Žiūrėti balsavimo rezultatus: Įvertinimas

Balsavo
16. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  8 50.00%
 • 4

  5 31.25%
 • 3

  2 12.50%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 6.25%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Spiral

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129

  Spiral
  Žanras: nuotykiai,misterija, detektyvas, drama
  Formatas: TV (25 ep), 25 min.
  Transliacija: nuo 01.10.2002 iki 25.03.2003
  Režisierius: Shingo Kaneko
  Studija: J.C.Staff

  Nevaikiški vaikų žaidimai


  Ayumu Narumi vyresnysis brolis Kiyotaka, garsus detektyvas ir pianistas, dingo be žinios. Prieš pat dingimą paskambinęs broliui pasakė kažkokią nesąmonę apie ašmens vaikus. Ayumu toliau ramiai gyveno su brolio žmona, ėjo į mokyklą kol vos neužmušama Sayoko Shiranagatani. Ne laiku ir ne vietoje pasirodęs Ayumu apkaltinamas . Būdamas ne kvailas lengvai suranda tikrąjį nusikaltėlį. Nespėjus normaliai ištardyti jis nužudomas. Pasirodo Sayoko yra viena iš ašmens vaikų. Miršta ir mokytojas norėjęs papasakoti Ayumui apie paslaptingus vaikus. Kas tie vaikai? Kodėl juos nori išžudyti "medžiotojai"? Prie ko čia Narumi šeima? Kur dingo Kiyotaka? Ayumu neįpatingai trokšta tai išsiaiškinti, bet nuo likimo nepabėgsi.

  Ayumu protingas berniukas, bet labai nepasitiki savimi. Jį visą laiką slegia brolio autoritetas. Turi pagalbininkę mokyklos žurnalistę Hiyono Yuizaki. Ji informacijos rinkimo specialistė. Matyt puikiai moka naudotis Google. Visą laiką stengiasi padėti ar bent jau palaikyti morališkai.

  Spiral - pavyzdinė anime misterija/detektyvas. Daug paslapčių ir galvosūkių. Dvikovos intelektualios. Primena šachmatus ar pokerį. Svarbu ne tik apgauti priešininką ar numatyti jo ėjimus, bet ir blefuoti. Kartais veiksmas keldavo net nuostabą. Labai primena Death Note. Ir kartu kawainas piešimas, juokeliai, grimasos, gera muzika, charizmatiški personažai ir kiti tipiniai anime atributai. Žiūrisi puikiai, bet..... Ir kodėl visada turi būti tas "bet"!?

  Serialas visiškai neužbaigtas. Nei į vieną klausimą atsakymo taip ir nebuvo duota. Pasijutau apgautas. Gal buvo planuojamas antras sezonas, kurio nėra ir matyt jau nebus. Manga jau pabaigta. Serialas iš esmės yra tik įvadas į ją. Tipo susipažinimui su herojais. Tik kam tada reikėjo serialą daryt? Kad pasityčiot iš žiūrovų?

  Įvertinimas:
  8 balai. Už nenuobodu intelektualumą ir super kawaina Hiyono.

  Reziumė:
  Žiūrėti galvosūkių ir detektyvo mėgėjams.


  Papildoma info:
  Torrent
  OP
  AMW
  AMW

  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2008-05-15, 15:55

 2. #2
  Naujokas DontStay avataras
  Įstojimo data
  2007 12 11
  Vietovė
  mrj
  Įrašai
  18
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Nors aprasymas jau gan pastovejes, bet busiu pirmas komentuojantis ji. ;o
  Siaip is esmes anime manau yra jaunesniai auditorijai, atsizvelgiant i jo toki naivuma, pabaiga ir personazu charakterius (atsizvelgiant i tai, kad cia yra kazkiek detektyvo)..
  Vienas is pagrindiniu dalyku kas isgelbejo sita anime ir priverte mane paziuret ji iki galo, tai vientisas scenarijus, nes po pirmo epo galima buvo susidaryt nuomone, kad cia lyg ir kaip atskiros istorijos (misles) bus, bet viskas susije i viena. Duodu 4 is 5, nes susiziurejo gan idomiai iki galo.

 3. #3
  Chibi KOI D.N Angel_Dark avataras
  Įstojimo data
  2009 01 19
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  47
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Atvirai sakant, mane tai labai sužavėjo šitas Anime. Visi tie loginiai, detektyviniai išvedžiojimai suteikė daug žavesio. Tik vat gaila, kad Anime taip ir liko nebaigtas. Bet baigęs jį žiūrėti iškart pradėjau skaityti manga, buvo velnioniškai smalsu sužinoti kaip viskas baigsis.

 4. #4
  Naujokas saky92 avataras
  Įstojimo data
  2009 01 17
  Vietovė
  vilnius ;D
  Įrašai
  18
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Labai patiko sitas anime, visas siuzetas ir veikejai.

 5. #5
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  57
  Tikrai smagus žiūralas, iš dalies. Traukia tokios istorijos, kur veiksmas vyksta pasitelkus smegenis ir logiką, tiesiog kaitina kraują ir kelia azartą net geriau nei koks veikmso anime. Gaila, kad antra anime pusė yra lėtesnė ir azartą šiek tiek prigesina. Ir aš nepasakyčiau, kad manga kažkuo labai vertesnė. Taip aišku viskas paaiškinta, klausimai buvo atsakyti, bet visas turinys, kuris nebuvo animuotas jautėsi kaip milžiniškas pilstymas iš tuščio į kiaurą. Taip tikėjausi daugiau proto žaidimų, o gavau tik vieną ilgą susirėmimą ir krūvas filosofavimo per 10 neanimuotų volume'ų.... Galėjo būti kažkas tokio lygio kaip Death Note, deja.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •