Puslapis 8 iš 14 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 113 iki 128 iš 221

animacija be anime (Pakomentuokite)

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Jurijus Noršteinas, turbūt vienas iškiliausių ir žinomiausių animatorių pasaulyje, kurio darbai pripažįstami vieni geriausiu animacijos srity ne tik tam tikrais metais, bet ir per visą animacijos istoriją.
    Apie patį autorių manau galit susigooglint, o čia įmesiu (jei dar niekas neįmetė) jo žinomiausią ir bene labiausiai pripažintą darbą - "Pasakų Pasaka"
    Spoileris:

Taipogi ką nors linksmesnio ir savotiškai įdomaus. Istorija apie berniuką kurio santykiai su vėju nuo pat gimimo buvo nekokie, ko pasekoje išsivysto fobija. Emiel Penders - "Angst":
    Spoileris:
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Narys
    Akina avataras
    Įstojimo data
    2009 03 09
    Vietovė
    Torontas
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Futurama, Disney multikai. Totally Spies kartais paziuriu.

Miego žmogus.

ast. avataras
    Įstojimo data
    2007 11 16
    Vietovė
    Melburnas
    Įrašai
    182
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Rusų ekranizacija Stephen King'o istorijai. Šio autorio darbų neskaičiau, tiesiog patraukė dėmesį piešimas prie kurio pradžioj teko kiek priprasti, tačiau vėliau visai nekliudė, net žavėjo.
    Spoileris:
    Сражение [Susirėmimas]

Taip pat šiek tiek fantastikos
    Spoileris:
    Встреча (1984) [Susitikimas]. Piešimas klasiškas, tačiau tos kalbos, ne itin gerai mokant rusiškai, kiek erzina.

Вампиры Геоны [Geonos vampyrai]. Čia tik vieno epizodo pavadinimas, kadangi šito filmuko epizodų yra kur kas daugiau. Garso takelis verčia iš kojų.

Menas buti savimi.
    Ayami avataras
    Įstojimo data
    2009 05 10
    Vietovė
    Lietuvele :)
    Įrašai
    148
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Kazkaip pasidare idomu kuo skiriasi anime nuo paprastos animacijos? Tik piesimu ir kurejais?

月神
    Calyx Deuced avataras
    Įstojimo data
    2006 12 06
    Vietovė
    Chibi World ちびはかわいいです。
    Įrašai
    113
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš peržėjau Ben 10 ir Ben 10 alien force dabar galactik football žiūriu

Rimtas forumo narys

Silvestras avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Būtent šiuo metu be anime dar žiūriu amerikietiškus animuotus filmus, na arba tiesiog multikus. Niekada neatsisakau kokį vieną naują iš jų pažiūrėt kino teatre. Man jie patinka. Blemba, gi pavargsti nuo visų japoniškų filosofinių painiavų, tos sunkios vyraujančios atmosferos. O mokykliniai, haremai ir romanai dažnai pabosta. Kartais norisi kažko spalvingo, linksmo ir vaikiško stiliaus. Šie multikai man labai padeda pailsėt nuo anime piešimo, kuris jau būna įstrigęs mintyse. Simpsonai, Futurama, South Park'ai visokie nelabai traukia. Labiau už juos komiksiniai Marvel, DC ir kitų studijų darbai. Fantastic Four, The Avengers, Spider Man, The Incredible Hulk, Iron Man, Superman, X-Men, The Transformers, Justice League, Silver Surfer, The Batman, Legion of Super Heroes, Green Lantern. Aš jų nežiūriu dabar, bet visada mėgau juos vaikystėje, jie ir dabar man patinka. Na kitaip jų neapibūdinsi, jie tiesiog kieti ir viskas. Traukia savaip. Patinka super didvyrių tematika ir ryškios spalvos. Dar be jokios abejonės gerbiu Tom & Jerry, Ghostbusters, Teenage Mutant Ninja Turtles, Hey Arnold!, The Jetsons, Ed Edd n Eddy, Casper ir Life with Louie epopėjas. Nemirtingi dalykai. Jie pasižymi reikiamu amerikietišku background'u. Aš turbūt galėčiau ir dabar juos žiūrėt pasitaikius progai. Šiaip išvardinau ne mėgstamiausius, o tik tuos, kuriuos žinau ir esu pats matęs.

ast., Встреча labai patiko. Tikriausiai bet kokią animaciją galiu žiūrėt. Nelieku jai abejingas. Nekeliu anime aukščiau už visko. Ir be jo yra padorių pieštinių darbų.

a.k.a. Lzq
    Mao avataras
    Įstojimo data
    2006 07 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    277
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    be Family Guy man patinka vienas specifiškas mažvaikiškas multikas vien dėl jo Pop Culture References ir gan trenktų juokelių xDD Bet net nenoriu sakyt, apie ką čia kalbu. Per CN jį rodo...xDDD
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

back forever
    Olasas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    360
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    žiuriu ar žiūrėdavau...:Simpsonus,Family Guy,South Park,Beavis & Buthead,Ed,Edd "n" eddy,Futurmama... lyg tais viskas

Spoileris:

Rimtas forumo narys

Silvestras avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Vakar vakare pagaliau atsisiunčiau Jérémy'io Clapin'o animacinį kūrinį pavadinimu Skhizein. Trumpametražis filmas šiais metais dalyvavo Sundance kino festivalyje. Praeitais metais Kanuose laimėjo specialų Kodak apdovanojimą trumpalaikių juostų kategorijoje.

Eilinį miesto gyventoją netikėtai partrenkia neaiškių substancijų meteoritas. Nuo tos akimirkos vyras vardu Henris lygiai 91 centimetro atstumu atsiskiria nuo savo kasdienynės individualybės. Žmogus ne savo noru priverčiamas prisitaikyti prie išskirtinio ir ne itin patogaus gyvenimo būdo. Jisai tik nori, kad į jo problemą kažkas nors atkreiptų dėmesį ir pabandytų jam padėti, bet panašu, kad visiems į tai nė motais. Tada jam nebelieka jokios kitos išeities kaip tik viską pabandyti išspręst savarankiškai be niekieno pagalbos. Tačiau daug žadanti pabaiga su išsigelbėjimu kartais sumaišo visas kortas ir iškrečia šiurkštų pokštą.

Ryškus šiuolaikinės prancūziškos animacijos pavyzdis. Tikrai unikalus mokslinės fantastikos pasakojimas su nebūdingu pateikimu. Jautrus garso takelis puikiai prisitaiko prie tamsių antspalvių ir depresinės veikėjo savijautos. Tokia istorija išskirtinai turėtų patikti įvairaus amžio ir interesų žmonėms, nekalbant jau apie tai, kad AZ forume prisirinko didžiulė krūva animešniku. Kokią dieną nepatingėkite išsižadėti vienos vienintelės anime serijos ir pasimėgaukite kažkuo rimtesniu.

Dauguma torrento failų jau apmirė, tad pagelbėsiu tiems, kurie gal būt sumanė pasižiūrėti šį filmuką. Originali kalba: prancūzų, subtitrai: anglų, trukmė: 13 min.
    >>>Tiesioginis parsisiuntimas<<<

Spoileris:

WarGod'az
    H[asas] avataras
    Įstojimo data
    2009 05 22
    Vietovė
    Kns-Rdv-Sau
    Įrašai
    160
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Simpsonai kas be ko

Graffiti Writer Sick2 avataras
    Įstojimo data
    2009 07 23
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    komiksu pvz Spider-man lb, dar ten stop motion.. Simpsonai, Familly guy. Stuff Like That~!
    I'm a Virgin ......
    Graffiti Writer, Skateboarder, Clown Walker...

Narys cikinkira avataras
    Įstojimo data
    2009 06 08
    Vietovė
    Palanga
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Futurama.. o vaikystėj tai visokie Scooby doo , cow and chicken..ir pan...žodžiu visi kuriuos per cartoon network rodydavo

Rimtas forumo narys
    Sagenas avataras
    Įstojimo data
    2007 08 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Futurama, Simpsons, Family Guy, South Park, Spider-Man (orginalas, o ne tie remeikai), dar Tom and Jerry

Naujokas
    Įstojimo data
    2009 07 28
    Vietovė
    kaune
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    e gal zinot kur anglu kalba whats with andy galima episodes rast arba parsisiust?;] buciau lb dekingas

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius Smart Žiūrėti skelbimus
    Heh futurama dar gali gryzt... http://www.animationmagazine.net/article/10320 butu gerai nors ir su kitais balsais...
    Bus laikas - bus ir Futurama. Čia ir taip buvo aišku, kad ji grįš. Bet kiti balsai tai not very good :/
    Ai, svarbu grįš

Ferrum Aeternum.
    Sagara avataras
    Įstojimo data
    2009 07 20
    Vietovė
    FY
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Kartais pažiūriu South Park'ą / Simpsonus .

Puslapis 8 iš 14 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •