Žiūrėti balsavimo rezultatus: Read or Die OVA įvertinimas

Balsavo
16. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  8 50.00%
 • 4

  5 31.25%
 • 3

  3 18.75%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Read or Die OVA

 1. #1
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20

  Read or Die OVA

  Read or Die OVA
  Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  Wiki || ANN

  Studija: Studio DEEN
  Išleidimo metai: 2001
  Žanrai: Adventure, Drama, Historical, Mystery, Science Fiction, Shounen
  Epizodai: 3

  Tai R.O.D. TV serijų priešistorė. Dėl to, jog OVA trumpa, įvykiai vystosi greitai. Nors gal ir per greitai. TV serijose planas sukurti utopinį pasaulį buvo detalesnis ir aiškesnis, o čia apsiribojama tik žmonijos sunaikinimu. Bet ir tai nėra aišku kas iš tikrųjų yra pagrindinis to plano sumanytojas, kuris ėmė ir atgaivino senai mirusius genijus. Palyginus su TV serijomis, istorijoje pernelyg daug fantastiškų elementų, pirmiausia įvairios genijų galios. Tai nėra minusas, bet man labiau patiko TV serijos. Žiūrėdamas OVA, tiesiog nespėji įsijausti į visą istoriją - ir štai jau finalas.  Yomiko Readman (The Paper) Minkštaširdė, nuoširdi ir tiesiog gyvenanti knygų pasaulyje – niekas jos neatitrauks nuo knygos skaitymo. Visa tai dažnai pakiša jai koją, tačiau toks jau ji žmogus.


  Nancy Makuhari Nuo pat pradžių, jos tapatybė laikoma paslaptyje, bet jaučiamas dvigubo agento žaidimas. Pagrindinė Nancy galia yra sugebėjimas pereiti kietus objektus be jokių problemų, dėl to sunku ją pagauti ar sužeisti.

  Joker Mr. Gentleman, British Library vadovo, dešinioji ranka ir visų reikalų koordinatorius. Nuo pat pradžių, jis sukuria šalto, visko apskaičiuojančio žmogaus įspūdį, kuriam nieko nereiškia paaukoti kitų gyvybių dėl, jo manymu, garbingo tikslo.


  Wendy Joker asmeninė padėjėja, trumpai pasirodanti epizoduose, tačiau ji visada sugeba užkliūti už ko nors ar net tai padaryti lygioje vietoje. Gaila, kad TV serijose ją padarė tokia kietaširde...


  Drake Anderson Ant jo pečių gula visi dalykėliai, susiję su pašaudimais ir sprogdinimais. Stiprus ir pasitikintis savimi kareivis.
  Keli blogiukai, kurių nuotraukas pavyko rasti (platesnį jų aprašymą rasite Wikipedia):  Anime OST atsisiuntimui
  Direct Download - AnimeEden
  Paskutinį kartą taisė Sable : 2008-04-09, 15:34

 2. #2
  forumo idiotas
  Įstojimo data
  2006 08 23
  Vietovė
  prie vilniaus
  Įrašai
  641
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man tikrai patiko visa istorija (ova ir serijos). Tikrai geras kūrinys. Tik gaila kad žiūrėjau jį atbulai (pirma serijos, po to ova).
  Vienas dalykas kuris man kliuvo tai:
  Spoileris:
  kai kurie siužeto vingiai buvo tarsi pamiršti. pvz Dreiko ir Magi istorija. visai nesupratau kodėl dreikas gyveno ne su savo tikra dukra magi, o su kažkokia blondinka, pasirodžiuse paskutinės serijos gale nebuvo atskleista kaip ir kas ir kodėl juos ten išskyrė, ir kas ten per jo įdukra. Va čia ir liko tamsus miškas. gal kūrėjai pamiršo apie tai... ir galėjo labiau pasigilinti į tų dviejų (pastarųjų ) sąntykius
  .
  Ir seriala vistik vertinu labiau už ova. Ova labai gera, bet jos per mažai. per greit visą istoriją pravaro, nespeji įsijaust. Galėjo būti daugiau delsimo, tarmozinimo ir pan. Būtų buve 6šios ovos būtų pats tas. Nes dabar kaip 100to metrų sprintas: atrodo tik pradėjai bėgt ir jau finišas.
  Bet kuriuo atveju veiksmas čia puikiai suderintas su fantastika. Pas mane šitas anime surašytas į DVD ir guli vienoj iš garbingiausių vietų mano bardake. tik tas nekokybiškas ruskas įgarsinimas man biškį žiūrėjimą pagadino.
  vertinu 5/5

  p.s. dėl aprašymo - viskas gerai, tik nepastebėjau, kad šitam anime būtų bent užuomina į historical žanrą

  p.p.s. negi tik tiek žmonių matė šitą anime? keista. turėtų jis but populiaresnis (pasak manęs)
  Paskutinį kartą taisė niekšas : 2007-07-27, 23:47

 3. #3
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  niekshas, Historical žanrą paminėjau dėl to, jog visi priešininkai buvo iš kitų epochų ir tikrai garsios (nors ir nelabai žinomos) asmenybės. Žinoma, pagrindinis R.O.D. žanras yra Fantasy ir aš paminėjau Historical, kaip įdomų šio anime aspektą.

 4. #4
  Anime Otaku
  one-off_fan avataras
  Įstojimo data
  2006 06 07
  Vietovė
  Pagegiai
  Įrašai
  56
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Turbut vienas is keleto animu, kuri prarijau nesukramcius... turiu omeny, kad tokio ispudzio nepaliko tam, kad galeciau apmastyti ir suvirskinti ka maciau... Bet as taip pat pirmiau pasiziurejau Tv, o po to Ova's.

  Celebrate for ANIME :w00t:

 5. #5
  L.A.V Fairygodmother
  Skirmish avataras
  Įstojimo data
  2010 02 22
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  204
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  OVA labai patiko. Viskas suderinta, bet kažko vis vien trūko, todėl rašiau stiprų 4, nors galėjau rašyti ir silpnoką 5-etą
  There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie


 6. #6
  ~Madara Phantomhive~
  Guest
  Susižiūrėjo vien iš neturėjimo ką žiūrėti (kai neturėjau interneto žiūrėjau viską ką tik galėjau gauti). Įvertinčiau pusėtinai, norėjosi, kad būtų trumpiau. Per daug visko. Matytas senokai, bet staiga prisiminiau netikėtai aš jį. Patiko pagrindinės veikėjos "galia".

 7. #7
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Net nežinau kodėl, bet tikėjausi iš jo daugiau. Ypač nepatiko pagrindiniai veikėjai: Yomiko Readman ir Nancy Makuhari. Tiesiog nervino ir viskas :/ Bet action įdomiai susižiūrėjo, galios irgi įdomios(reik kada pagaliau pradėt TV serijas žiet). Didžiausia įspudį,tai paliko pati pirmo ep pradžia, dėl jos iš dalies tikriausiai ir tikėjausi daugiau

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •