Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 89

Kodel iki šiol negarsinam anime?

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Ash neturejau butent juos omenije, nors taip toks klausimas ir buvo uzduotas jiems, turint omenyje "kodelgi nepabandzius kazko kito", o kas liecia Airiz rink komanda, cia viskas kolkas apklausos formoje, tam kad zinot ar to tikrai reikia AZ'onieciams ir sheip prijauciantiems.

Asm. jegas pabandyt butu idomu, nors pvz. puikiai zinau kad mano balsas neskamba

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Airiz Žiūrėti skelbimus
    Ash neturejau butent juos omenije, nors taip toks klausimas ir buvo uzduotas jiems, turint omenyje "kodelgi nepabandzius kazko kito", o kas liecia Airiz rink komanda, cia viskas kolkas apklausos formoje, tam kad zinot ar to tikrai reikia AZ'onieciams ir sheip prijauciantiems.

Asm. jegas pabandyt butu idomu, nors pvz. puikiai zinau kad mano balsas neskamba
    Aš irgi skatinu jus pabandyt. Nežinau kam šito reikia (nu tik ne man), bet labai įdomu pažiūrėti kas iš to išeis. Bandykit jei turit tam laiko ir noro (ir negailit savo švento laiko tam), niekas už tai nepasmerks (nors visko gali būti, kalbu tik už save).

3. Ačiū Toky dėkojo
    Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    79
    Mano balsas irgi neskamba, bet visai būtų smagu kažką tokio padaryt for fun
    Aš tai visom keturiom Airiz pritariu su tokiu projektu jei jis būtų gyvendinamas.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Citata Autorius Airiz Žiūrėti skelbimus

titruotojų vardu atsakau: mes nelabai ir galvojom tokius dalykus, aišku galima pabandyti prieš tai išgėrus alaus nemažai... anyway, o jei kada sugalvos čia kas tai padėti galima dėl video/audio ten... ar dar ko ;] laiko nuo studijų visada galima rasti
    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Abejingas shitam reikalui. Va jei padaryt humoristini vertima alia Goblinas su Lotr tai gal ir butu idomu.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Abejingas shitam reikalui. Va jei padaryt humoristini vertima alia Goblinas su Lotr tai gal ir butu idomu.
    O pagrindinis pretendents i aktorius, kurio balsas bus panaudotas
    Improvizuot moki berasant, mokesi ir bekalbant.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    O pagrindinis pretendents i aktorius, kurio balsas bus panaudotas
    Improvizuot moki berasant, mokesi ir bekalbant.
    Ech, kad taip kokis 7 metus atgal tikrai pabandyciau. Atsimenu su kambarioku irashinejom visokias nesamones. Daba tam visai nera laiko.

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Būtent, toks įgarsinimas būtų įdomus. Parodijinis vertimas, neišeinat labai iš konteksto ribų.

Kitu atvėju aš abėjoju ar žiūrėčiau, nebent turint daugiau laiko bei mačius originalo kalba, pasižiūrėjimui kaip visa tai skamba lietuviškai. Juolab, kad tas įgarsintojo darbas sunkokas, turi būti aktorius, arba bent jau turėti aktorinių sugebėjimų. Esu girdėjus amerikietiškų fandubbų, tai gražiai padarytų yra vienetai... (beje amrekietiško aš labiausiai nemėgstu, nesvarbu ar profesionaliai -ofiacialiai įgarsintų ar fandubbų)...

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Egura Žiūrėti skelbimus
    Būtent, toks įgarsinimas būtų įdomus. Parodijinis vertimas, neišeinat labai iš konteksto ribų.
    tamstos jau rezgat planus yugioh abridged pavyzdziu pasekti?

Naujokas Erdogan_ avataras
    Įstojimo data
    2006 02 19
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    28
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    visa gyvenima buvau uz ir busiu tik uz originalia kalba...

Narys pumyte7777 avataras
    Įstojimo data
    2007 12 31
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Orginali geriau lietuviai igarsinantys anime kazkaip nlb skamba nemanau kad sugebetume jau vien ziurint angliskas serijas kartasi juokas kyla is tarimo

d(-.-)b
    Nemu avataras
    Įstojimo data
    2007 12 22
    Vietovė
    ukm.
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Hmm ... siaip gal butu visai ir fainai sedi ziuri anime in LT ,nereiktu titru skaityt , bet is kitos puses pagalvojus , tas LT vertimas butu nelabai kox ir visiskai nuvares i sona ... o taip ir nuostabiausia anime galima tragiskai sugadint ... tai gal jau geriau pasedet ir paskaityt eng titrus tai nors vertimas bus normalus ir siaip idomiau girdeti viska originalo kalba JAP
    you are dead.
    MDL

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš už įgarsinimą. Jai jau garsintų žmonės anime, tai garsintų tie kurie bent kiek apie ją nusimano ir nebijotų, kad ir parėkauti manau. Plius Lietuvos "animistai" bent kažkiek išlystų iš pogrindžio, kartu įrašinėtų ir dalintųsi idėjomis. Jai lietuviai rimtai pradėtų garsinti anime, aš ją tikrai ją žiūrėčiau, iš dalies dėl smalsumo kaip gi mūsų broliai darbuojasi ir iš dalies jog nereiktų skaityti titrų ir laikyti akis nusukus nuo pačio vaizdo (nes pavyzdžiui man įdomiau anime žiūrėti tiesiai į vaizdą ir girdėti žodžius, o ne pastoviai laikyti nukreiptas žemyn akis ir žiūrėti titrus, o ne anime (matyt dėl to ir taip mėgstu angliškai įgarsintus anime) )

Ner Laiko
    Uniccorn avataras
    Įstojimo data
    2007 07 02
    Vietovė
    Namuose xD
    Įrašai
    100
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Manau, kad tai idomi mintis. Tereiktu susirinkti grupelei zmoniu, issirinkti anime, ji perziuret, pasirinkti koki veikeja ir ji igarsinti. Gal perdaug gerai ir nesigautu, bet bent jau butume pabande , o beto manau, kad tai turetu buti gana idomi ir linksma veikla
    Kiekvieno sirdis kazko pilna
    Pas vienus gera,kitus bloga
    Tik pas mane ji tuscia
    Nieko joje nebera

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Man tai uztenka kad anime butu igarsintas angliskai. Bet aisku galima butu pabandyt ir lietuviskai igarsinti

Kiriya
    tamsa avataras
    Įstojimo data
    2007 08 13
    Vietovė
    Pandemonium
    Įrašai
    298
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    nemanau, kad tai gera mintis. Jei lietuviai garsintu tokius anime kaip naruto, bleach ar kitokius tai grynas s dautusi. Zinokit as jau bandziau su keleta draugeliu ir niekas nesigavo tik nesamone.

Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •