Žiūrėti balsavimo rezultatus: Girls Saurus DX įvertinimas:

Balsavo
12. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

7 58.33%
  • 4

4 33.33%
  • 3

0 0%
  • 2

0 0%
  • 1

1 8.33%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Girls Saurus DX

Perverted Romanticist!?
    Vienuolis avataras
    Įstojimo data
    2007 05 01
    Vietovė
    Pasiklydes
    Įrašai
    181
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Girls Saurus DX

Girls Saurus DX

Metai: 2003-2008
    Žanras:Shounen, Romance, Harem, Ecchi, Comedy
    Autorius:Kusunoki Kei
    Dalių skaičius:10 tomų
    Šakės jau trečias manga aprašymas per savaitę. Žmonės man kažkas negerai šis manga yra "Girls Saurus" tęsinys atsiprašau visų istorija yra ta pati tik Shingo Chiryuu šioje mangoje yra pirma kursis, o "Girls Saurus DX" antrakursis. Norėdami sužinot kaip viskas vyksta nuo pradžių patariu perskaityt "Girls Saurus".

Siužetas:Shingo Chiryuu yra gana paprastas vaikinas išskyrus tai, kad jis bijo merginų ir mano kad jos visos yra žiaurus dinozaurai. O viskas buvo taip... Shingo karta atstūmė storulę kuri jam prisipažino meile (Haruka- Saurus) ir dėl to ji jį sudaužė kaip obuolį (prireikė krūvos siūlių)

Deja jo bėdos ten nesibaigė....

Norėdamas apsigint nuo "dinozaurų" jis užsirašė į bokso klubą kuris pilnas merginų ir visos jos "truputi" trenktos ....

Ir deja visos merginos seka jį dėl savų priežasčių (tingiu vardint) o vargšas Shingo bėga kaip pakvaišiąs nuo jų ....

Reziumė:tikrai linksma manga apie spiegianti ir bėganti vaikina nuo mergų (o ne atvirkščiai turėtu būt) negalėjau sustoti juoktis (aplinkiniai pamanė, kad pagaliau išprotėjau) duodu 9 balus už vargšo vaikino kanšias ir mano beprotiška juoką

Parsisiuntimas Čia galite rast "Girls Saurus"ir"Girls Saurus DX". Dar vienas nuostabus "Solaris-SVU" projektas
    Paskutinį kartą taisė Draconica : 2013-02-28, 12:53 Priežastis: Pakeista info.
    >_< 500x130

Perverted Romanticist!?
    Vienuolis avataras
    Įstojimo data
    2007 05 01
    Vietovė
    Pasiklydes
    Įrašai
    181
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Atsiprašau už neapsižiūrėjimą šis manga yra tęsinys ir tai tik neseniai pastebėjau
    >_< 500x130

Naujokas
    Įstojimo data
    2008 04 02
    Vietovė
    pbr
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nzn man girl zaurus serijua ziauri komedija tiek ziaurios ironijos kad net ziauru

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Kas kada skaiciau is pradziu patiko, poto siknon pasiunciau tokia kvaila manga tas pats per ta pati zodziu ivertinimas 2/5

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •