Puslapis 7 iš 8 PirmasPirmas ... 5678 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 121

Taisytinų anime aprašymų sąrašas!

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Argh.. Killerbee, palik man šita nu /:
    Pradėt tai nepradėsiu dabar, nes kruva darbų iki gegužės 8-os, bet kai tik atsilaisvinsiu - iškart. Na bet jeigu taip jau norisi - prašom. Vistiek savo versija darysiu /:

Smalsu man Squall kodėl manai , jog žmogus nežaidęs žaidimo turi neliest šio aprašymo?
    Nes toks žmogus aprašys anime kaip atskira nuo žaidimo kurinį, nežinant visų originalo detalių. Tai beveik tas pats jeigu bandyti aprašyti Final Fantasy VII: Advent Children. Nežinant žaidimo - filmas šiaip sau.
    Tas pats ir čia. P4A tai yra P4 kompiliacijos dalis. Ir nors pagrindinis anime tikslas buvo sudominti tuos kurie nežaidė, iš tikrųjų labiausiai idomus jis ir yra tiems, kas perėjo žaidimą.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
    Nes toks žmogus aprašys anime kaip atskira nuo žaidimo kurinį, nežinant visų originalo detalių.
    Tada man išvis aprašinėt negalima, su originalais nepažįstamas 99,99 atvejais iš šimto, nes mangų skaitęs gal tris. Na bet geimeriai yra atskira kasta tai susilaikysiu.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Menka čia mano nuomonė, bet siūlau kad visgi P4A aprašytų Squall, skaičiau MAL komentaruose kad žaidėjams adaptacija netgi visai patiko, tuo tarpu kaip stand-alone produktas tai manau ne man vienam jis gavosi toks pusėtinas, visgi neverta slėpti to fakto kad anime atskirai išėjo gan prastas.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
    Menka čia mano nuomonė, bet siūlau kad visgi P4A aprašytų Squall, skaičiau MAL komentaruose kad žaidėjams adaptacija netgi visai patiko, tuo tarpu kaip stand-alone produktas tai manau ne man vienam jis gavosi toks pusėtinas, visgi neverta slėpti to fakto kad anime atskirai išėjo gan prastas.
    Visai patiko tai čia maždaug 6 balai? Tai man tas pats... Bet turbūt dėl kitų priežasčių.

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Tada man išvis aprašinėt negalima, su originalais nepažįstamas 99,99 atvejais iš šimto, nes mangų skaitęs gal tris. Na bet geimeriai yra atskira kasta tai susilaikysiu.
    Čia labai gerai Killerbee pabrėžė, manga nuo anime labai jau dažnai skiriasi, nors jai ir anime nėra toksai geras kaip originalus šaltinis (manga, novelė, žaidimas) jį žiūrės anime fanai, tarp kurių ne visi yra susipažinę su pirmutiniu šaltiniu, ir jie vertins patį anime, o ne pirmutinį šaltinį. Ir netgi jai pirmutinis šaltinis buvo daug kartų geresnis, ar ten buvo gilesnė istorija, tai nereiškia kad žmonės puls prie pirmutinio šaltinio. Kaip jau išėjo anime taip išėjo.
    Pavyzdžiui paties manęs nedomina kaip buvo sukurta manga, novelė, arba žaidimas, nes aš žiūriu anime ir vertinsiu patį anime, o mangos, žaidimo ar novelės į tai nevelsiu.

Dėl rezervacijos, tai nemanau, jog būtų sąžininga, vis dėlto tai daroma dėl kitų žmonių, o ne dėl kažkokio atlygio. Bet susitart tarpusavyje visada galima.
    Paskutinį kartą taisė bithuthe : 2012-05-05, 07:59 Priežastis: pataisyta gramatika iš neturėjimo ką veikt ^^'

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Nelyginkit manga ir knygas su žaidimais prašau. Ypač turint omeny specifinį Personos gameplay. Dėl to ir noriu padaryti anime aprašymą atsižvelgiant į žaidimą ir atvirkščiai.

Pet Shop of Horrors

Spoileris:

Pet Shop of Horrors
    ペットショップ・オブ・ホラーズ

Režisierius: Hirata Toshio
    Studija: Madhouse Studios, Trans Arts, TBS, Sentai Filmworks
    Žanrai: mistinis, siaubas, paranormalūs reiškiniai
    Transliacija: nuo 1999-03-02 iki 1999-03-23
    Trukmė: 4 ep. x 22 min.
    AniDB reitingas: 5.33 (950)
    MAL reitingas: 7.57 (9069)

YouTube resursai:
    Traileris

Papildoma Info:

Pet Shop of Horror buvo kuriamas pagal to pačio pavadinimo mangą, ir nors ne viskas atitinka, bet pats stilius puikiai išlaikytas.

Siužetas gan paprastas: kiniečių kvartale esančioje keistoje gyvūnėlių parduotuvėje galima nusipirkti pačių rečiausių gyvūnų. Jums tik tereikia pasirašyti kontraktą, kurį pažeidus parduotuvės šeimininkas neatsako už pasekmes. Kiekviename epizode papasakojama vis nauja tragiška istorija.

Pirmiausia į akis krenta minimali animaciją. Ji čia pakankamai tinka, nors , žinoma, kaikur šešėlių trūkumas ar to pačio sustingusio vaizdo rodymas keleta sekunžių priverčia susiraukti. Muzika nėra įspūdinga, bet labai tinkanti, padedanti įsijausti į pačius įvykius ir perteikti nuotaiką.

Pet Shop of Horror nėra ir niekada nebus vienas iš mėgstamų anime, ir tai nenuostabu. Veiksmo kaip ir nėra, pagrindiniai personažai gan paprasti ar atskleisti tik vienu ar dviem charakterio bruožais. Dauguma net gal spės ir užmigti ar personažų rūpesčiai atrodys juokingi, kvaili. Mano asmenine nuomone , tai vienas iš geresnių darbų. Visų pirma - orginalumas. Bent jau aš kažko panašaus dar nemačiau. Kiekvienas epizodas atskleidžia vis po naują žmogiškumo ydą ( jei tai galima apskritai vadinti yda). Tai anime su mintim bei moralu. Tad visiem kam patinka idėjiniai kūriniai, manau, šis anime turėtų pasirodyti bent jau neblogas.

Siųstis: Linkomanija

Urameshi, Iemon-dono!

8. Ačiū Hellsing_lover dėkojo
    5cm/s
    ph0rest avataras
    Įstojimo data
    2006 10 10
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    63
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nelyginkit manga ir knygas su žaidimais prašau. Ypač turint omeny specifinį Personos gameplay. Dėl to ir noriu padaryti anime aprašymą atsižvelgiant į žaidimą ir atvirkščiai.
    Būtent. Dažniausiai (o beveik visada) Game skiriasi nuo pačio Anime, kaip ir ta pati Manga (nors retai/rečiau), todėl manau, kad teisingiau būtų leisti aprašyti Anime tam, kuris yra jį matęs, o ne žaidęs. Vis dėlto, taigi apie Anime aprašymus kalbame, o ne apie Game'u...

Porai anime pridėjau screenshotų.

BALDR FORCE EXE Resolution
    Spoileris:
    BALDR FORCE EXE Resolution

@AniDB || @AnimeNFO || @ANN

Metai: Nuo 2006-11-10 iki 2007-04-04
    Žanras: Mecha, Action, Cyberpunk, SciFi.
    Studija: Satelight
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Oficialus puslapis
    Tipas: OVA
    OVA Tryukmė: 30 min.
    Epizodų skaičius: 4

Dėmesio: šis anime žiaurokas pvz. ištaškomos galvos, nukandamos galūnės... Tad jei tikitės, kad bus paprastas gražus veiksmas, be jokio kraujo, nuomonę pakeiskit! =]

Toru Soma su trimis savo draugais buvo hakeriu grupelė. Jie "lakstydavo" po internetinį pasaulį laisvi, jų niekas negalėdavo sustabdyti. Jie įsilaužinėdavo kur tik panorėdavo, bet vieną dieną jie sugalvojo pasitraukti iš grupuotės ir eiti kas sau. Paskutinis jų darbas buvo įsilaužti į UN pajėgų duomenų bazę. Tai turėjo būti paskutinis jų "pasispardymas" drauge, bet per šią operaciją miršta Toru geriausias draugas ir grupės lyderis Yuya Nonomura. Kiti grupės nariai įskaitant ir Toru
    buvo suimti FLAK organizacijos - tai interneto saugumo tarnyba (ar kažkas panašaus). FLAK pirmojo būrio vadas pasiūlo Toru mainus: jis turės dirbti FLAK anti-hacker būryje už savo laisvę. Toru sutinka, dirbdamas FLAK'e jis ieško asmens, kuris nužudė Yuya.

Mano nuomonė: Anime man labai patiko, vienu prisėdimu pažiūrėjau visą anime (tik 4 OVA ilgumo) Siužetas įtraukiantis, įdomūs 3D efektai, gražus piešimas, taip pat labai įdomi istorija ir puikus OST. Seniai buvau mates anime kuriame man viskas patiko. Ar minėjau, kad labai KAWAI girls?

P.S.: Šis anime sukurtas pagal žaidimą.

AMV:
    Spoileris:
    (opening'as)

(AMV)

(AMV)

Download:
    LinkoManija MiniNova

Devilman OVA
    Spoileris:

Metai: 1987
    Žanras: Action/Fantasy/Horror
    Studija: Dynamic Planning
    Oficialus puslapis
    Viso: 3 OVA

Akira tik dar vienas paprastas vaikinas Tokyjuje. Jis turi vaikysts drauge Miki pas kuria ir gyvena.Kai Akira buvo dar mažas jo tėvai išvyko tyrinėti ledynų.Ir ten jie atrado neįtikėtiną dalyką. Jie rado lede sustingusį Demoną. Deja įvyko žemes drebėjimas demonas pabudo ir juos nužudė. Akira buvo geraširdis berniukas, kai jį visi stumdydavo ir mušdavo jis tylėdavo ir nieko nedarydavo, bet kai skriausdavo silpnuosius jis juos gindavo. Karta pasirodė senas draugas Ryo ir apvertė jo pasaulio aukštyn kojom. Akira sužino, kad artėja žmonių ir demonų karas ir jis turi padėti žmonijai išlikti. Bet vienintelis būdas pasipriešinti demonams yra įgauti jų galia, taigi Akira ir Ryo rizikuoja atlikdami pavojinga ceremonija ketindami sukurti paskutine žmonijos viltį : galingąjį Devilman. Juo tapti galėjo tik geraširdis žmogus, toks kaip Akira.
    Pirmoji Ova paremta Akiros virtimu Devilman. Antroji Ova pasakoja kaip Akira kaunasi su viena iš galingiausių demonų Serena. Ir pagaliau trečiojoje pasakojama istorija po penkerių metų nuo antrosios Ova. Demonai jau viešai žudo žmones, dėl to yra įkurta pusiau žmonių pusiau demonų grupė kuri kovoje su demonais tai grupei vadovauja Akira. Šioje Ova Akira užvaldo jo viduje buvęs demonas Amon kurio galiomis visada naudojosi Akira pasiversdamas Devilman.

Prieš šias Ova buvo rodomos Devilman TV serijos, bent aš jas laikau visiška tragedija. Laimiai jos padėjo sukurti šį puikų anime.
    2004 metais Japonijoje išleistas filmas „Devilman“(Debiruman) paremtas šiuo anime. Filmas labai įdomus su daug spec. efektų rekomenduoju jį pažiūrėti. Mano nuomone jei pagal anime kuria „Real Action Movies“ tai jau šitą reiškią.

Urameshi, Iemon-dono!

11. Ačiū Hellsing_lover dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Tai kur Personos aprašymas?

13. Ačiū Miyata dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Tvarkau. Šiandien bus.

Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Tai kur Personos aprašymas?
    Paciam ne karta jau "pasistojo" sis klausimas. Na ziuresim kas ten per extraordinary aprasymas bus xD

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Štai.

Pastebėjau, kad anime aprašyme buvo per daug žaidimo, tad teko trinti ir perrašyti kai kuriuos punktus. Na ir aišku jeigu bus kokios klaidos - būtinai sakykit. Mano kalbos žinojimas nėra tobulas (:

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Tasytinių aprašymų saraše neradau Monster. Manau jam reikia atnaujinimo, ir jeigu prieštaraujančių nėra, galiu juo užsiimti. Kaip tik anime jau peržiūriu antra karta.

Purinsesu no Darukuneso

Hellsing_lover avataras
    Įstojimo data
    2007 02 15
    Vietovė
    Hellsing HQ
    Įrašai
    1.563
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Tasytinių aprašymų saraše neradau Monster. Manau jam reikia atnaujinimo, ir jeigu prieštaraujančių nėra, galiu juo užsiimti. Kaip tik anime jau peržiūriu antra karta.
    Na, palyginus su kitais, tai dar iš bėdos sueinantis aprašymas. Bet žinoma, geresni atnaujinimai visada laukiami

Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    79
    Pažiūrėjęs to aprašymo screenus, supratau, kad žiūrėjau gerokai cenzūruotą Monster versiją... Net gaila truputį, šiek tiek keikiausi prieš tai, kad tokiam rimtam anime visai kraujo nebuvo kur jis turėjo būti... Fuck.

O šiaip aprašymas tikrai dar nėra toks ir blogas lyginant su tais kuriems tikrai reikia tvarkymo.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Puslapis 7 iš 8 PirmasPirmas ... 5678 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •