Puslapis 7 iš 331 PirmasPirmas ... 5678917107307 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 5296

Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur?

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    matai atmazkiu pas juos del garantijos nesuteikimo visalaik atsairanda. pas draugelį cd-rom'e sprogo kompaktas, tai nunešė garantinin, o tie sako wtf, nėfig neoriginalių cd kaišiot, piss off maždaug.o ir šiaip pažįstamas dirba Optimaliuose Kompiuteriuose, kurie yra kaip ir BMS'o padalinys, man perkant pas jį kompą jis perspėjo, kad uninstalinus vistą garantijai tiu tiu. o ir siaip tarkim turint HP laptop'ą su fabrike instalinta vista po defaultu, apie XP galima pamiršt, nes draiverių susišaudyti neįmanoma.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Chm, imanoma, bent jau 95% man imanoma. Dabar iš to duona valgau. Tiesa, pavargi su tuo tenka kartais ilgai. Tada klausimas vienas - ar verti XP draiveriai tokiu pinigų.
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2008-06-29, 13:06

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Po forumus pasiknaisiojus galima rast, bet ne oficialių.

Suicide is painless...
    Evil_of_Darknesz avataras
    Įstojimo data
    2006 04 09
    Vietovė
    ...
    Įrašai
    1.297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    Sveiki, gal kas galetu duot Gun Metal zaidimo PC versijos torrent'a su seed'eriais ir normaliu download greiciu. Aciu is anksto

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Citata Autorius Lax.. Žiūrėti skelbimus
    Po forumus pasiknaisiojus galima rast, bet ne oficialių.
    aš geriau su VISTA, kuriai kol kas jokių priekaištų neturiu, sedėsiu, nei knaisiosi iki numirimo po forumus, pumpuodamas neaiškius draiverius ir besimėgaudamas jų sukeliamu blue screen of death vaizdu

Burma-Shave
    Įstojimo data
    2008 04 20
    Vietovė
    LT Siauliai
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Sveiki, gal kas zinot kokiu wap site'u iskur galetu temptis bilekokius video, cia walkmanui 610i, nes db ligoninen patekau ir viens palatoj guliu, vapsie ner kas veikt, knygas pabodo skaityt. Arba gal kokia programa ant teliafo, kad galeciau per youtube vaizdus ziuret? Krc, pasakykit detaliai su walkman 610i nuveikt smagaus galeciau
    and when they pulled her from the wreck you know she
    still had on her shades
    they say that dreams are growing wild just this side of
    burma shave

Forumo maniakas
    mindzze avataras
    Įstojimo data
    2007 05 18
    Vietovė
    Stockholmas
    Įrašai
    423
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius FreaK`aZ Žiūrėti skelbimus
    aš geriau su VISTA, kuriai kol kas jokių priekaištų neturiu, sedėsiu, nei knaisiosi iki numirimo po forumus, pumpuodamas neaiškius draiverius ir besimėgaudamas jų sukeliamu blue screen of death vaizdu
    Tau tik taip atrodo .Win XP yra daug daugiau daribti negu VISTA. Vista atrodo tik vizualiai gerai ,bet kitos operacines sitemos daug apkarpytos. Nu ir kas kad turi daugiau draiveriu .Ir jai siustumies tokius daiveriu kurie priklauso ,o ne kokie pasitaiko , tai neišlysdinėtu tavo "blue skreen ".

Aš sakitau vista yra apgaulė kad uždirbutu daug pinigu Microsoft'ui. Nes microsoft'as gali daug daugiau, negu parodė pasauliui. Jie tesiog galvoja i ateiti, ir nerizikuoja su tobulom operacinėm systemom.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    FreaK`aZ teisus. Blue screen of death su Vista nebūna. Tik red screen of death (nors šiaip spalvą galima nusitatyti kokia nori)
    O jei rimčiau, Vista tiesiog nėra pranašesnė už XP. Čia faktas. Ginčai vis dar vyksta tarp Vistos ir XP šalininkų, tačiau kaip vienas žmogus yra gerai pasakęs, abi OS atlieka lygiai ta patį darbą, nėra skirtumo. Na o aš dar pridėsiu jog abi OS yra lygiai tiek pat prastos.
    Tiesa, Vista neretai yra tarsi burtas, vieniem dirba geriau už XP arba bent jau taip pat, o kitam blobiau.

Kalbėti apie draiverius kokie priklauso, beviltiška. Jei HP saite pagal pasirinktą modelį rašo jog nėra XP draiverių, tai ir grūdi per prievarta kas lenda. Ir poto tik džiaugiesi kad Device Manager jokių klaustuku ir šauptukų nesvaido. Tas pats ir su ASUS ir kitomis lapėmis.

Vista skirta pastorinti mircosoft kišene? Na laimė būtu jei ji bent atsipirktu. Gana jau longhorn nesekmės. Ir ka jie sau galvojo? Gal tiesiog microsoftas turėjo kokia nors svajone pavadinimu "Draugiška vartotojui aplinka"? ir per daug užsisvajojęs pamiršo visa kita? Visiškai naują ka nors kurti, jie bijo, faktas jog tada iš naujo rinką reikėtu užsikariauti. Na dabar gali istikinti jog naujas ipakavimas rinkos laikyti nepadės. Na kas žino kaip ten yra, faktas - lapėse vien Vistos. Na beveik. Dievaži, žmonių kankinimas. Juk ir taip lapės ne žverys. Nors vieni dėl jos visai nesuka galvos. Tipo pamokyk kaip čia kas ir tai viskas ko man reikia. Kai kuriems taip pirma lapė ir net nežino apie XP. Kartais ir nenori žinoti. Kartais nežinto tik iki kas nors iš draugų "Ei, kas čia pas tavę? Vista? Ar tu bent žinai kas ta Vista, supranti kad ji..." Toliau seka išmintingi žodžiai apie kažkur girdėtas kalbas kokia Vista bloga, ko pasekoje lapė atsiduria mano rankose. Kagi, ačiu microsoftui, darbo turiu oho kiek, dėka jo nuostabaus meno kūrinio. Kartais žmonės tikrai nepagaili pinigų, kad tik gautu kompaktą su tinkamais draiveriais savo HP. Bet, kaip sakiau, klausymas ar verta. Na o aš nors Vistos blogu žodžiu nevadinu, jos niekad nerekomenduoju. Pačiam lengviau. Mažiau po to kyla problemų
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2008-06-30, 02:22

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    FreaK`aZ teisus. Blue screen of death su Vista nebūna. Tik red screen of death (nors šiaip spalvą galima nusitatyti kokia nori)
    eik jau, nei karto per daugiau nei pusę metų to nemačiau. Mano nuomonė yra tokia. Vista gal ir nėra geresnė už XP, bet kad patogesnė tai faktas. o ir šiaip, daug virusų prie jos nesikabina.

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    263
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    nera ant vistos jokio death screen. Ishvis,man vista per tuos metus nebuvo ne karto pakibusi del nezinomu priezasciu. Vien del automatines drivers paieshkos ja verta diegtis. Ishvaizda manes visiskai nedomina,todel esu ishjunges visus sh,kad pakelciau pc performance.

Gaila tik,kad kaikurios AV labai letina vista.Pwz. gavau messt lauk taip pamegta kasperski,nes siaubingai nesiderino jis prie vistos
    I have the Holy Lance

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Botaro Žiūrėti skelbimus
    nera ant vistos jokio death screen. Ishvis,man vista per tuos metus nebuvo ne karto pakibusi del nezinomu priezasciu. Vien del automatines drivers paieshkos ja verta diegtis. Ishvaizda manes visiskai nedomina,todel esu ishjunges visus sh,kad pakelciau pc performance.

Gaila tik,kad kaikurios AV labai letina vista.Pwz. gavau messt lauk taip pamegta kasperski,nes siaubingai nesiderino jis prie vistos
    Citata Autorius FreaK`aZ Žiūrėti skelbimus
    eik jau, nei karto per daugiau nei pusę metų to nemačiau. Mano nuomonė yra tokia. Vista gal ir nėra geresnė už XP, bet kad patogesnė tai faktas. o ir šiaip, daug virusų prie jos nesikabina.
    Visiškai sutinku su paskutiniais dvejais pranešimais.... Man VISTA turi daugiau pliusu, nei minusu paliginus su XP. Vienintelis man asmeniškai minusas vartojant "VISTA", tai kad PC išsijungimo ir persikrovimo startas užtrunka 1-3min., lėčiau nei ant XP, bet pats persikrovimo procesas trunka tiek pat, kaip ir pačios VISTOS veikimas atrodo ir greitesnis, ir saugesnis, ir patogesnis.

Na, o dabartiniai kai kam iškilantis nesklandumai gal dėl to, kad naudojami kai kurie senesni kompiuterio komponentai. Prieš 6mėn. pats asmeniškai rinkdamasis PC, nepatingėjau nusipirkti naujos laidos motke 600-800lt. ir gal dėl to man VISTA veikia daug pranašiau, nei XP.
    Citata Autorius Anita Žiūrėti skelbimus
    Hmm ash kai zhiurejau kataloge palyginimus ww xp ir ww vista, tai net ww vista ultimate neturejo tiek pliusu kiek xp prof.. kazhkaip sh chia jie sukure per tiek metu, beto jinai tiek ram sueda su visais tais savo pribambasais, kad nelabai kas lieka kitiem rimtiem reikalam nors sekmingai vista ( vishta ) naudojuosi ( vistai atejus y rinka vis mazhiau kazhka gali priderint xp, tenka taikytis), nepaisant jos nesamoniu, kad xp puse programu neveikia (arba veikia pusiau)... Na kaip kam patogiau..
    Na kaip ir visos pagrindinės ir dažniausiai naudojamos programos veikia kaip per sviesta, jei rankos kreivos, tai nereikia tame kaltinti kurėjų. Viskas kas tau maišo galima atjungti, o tai kad rija daugiau atminties, tai paliginus pK su tuo, kad veikimo stabilumas pasiektas neblogas. Pas mane net 5-6 metų senumo VST pasileido be priekaištų.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-06-30, 23:09

The watcher..
    Anita avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Ispanija
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Hmm ash kai zhiurejau kataloge palyginimus ww xp ir ww vista, tai net ww vista ultimate neturejo tiek pliusu kiek xp prof.. kazhkaip sh chia jie sukure per tiek metu, beto jinai tiek ram sueda su visais tais savo pribambasais, kad nelabai kas lieka kitiem rimtiem reikalam nors sekmingai vista ( vishta ) naudojuosi ( vistai atejus y rinka vis mazhiau kazhka gali priderint xp, tenka taikytis), nepaisant jos nesamoniu, kad xp puse programu neveikia (arba veikia pusiau)... Na kaip kam patogiau..

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    XP dar ilgai neiškris iš rinkos...

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Rimtas architektorius

FreaK`aZ avataras
    Įstojimo data
    2005 02 22
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    653
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Citata Autorius Anita Žiūrėti skelbimus
    paskanuok tą katalogą ir įmesk čia pasigrožėti. Šiaip kaip slick'as jau minėjo, jei rankos kreivos, tai niekas nekaltas, aš dar neturėjau jokių problemų su programomis, nes dauguma naujų relyzų yra VISTA compatible. šiaip su hardware tai taip, problemų yra, aš savo senuko scanerio nesugebėjau pajungt (šiaip realiai tai tingėjau ieškoti ten driverių ir visa kita) taip pat ir senuko DSL modemo nepajungiau nes oficial driverių nėra. dėl ram'ų tai visada galima nuimti transparency, be to jei trūksta ram'ų programoms visada galima naudoti 3GB switch. ir dar, aišku jei yra tokių genialių žmonių ka į 1024 MB ram turintį kompą susimeta vistą ir cypia ka suėda visus ram'us tai čia jau jų problema.

Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Citata Autorius Dancia Žiūrėti skelbimus
    XP dar ilgai neiškris iš rinkos...
    LoL "Pirmadienį informacijos technologijų bendrovė „Microsoft“ turėtų baigti pardavinėti operacinę sistemą „Windows XP“ mažmenininkams ir kompiuterių gamintojams"

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Abu vienodai teisūs.
    "„Microsoft“ pažada tiekti „Windows XP“ itin mažų ir pigių nešiojamųjų kompiuterių rinkai. Kompanija taip pat žada pratęsti šešerių metų senumo „XP“ techninį palaikymą iki 2014 metų."
    Dabar visa asus e3 serija persimetė ant xp su lygiagrečiu linuxo palaikymu, kas stipriai įtakoja e3 kompiuterių kainas. Tikėtis, kad ir ši serija persimes prie vistos ganėtinai kvaila, nes kompiuterių kainos iš karto žymiai šokteltų ir tai jau nebebūtų produktas skirtas labai jau paprastiems vartotojams. Tad dar 2-3 metus galim naudotis xp, o paskui bus matyt =)

Puslapis 7 iš 331 PirmasPirmas ... 5678917107307 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •