nesamone) ir pan.

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Viena piram jai lietuviskai igarsinti tai gana sunku padaryti , vien del to kad japonkiu balsas yra gana plonas ir vaikiskas kuris sudaro "cute" yvaizdi ,iš lietuvaiciu šito neišgausi , kitu atveju viskas butu sugadintai , o gal net slikstu kalusti. Tad as pasilieku prie orginaliu igarsinimu, bet idomu butu paklausiti kaip gautusi.Bet kasnosrs panasaus kaip dabar ira igarsinta Winx per tv3, tai tada nu esu gėjus,esu gėjus, nereikia. Beja prie sitos temos gerai tinka anime REC

Bambukas
    Vego avataras
    Įstojimo data
    2007 07 03
    Vietovė
    Lietuvoj
    Įrašai
    61
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    1 problem no solution.... naruto - naruto igarsino moteris o seip tai plonu balseliu tik merginos igarsintos, o angliskai pvz. onegai teacher tikrai gerai igarsinta...

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Airiz Žiūrėti skelbimus
    o tu bent jau esi girdejes (jusi) juos? bent jau rusishkai esi ?
    atsiusk su cuba77garsinimu, paskuj shnekek kad titru skaityt nemoka(pasakei totalia nesamone) ir pan.
    ok, prisipažystu kad nusišnekėjau. Esu dubliuotų kitom kalbom pakankamai mačius(būtent rusiškai-ne), ir jie man nepatiko.
    kad skaityt nemoka< šitas mano išsireiškimas net mane pačią nustebino, turbūt padauginau cukraus. tačiau tiesa kad dublius labiau mėgsta tie, kurie 'tingi' skaityt titrus.
    nuomonė dėl lt dub'ų nepasikeitė ir dabar, tačiau praeitą kartą parašiau nepagrįstą nuomonę. sorry.
    make love, not war
    tikiuosi man atleista

Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •