Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ką manote apie Dragon Ball'ą?

Balsavo
208. Jūs negalite čia balsuoti
 • Genialu!

  63 30.29%
 • Nesąmon

  14 6.73%
 • 61 29.33%
 • 24 11.54%
 • 2 0.96%
 • 44 21.15%
Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456
Rezultatai 81 iki 86 iš 86

Dragon Ball

 1. #81
  Naujokas flexis avataras
  Įstojimo data
  2009 11 28
  Vietovė
  Panevėžys
  Įrašai
  27
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

 2. Ačiū SoyTueDuenas dėkojo
 3. #82
  Narys
  Įstojimo data
  2015 03 19
  Vietovė
  c(:
  Įrašai
  36
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  negalvojau kad "super" tai pavadinimas ^^ aciu uz linka. Belekaip laukiu dabar dragon ball super.

 4. #83
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.969
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  59
  Atrodo studija nusprendė sąskaitas apmokėt melšdami ir gaivindami savo sėkmingas frančizes. Sailor Moon blynas prisvilo, Digimonų vis dar laukiam, o dabar ir Dragon Ball...

  Tai kad mangos autorius rašo istoriją, tarkim, gali būti geras dalykas ir aš nieko prieš pavienį filmą, karts nuo karto primenantį nostalgiškas dienas, bet realiai ką dar galima beišrasti šitoj frančizėj pilnam serialui??? Formulė jau išmelžta iki maksimumo, priešų stiprumo lygis jau kone peržengė visas ribas Kami to Kami filme, o naujausiam filme kūrėjai dargi gaivina Freeza, tad ką dar naujo galima parodyti? TV biudžetas jau ir taip ribotas tokiems mūšiams, o Sailor Moon remake'o kokybės situacijos geriau jie tegu nekartoja. Aš aišku ne prieš vėl susitikt su pamėgtais personažais ir laukti visgi liko labai nedaug iki liepos (kas spėju visai gali būti negalutinė data).

  Bet ar šiaip nebūtų smagiau jei kūrėjai grįžtų į pirmojo DB laikus, gal koks spin-off'as ar pan.? Juk tikrai daug smagių personažų ir šaunų pasaulį autorius sukūrė. Gaila, kad GT buvo nieko gero, o aš visai nebūčiau prieš tokį nuotykių formatą vėl ieškant legendinių rutulių (ar pan.) su doze humoro, veiksmo, krūva personažų ir t.t. tik šįkart vėl su Toriyamos rašoma istorija...

 5. #84
  Podcast or Death  Dai-Katana avataras
  Įstojimo data
  2004 10 04
  Vietovė
  Nottingham
  Įrašai
  777
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  4
  Reputacija
  32
  Aš kaip tik nusprendžiau pažiūrėti šiek tiek Dragon Ball Z Kai. Kol kas tik ties 47 serija. Žiūrisi belekaip smagiau nei kai kurie nauji debiliški anime. Filerių nebuvimas žymiai labiau pagerina visą anime vaizdą, dėl muzikos nežinau nes jei muzika nėra labai gera - man ant jos nusiperst.

  Tačiau tai vistiek anime paprastas trokštantiems kažko paprasto.

  Ir dauguma kovų, pavyzdžiui su Fryzu yra tokios juokingos. Ypač su Fryzu. Kovos scena kuomet Gokas paleido į jį super lėtą Genki Dama ar kokį ten kamuolį reziumuotas šiame paveiksliuke:


  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

 6. #85
  Naujokas
  Įstojimo data
  2022 05 12
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Sveiki,

  man labiausiai patiko pats pirmasis Dragon Ball, kur jie mažiau kovėsi, o daugiau keliavo ir šiaip kažką veikė smagaus. Norisi sugrįžti į tą nostalgiją, bet jau peržiūrėjau neseniai pirmą Dragon Ball ir tikrai nenoriu žiūrėti Z ir vėlesnių. Gal yra kažkas panašaus į pirmą DB? Kažkokia panaši tematika, kur daug Japonijos gamtos, keliavimo, truputį fantasy, bet ne per daug, truputį istorinio realumo ir kartu Goko naivumo ir mielumo ;D? Suprantu, kad labai specifiška, bet gal kas nors kažką turėsit rekomenduoti.

  Ačiū!
  .

 7. #86
  Senas pirdžius Botanikas avataras
  Įstojimo data
  2010 01 01
  Vietovė
  Lithuania, Vilnius
  Įrašai
  5
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Kai vaikystėj pradėjau žiūrėti, atrodė animacijos viršūnė, geriausias filmukas pasaulyje. Vėliau pradėjus žiūrėti animes ne vien tik tada, kai per teliką rodydavo, nuomonė apie Dragon ballą smarkiai nusmuko. Atrodė yra daug daugiau gražesnių, įdomesnių, mažiau nuspėjamų animių. Ir tai, kad pusė visų jų turėjo idėjiškai tokias pačias istorijas, nelabai gelbėjo. Trūko originalumo, nenuspėjamumo.

  Bet dabar, po 20 metų ir kelių šimtų animių, suprantu tikrąją Dragon Ballo vertę . Animacija, kaip savo laikui, tikrai buvo gerai išdirbta, detali, net ir įskaičius visas goofy piešimo komedines scenas. Pasaulis originalus ir masyvus. Net po šitiek metų kopijavimo, vis dar išlieka vienas iš didžiausių ir detaliausių pasaulių, kokius tik esu matęs animėje. Veikėjai, kad ir ne patys subtiliausi ar tikroviškiausi, tačiau tokio žanro istorijai užtektini, Be to, visiškai išskirtiniai ir iki šių dienų vis dar išlieka kaip neužmirštamos ikonos. Ir galiausiai, istorija nuostabi ir įtraukianti. Viena pirmųjų tokių, davusių kelią populiariausiam animės žanrui. Super animė, visiems laikams išliks kaip klasikos titanas.

  Citata Autorius balana Žiūrėti skelbimus
  ...bet gal kas nors kažką turėsit rekomenduoti..
  Balana, gal tiktų Hunter x Hunter 2011, jei dar nematei. Irgi nemažai keliavimo, nors irgi didelė dalis mušimo. Bet kaip ir dragon ball, sukuria didelio, išskirtinio ir įvairaus pasaulio jausmą.

Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •