Puslapis 11 iš 14 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 221

animacija be anime (Pakomentuokite)

Motherbleeping Killjoy

Yumenator avataras
    Įstojimo data
    2009 07 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    585
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Šiuo metu esu labai didelė TDI (Total Drama Island) ir TDA(Total Drama Action) fanė. ^_^ Siulau pažiurėti.
    Spoileris:
    Tik dabar pastebėjau ,kad TDA rodo per Cartoonnetwork ,nes anksčiau žiurėjau online.

Naujokas Cemetary Rapist avataras
    Įstojimo data
    2010 01 02
    Vietovė
    Kapin4s
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Byvis ir Tešlagalvis, Pietų Parkas, Šeimos Bičas, Amerikietiškas Tėvas, Džionis Bravo.

Visi šiti kartais net geriau už anime.

Rimtas forumo narys

Silvestras avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    174
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Paprastas, linksmas ir nenuvalkiotas Vesterno stiliaus miuzikinis filmukas. Tiesiog smagi animacija ir tiek bei daina gera labai.

O šis vienas išties originalus, kelionė iki tolimiausio visatos kampelio ir mažiausios įmanomos gyvybės Žemėje - žmogaus ląstelės atomo. Kūrėjai tikrai neblogai pažaidė su savo galimybėmis.

4. Ačiū Bardakas dėkojo
    Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Vaikystei mėgau tom & jerry; dexter laboratory; ed,edd,eddy; , tai animacija su kuriais užaugau , todėl žiūriu su pagarba. O jai dabar, tai būtų Avataras, gera istorija. Bet ir to vienas animiškiausias filmukų. Gal todėl, kad ten vaizduojama daug rytietiškos kultūros.
    Paskutinį kartą taisė mindzze : 2010-02-25, 21:35

6. Ačiū Alex Sugar dėkojo
    Tea Stirring Master Ishimaru avataras
    Įstojimo data
    2010 04 18
    Vietovė
    Apple Pie, nee?
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Vienas labiausiai patikusių animacinių kūrynių(be anime), tai "Avatar: The Last Airbender". Tikrai nuosekliai, įdomiai ir visai nebanaliai perteikta įdėja, kuri iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti rizikinga.
    P.S. Kovos mane turbūt labiausiai sužavėjo. Tie rytietiškų kovos menų judėsiai suderinti su stichijom labai gražiai susiliejo į visumą <3

ką tu?
    Aivaras avataras
    Įstojimo data
    2008 09 10
    Vietovė
    Žalias kalnas
    Įrašai
    497
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Man tai db kabliukas South Park, 9 sezoną žiūriu, bet kai jau anime visiškai nebespoksau, tai va tą pasijungiu, liuks.

Loner
    Sashiri avataras
    Įstojimo data
    2009 09 17
    Vietovė
    Tamsi skyle kazkur savyje (rodos kaunas)
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    megas xlr, ten gan fainos kovos ir piesimas, dar samurai jack, toks ramus, geras filmukas, phineas and ferb (finas ir ferbis durnai skamba, o as daugeli seriju ir taip per telika angliskai maciau), ir aisku simpsonai, seimos bicas, pietu parkas, king of the hill, byvis ir teslagalvis ir panasus. avataras man siaip ne visai patiko, kovos per daug letos, per nagli ir per kvaili veikejai, per daug nevykusiu juokeliu (cia ir svarbi dalis, bet kur jo yr, ir taip tikrai ne vietoj, ir netinkamai pavaizduota, nors buna ir ne tokiu blogu)... pabaigoj gal pasidaro kiek idomesnes kovos, ypac kaip visi tie firebenderiai pradeda viska naikint. gerieji firebenderiai vis del to uz blogus vis del to bet kokiu atveju kietesni ir stipresni. Faina pabaiga buvo. tik del jos ir ziurejau galu gale vis gan geras tas avataras

Įstojimo data
    2010 04 18
    Vietovė
    Apple Pie, nee?
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Sashiri-chan, tiek kritikos ant avatar supylei, kad paskutinis tavo sakinys vos iš kedės neišvertė O man kaip tik humoro ten buvo tiek kiek reikia ir svarbiausia laiku ir vietoj. Gal ir buvo keletas kvailokų vietų, bet daugelyje komedijos turinčių kūrynių jų pasitaiko. O dėl kovų, tai kažin ar joms reikėtų daugiau veiksmo. Rytų kovos menai daugiau dirba su energijom, o ne su fizine jėga(mosavimu kumščiais).

Čia biški nukrypsiu nuo temos, bet niekaip nesuprantu ir man visada kliūna, kodėl south park skirtas suaugusiems, o simpsonai visai šeimai..?

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Ishimaru Žiūrėti skelbimus
    Čia biški nukrypsiu nuo temos, bet niekaip nesuprantu ir man visada kliūna, kodėl south park skirtas suaugusiems, o simpsonai visai šeimai..?
    Ar bent teko matyti SP? Tadu rekomenduoju pažiūrėt ir viskas taps aišku jau po pirmo epizodo.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2010-04-20, 23:45

Įstojimo data
    2010 04 18
    Vietovė
    Apple Pie, nee?
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Esu matęs pora episodų, bet ten be keiksmažodžių ir šiek tiek kraujo nieko verto slėpti nepastebėjau. Simpsonai irgi turi tokių scenų, o ypač Nieštukas ir Krapštukas
    Nors, kai daug nežinau apie south park, tai geriau ir nesigilinsiu.

Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Iš tiesų nelabai mėgstu tokių filmukų kaip 'simpsonai' ar 'south park' ir pan. Atsiprašau, jei kas įsižeis, bet man jie atrodo žemo lygio. Gal aš per daug rimtas žmogus, bet jie yra tiesiog ne man, ir keista, kad tokiam dideliam kiekiui žmonių tai atrodo labai įdomu ir juokinga. Bet čia tik mano nuomonė O šiaip žiūrėjau nemažai filmukų per jetix ar cartoon network (jų dėka ir išmokau anglų kalbos būdama labai maža). Dar 'Avatar' žiūrėjau, atsimenu, visai patiko. Turiu mažą brolį, tai kai jis ką nors tokio žiūri, aš neprieštarauju ir prie arbatėlės kartu su juo pažiūriu

14. Ačiū Drakashka dėkojo
    !,,!_ (-_-) _!,,!
    Spirit of Nightmare avataras
    Įstojimo data
    2008 10 17
    Vietovė
    Varėna :)
    Įrašai
    267
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius Lota :D Žiūrėti skelbimus
    Iš tiesų nelabai mėgstu tokių filmukų kaip 'simpsonai' ar 'south park' ir pan. Atsiprašau, jei kas įsižeis, bet man jie atrodo žemo lygio. Gal aš per daug rimtas žmogus, bet jie yra tiesiog ne man, ir keista, kad tokiam dideliam kiekiui žmonių tai atrodo labai įdomu ir juokinga. Bet čia tik mano nuomonė O šiaip žiūrėjau nemažai filmukų per jetix ar cartoon network (jų dėka ir išmokau anglų kalbos būdama labai maža). Dar 'Avatar' žiūrėjau, atsimenu, visai patiko. Turiu mažą brolį, tai kai jis ką nors tokio žiūri, aš neprieštarauju ir prie arbatėlės kartu su juo pažiūriu
    Na, dėl "South Park" nežinau, bet "Simpsons" yra tikrai subtilaus humoro serialas. Viskas parodijuojamą ne tik, kad proto ribose, bet dar ir žiauriai juokingai. Atvirkščiai nei visokiuose "Scary, Epic, Disaster Movie" ir panšiuose šūduose. Kur juokingiausias bairis, kai kokio nors žinomo filmo veikėjas užbezda netinkamoje vietoje.

O, kas dėl Sp, ar jie skirti suagusiems, tai ne kraujuje esmė. Naruto yra kraujo, bet jo kažkaip netraktuoja, kaip suaugusiems SP bairiai aiškiai susiję su sekso ir panašiomis temomis. Be jokių tabu tyčiojamasi iš žmonių ir t.t. Dar dėl kraujo - kraujas komedijose tikrai prastas elementas. Visi prasčiausi "Simpsons" epizodai yra iš "Halloween" serijos. Tų niekad nežiūriu, nes 80 % visko ką parodo būna nejuokinga ir nuobodu.

Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

[2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Spirit of Nightmare Žiūrėti skelbimus
    O, kas dėl Sp, ar jie skirti suagusiems, tai ne kraujuje esmė. Naruto yra kraujo, bet jo kažkaip netraktuoja, kaip suaugusiems SP bairiai aiškiai susiję su sekso ir panašiomis temomis. Be jokių tabu tyčiojamasi iš žmonių ir t.t. Dar dėl kraujo - kraujas komedijose tikrai prastas elementas. Visi prasčiausi "Simpsons" epizodai yra iš "Halloween" serijos. Tų niekad nežiūriu, nes 80 % visko ką parodo būna nejuokinga ir nuobodu.
    Vat dėl kraujo tai pilnai sutinku

Įstojimo data
    2010 04 18
    Vietovė
    Apple Pie, nee?
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Spirit of Nightmare Žiūrėti skelbimus
    Na, dėl "South Park" nežinau, bet "Simpsons" yra tikrai subtilaus humoro serialas. Viskas parodijuojamą ne tik, kad proto ribose, bet dar ir žiauriai juokingai. Atvirkščiai nei visokiuose "Scary, Epic, Disaster Movie" ir panšiuose šūduose. Kur juokingiausias bairis, kai kokio nors žinomo filmo veikėjas užbezda netinkamoje vietoje.

Vienas geresnių atsakymų į tą visus kamuojantį klausimą "KODĖL?" Dabar viskas atrodo daug skaidriau. Išlaisvinai mane nuo nežinomybės kančių. Dėkui.

Naujokas Kentashi.!* avataras
    Įstojimo data
    2010 04 23
    Vietovė
    Kaunas!.
    Įrašai
    16
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    The Simpsons,
    Futurama,
    Avatar ( kur rodė anksčiau per TV3),
    Žiauriai retai tai žiūriu multikus
    Nu gal bišky Tomas ir Džeris..

Manga and Anime is my Life. ;DD

Hate with a passion CyberDork avataras
    Įstojimo data
    2008 05 22
    Vietovė
    Your mind.
    Įrašai
    26
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Heavy Metal (ir tesinys 2000), Aeon Flux, Dexters Lab (1 season only), Dilbert

Puslapis 11 iš 14 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •