Žiūrėti balsavimo rezultatus: Coyote Ragtime Show įvertinimas

Balsavo
12. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 33.33%
 • 4

  2 16.67%
 • 3

  4 33.33%
 • 2

  0 0%
 • 1

  2 16.67%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Coyote Ragtime Show

 1. #1
  Hajimemashite


  Katsu avataras
  Įstojimo data
  2007 01 18
  Vietovė
  *confused* where am I? oO
  Įrašai
  213
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20

  Coyote Ragtime Show

  Coyote Ragtime Show


  @Wiki || @ANN || @AnimeNFO

  Išleidimo metai: 2006
  Žanras: Nuotykiai, komedija, mokslinė fantastika, shounen
  Studija: ufotable
  Serijų skaičius: 12


  Kad ir kaip būtų, pirma pradėsiu, ne nuo to, ką originalaus galima išvysti šiame anime, bet nuo to, kokias asocijacijas gali sukelti pradedant žiūrėti šią istoriją. Pirmiausia, pirmi Opening Theme akordai, kurie taip netikėtai priminė, ypač man, kultinį „Cowboy Bebop“. Iš pradžių nuvijau šią mintį, kaip kokią pernelyg paranoidišką, šalin. Bet to jausmo taip ir neatsikračiau...
  Bet pats siužetas irgi pernelyg krypsta kai kuriais aspektais į tą pusę, tik šiuo atveju, mes į pasaulį žvelgiame ne nusikaltėlių medžiotojų akimis, bet tų, persekiojamųjų... Coyotes (tikrai taikliai parinktas nusikaltėlių bendrinis vardas) yra tie, kurie gyvena nuo vieno juodo darbelio iki kito ir, iš pažiūros, niekuo daugiau nesirūpina, tik savo pačių kailiu ir pinigais. Kurgi tas panašumas į Cowboy Bebop? Tikrai ne pačiu siužetu ar personažais, o subtiliomis detalėmis, kaip jau minėtas muzikinis intarpas ar pačių personažų filosofija.

  Viskas prasideda kaip ir paprastai – didžiojo nusikaltėlio, pseudonimu Mister, pabėgimu iš labai saugomo kalėjimo ir mūsų supažindinimo su pagrindine jo gaudytoja, Angelica. O čia prasideda visi išskirtiniai šio anime elementai. Pagrindinių Mister kompanionų susiėjimas į komandą dėl (iš pradžių) paslaptingo tikslo, taip pat paslaptingosios Marciano ir jos, Twelve Sisters, komandos įspūdingas pasirodymas. Veiksmo tikrai pakanka ir tai yra viena iš šio anime pagrindinių savybių, dėl kurių verta žiūrėti.

  Siužetas tikrai yra kompleksinis, o viską suspėti suprasti per trumpas 12 ep‘ų, tikrai reikalauja susikaupimo. Anime trumpumas nėra minusas, nors tikrai norėtųsi aiškesnio šalutinių istorijos aspektų atskleidimo. Nes tik vieną kartą pažiūrėjus anime, vis dar lieka klausimų (o tai yra, bent jau man, vienas iš pagrindinių pliusų!): kodėl Marciano atskilo nuo gildijos ir buvo taip nusiteikusi Mister atžvilgiu? Vyriausybės ir Graceland konflikto motyvai? Bruce mirties motyvai? Ir kaip, velniai griebtų, kažkokioje kitoje planetoje atsirado Giga Banks pagrindinė pinigų saugykla?

  Piešimas yra, kaip čia išsireiškus, šiuolaikinis. Visgi tai 2006 metų kūrinys, tad spalvos yra švelnios, pastelinės, detalės ryškios, o visa tai pagardinta švelniu blur efektu, kuris aplinkai suteikia sunkiai nupasakojamo gyvumo. Apie muziką irgi reikia tarti kelis žodžius. Opening ir Ending themes lyriškos ir ramios (opening theme akcentas jau paminėtas; įdomu ar ir kitiems jis toks pasirodė išskirtinis...). O visas soundtrack‘as pasižymi labai plačia gama: nuo lėtos, kur dominuoja piano, simfoninė muzika, taip tinkančių melancholiškiems ir ramiems, bet tuo pačiu ir humoristiniams, momentams; o veiksmo scenose tempas pagreitėja ir čia jau išgirsim labiau veiksmą atspindintį elektroninės muzikos ritmą, tačiau tai išskirtinė muzika: man labai patiko elektrinių gitarų muzikos panaudojimas kartu net su styginių ir pučiamųjų instrumentų melodijomis. Gražu ir įsimintina. Beje, kai pasirodo Marciano ir jos komanda, pasigirsta, labai jau išsiskirianti iš viso soundtrack‘o, muzika. Tikrai atspindi šių personažų išskirtinumą.

  Taigi šį kartą turime tokį komplektą ir jame pliusų yra daugiau nei minusų: veiksmas; siužeto nenuobodus pateikimas; paliekama pagalvoti ir pačiam žiūrovui; Marcianos komanda, susidedanti iš 12 seserų tikra įspūdinga; ir svarbiausia, Coyotes filosofija, kuri, pasirodo remiasi ne vien tik savanaudiškais tikslais… Kaip minusą galima paminėti tik tai, jog Lunar sub‘ai keičiasi itin greitai ir viską suskaityti reikia didesnių pastangų nei žiūrint kitas anime. Bet prie to galima juk paprasčiausiai priprasti…
  Trumpai, it‘s worth watching….


  P.S. Atkreipkit dėmesį į Ending temą. Puikiai ir originaliai video panaudoti pagrindinių Coyotes personažų žaislinės figūrėlės.
  Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2011-06-27, 22:01 Priežastis: Pridėti screenshot'ai

 2. #2
  Narys meniukas avataras
  Įstojimo data
  2008 01 27
  Vietovė
  Lietuva
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man asmeniškai nepatiko
  Primena prastai suadytą holivudo veiksmo filmą (kur tarp veiksmo ir spec efektų tos siūlės yra)

 3. #3
  woof.
  Shary avataras
  Įstojimo data
  2009 02 26
  Vietovė
  vilnyo
  Įrašai
  195
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Gana nuobodokas, nuspejamos pabaigos >-<

  Vienintelis dalykas, kuris LAABAI patiko tai dvylika Marciano seseru, viena is ju ir cosplayinsiu :3

 4. #4
  trust me i'm engineer
  zeke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 02
  Vietovė
  Kaunas ir Rokiškio r.
  Įrašai
  514
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  tikrai nuobodokas net norejau mesti nepabaiges viso perziureti. pliusas gal vienas butu - kartais juokingu dialogu buna. seip nusivyliau situo anime.
  S_T

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •