Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 7 iš 19 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 303

Naminiai gyvūnai

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    seskas siaip laukinis gyvunas ir namie nelaikomas. Butu keista jei kurnors ji galima legaliai isigyt. Nes siaip laukiniu gyvunu nelegalus laikymas yra istatymu pazeidimas.

Siaip seska turbut galima isigyt kokioj amerikoj ar panashioj degradavusioj valstybei. ten ir tigrus ar smauglius namuose leidzia laikyt...
    Paskutinį kartą taisė niekšas : 2008-03-07, 17:54

Narys

epas avataras
    Įstojimo data
    2005 08 12
    Vietovė
    Dingęs
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    update:

...argh..! one eye pirate..

o cia stambiu planu

Naujokas
    KaroleLary avataras
    Įstojimo data
    2008 03 05
    Vietovė
    Klaipedoje
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    stai ir namo mazas ciukcius....

Naujokas Dijukas-Ciii avataras
    Įstojimo data
    2008 02 14
    Vietovė
    LTU,Jonava
    Įrašai
    6
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus
    seskas siaip laukinis gyvunas ir namie nelaikomas. Butu keista jei kurnors ji galima legaliai isigyt. Nes siaip laukiniu gyvunu nelegalus laikymas yra istatymu pazeidimas.

Siaip seska turbut galima isigyt kokioj amerikoj ar panashioj degradavusioj valstybei. ten ir tigrus ar smauglius namuose leidzia laikyt...
    negali būt pasidomėjau, kad net kikoj jų būna tik kad kainos ten užkeltos labai.
    Čia skaitos naminis šeškas
    Paskutinį kartą taisė Dijukas-Ciii : 2008-03-07, 22:00

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius epas Žiūrėti skelbimus
    update:

...argh..! one eye pirate..

o cia stambiu planu

O sitas tai mielas. Sugrazino prisiminimus... Kai pas mociute gyvenau ir ten laike irgi toki pukuota, isdidu, balta katina. Bet ji isveze ir daugiau jo nebemaciau... Jo vardas buvo "Princas"... Nu bet as ne apie tai. Zodziu man patinka tavo katinas, bent sprendziant pagal nuotraukas nuo jo sklinda gera perdeto isdidumo aura... Mmmm.

Working underground.

Narys

epas avataras
    Įstojimo data
    2005 08 12
    Vietovė
    Dingęs
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius FainaruFantaji Žiūrėti skelbimus
    O sitas tai mielas. Sugrazino prisiminimus... Kai pas mociute gyvenau ir ten laike irgi toki pukuota, isdidu, balta katina. Bet ji isveze ir daugiau jo nebemaciau... Jo vardas buvo "Princas"... Nu bet as ne apie tai. Zodziu man patinka tavo katinas, bent sprendziant pagal nuotraukas nuo jo sklinda gera perdeto isdidumo aura... Mmmm.
    reiktu sakyt ne mielas, o miela beja, cia pries popiecio miega jin taip pucinos dq

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus

Na nznau, kiek girdejau, tai prekiauja jeis jau gan senai Lietuvoje... tik kainos ju panasiai kaip suns. Bet
    jau senai noriu tokio neiprasto givunelio... oiii mieli tie naminiai seskai, kitaip vadinami fretkomis / fretka :P
    Patinka man jie del savo nutruktagalviskumo ir ju sunkiai suvokiamu poelgiu.. nors ir pusiau ziurke ir katinas,
    bet gudrus kaip lape.Su tokiu niekada nebus nobuodu.

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-03-08, 00:51

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Visi kiaunių šeimos gyvunai man vienodi - namų "tvarkytojai", kogero žodis "naminis" šiems gyvunamas nelabai tinka. O kur dar jų mitybos įpatumai.... Tiesa, namuose kažkur gyvena http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../a9/Veasel.jpg šermuonėlis, tačiau nelegaliai ir niekaip neina jo išvyti.

Narys

epas avataras
    Įstojimo data
    2005 08 12
    Vietovė
    Dingęs
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    Visi kiaunių šeimos gyvunai man vienodi - namų "tvarkytojai", kogero žodis "naminis" šiems gyvunamas nelabai tinka. O kur dar jų mitybos įpatumai.... Tiesa, namuose kažkur gyvena http://upload.wikimedia.org/wikipedi.../a9/Veasel.jpg šermuonėlis, tačiau nelegaliai ir niekaip neina jo išvyti.
    kas to sermonelio akiai? atrodo kaip pripiesta...

Cadavariffic
    krapija avataras
    Įstojimo data
    2008 03 08
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    301
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    damn, aš ir noriu tarantulo. sako kad jie labai prie šeimininkų prisiriša
    Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.

http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

http://www.last.fm/user/bombska

Labai pikta. Neerzinti
    Audria avataras
    Įstojimo data
    2005 09 25
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Na nznau, kiek girdejau, tai prekiauja jeis jau gan senai Lietuvoje... tik kainos ju panasiai kaip suns. Bet
    jau senai noriu tokio neiprasto givunelio... oiii mieli tie naminiai seskai, kitaip vadinami fretkomis / fretka :P
    Patinka man jie del savo nutruktagalviskumo ir ju sunkiai suvokiamu poelgiu.. nors ir pusiau ziurke ir katinas,
    bet gudrus kaip lape.Su tokiu niekada nebus nobuodu.
    Bet jie klaikiai smirda zinokit..
    Drauge augina viena - kastruotas, maudomas, gerai priziurimas, beeeet.. Vos tik ateinu pas jos ish kart sakau 'neshk salin ta dvokianti padara, dabar neturiu slogos'
    Nemalonus man ju kvapelis.. Bet siaip tai prikolai jie, patiko kai jis begiojo atbuliniu arba zaisdavo su mumis
    Na toks augintinis turi savu + ir - , tik vat, bent jau butent tas seskas nereaguodavo, kai ji saukdavo vardu..

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Audria Žiūrėti skelbimus
    tik vat, bent jau butent tas seskas nereaguodavo, kai ji saukdavo vardu..
    rimtai smirda vistiek??

hm, na retas kuris katinas zino savo varda.

Labai pikta. Neerzinti
    Audria avataras
    Įstojimo data
    2005 09 25
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    123
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Youka Žiūrėti skelbimus
    rimtai smirda vistiek??

hm, na retas kuris katinas zino savo varda.

Va butent, kad vis vien turi toki ashtru kvapa..
    Maniau, kad man vienai cia taip, bet kiti zmogai pasake ta pati - smirda..
    O kainavo ~400, su narvu kartu, bet ish pazystamu pirko.
    Man asmeniskai gaila butu tiek bbk paklot, nors zinau, kitos kates (ar sunys, ne tame esme) zymiai brangiau kainuoja, bet vis vien..
    Na mano kacius (amzina jam atilsi kaciu rojuj) atsiliepdavo saukiamas vardu, kaip ir kiti katinai..
    Jis buvo shustras

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Audria Žiūrėti skelbimus
    Drauge augina viena - kastruotas, maudomas, gerai priziurimas, beeeet.. Vos tik ateinu pas jos ish kart sakau 'neshk salin ta dvokianti padara, dabar neturiu slogos'
    Nemalonus man ju kvapelis.. Bet siaip tai prikolai jie, patiko kai jis begiojo atbuliniu arba zaisdavo su mumis
    Na toks augintinis turi savu + ir - , tik vat, bent jau butent tas seskas nereaguodavo, kai ji saukdavo vardu..
    Tam yra dar ne tik kastracija, bet vienu is liauku pasalinimo ir tuomet nera jokio dvokucio. Bet bendrai viska
    paemus, tai gaunasi tokia nemaloni sumele. Nereaguodavo, kai ji saukdavo vardu? Na del sito nesidomejau,
    bet manau tai daugiau nuo seimininko auklejimo priklauso, o be to argi galima katina ismokinti sito? Nesakau,
    kad man katinai nepatinka, man visi givunai patinka, bet man paprasciausiai katinai atsibodo.

Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    Visi kiaunių šeimos gyvunai man vienodi - namų "tvarkytojai", kogero žodis "naminis" šiems gyvunamas nelabai tinka.
    O tai ka, su katinais argi ne tas pats? Nors naminiai givunai jau nuo Egipto imperijos laiku,
    bet buvo ir jie tokie patis zveris. Priklauso nuo to, kokio aplinkoje givunas yra uzauginamas.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2008-03-15, 12:01

O.o ....
    Dekko13 avataras
    Įstojimo data
    2007 12 15
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    The Kern ! Mano sunelis. O siaip Kernas. Varda toki gavo pagal kompiuterinio rpg zaidimo veikeja. Jis musu semos numyletinis.

MaksaKori
    Guest

Wink

Mano mylimoji juru kiaulyte XD... Atsargiai!! Kanda[Keksas]-->
    Manoji katyte-->O_o Kai rasiu ikelsiu photo Biski apie ja:
    Ji nėra naminė katė...Ji laukinė tiesiog prijaukinta... Vardas Musė . Graži , marga ...Na maždaug kaip jūrų kiaulytė. Tik , kad katė turiu omeny jūrų kiaulytės spalva.....

Puslapis 7 iš 19 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •