Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 86

Karate

Teysun
    Guest
    Sveiki.
    Lankau dar db karate shotokan. Ši karate rūšis yra nekontaktinė, pagal idėją, nors pasitaiko visko..
    Labai džiaugiuosi pradėjusi būtent šitą sportą. Kovoti (kumite) dar nesu labai įgudusi. Tačiau dievinu kata, kai galima kovoti su nematomu priešininku.
    Lankau dar tik ketvirtus metus, tačiau, manau, karate pagrindus jau turiu.

Rimtas forumo narys
    Kurotani avataras
    Įstojimo data
    2007 01 01
    Vietovė
    Kaunas/Panevėžys
    Įrašai
    130
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Net ir per keturis metus galima istiesu nemazai pasiekti, ypac kumite srityje.
    Nors specializuojuosi kyokushinkai, bet nemanau kad tobulejimo aspektais shotokanas butu "letesnis"

yuusuke-kun
    Guest
    Oy! As lankau Kyokushin Karate Labai geras, yra dar toks Shotokan-do karate Tai ten meshlas. Ten nepilno kontakto kowos, tik taskai O pas mumis duoda i galwa is kojos swaru i ippon

Citata Autorius yuusuke-kun Žiūrėti skelbimus
    Tai ten meshlas.
    Nesmerkite už grubumą, bet jūsų požiūris arčiau to.
    Paskutinį kartą taisė oyo : 2007-11-04, 23:05

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Termis Žiūrėti skelbimus
    nesenai pradejau lankyti kung fu wing tsun. kolkas treniruotes labai patinka, atrodo gan praktiska. Mano tikslas ismokti savitvardos, disciplinos ir nugaleti baime.
    Visus judesius stengiuos atlikti taisyklingai. Tikiuos ryzto nepritruks ir tobulesiu ilgai .
    Aj dar labai norejau aikido pabandyt, bet siauliuos nemokina. Bet dabar nesiskundziu tikrai.
    Jo, (tik) su tokia motyvacija galiu garantuoti, kad ryžto pritrūks ir gana greitai... Disciplinos mokytis eik į armiją, nors tokio dalyko nesunku ir pačiam išsimokyti, tik kas iš to? Baime nugalėti ten irgi nelabai išmoksi, iš patirties sakau. Dėl savitvardos tai irgi... Čia nebent pavojingiems psichiniams ligoniams reikalingas dalykas. Užkniso mane visi tie 'klubiniai' kovos menai. Visiškai atitolo nuo esmės. Dabar ten moko savitvardos, garbės, disciplinos, filosofijos, gerų manierų, paklusnumo, mandagumo, moko vaikus taisiklingai kalbėt, kulturingai elgtis prie stalo, gerbti vyresniuosius, silpnesniuosius ir tt ir dar kokio tik nori velnio. Ten per gerkle grūda morale, dorovę ir kitaip smegenis plauna. Jau galutinai nusivyliau visais tais klubiniais aikido ir pan. durnizmu. Jei ten mažiau šuda maltų ir rimčiau į visą ką žiūrėtų tai gal visi ten besimokanys išauklėti berniukai bent mažiau verktų kaip koks nors nieko nemokantis, užtai nakačinas plikšvis jiems į nosį duoda. Dabar jau galiu galutinai rekomenduoti: Neužsiimkit lietuvoj (bent vilniui) kovos menais. Nieko neišmoksit. Turiu raumenyje neišmoksit nieko kas susije su normalia gatvine kova. Aišku jei norit išmokt gerų manierų tai jums kaip tik ten. Nustebau kai supratau kad lietuvos 'sensėjai' nežino pačių esminių kovos principų...
    Pala.. Wing tsun? A čia tas moteriškas stilius.. Jo, žinau. Visiškas briedas... Dar tik vienai mergaitėi praktikoj pavyko apsiginti panaudojus šį stilių (pasak legendos )
    Citata Autorius yuusuke-kun Žiūrėti skelbimus
    Oy! As lankau Kyokushin Karate Labai geras, yra dar toks Shotokan-do karate Tai ten meshlas. Ten nepilno kontakto kowos, tik taskai O pas mumis duoda i galwa is kojos swaru i ippon
    Nu tavo kyokushin dauguma atžvilgių toks pats 'mėšlas'
    Paskutinį kartą taisė niekšas : 2007-11-05, 17:01

6. Ačiū Toky dėkojo
    Nori gatvės - eik į gatvę. Bendrauk su gatvine chebra. Aukščiau jos nepakilsi. Kiekvienam "krūtam" atsiranda "krūtesnis".
    Susigadinsi sveikatą arba sėsi - bent jau niekas už tave neatsakys.

"Nustebau kai supratau kad lietuvos 'sensėjai' nežino pačių esminių kovos principų..." - arba nebuvot vertas sutikti geresnių (o kas tada JUS mokė??), arba esat tiesiog aukščiausio lygio Lietuvoje (kuri rašosi šiaip iš didžiosios raidės)? Žodžiu, deimantas šiukšlyne?

P.S. Kas negerbia savų, tas nenusipelno ir svetimų pagarbos.
    Paskutinį kartą taisė oyo : 2007-11-05, 20:31

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius oyo Žiūrėti skelbimus
    Nori gatvės - eik į gatvę. Bendrauk su gatvine chebra. Aukščiau jos nepakilsi. Kiekvienam "krūtam" atsiranda "krūtesnis".
    Susigadinsi sveikatą arba sėsi - bent jau niekas už tave neatsakys.

"Nustebau kai supratau kad lietuvos 'sensėjai' nežino pačių esminių kovos principų..." - arba nebuvot vertas sutikti geresnių (o kas tada JUS mokė??), arba esat tiesiog aukščiausio lygio Lietuvoje (kuri rašosi šiaip iš didžiosios raidės)? Žodžiu, deimantas šiukšlyne?

P.S. Kas negerbia savų, tas nenusipelno ir svetimų pagarbos.

Kalbėjau ne apie banditizmą. Tame ir reikalas, kad banditaudamas gatvėje, kaip sakėt "aukščiau jos nepakilsi". O jei noriu pakilt? Ir šiaip mano supratimu kovos menai ir yra skirti apsigint toj pačioj gatvėj.
    Mane mokė nelicenzijuotas žmogus (kurį, aišku, išvadinsite šarlatanu ) kuris nebuvo joks mokytojas, o tiesiog žmogus, didelę dalį gyvenimo atidaves kovos menams. Nesiekė jis jokių diržų ir pan. tiesiog mokėsi taip sakant 'dėl saves'. Ir tai geriausias mokytojas kurį buvau sutikes, nes jis tiesiog mane treneravo ir mokė kovinių veiksmų (ech, gaila jis tuo beveik nebeužsiima ir tenka treneruotis vienam) nekišdamas man į galvą visokių filosofijų, kurių norėdamas aš ir pats galiu prisiskaityt arba prisigalvot. Ir gerbiu tą mokytoją, todėl, kad jis gerbė mane, nesikišdamas į mano asmeninę pasaulėžiūrą. O tie esminiai principai kurių jis mane išmokė labai elementarūs - naglumas. Jei nekovosi agresyviai ir 'nenulauši' priešininko psichologiškai, nelaimėsi (nei gatvej, nei ringe, nei bet kur kitur), kad ir kokį ten stebuklingą kovos būdą esi įvaldes. Tikroji kova vyksta psichologiniam lygmenyje. (beje, kaip vėliau įsitikinau, tą patį teigė ir pats Miamoto Musashi, tik kitais žodžiais)
    Neseniai galvojau: "ai, dirbu vilniui, oi atleiskit Vilniui, nuvarysiu į kokį aikido klubą ar kažką pan. Seniai norėjau, bet specialiai į Vilnių važinėt... O dabar vistiek dirbu, tai bus kaip tik."
    Užteko vienos savaitės, kad suprasčiau kokių "kovos" menų ten moko. Su aikido seniai esu susipažines, manes lengvai atsiprašant neapi***i. Nors su technika ten gal buvo ir viskas gerai, bet pernaivus mokytojo požiūris į kovos menus. Per daug nerimtai viskas atrodo. O dviejų valandų užsiėmimo (kur 20proc. laiko užima dorovinis auklėjimas) net treneruote pavadint negalėčiau. O blogiausias dalykas tai dorovinis auklėjimas, kurio buvau mokomas kaip pirmokėlis. "Visada konflikto reikia vengt" (sakydavo mano jau buves aikido mokytojas) - Prie ko čia kovos menai, galvodavau aš? Ne į temą nusišneka mokytojas. Buitinis santykių aiškinimasis - ar tai kovos menų kompetencija? Maniau jie reikalingi tam, kad įšgyventum kritinio agresijos akto metu.

9. Ačiū Toky dėkojo

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius oyo Žiūrėti skelbimus
    Kurkite tada savo klubą. Rimtai. Daug ką suprasite.
    gera idėja. Aišku labai nereali, bet... gal kadanors

12. Ačiū Toky dėkojo
    ELO
    9inch avataras
    Įstojimo data
    2007 11 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    197
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Sportuoju Kick Boksa, manau, kad sis sportas yra siek tiek susijes su rytu kovos menais, nes kick boksas, kiek zinau(nedaug) kiles is Muay Thai?(pataisykit jej klystu). Dar tik 3menuo, taciau treniruotes labai patinka, visa treniruote vyksta aktyvus fizinis(bei technikos) darbas, treneris(rimtas bei grieztas ) uz menkiausius nusizengimus baudzia: Tarkim nusikeiki - 100 atsispaudimu ir t.t. Sportuoju butent sy sporta, tam kad ismokciau apsiginti gatveje, nuo blogu zmoniu ir pan. ;/ Kas labiausiai patinka tai sparinguotis, kadangi sios praktikos tikrai prireiks gatveje. Looking forward into this sport! Yosh!

chisai joshi gunlovergirl avataras
    Įstojimo data
    2008 07 10
    Vietovė
    In YOUTUBE 24/7
    Įrašai
    20
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nesimokiau,bet apsiginti sugebeciau
    Paskutinį kartą taisė gunlovergirl : 2009-06-06, 14:32

Narys
    Ame avataras
    Įstojimo data
    2007 12 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    99
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nors su technika ten gal buvo ir viskas gerai, bet pernaivus mokytojo požiūris į kovos menus. Per daug nerimtai viskas atrodo. O dviejų valandų užsiėmimo (kur 20proc. laiko užima dorovinis auklėjimas) net treneruote pavadint negalėčiau. O blogiausias dalykas tai dorovinis auklėjimas, kurio buvau mokomas kaip pirmokėlis. "Visada konflikto reikia vengt" (sakydavo mano jau buves aikido mokytojas) - Prie ko čia kovos menai, galvodavau aš? Ne į temą nusišneka mokytojas. Buitinis santykių aiškinimasis - ar tai kovos menų kompetencija? Maniau jie reikalingi tam, kad įšgyventum kritinio agresijos akto metu.

Nesutikciau , ponas niekshe , jeugu per sios 19 metuku, su visa kovos menu ir "gatves mokyklos " kursais teigiate kad treniruotes nebuvo.Zmones 99% laiko turi mokytis isvengti konflikto. Issivaizdujate!Vat taip...
    Teisingai dare tas nekompetetingas mokytojas , aiskino paprastas tiesas o jus negirdejote, v nature
    Ateis laikas kai kumsciai ir naglumas nepades , reikes begti.....
    [SIGPIC][/SIGPIC]Welcome to the Master plan

SOUL EATER adicted dmdd avataras
    Įstojimo data
    2008 05 16
    Vietovė
    jonawa
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    karate lankau gal jau 7 metus ;D 3 metus kyokushin ir 4 metus shindokai ;D Lietuvos čempionate 2 vieta nedaug kas bet man užtenka

Himawari. May. avataras
    Įstojimo data
    2008 12 07
    Vietovė
    Vilnius.
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš lankau karate kyokushin, bet tik savo malonumui ;D

Bohemian Vagabond ResuEmanon avataras
    Įstojimo data
    2007 06 02
    Vietovė
    Zeme (liktais)
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    mmm... kaikurie cia gan abstrakciai ziuri i kovos menus ^^

Autorius niekšas
    "Visada konflikto reikia vengt" (sakydavo mano jau buves aikido mokytojas) - Prie ko čia kovos menai, galvodavau aš? Ne į temą nusišneka mokytojas. Buitinis santykių aiškinimasis - ar tai kovos menų kompetencija? Maniau jie reikalingi tam, kad įšgyventum kritinio agresijos akto metu.
    Jo, tai kovos menu kompetencija... moko netik kovos meno, bet ir kada reiketu ji naudoti. Kam apsunkinti sutuacija kumsciais(kojom, jei nori), kai pilnai galima issisukti is situacijos vos keliais paprastais zodziais...?

Supratingumas - tai kazkas ko daug kam truksta siandienineje socialineje visuomeneje... mumis moko skaiciuoti, rasyti, skaityti, suprasti fizika, biologija, geografija ir pan dalykus. O suprasti zmones, suprasti save, ismokti ugdyti save kaip asmenybe, kur mumis to moko? Mes dazniau esam mokomi buti produktyvus kazkam, o ne buti zmonemis.

Tai va, dazniau ar reciau, kovos menai bando ugdyti ivairias vertybes. Aisku tai labai priklauso nuo kovos meno ir nuo mokytojo ^_^
    To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

Naujokas
    Grafkyte avataras
    Įstojimo data
    2008 02 20
    Vietovė
    Zarasai
    Įrašai
    28
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Hey kas uzsiema karate norejau paklaust tiesa kad ilgaij lankant buna problemos su sanariais?

Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •